Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam was dziewczynki moje kochane:) Bardzo się za wami ztęskniłam:) Długi weekend chociaż wolny od pracy miałam ciągle zajęty i dopiero dziś mogę tu zajrzeć; a swoją drogą to ciekawe bo klikam z pracy:) Pozdrawiam was wszystkie BP bombasti🌻 tymula🌻 pozdro600🌻 Julka 🌻 30-latka 🌻 i całą resztę BP i oczywiście naszą nową świeżynke🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki help!!!!! Od dwóch godzin mnie tak dziwnie kłuje serce (albo coś w tym stylu), nigdy tego nie miałam, czy to może być wynik rzucenia palenia z dnia na dzień - paliłam 23 lata, nie palę 16 dzień? Czy Wam też się coś takiego przytrafiło? Czy moze to być od zielonej herbaty której pochłaniam dość dużo ostatnio? Jak sobie z tym radzić: kropelki, meliska....? A może to nie od rzucania palenia? Mam nadzieję że nie dostanę zawału bo i tak nie zapalę!!! Dzięki za radę i gorące buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decolle może to poprostu jakiś nerwoból, wiesz jak jest żyjemy to musi czasem coś zaboleć :D a tak poważnie to nie sądze aby to było od fajek w każdym razie napij sie meliski albo weź kropelki nasercowe, pooddychaj świerzym powietrzem i powinno przejść odpoczywaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tymula jak nie wiem co 😘 Może troszkę spanikowałam bo naprawdę nigdy tego wcześniej nie miałam. Masz rację- Jutro kupię meliskę i postaram się troszkę wyluzować. Jeszcze kłuje ale faktycznie może spacer mi dobrze zrobi. Buzial wielki 👄👄👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczty nie sprawdzałam, ale z góry dziekuję :) Zmęczona jestem potwornie, bo mam remont mieszkania i roboty od groma. I nawet nie pomyślałam dziś o papierosie. Paliłam/ Palę od 12 lat gdzieś. Strasznie długo. Nie wypalałam dużo od 3,4 do 10 papierosów dziennie. Palę bo lubię. Tylko tyle, a przynajmniej tak to sobie tłumaczę. Może przeczytanie tej książki coś mi podpowie, wyjaśni. Dziękuję za ciepłe przyjęcie. Przez dwa dni mnie nie będzie bo mam wyjazd, ale mam nadzieję że po powrocie napiszę że nadal jestem BP ;) Pozdrawiam pachnąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decolle---ja czasami mam takie kołatanie serce i myśle, że ono wynika z tego, że za bardzo się dopalałam różnymi pobudzaczami typu: kawa, fajki, mega dużo zielonej herbaty(która przecież też zawiera kofeine). Daj po prostu serduchu odpocząć bo jest za bardzo skołatane od tego wszystkiego;) Mordusiak🌼 Tymula🌼 pozdro600🌼 bombasti🌼 30 stka 🌼 Vru🌼 decolle🌼 kapi84🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decolle---ja czasami mam takie kołatanie serce i myśle, że ono wynika z tego, że za bardzo się dopalałam różnymi pobudzaczami typu: kawa, fajki, mega dużo zielonej herbaty(która przecież też zawiera kofeine). Daj po prostu serduchu odpocząć bo jest za bardzo skołatane od tego wszystkiego;) Mordusiak🌼 Tymula🌼 pozdro600🌼 bombasti🌼 30 stka 🌼 Vru🌼 decolle🌼 kapi84🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialyscie mi tylko ze: gdy rzucilam-tak przez pierwszy miesiac bylam: .,...senna-mimo wewnetrznej sily:) ale zasypialam na siedzaco co NIGDY mi sie nie zdarzalo .... krecilo mi sie w glowie-taki krotkosekundowe zawroty... .....no i ta zadyszka-zupelnie jakbym wcale nie rzucala.. ..... a chrypke jeszcze mialam.. wkurzalo mnie to bo jak palilam to mialam i jak rzucilam to myslalam ze tez zostanie,wiecie,takie cos jakby w gardle ciagle siedzialo..:P .... a kolezanka wlasnie narekala na takie uklucia ale jesli to cie bardzo niepokoi to lepiej wiesz... lekarz,bo ilez to zrobic EKG!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 15 dni (+ 07g22m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 612. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 16g15m17s)! Zaoszczędzone pieniądze: 206,65 zł! Witam:):):):)):)))))🌼❤️🌼 Kawka wypita:) pisałam przed chwilą i miałam już duzo napisane:( i źle wpisałam hasło i mi wyszedł bląd:( ajjjjjjjjjjjjjj Decolle moim zdaniem to jest powód ---- remont w domku----- pył który się unosi osiada wszędzie nawet na twoich płucach:) mówię to bo ja tak mam zawsze przy remontach i tez myslałam że to nerwobóle:) Popatrz jak skończysz remont to Ci przejdzie. Wietrz mieszkanie, wychodz z domku przy wierceniu i skrobaniu lub cekolowaniu czy tez malowaniu:) Tymula pytałaś jakie plany, byłam wczoraj z córcią na koniach, świetnie sobie poradziła, ja mam pierwszą lekcję w poniedziałek:) bardzo się ciesze i boję bo te konie sa takie wysokie:) Bombasti ja też mam wciąz chrypke;) brzydki głosik jakis mi obcy:), kocham arbuza:) mniam i bób też mniam:) kiedy to lato będzie:) Pozdrawiam: kapi:) julke:) pozdro:) mordusiak:) mesa:) kamisa:) marna:) tymula:) bombasti:) decolle:) vru:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAA, zapomniałam wam napisać co mnie wkurza:) Wyobrażcie sobie że komukolwiek jak mówię z enie palę dwa tygodnie (dla mnie jest to osobisty sukces) to wiecie co słyszę: eeeeeeee dwa tygodnie co to jest, jak nie będziesz palić rok to mozesz powiedziec z enie palisz. Wczoraj się wkurzyłam, sąsiad powiedział eeeeeeee ja nie paliłem 8 miesięcy i palę. A ja sie wkurzyłam i mu powiedziałam: ja nie palę dwa tygodnie i wiem że nie zapalę, bo róznica między mną jest taka z eja nie palę a pan pali, widzi to pan teraz? jesuuuuuuuuu tak mnie wkurzaja że już nikomu nie powiem że nie palę, buziaki moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wsparcie KOCHANIUTKIE PACHNĄCE DZIELNE KOBITKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 30-tka ja też miałam na początku takie wrażenie, wrecz bałam się koni ale jak się potem okazało nie warto było, w każdym razie polecam ten sport a zwłaszcza jazde w terenie ehhhh..........fajowe uczucie jak galopujesz, wszystko zostaje za tobą a Ty czujesz wiatr we włosach :) się rozmarzyłam:( pozdrowienia i buziaki dla wszystkich ja dzisiaj dzionek spędze na porządkach w ogrodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam niepalących
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi się to, topik upada :( dziewczyny tak sobie ostatnio siedziałam i myślałami stwierdziłam że to czwarty dzień był najgorszy a pierwsze trzy oki a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapi84
A ja niestety zapaliłam. Musze się jakoś pozbierać bo nie wiem co się ze mną dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapi84
Trzymajcie się dziewczyny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapi84 dasz radę
Trzymaj się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymula------ mnie też się to nie podoba, ale słoneczko za oknem zachęca do spacerów, porządków w ogrodzie a nie do siedzenia przed komputerem. Z drugiej strony nie ma nowych rzucających, których trzeba wspierać co 1h więc zaglądamy tu rzadziej:( 30-latka już wspiera innych :) A może brak ruchu na topiku oznacza że wszyscy już radzą sobie sami? Buziaczki i trzymajcie się BP Kapi ---- ile nie paliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi84 bardzo Ci współczuje z powodu choroby i szkoda że zapaliłaś ale fajka Twoich problemów nie rozwiąże:( mam nadzieje że będziesz nas odwiedzać i postanowisz rzucić to dziadostwo, trzymam za Ciebie kciuki :) pozdro600 where are you? julka85 co tam słychać u Ciebie? 30-tka jak tam poranna kawka? mordusiak🌻 bombasti🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam kobity:) Właśnie wstałam:), moja pierwsza noc bez lodówki:):):):), ale mam dobry humor, jak ja się wyspałam, woooooo jesuuuuuu jest bosko:) Tymula - a ten koń mnie nie zrzuci jak będzie miał zły humor? Albo jaksię zlęknie czegoś. Jak mam zaufać koniowi skoro to zwierzę? Co sobie powiedzieć, jak przełamać strach? Jak znajdziesz chwilę, to czy możesz mi napisać jakie to są zwierzęta, jak reagują i czy siedzący na nich cżłowiek ma 100% kontrolę?:) Wiem ze pewnie to co pisze jest zabawne , ale ja z natury strachliwa, a na koniach jeździć to coś niesamowitego. Podziwam że umiesz to robić, jesteś dl amnie teraz jeszcze bardziej wielka:). Ja mam jazdę w poniedziałek, a dzisiaj jadę z córcią bo ona ma dwa razy w tygodniu. Ale mogę się pochwilić Tymula, ż ejuż szłam obok konia, noga w nogę:) dla mnie to już było COŚ:), no i głaskałam je. A co do najgorszych dni, to u mnie minęły dwa tygodnie i jest lepiej ale nadal nie jest super. Tzn: mam takie chwile kiedy nadal chcę zapalić, ale to już jest ten etap w którym dokonuję świadomego wyboru, czyli nie męczę się ale się uświadamiam. Nie wiem kiedy to się skończy, ale radze sobie z tym dobrze. Wciąż kiedy mówię sobie a zapalę tego jednego, to od razu mam myśl ---nie po co będę śmierdzieć, nie po co , to bez sensu. No i tak walczę ale nie jest to już męczące, jak przez pierwsze dni, chyba pierwsze 5 dni było męczące. O wiem jak teraz jest ze mną:), jest tak że teraz to ja decyduje a nie on:):)) ten papieroch:):):)) jestem od niego silniejsza, o chyba cos takiego czuję. Fajnie jest że już nie skupiam się tylko na nie paleniu, bo jeszcze kilka dni temu wciąż tylko myślałam o tym żeby nie palić, a teraz już wychodze do ludzi i oglądam na luzie telewizor i nie myslę , nie siedzę jak na szpilkach tylko na luziku:) Kobiety a kiedy widac że cera się poprawia ?????? Tak juz bym tego chciała doświadczyć:) poprawy cery:):))) bo moja dostała do wiwatu, ciekawe czy długo mam czekać ???:) buziaki kochane. a wiecie że ja prawie wczoraj zapaliłam, bo się wkurzyłam ale mąż powiedział ze nie ma papierosów, a miał tylko schował przede mną i dobrze zrobił, miałam taka petardę w mózgu że chyba nic by mnie nie powstrzymało,ale po 2 minutach doszło do mnie jaki to byłby błąd. Ps: dostałam okres i miałam napięcie, czyli wiecie roznosiłam chałupę:)ale już super jest, nadal wiem że nie zapalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze brak ruchu na topiku oznacza ze WIOSNA NADESZLA:) ale to chyba dobrze...mamy zajecie:) 30latko-.... znam te teksty co Cie wkurzaja.. ten pan po prostu pewnie nie raz rzucal i nie raz polegl:( i raczej nie powiedzial tego zlosliwie, ale jakby chcial uprzedzic fakty i przypomniec ze to jednak trudny, oj trudny nalog!!:( i nadal powinnas sie chwalic ze nie palisz, bo moze przez to zachecisz kogos do rzucenia.. ja tak sledzilam postepowania mojej kolezanki- tez nie wierzylam ze rzuci- a juz 3 miesiac nie pali:) ja poszlam w jej slad.. i co sie tylko spotkamy na zjezdzie na uczelni to pierwsze pytanie-PALILAS?? A JAK SIE CZUJESZ?? A CIAGNIE CIE?? Heehhhhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 60 dni (+ 23g58m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 853. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 12g33m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 239,11 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mój wynik:) Nie palę już 16 dni (+ 09g56m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 656. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 00g22m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 221,58 zł! ps: kupiłam sobie krem za 100,00 pod oczy wiecie 15 ml, to jest maleńki kremik i zawsze żałowałam kasy, a teraz z dumą byłam w aptece i walnęłam sobie tubeczkę za 100,00 bez żalu tylko z dumą bo przecież już zaoszczędziłam ponad 200,00 zł, więc na luzie sobie kupiłam:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti masz rację że on pewnie nie miał nic złego na mysli, ale ja wczoaj miałam tzw. czarny dzień przed okresem:) wtedy mnie wszystko wkurza:) i nosi. Dziasiaj już go lubię i wiem ze chciał mi powiedzieć jakie to trudne:) buziaki bombasti , gratulacje z wyniku jestem pełna podziwu:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 LATKO- I widzisz... sama przyznajesz ze mialas taka perarde w glowie wczoraj ze jakby maz nie schowal fajek to bys na pewno zapalila... to jest wlasnie to! teraz powinnas stopy mezowi calowac!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti:) niom bywa cieżko, a mąż to tym moim nie paleniem to się bardziej przejmuje ode mnie teraz:):):) Bo uwierzył we mnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest jak mówiłam, z tym twoim mężem 30-latko:) Dumny z ciebie pewnie teraz chodzi:) i kolegom się chwali:) a wspomniał już coś o sobie i rzuceniu czy to jeszcze temat tabu???? I uważaj na ten Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego bo tak jak piszesz to trudne dla nas chwile! Buziaczki 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry 🖐️Wszystko czytam i monitoruje na bieżąco, ale nie mialam jakos weny, żeby pisać no i czasu przede wszystkim.....bede teraz pisała rzadziej, ale caly czas jestem z Wami. Mi sie po prostu zwyczajnie juz nie chce palić, jestem wolna odn tego gówna...oby na zawsze;)30-tka--> oczywiscie, ze cera sie poprawia:D Ja już po paru tygodniach zauważyłam, że znikneło napiecie z czoła i po obu stronach nosa (tam gdzie są tzw bruzdy nosowe). To napiecie wynikało z braku dotlenienia skóry i przez zazynaly szybciej mi sie tworzyc zmarszczki mimiczne. Teraz mam dzikie rumieńce jak nastolatka, a zawsze byłam blada jak trup, cera jest lepiej nawilżona, a wieczorem nie odczuwam jej zmeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam PMS właśnie:o:o:o😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak --- dumny on ze mnie jest, ale rzucić nie chce jeszcze, no i ja nie gadam mu nic, bo on jest wobec mnie bardzo oki. Wychodzi na podwórko na papierocha i jak kiedys spalał całą pakę jak wrócił z pracy, to teraz może spali ze 3 papieroski, bo mu głupio że smrodzi mi, sam mówi że wie że teraz dla mnie śmierdzi :)... ale nie jest tak źle, bo wcale aż tak mocno nie smierdzi;) wkońcu to mój chłop;)no nie:) Pozdro--- trzymaj się choc i tak wiem z doświadczenia że napięcie przed miesiączką jest czymś czego nie da się zwalczyć dobrym słowem, a wręcz działa ono wtedy na opak:) więc przeczekam z toba twój ciezki czas, będę milczeć i byc z toba myslami, bez słów, bo one moga też denerwować,,, buziaki:) ps: fajnie masz że jesteś wolna od tych smierdzieli, że już masz taką siłę ajjjjjjjjjjjjjjjj:) gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×