Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość kamisa
Witam wszystkich.Mamy piękną pogodę ,czas aby się zacząć opalać o ile ktoś lubi.Mie mogę sie nadziwić ,że coraz więcej osób rzuca palenie .Jestem za tym aby nikt nie palił i nie dorabiał firm które z naszego zdrowia czerpią zyski .Lepiej wydać na jakieś fajne ubranko ,bo bynajmiej mamy je a z palenia nie mamy nic.Trzymam za Was kciuki i nie poddawajcie sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
z palenia jednak mamy cos -DZIURY W MOZGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień :) to prawda że dziury w mózgu, palenie nie ma ani jednej zalety:) 🌼 chyba pójdę n aspacer z psem bo te okna umyję jutro dzisiaj mam ochotę na spacerek ,,,,, uciekam kochane na 2 godzinną wyprawę, ajjjjjjjjjjjjj wiatr we włosy ajjjjjjjjj zapach trawy i lasu ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh:):):;)idę ziuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisa
Wczoraj byłam na rowerku i wiecie co,nie odczuwam już takiego zmęczenia jak w czasie palenia.Przy bieganiu też się nie męczę i naprawdę widzę poprawę w zdrowiu i wogole.Także warto rzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
ja jutro tez chyba w koncu sie za okna wezme bo juz warsztatu u nas na placu nie widze;) a co do roweru kiedys jezdzilam duzo bo koni mechanicznych nie mialam a tak dla zdrowotnosci w trakcie jazdy cygaretpauze sobie robilam ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
jak na tlenie taka skrzywiona buzie zrobic?probuje i cos mi to nie idzie np tak:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
a tak? :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
dobrze ja na ten czas spadam,wroce do was pod wieczor pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona rzucajaca
hej :) czuje sie jakbym miała zaraz pęknąc Zjadam wszystko co popadnie ale NIE ZAPALIŁAM :D:D:D Ledwo dojechałam wczoraj z pracy do domu mam straszne zawroty glowy dzis nie wziełam samochodu żeby w jakims rowie nie skonczyc. Znajomi nie wierzą że rzuce ale dobrze niech se gadają przynajmniej mam większa motywacje żeby to świństwo zostawic :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapi84
Hej, pisze do Was z pracy więc nie będę się rozpisywać, ale ja też sie trzymam. Jestem pełna optymizmu i pozytywnej energii. Wszyscy w pracy mnie pochwalili że dobrze robię. Czego chcieć więcej. p.s. ale przyznam że dziś na chwilkę zapomniałam że nie pale i już trzymałam fajkę w ustach, ale w pore sie powstrzymałam i uświadomiłam sobie co robie. OOOOOOOOOJ trzeba się pilnować dziewczynki. Do zobaczenia wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona rzucajaca
zrobiłam wczoraj porządki w pokoju w torebce ile ja znalazłam zapalniczek szok trzymam sie zdala od papierosow dzis tylko z rana kawe z mama wypiłam ona paliła a ja twardo sie trzymałam :) narazie pracuje nad swoimi myslami bo to jest nie do zniesienia non stop fajka fajka w głowie sie to nie mieści że taki marny pet rządzi moim mózgiem Dzieki 30-stka :D:D myslisz że łatwiej mowią ze te 2 pierwsze tyg sa najgorsze juz sama nie wiem pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapi84
Powiem wam że sądny dzień miała racje. Im więcej bierzesz tych pastylek tobaccof tym bardziej jestes zamulona. Ja juz je odstawiłam , bo zaczęłam sie bać że coś mi się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zrozpaczona rzucajaca :D Ja jade bez wspomagaczy kupiłam wczoraj te pastylki ale one są ohydne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
czesc dziewczyny super ze sie trzymacie!!!:D wiesz ula jak ja rzucilam w sobote to w poniedzialek pod wieczor wysylalam monike po xenne ekstra:D ale teraz juz dawno wszystko mi sie uregulowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień🌼 tu nie można zrobić tej przekrzywionej mordki :/ Tu masz linka na minki i inne pierdołki :) http://forum.o2.pl/emotikony.php a ja nie wiem o jakich wy tabletkach piszecie - tobaccof . Nigdy o nich nie słyszałam. To cos podobnego do tabexu? kamisa🌼 No sama widzisz kondycje masz coraz lepsza;) Kobietki właśnie podczas tego rzucania fajek warto zainwestować troche czasu w jakiegoś sporta :) Nawet codzienny spacerek dobrze nam zrobi. Ja juz przestałam nawet jezdzić do Szkółki SKM i na piechote lece tym bardziej, że pogoda jest taaaaaaaaaka czadowa:classic_cool: kapi84🌼 Ty uważaj kobitko z tym trzmaniem fajki w dłoniach bo odruchowo możesz ją zapalić i sie zacignac;) a swoja drogą ja nie miałam takich automatycznych odruchów hehe ;) 30stka🌼 Koniki dobra sprawa;)Relaksejszun ;) Koło mojej szkoły jest stadnina koni na Gdańsk Żabianka i zawsze obserwuje galopujących ludzików z okna ze szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuu pomyliłam sie nie na Zabiance a Na Sopot wyścigi są te koniki;) Może kojarzysz?30 stka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
tobacoff-takie ziolowe do cycania anyzkowe,12-13 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
daj maila to ci wysle zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
no jula jestes tam?czy na potera sie zapatrzylas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
no nic jula ja uciekam,mojego maila widzisz to jak cos to mi bezposrednio mozesz wyslac to puszcze ci zdjecie opakowania tobacoffu to dziewczynki pa dobranoc slodkich senkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapi84
Ula83 ja też myślę że te tabletki prawie nic nie dają, ale może dlatego że my nie palimy a one zmieniają smak papierosa więc nie wiemy jak ten papieros smakuje. Uważam ponadto że ten tobaccoff co ja go biore strasznie zamula, tabex mnie nie zamulał a po tym nie mam siły na nic i nie mogę sie skupić na niczym. co do mojej przemiany materii to powiem tak że jem dużo więcej to fakt (a dzisiaj to już przegięłam bo dogadzałam sobie nawet żarciem z McDonalda, ale za to w toalecie bylam chyba ze trzy razy, więc może to jest efekt tych tabletek które ssie. Julka85, 30 tka z Gdańska, Tymula, Sądny dzień, Ula83, kamisa, Vru, Pozdro600, Mordusiak, Kakti, Makarena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapi84
Sorki oczywiście pozdrawiam was. Chciałam wam wkleić kwiatki ale nie potrafie po prostu jak robie kopiuj wklej to mi sie nic nie wkleja. Dobrej nocki wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo musisz kapi napisac w tych nawiasach [ ] słowo kwiatek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, konczy mi sie 19 dzień bez palenia i nie potrafie z niczym porównać tego co czuję. Wiem że to nie koniec walki, bywa ciężko, ale jaka satysfakcja i duma z każdego dnia. To wszystko między innymi, ba - w dużej mierze dzięki Wam. Pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decolle-- i pomyśl sobie teraz jaka jesteś silna. Cały ten sukces zawdzięczasz swojej silnej woli i motywacji;) 🌼 do Ciebie za to , że jestes taka dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Julek, wiem, że wiesz o czym mówie, przerastasz mnie stażem wolności o dość sporo - wiem bo czytam topik - jestem w połowie lutego ;). To co mnie cieszy oprócz samego faktu niepalenia to to, że za tym idzie też chęć zmian swojego życia, świadomość własnego ciała, mobilizacja do działania - Boże jak te papierosy zaczadzają nasze mózgownice. Czy żeby to odkryć trzeba było czekać 23 lata????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany.... zapalilam,, jednak ta pomaranczka miala racje ze mam slaba wole i teraz bedzie sie cieszyc!! no coz,moze palenie jest mi pisane!!:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×