Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość
30 metrów nad ziemią....wybacz, ale narobiłam w portki od samego czytania:o Mam okrutny lek wysokości, czasem boje sie wyjsć na balkon u kogoś, kto mieszka powiedzmy na 10 pietrze.:D Odważna jesteś.LEcem również, dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc! Nocny Marek idzie spac;) Boze kiedy ja w koncu naucze sie normalnie wstawac i kłaśc spac:D Mam taki tryb życia rozwalony, że tragedia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia----- ty masz nocne siedzenie a ja jak skowronek siedze od 5 rano :( Ale spoko ptaszki spiewaką, słonko powoli wstaje , mój kot siedzi na parapecie i jest zamyslony, córka chrapie:), mąz też:), pies też śpi, no i jest nowy domownik \"kropeczka\" dziecko mojej kocicy, jest przesłodki bo juz chodzi i widzi ale jest zakręcony:) Śniadanie zjadłam :) kawę piję:) o 3 byłam w lodówce:( punkt 3 otwieram oczy. Jak paliłam to spałam jak zabita, nigdy nie wstalam w nocy, a spałam nawet do 12 w południe, a teraz prosze jaka zmiana :) 3 rano a ja jadam sniadanko a o 5 juz jem drugie sniadanko----------ja chyba zwariuje:( Kapi------- gratulacje, ja wczoraj pisałam ale mnie wywalało więc poszłam spać. Super że jesteś. Tymula ----- w poniedziaek nie ide bo coś temu instruktorowi wypadło i nie da rady, chyba więc we wtorek będe na tym koniu siedzieć:) Sądny dzień------ buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta cisza w domku, wszystko śpi i jest tak cichutko:) czasami tylko kocica mruczy coś do maluszka a on potulnie przyjmuje uwagi, jak ta moja kocica apodyktycznie traktuje to kociątko:) cały czas na niego krzyczy :) uciekam idę go pomęczyć troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pachnidełka ;) Ja wczoraj wróciłam z delegecji, dziś zaglądam na topic a tu siedem stron przybyło. Dżizys!!! Ale nic to, czytanie nadrobię później. Dziś jest mój 5 dzień BP :) :) Kryzysu jako takiego nie miałam, ale wiem że licho nie śpi i może \"rzucić\" się na mnie w każdym momencie. Mi papieros kojarzy się tylko przyjemnie - z ciepłym wieczorem, piwkiem do tego, relaksem.. Bajka... Dopiero jak się dłużej zastanowię to stwierdzam, że sama siebie oszukuję. Bo: kiedy palę jestem zmęczona, bardziej śpiąca, rozleniwiona, kondycję mam do niczego i ... śmierdzę :O :O Taka prawda. Dlaczego jednak tak jest, że tęsknota za papieroskiem przywołuje tylko te przyjemne skojarzenia... Boję się przytyć, tym bardziej, że za niecałe trzy miesiące wychodzę za mąż. Chciałabym wyglądać dobrze. MAm nadzieję że uda mi się walczyć i z obżarstwem. Dobrego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkich :) 🖐️ poczytam co pisałyscie wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
Julka85 fajne imie Cora -takie nietypowe pozdro dla Cory jula to bylo córa tylko polskich znakow zadko kiedy uzywam a wogole to witam wszystkich ide kielki umyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi84🌻 cieszę się ze jesteś z nami :) kakti🖐️ mordusiak bombasti🌻 co tam u Ciebie słychać? pozdro julka85🌻 jeśli mogę zapytać co studiujesz? vru makarena🌻 jak tam? 30-tka🌻 Wiesz co ze mną było tak że generalnie panikowałam na widok konia a co dopiero jak miałam do niego podejść albo nie daj Boże nakarmić, ale moja koleżanka która juz pare lat jeździ konno namówiła mnie. Na początku uczyłam się obcować z tymi zwierzakami, pierwsze delikatnie głaskałam, potem prowadzałam, lonżowałam, myłam to były jakieś 3 spotkania po czym wsiadłam na konika. Co Ci mogę powiedzieć to tylko gabaryty ich są przerażające a w rzeczywistości są tak kochane, spokojne i przyjacielsko nastawione do człowieka że sama się zdziwiłam. Wiesz jakie to fajne jak koń Ci kładzie głowe na ramieniu super:D lubią jak sie do nich mówi, głaszcze, klepie, chwali natomiast co do jazdy polecam Ci anglo araba ponieważ czystej krwi araby są trudne do ujarzmienia w czasie jazdy dla początkującego, oczywiście nie jest to reguła ale zazwyczaj tak jest, także uszy do góry i będzie oki a i pamietaj nigdy nie obchodź konia z tyłu nieznana🌻 jak tam? a ja dzisiaj jade na zakupy co by sobie małą nagrodę sprawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tymula no tak dzisiaj piątek czas na prezent dla ciebie:) Czyli z tymi konikami luzik, mam poprostu byc spokojna i na luziku, postaram się, wiesz Tymulcia co jest fajne to że moja córka jeździ i ja mam kontakt z koniami dzięki niej, wiesz wsztsko obserwuję i moge je głaskać i nawet czyścić, ale tego nie robie bo sie boje podnieść koniowi nogę i dłubac mu w kopycie, poprostu sie boję jeszcze:) dzieki za ocene koników czyli bez obaw , zaufam im a jak mi coś zrobią to wtedy bede się bała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
30-stka ty o 5.30 juz nie spolas:)?ranny ptaszek z ciebie ja nie tak dawno zwloklam sie z wyra dopiero bo jak córa poszla do szkoly to wskoczylam z powrotem w bety.i jak tam??dalej tak cie nosi po domu ze za blyszczy??:Djak wogole dziewczynki sie czujecie uwolnione od nalogu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
chyba sie jeszcze nie obudzilam szybciej mysle jak pisze:-/ takie byki wale ze az wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień------------- witaj :):):) mam się dobrze, dzisiaj myje podłogi i okna znowu bo to balkonowe wyglada strasznie, a do tego to są moje łapki:) hehhehhehe pytasz jak sie czuje uwolniona od nałogu, hhhhmmmmmm szczerze to jestem z siebie dumna i taka nagle zdrowa, wiesz wszystko jem zdrowe, pije duzo wody, jakieś warzywa, mam duzo ruchu, no i lubię chodzić z psem na spacery, potrafię z nim łazic dwie godziny i jestem jeszcze bardziej wypoczęta. A wstaje rano odkąd nie palę, to jest jakies chore, ale powoli sie przyzwyczajam.:) A wiesz nawet jak sie położe o 2 w nocy to o 3 wstane coś zjeśc to jest dopiero chore:) ale co nic nie zrobię z tym, dobrze że nie jestem zmęczona:) A jak ty sadny dzień się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień wczoraj spałam całą noc i do po 9 , to było cudowne uczucie:) , ale widocznie jestem już skazana na ranne pobudki:) aha ale nadal sie boję trochę że zapalę więc wiem że licho nie śpi i pilnuje się wciąż, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
ja to juz sie czuje jak stara niepalaczka:D z rana zawsze jestem nietomna gdzies do 11 potem sie budze ale poza tym ok.no na pewno mam w sobie wiecej zycia niz moj kuzyn 9 lat mlodszy.hmmm moze to przez fajki tak sie chlopak ku ziemi chyli.kopci jak smok 2 ponad 2 paczki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
z nami to jak z alkoholikami jeden sztach i po nas.mysle ze juz do konca zycia bedziemy musialy pilnowac sie zeby nie dac sie skusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień mas zna imie Aga jak w mailu? A il ejuz ty nie palisz? I co spowodowało że nagle stop, to było takie olśnienie? Bo wiesz u mnie to było tak: ja przez tydzien chodziłam i myslałam że chciałabym nie palić, właziłam na ten topik i nic nie pisałam, siedziałam i płakałam z dziewczynami które się męczyły ale dały radę, byłam emocjonalnie związana z osobami tu rzucającymi. No i kiedy juz ni emiałam siły dalej czytac topiku, to napisałam że rzucam i tak zrobiłam:) ciesze się ze tak zrobiłam ż euwierzyłam trochę że dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierzyłam że można rzucić, dzięki temu że jest ten temat na forum, tu ludzie piszą jak się czują , co czują, jak sobie radzą, a do tego są szczerzy bo tu nikt cie negatywnie nie ocenia tylko tu jest taka wysoka tolerancja:) Ja wiem że gdybym nie poczytała i nie popłakała i posmiała się z tymi osobami co tu się męczyli na wstepię to bym chyba nie podjęła próby. Zobaczyłam że można to zrobic i że to wcale nie jest trudne:), no jest trudne ale możliwe:) o tak miałam napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
tak agnieszka mam na imie:D wiesz to bylo tak ze zaczelo mnie wkurzac palenie,draznic ze wiecznie mi race capily,ze zabieralo to moj czas,ze wiecznie tyle pieniedzy szlo i wiecznie mi kasy brakowalo siadlam i liczylam ile puszczam z dymem ponad 200zl miesiecznie,ta niechec do fajek tak we mnie narastala,ja dojrzewalam sasiadka mi opowiedziala ze nasi znajomi z tym tabexem rzucili i 23 lutego podjelam decyzje.wszystkie fajki oddalam bylemu mezowi polecialam po tabex do apteki ale byl na recepte wiec nie kupilam i tak jakos bez wspomagania nie pale od 23 lutego ciesze sie z tego a moje dziewczyny jeszcze bardziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
oki to ci narazie pa.ja znikne kolo 14 bo swoja panne do babci na weekend zawoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wow bez wspomagacza----------------jestes wielka--------gratulacje:):):):) wiesz co Aga to poprostu nas juz wkurzało i przestało byc puszczaniem dymka tylko męką, czymś co nami rządziło, dlatego mnie to tak męczyło bardzo:) i wcale juz nie smakowało , buziaki Aguś mykam córcie do łazienki gonić bo szkoła czeka :):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
sama bylam zdziwiona,bylam przekonana ze nie dam rady.23 luty to byla sobota,zeby wziac recepte musialam czekac do poniedzialku a w poniedzialek juz mi sie nie chcialo czekac w kolejce do gabinetu i stwierdzilam ze jakos moze dam rade,kupilam na w razie draki tobacoff ale zuzylam zaledwie kilka tabletek i nie jak mi sie palic chcialo tylko jak wielkie zarcie samo pchalo sie do ust.i jakos tak mi zeszlo.i ta duma moniki mojej starszej corki,mlodsza angelika tez zaraz babci meldowala ze mama nie pali.dzieci tak sie ucieszyly nie spodziewalam sie takiej reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien🌼 --mam nadzieje, ze monika i angelika na mnie sie nie obraza:D Nie wiem czemu tak to odczytalam przeciez ja sama tez nie stawiam polskich znakow;) 30 stka🌼 no to sama juz nie wiem co jest lepsze takie pozne chodzenie spac jak ja czy takie wczesnie wstawanie jak Ty :D Dzisiaj idziesz na te konie ? tymulka🌼 psycholgie;) Tymula a jak Ci idzie bo coś znowu mało piszesz o sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
o hello ktoz to sie obudzil?:D nie no cos ty nie sa takie obrazliwe monika troche sie usmiala.a kurcze cos mnie mozg bolec zaczol nie lubie jak mnie cos boli bo sie wtedy czuje jak staruszka taka wiekowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka85 idzie mi oki, każdego dnia przekonuje sie że coraz bardziej nie chce palić chociaż czasami jeszcze mam silną chęć zapalenia ale to już jestem w stanie kontrolować więc jak miewam takie napady to albo zjadam z 5 princes albo pije jedno piwko i cheć mija :D ja wiem czy tak rzadko pisze? dużo czasu poświęcam mojemu mężczyźnie półrocznemu poza tym masa innych spraw na łebku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie , ja na te konie miałam iść w poniedziałek, a z córką chodzę we wtorki i w czwartki, ale teraz zmieniłam od przyszłego tygodnia i będę chodzila z córką we wtorki i w piatki:) Studiujesz psychologie wow:) super, zawsze mi się podobał ten kierunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
tymula a jak dlugo nie palisz?bo ja juz nie mam takich napadow szczerze mowiac to nawet nie zauwazylam kiedy mi to minelo jakos tak po tych wszystkich meczarniach teraz taki blogi spokuj mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×