Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ciepla ma dzielanie przeczyszczajace pewnie dlatego od poniedzialku he he musze sie pozegnac godnie z imprezami piwnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam od poniedziałku, tylko chciałabym poznać ile moge schudnąć waże około 59 kg to ile zrzucę dodob????? Jak działa ta dieta ile się chudnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wole od poniedzialku bo musze sobie zrobic zakupki ja przez 4 tygodnie schudlam 8 kg wlasciwie to byl proces dlugotrwaly bo trwal od stycznia do kwietnia marchewki starte a nie stare :) wiecie aj kilka razy mialam odstepstwa generalnie staralam sie trzymac nawet kilka razy pilam piwo ale trzymalam sie raczej regol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zrobię zakupy sobie w niedzielę, zakupię sobie produkty na 1 tydzień:) tak zrobię, a mój mąż to mi pewnie powie że ja od tego nie palenia to zupełnie przeszłam na zdrowy tryb życia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera dziewczyny powiem tak-sprouje ale nie zarzekam sie ze wytrzymam buu lubil piwo i pizze ja waze teraz 58 a chcialabym do 55 wrocic narazie musze pojsc po ziemniaczki dp tej mijej won-trupy he he won-trupy sa zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie wpierdzielam parówki i za chwile znowu będe narzekać, że nie waże juz 53, tylko 56 kg:oAle jakoś na diete sie nie moge zdecydować.Nie jest pmocny fakt, że nie lubie warzyw i owoców za pewnymi wyjątkami:o No ale ile można jeść marchewke z jablkiem, ananasy i bananay:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mize az tek drastycznie to nie ciooo???chociaz na to piwko dyspenze dajcie ciooo??? ja moge nie jadac ale to piwko z przyjaciolmi ech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sądny dzień chce ważyć 54,53 wiem że to moja ulubiona waga, co prawda cycek mi się wtedy chowa z amocno, ale czuję się tedy super, dlatego zamierzam totalniesię dostosować do tej diety, chociaz 1 tydzień spróbuję byc solidna i wejdę wtedy na wagę:)bo jak narazie omijam ją łukiem szerokim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątróbka drobiowa rulez :classic_cool:. Wczoraj jadłam...najlepsza jest z buraczkami...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie jaka moja kumpela robi diete?Je wszystko, dosłownie wszystko na co ma ochote, oprocz: chleba, ziemniaków, makaronow, ryżu itd....Wolniej sie chudnie od takiej duiety, ale za to efekty są bardzo trwałe podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30--tka, to wyślij w wolnej chwili na mail.mgd@gmail.com 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie co??won-trupa bez ziemniakow??jest to jakas mysl i sposob szybko zatka i nie jest takie drastyczne:D ale w niedziele dyspenza na rosolek z makaronkiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 ja tę dietę bez ziemniaków chlebka to stosowałam jako młoda dziewczyna i schudłamm praiwe 10 kg, ale chodziłam na aerobik no i byłam młodziutka, a teraz na efekty to czekam dwa razy dłużej, ja wogóle muszę zacząć większą wagę przywiązywac do tego co jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uciekam do pracy 🖐️Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlaśnie....ja w ogole nie zwracam uwagi, co szamam, a potem tylko narzekam, że sie boki zaczynają wylewać z jeansów:oDziś na obiad zjem sama zupę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra teraz juz naprawde ide po te ziemniaki bo to ja mam schudnac a nie moje dziecko he he ona i tak jest taki okruszek to narazie popuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec WOW gratuluje 30-stka z Gdańska- z ta meliską to b.dobry pomysł sadny dzien-ja tez bez wspomagaczy :) eh mam nadzieje ze bedzie mi szło dobrze DZISIAJ pierwszy dzień spotkania w cztery oczy na plotkach z koleżanką , która pali jak smok-przeżyłam i tak psychiocznie sie nastawiłam po oprzeczytaniu waszych postów-ze az mi było jej szkoda ze taaaaak pali ale jak paliła to oczka miałam rozbiegane i nie mogłam patrzec jej w twarz jak paliła..ale przezyłam:) SKRAJNE MYŚLI okropne te głody nikotynowe- ale nic nie bede brać -czyli plastrów ani tabletek-bo uwazam ze nadal sie truć bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×