Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dziewczyny a co z ta dietką? Ja postanowiła wykonać niemozliwe-czyli rzucam palenie i zaczynam zdrowe i racjonalne odzywianie :) mam zdecydowanie więcej zapasów niż WY do zgubienia :( - wczesniej ograniczałam palenie + zaczełam brać hormony ..i miałam cięzko osiadły okres w życiu.7 kg nabrałam od stycznia!!!!!!:( i tyle bym chciała zgubić!! moge z wami zacząć w poniedziałek ??????:)- właśnie doszła do mnie waga z allegro-spożywcza bo przymierzałam sie do 1200 kcla :) moge prosić tez o dietkę?-mój meil : maikamia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 30-tka z Gdańska 🌼 dość długo walczyłem ze śmierdzącym nałogiem dziś mogę powiedzieć ze jestem szczęściarzem jestem wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdziela mój mózg już nie jest zmącony śmierdzącą myślą bo nie palić i być wolnym to jest cos pięknego :D:D:D dudka 🌼 czas szybko leci 339 dni BP a się wydaje ze to nie tak dawno :D pozdro 600 🌼 dodob 🌼 sadny dzien 🌼 ja-ka 🌼 A_n_a 🌼 vitalijka 🌼 muszę wam powiedzieć ze tez miałem problem z waga 10 kg do przodu waga powróciła sama do normy dziś jem wszystko i nie mam problemu z waga i z paskudnymi wzdęciami :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 zupek 🖐️ graba BP :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam całe pachnące grono BP.ZŁOŚLIWIEC-graba.ja niepalę dzięki temu topikowi1 rok i 6 miesięcy tyle czasu jestem wolnym człowiekiem ale muszę cały czas uważać-ŚMIERDZIEL CZUWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mnie boli..znowu migrena wrrrrr:( CAŁĄ NOC ŚNIŁO MI SIĘ ZE PALĘ ale nie palę-ze chce a nie mogę...ze palę ale się zatruwam i coś mi sie dzieje i nie panuję nad sobą-coś miedzy upojeniem alkoholowo-narkotykowym -czyli zatrucie....az sie obudziałam o 05:30 i coś zaczełam robić niepale wsumie juz dłużej niż te 6 dni-ale zapaliłam w czwartek więc licznik skasowałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba meliske zaparze sobie i ibuprom max a jak bedzie chwilke ktoś mieć -to poprosze o dietke również:) Może sie uwolnie od toksyn i bedzie lepiej -Ja tez planowałam oczyszczanie cytrynowe- robił ktoś z was?????? pije sie na noc sok z cytryny przez 7 dni- w odp ilościach kazdego dnia-działa:)..tylko nie wiem jak na palenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście się rozpisały przez dzisiejszy dzień:)! No widzicie, okazuje się że nie palić jest łatwiej niż trzymać dietę hehe:). Ja też bym chciała, no ale jak tu sobie odmawiać dobrych rzeczy:D.. W sumie ogółem to może być tylko muszę brzuch zrzucić bo piwo robi swoje. Wczoraj zaczęłam ćwiczyć, dziś rano też dałam radę, zobaczymy jak będzie dalej:). Powolutku:).. A rower to mam prawie codziennie, tylko już nie wiem gdzie mam jeździć bo trasy mi się nudzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje dziewczęta. Stęskniłam sie za wami ale nie mialam czasu odpisać cokolwiek bo cały czas byłam w biegu. Ja staram sie nie palić, jednak miewam kryzysy i wtedy popalam. Postanowiłam dać sobie trochę czasu, nic na siłę. 30 tko przeczytałam tu że miałaś kryzysik. Nie poddawaj się masz zbyt wiele dni do stracenia, nie warto. Lepiej sobie coś kup na poprawe humorku. Sądny dzień, ale ty masz pieprzniętego ex męża, współczuję, ale trzymasz się cały czas i tylko pogratulować. dodob daj mi tą dietkę, spróbuję z wami e-mail: katarzyna1@autograf.pl Vitalijka, widzę że też się trzymasz, to super, nie próbuj wątpić w swoja decyzje nawet przez chwilkę. Dla wszystkich pozostałych 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez miesien piwny rosnie buu trzeba ograniczyc piwko bo za chwole bede szukala topiku AA ;) witaj Kapi dawno cie nie bylo paskudo :P ciemu popalasz?nie wolno popalac nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-tka, nie doleciała do mnie dieta 😭Może wysłaś na mgd@gmail.coma adres jest mail.mgd@gmail.comNajlepiej skopiuj go i jakbyś mogła mi jeszcze raz przesłać to bym byla wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki z tym przytyciem podczas niepalenia to chyba nikt sie nie uchroni :D:D nawet mi sie nie udało od tego uciec! Diet nie potrafie sie trzymac-pozatym wiem, ze sa nieskuteczne na dluższa mete bo i tak czlowiek wraca pozniej do poprzedniego trybu pożerania :D :D Pozostaje mi tylko ryszuć dupsko i codziennie na jakies spacery zasuwac;) pozatym bede jadla albo polykala jakies wspomagacze na przemiane materii --bo strasznie mi sie zahamowala :( ale chyba kazdy to ma kto rzucil. Soory za byki ale pozna pora nie mobilizuje mnie do poprawnego myslenia:D Dobrym środkiem sa za 3 zl tabletki Radirax czy radirex juz nie pamietam dokladnie. One sa na takie dni kiedy wracasz cala obżarta po jakiejs imprezie i czujesz ze masz caly brzuch pelny. polykasz na noc a jak sie budzisz to od razu na kibelek :D To sa mocna tabletki i nie mozna az tak czesto uzywac ale mi po nich waga wraca do normy kiedy caly ten kał zcieka :D To przeczyszacz wiec wypróżnia ze wszystkich zaległych złogów :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie tez czy nie kupic sobie takich paskow w blendamed wybielajacych, Koszt dosc duzy okolo 60 zl ale znajomi mowia ze waro. Stosowała któraś z was może ? takie wybielanie tez moze zmobilizuje mnie od mneijszego wpychania w siebie -kaw i innych zabarwiaczy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze doszły do wszystkich zainteresowanych dietki , ja tez musze ograniczyc piwko bo codziennie popijam no i po powrocie z wakacji musze odwiedzic dentyste i zrobic z zebami generalny remont bo w koncu wszystkie wypadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien🌼 dziękuje-juz wydrukowane, przeglądnełam :) Godziny i produkty mi pasują, jem podobmnie, tylko ze więcej i częściej. Z tym niskim IG jest dobra- jestem bardzo zadowolona :) Zakupy częściowo tylko do zrobienia bo większość jest w lodówce. U mnie nacisk będzie- żeby jeść TYLKo TO co podane bez podjadania. Uwaga: -cieszy mnie rano, że ząbki coraz bielsze bez papierosków i kawy a oddech świerzy i nietytoniowy.I bedzie coraz lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob🌼 ja juz wydrukowana i od poniedziałku zaczynam:) powiedz z jakiej wagi zeszłaś te 8 kg, na takim odżywiniu i w jakim okresie? jestem na etapie tego dentysty, a kolejno aparat na zęby- więc mam nadzieję ze to też spowoduje utrate wagi- choć nie jestem pewna bo wsuwam 3 razy dziennie kopytka z sosem[nic innego mi niewchodzi]i wręcz puchne z przezarcia ze szwami w buzi-paranoja a teraz zbieram się do dermatologa :) będe wieczorem i pewnie będę miałą pare pytan co do diety -ale dieta naprawde wygląda smacznie ! Niepalę : 6 dzień ! i 21 h wydłużyłam swoje zycie o 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga wyjsciowa 19.01.05 -69 kg , 09.04.05 -63,5 kg ale tu juz byłam w ciąży w 2 miesiącu o czym nie wiedziałam 05.05,05 - 61 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 21 dni (+ 14g09m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 215. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 15g34m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 80,96 zł! halo czy wszyscy spia ??? co z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie ktos sie odezwala dzisiaj ja mam dola :( te pieprzone fajki oczywiscie BP ale tak patrze na swoje zeby to jestem zalamana zolte brzydkie krzywe i takie bleeeeeeeeeeee i jest mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio i pozdro wysłąłam jeszcze raz:) teraz mam nadzieje że będziesz miała to na poczcie:) Ja słuchajcie jestem przed okresem no i puchne do takiego stopnia że ledwo spodnie zapinam........ledwoooooooo, kurce zaczynam sie martwić, poczekam aż dostane okres i zobacze czy "odpuchne";)jak nie odpuchne to przysięgam że poza tą dietą zrobię sobie głodówkę jakąś z wyprawą rowerową do Zakopanego;) (oczywiście z tym Zakopcem to pojade ale pojazdem o 4 kołach;) ) Złośliwiec:) czyli jednak jestes wolny, no to warto nie palić:) zależało mi na tym żeby się dowiedzieć czy jest szansa na prawdziwe uwolnienie, mówisz że jestes szczęśliwy , to ja uwierze ci i za 3 lata wejdę tu napisac co czuję:) Vitalijka------trzymasz się dzielnie, jestem do ciebie podobna, tez tak silnie wierzyłam jak ty że dam radę i nie palę ponad 2 miesiące:):):) Wiem że nie zapalisz:) wierze w ciebie:) 6 dni to już mas za sobą te 4 pierwsze najgorsze dni:) za tydzień będziesz już bardziej wyluzowana:) a jak mina 3 tygodnie to wogóle jest już luksus:),,,,,,,dzielna kobieta:) ps: wiem co czujesz w środku, Vitalijka a ile paliłaś????? Dodob- kurcze 21 dni gratuluję, niedługo 100 zł ci wpadnie do kieszeni:) 21 dni to 3 tygodnie to już pewno na luziku jestes cio? Julka 85 i Kapi84 i Zupek i Sądny dzień i Pozdro 600 i vitalijka i dodob i ja-ka i złośliwiec no i sobie też przesyłam łąkę kwiatów 🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob teraz zauważyłam ze jestes bo jak pisałam tego długiego posta to mnie na nastepną stronę rzuciło:0 Masz doła wiem:) ja mam to samo, też mam wrażenie ż ete zęby są żółte i jakieś brzydkie, ale posłuchaj, wyobraź sobie że ja niedość że mam żółte to do tego mam plomby w jedynkach, dwójkach, trójkach, czwórkach, piątkach:) nie wiem czy mam jakiś ząb bez plomby, a do tego te plomby zrobiły się teraz o odcień ciemniejsze niż zęby bo zęby wróciły do naturalnego koloru, no prawie jeszcze im brakuje ze pół cienia, no i zobacz jakiego ja mam doła.........nie łam się głowa do góry i pomyśl że jak zapalisz to te zęby napewno nie będą bielsze, a raczej zrobią się bardziej żółte, więc poczekaj jeszcze ze 2 miesiace a zobaczysz że zęby robią się jaśniejsze Polecam ci pastę około 7 złotych\" smokers\" one pomagają wrócić do naturalnego koloru. ps: ja będę musiała niedość z eje wybielić to do tego wszystkie blomby wymienić, a zakładałam je w zeszłym roku, bo wymieniałam je co roku zeby nie było widać różnicy, a teraz to dopiero widać bo plomba nie wraca do mojego naturalnego koloru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×