Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

a jak ci nie pasuje ten kolor zębów, to zrób sobie wyprawę do stamatologa na zdejmowanie kamienia i piaskowanie, poczujesz się bosko.........ja chce to zrobić, bo na wymiany plomb i wybielanie poczekam jeszcze ze dwa miesiące, bo ponoć zęby potrzebuja kilku mieisęcy zeby wrócić do prawidłowego koloru, naturalnego. Moja znajoma nie pali 10 lat i ma ładne zęby, bo białe, ma krzywe ale co tam krzywe skoro sa białe........ja mam proste ale wszędzie plomby które mnie wkurzają na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może słuchaj , ja się na tym nie znam, ale szczerze to ja też od dwóch dni mam problemy z zaśnięciem, ale jak zasnę to spie do 9 praiwe:) więc i tak sukces, ale ze zaśnięciem to około 2 dni się męczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero dzosoaj mialam taka noc,czesto jak jest pelnia to tak mam ze sie budze ale nie widzialam ksiezyca,byla burza i lalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka ja też mam dziury plomby w jedynce dwojce trojce ale musze wziasc sie za uzebienie a masz jakiegos dobrego dentyste bo moja na macierzynskim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dentystke na kokoszkach ulica betoniarzy 14 telefon 058-349-55-16 ona jest tania i nie ściemnia jak wielu lekarzy, ale ona nie piaskuje zębów bo nie ma tej maszyny narazie. A co do piaskowania i zdejmowania kamienia to na morenie w przychodni to robia ale nie wiem za ile. A co do tej mojej dr Małgosi, to jest tania za plombe bierze 60 zł, za fleczer 30 zł, za znieczulenie nie bierze nic, jest na serio tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jest super dla dzieci:) moja córcia ją uwielbia i już biała borowanie:0 ja płakałam a ona na luzie siedziała:)na fotelu, ta dentystka ma zajefajne podejście do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znajoma mi polecała babeczkę na Jasieniu tam w tych sklepach, wiesz gdzie jest ten duzy pawilon, to tam gdzies jest ponoć świetna babka, ta moja znajoma u niej wymieniała plomby w jedynkach i nic nie widać że ma plombe:) jak chcesz to zdobede numer i ci podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzien bo znowu się spieszę to nie dośc że seplenię to jeszcze się słuchaj zaczynam jąkać:):):) dzisiaj ma koleżanka przyjechac do mnie, więc ogarniam mój porządek;) w domku i nie wiem czy do 12 się wyrobię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ważne że wiem co piszesz i ja tez wiem co ja pisze, a to że są ortograficzne błędy to w tym wieku po takiej przerwie w dyktandach to chyba mamy prawo do błędó \"tylko ten kto nie pisze nie robi błędów\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja bratnia dusza:0 sądny dzień, uwielbiam cie kofana:) zmykam odezwę się wieczorkiem, no chyba że kumpela nie odezwie się i nie przyjedzie to wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja w kwestii formalnej czy wy nie pracujecie ?? czy pieniażki wam z nieba leca czy macie bogatych chlopow ?? :))) moze i ja zmienie mojego na bogatszy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwę się i ja a co tam:) 7 dzień bez śmierdziela dzisiaj..Wczoraj miałam zaliczenie z metod badań socjologicznych ustne i lipa..Stres mnie zeżarł, wobec tego 14 lipca odwiedzam moją doktor na Wydziale Socjologii Uniwerku Łódzkiego:P A dzisiaj fajniusi dzionek już od rana..Tatuśka mojego wyciągnęłam na rynek..Zakupiłam sobie japonki pierwszy raz w życiu :P, sandałki eleganckie koloru beżowego na niewielkim obcasie, siódmą torebkę:), i za darmo od przemilego Pana na rynku pokrowiec od scyzoryka,idealnie pasuje na harmonijkę:) Zaraz lecę ogarnąć pokój i czytać notatki na jutrzejsze zaliczenie w terminie ostatecznym..Dziewuszki jadła któraś z Was kotlety sojowe kiedyś? Bo jadę do Mojego w niedzielę i będzie je robił i podobno rodzinka Jego się zajada nimi..A ja mięsożerca typowy to nie wiem jak je przełknę..Jaki to ma smak?:) Dobrego popołudnia moje piękne :):D 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antydea🌼- ja jadłam pare lat temu te kotleciki i w smaku nie były takie złe (przypominały mięcha smak :D) ale jak to przeżuwałam w zębiskach to czułam się jak krowa na pastwisku wcinająca trawke :D ale może to dlatego, że mój ojciec to robił a on nie najlepszy w fachu kucharzenia :D:D Socjologia -fajny kierunek tez kiedys na to chcialam isc;) Ja czekam na wynik ostatmiego egzaminu o nazwie Psychologia Zdrowia ale cos , że bedzie poprawka:D:D sady dzien🌼 --no po moich porach czasowych wysylania postwo sama widzisz , że nie jestes sama z ta bezesnnoscia :D:D Na zasne tylko kiedy mam mocno łepetyne zgrzana po 3 browarkach :D 1 piwko zreszta tez wystarczy, ze zasnac w spokoju :P 30 stka🌼 jak zawsze bije z Ciebie optymizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobob 🌼 jeśli chodzi o mnie to ja nie pracuje . Jestem bezrobotna studentka;) a propo tego aparatu tez nosiłam na 4 zeby tylko --jakis miesiac temu wszystko mi sie cofnelo i jestem tak wkurzona bo cala kasa z leczenia i czas spedzony w drutach poszedl na marne. Nosilam tez od tylu zebow taki drucik (aparat retrencyjny czy jak to sie nazywa zeby zeby sie nie cofnely ..hehe ).Ale to dlatego sie stalo, że jestem stara i ciezko zeba przyzwyczaic sie do zmian. Znajomi w moim wieku tez to mieli. Wiec moja radosc z pol rocznego bezaparaowego prostego zebowego życia miesiac temu przygasła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dodob ja jeszcze rente mam ale w lipcu koniec wiele razy mowilam ze staram sie o prace :D a chlop?hmm nawet najbogatszy he he ale na chwile, tak na dluzej to mi juz bokiem wylaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien a co potem do pracy czy jak ?? czy wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie taka bieda, że czasami nie mam co do garnka wrzucić:D Nie raz miałam chwile słabości i brata z którym mieszkać na ruszta zapodać:classic_cool:. Dlatego jedyna moja przyjemnościa były papieroski przepyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy chcem :) szukam roboty bo nie zamierzam bogato za maz wychodzic he he he wogole juz nie zamierzam wychodzic:) jula moj brat to z rodzicami mieszka ale mam dzieci i kota he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, cały dzień w pracy i nie nadążam za czytaniem tak się rozpisujecie przez te parę godzin:D. No to powiem tak, to co pamiętam, co chciałam napisać:). Jeśli chodzi o podjadanie jako zamiennik fajek to ja takiego czegoś nie mam, nie podjadam bo nie czuję takiej potrzeby. Ale śmietnik nieźle mi urósł od piwa, blee masakra:D. Muszę koniecznie coś z nim robić. Druga rzecz-jeśli chodzi o zaparcia to ja wogóle nie wiem co to jest i nie miałam takich problemów-nawet teraz jak nie palę. Ja tam mogę 3 razy dziennie to i za Was moze coś tam wyczarować hihi;)? Co do zębów to mam zniszczone-tzn. wyleczone ale nie wyglądają super bo od małego miałam antybiotyk i po prostu już z dziurami mi wyrastały. Do dentysty niedługo pójde-w końcu jak zaoszczędze na fajkach to będzie mnie stać hehe:), na ogólne czyszczenie. Kawę piłam 4 x dziennie, odzwyczaiłam się bo ktoś mi polecił coś takiego jak yerba mate-pobudza o wiele lepiej niż kawa,nie jest szkodliwe, ma full witamin i inne właściwości-między innymi przeczyszczające też. A na brzuch polecam 6 Weidera. Ciężko jest przejść całą serię, mi się udało 10 dni:), ale potwierdzam naprawdę działa super i o wiele szybciej niż brzuszki, ja po 10 dniach miałam widoczne zarysy mięśni. Teraz powtarzam dziś mam drugi dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×