Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

czesc ja-ka co to jest ti yerba-mate mate to herbata zdaje sie peruwianska jesli sie nie myle i gdzie to kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy co chcesz:). Są różne rodzaje, no i przede wszystkim nie każdemu smakuje:). Ma swój specyficzny gorzki smak, niektórzy wogóle nie mogą przetrawić, mi akurat od razu zasmakowało:D. No i żeby była dobra to trzeba dobrą kupić bo czasem mają w herbaciarniach jakieś mieszane i to wogóle za yerbą nie smakuje. Najlepiej jakbyś gdzieś dostała próbkę. Paczka 0,5 kg między 16 a 22zł, zależy gdzie i starcza na miesiąc spokojnie. Jakbyś mieszkała w Trójmieście to bym chętnie odstąpiła a nawet zaprosiła:D hihi. Więcej na temat można poczytać tu http://www.yerbamate.pl/p.php?gr=yerbamate&po=czym (pierwsza lepsza jaką znalazłam strona w miarę sensowna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, kumpela pojechała, zjadłyśmy całe ciacho do tego ciastka i wypiłysmy ze 3 kawki i oczywiście BP,(ona też rzuciła, pół roku temu:) ) no i mam zajefajny humorek:) Ja-ka co do 6 weidera tez stosowałam ale udało mi sie wytrzymać 6 dni, rezultat był cudowny:) ale dopiero po jakimś czasie widziałam efekt, mam tez fajną receptę na sterczące cycuszki jak chcecie to wam wyślę:) jest to masaż banalny zajmuje dziennie 10 minut, a efekt jest taki że przez miesiac masowałam, a efekty zobaczyłam po upływie 2 miesięcy kolejnych, czyli jak z wszystkim trzeba na efekt czekać ale serio jest efekt. Julcia:) pozdrawiam Dodob ja mam ten przywilej że moge sobie pozwolić na to zeby nie pracować:), ale pracuję w domku, no i to też nie jest łatwa praca:) Zamierzam jednak cos zrobić, może otworze cośśś hmmmmmmmm , mam jakieś plany ale to powoli.............;) nie chce zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, też bym tak chciała - coś swojego:). Bo inaczej w Polsce to chyba nie da się wyżyć.. A mam pytanie:D. Na takie mniejsze cycuszki to też działa:D?? Hi hi, ale tematy mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie jutro tę herbatę, zobaczę czy mi zasmakuje, choć ja lubię jakieś gorzkie herbaty, np: zielona herbata mi smakuje, a większość osób mówi że to okropna herbata...myślę że mi zasmakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja-ka na mniejsze nie ma metody :( ale jak chcesz je unieść wyżej to poszperam i wyśle instrukcję ps: fajnie ze umiemy rozmawiać o wszystkim, bo to znaczy że fajki nad nami przestają górować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta 6 Weidera jest super ale ciężko wytrzymać:). A co do tego drugiego to niekoniecznie chcę powiększyć ale żeby takie fajniejsze były:), no wiecie zresztą o co chodzi:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do herbaty, normalnie jej nie zaparzysz. Potrzebny jest sprzęt:). Taka łyżeczka z dziurkami na końcu co filtruje. Bo tego sypie się pół kubka. Chyba że przez sitko przelejesz ale ma całkiem inny smak:/. No i nie wrzątkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to ja chyba sobie nie poradze z tym za bardzo, ale jak przez sitko można to dam radę, a ja tam zrozumiałamze ty chcesz pomniejszyć, a jezeli chodzi o powiększenie to tak ponoc o jeden rozmiar można tym masażem ale jeżeli masz jakies tam włókniaki to nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee... jak pomniejsze to chyba nic mi nie zostanie hehe - zerówki haha:D! To wpadnij do mnie na cudownąherbatkę, do Wejherowa nie ma daleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadnu dzien
kurde zas akcje mialam z bylym wa mac psychol ja-ka no ja bym chciala zeby dzialala jak kawa o przeczyszczala to jaka?wiesz pu-erh tez w sklepach ten paczkowany to szajs a w czas na herbate jest zajebiatej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym masowaniem i wogóle z innymi rzeczami to ja jestem jakoś mało wytrwała:).. Chyba najlepiej będzie jak poszukam jakiegoś chętnego do masowania;) hehe. Sądny dzień - jak to kiedyś ujął znajomy - herbata w torebkach to tak jakbyś pozamiatała liście z ulicy:). Yerbę jak kupisz dobrą to ok, bo jest oryginalnie pakowana w Argentynie i Paragwaju (o ile zasmakuje:)). Właściwie polecił mi ją lekarz:) a spróbowałam bo mam niskie ciśnienie, piłam 4 kawy dziennie i nic-dalej ziewałam. A po tym to mam power, wogóle nie ziewam i mogę być na chodzie 24/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodosci to ponoc zielona ale ja polecam pu-erh ale z pozadnej herbaciarni tez w takiej cenie jak yarba sa tez lekko arolatyzowane mango a nie aromatyzowana to ma posmak teki anyzkowy w/g mnie o bialej nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodosci to ponoc zielona ale ja polecam pu-erh ale z pozadnej herbaciarni tez w takiej cenie jak yarba sa tez lekko arolatyzowane mango a nie aromatyzowana to ma posmak teki anyzkowy w/g mnie o bialej nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodosci to ponoc zielona ale ja polecam pu-erh ale z pozadnej herbaciarni tez w takiej cenie jak yarba sa tez lekko arolatyzowane mango a nie aromatyzowana to ma posmak teki anyzkowy w/g mnie o bialej nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodosci to ponoc zielona ale ja polecam pu-erh ale z pozadnej herbaciarni tez w takiej cenie jak yarba sa tez lekko arolatyzowane mango a nie aromatyzowana to ma posmak teki anyzkowy w/g mnie o bialej nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam niskoe cisnienie chyba ze byly mi podniesie a te paczkowane to prawda zmiotki z rampy ja pu-erh w czas na herbate kupowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam spać:) Pa pa:) Kurde... Już nawet nie chce mi się iść myć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak pawnie predko nie zasne wrrr utopic w klodnicy to szkoda rzeki to mykal do lozia zrob sobie dzien dziecka jutro sie umyjasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeważnie zamawiam raz w miesiącu-3 paczki:). I w sumie różne, tzn. takie mocniejsze w smaku i tylko naturalne. Nie lubię smakowych typu brzoskwinia i takie tam. Ale tak na początek to polecałabym z napisem "suave" żeby się nie zrazić:) - są słabsze w smaku. Dobrej nocy:), do jutra wieczór bo ja jutro w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK to jak pojade pa herbatke to o taka bede pytac ale to juz chyba nie w tym tygodniu kolorowych obrazkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×