Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

OK to jak pojade pa herbatke to o taka bede pytac ale to juz chyba nie w tym tygodniu kolorowych obrazkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie pojade juz wlasnie zamowilam,mam nadzieje ja-ka ze ty z tej strony zamawiasz herbatke :D ja jestem smakosz wiec przypuszczam ze mi spasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PEwnie nie ma tu żadnej masohistki, ktoraby zaczeła ze mną ćwiczyc 6 Weidera?:o🖐️Tak sę myśle, że trzeba sie zacząć ruszać.30--tka, dieta doleciała, dzieki. Całej nie bedę stosować, bo nawet nie mam jak.....obiady jadam w bufecie w pracy, ale od nowego tygdonia sprobuje śniadania i kolecje chociaż jadać zgodnie z tych harmonogramem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie trzymajcie mnie! po 11 miesiecach nastapil koniec zwiazku wirtulanego.Czuje sie dziwnie bo mimo , ze to witualny swiat to w realu nawet nie bylam z nikim tak dlugo. Ale wiem ze ten koniec to dla mnie i dla jego dobra bo bylismy w to za bardzo wciagnieci :(( O boshe ..ale mi ciezko..to dzieki niemu rzucilam te fajki a teraz to juz mi na niczym nie zalezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to gdzies ale zaraz sobie zapale. Pewnie bedziecie na mnie jutro rowno jechaly ale ciezko mi teraz i mam to gdzies ze ta fajka mi nic nie dala. trudno stalo sie ... odpadlam. Przykro mi dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Szkoda ,ze nie ma tu żadnej z was :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz jaa
juz sie pytałam o to gdzie indziej ale i was spytam, co myslicie odnosnie tej laski? czy rzeczywiscie takom ładnom jest??? bo mi sie nie podoba, a jakis gupek napisał ze jest jego favorytką:// dżizesss myslałam ze padne http://www.hot.jpg.pl/tagi-Kiciaczarna-1 http://nasza-klasa.pl/profile/947610 a bez makijazu wyglonda jak down http://www.hot.jpg.pl/68575-Tatiana_G tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka85 no przestań, proszę odezwij się i powiedz że nie zapaliłaś!!! Nie zrobiłaś tego!!! Dziewczyno jesteś moją faworytką, po co ci ta fajka!!!! I o co chodzi z tym wirtualnym związkiem?! Czekam na sygnał od ciebie i wiadomość że nie zapaliłaś..... Oh...n ie bądźcie takie głupie jak JA! Po co wam te papierochy. I to po tak długiej abstynencji nie palenia. CZEKAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka85 jak brak ci motywacji to ja ci ją wynajdę. Odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) właśnie parze zieloną herbatkę i poczytam co to 4 sronki wstecz napisane :) Niepale 7 dni i 20 h :) zycie wydłuzyłam o:1 dzien i 5 h zaoszczędziłam 63 zł [juz wydałam na siebie ] na ciało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu ale widze że jedna koleżanka mam kryzys:( Julka85🌼 czasem jest cięzko ale pomyśl ze ten papiertos nic nie zmieni-ja sobie tak mówie i jakoś musze wytrwać. Lepiej walnij sobie jakiegoś Drina i spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka zwariowalas jakis jeden przypal bedzie rzadzi twoim zycie wczoraj mowilas ze jestes bezrobotna studentka i nie szkoda ci szmalu na fajki !!!!! dziewczyno wiesz kto pali zauwazylas ze teraz jak pokazuja spotkania wielkich dam to nikt fajki w gebie nie ma pomysl tylko bidota i prostactwo pali !!!!!!!!! pocieszylam kopa dalam a nie ten to inny a wirtualny to w ogolen nie wart grzechu w realu szukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 22 dni (+ 13g46m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 225. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 17g23m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 84,65 zł! patrzcie juz 22 dni jestem z wami pytalam wczoraj meza czemu mnie nie wspiera a on stwierdzil ze juz tyle razy w zyciu rzucalam i mialam okresy abstynecji ze nie wierzy w moje niepalenie !!!!!!!!! to balwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dodob...a to dobre, mój mężulek też nie zwraca uwagi na moje niepalenie i mówi mi tak samo.... śpiochy wstawać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie wścieknę-opisąłma sie jak nie wiem A TU MI ZJADŁO WSZYSTKO aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze po krótce:) Zasada; myśle i skupiam sie na czymś innym niż to że "nie palę" i ze to jakaś kara albo pozbawianie mnie czegoś! To nagroda i cięzka praca nad soboą zeby sie uwolnic od tego " śmierdziela" Julka85🌼-ile brałas te tabletki radirex? i jak działanie. Ja teraz zaparzyłam 'trawienie" taka trawista i "4 x Ja' -pyszna grejfrutowa. Tez mnie łapią zaparcia bez fajek choc juz sie unormowało-ale chce sie rpzeczyścić troszke :) Co do pasków to niepolecam.Ale polecam te pasty :clinomyn smokers sensitive-advanced toothpaste" ; "colgete Herbal white with baking soda" >paste co jakis czas trzeba zmieniac bo sie zeby przyzwyczajają + polecam zrobic sobie czyszczenie u denstysty ze złogów na ząbkach tez jakies 50 zł koszt a warto! dodob🌼 ta sama rada-spokojnie wszystko wyprowadzisz sobie i bedzie dobrze:). A w kwesti formalnej to ja bezrobotna równiez-tzn bez dochodów i ciągne od rodziców:( rozwiązałam umowe bo niewyrabiałam a musiałam miec czas an obornę i nauke do niej jak i napisanie jej wczesniej..a tu ani dnia wolnego niedawali! Atydea🌼 podobny staż mamy w niepaleniu:0 mama nadzieje ze damy rade!!!a kotleciki są bardzo dobre jak sie je potrafi zrobic.Ja 7 lat nie jadłam mieska.Ale nie zastąpi to nigdy smaku mieska :) Julka85🌼 jak to cofneły Ci sie efekty ??? jej , niezaciekawa informacja bo ja tez zakładam a najmłodsza nie jestem-choć młoda:) sadny dzien🌼 tez do pracy chcę:) bede słac CV- poki co pracuje na wolontariacie i wyrabiam sobie doświdczenie-obsluguje dwie fundacje i za free robie szkolenia bardzo przydatne a kosztowene bo wsumei tyle osztuja co miesiacznie zarabiałam w biurze.Wiec jakos nie do konca darmowo pracuję:) Ale kasy na zycie swojej nie mam..wiec czas cos znalesc!!! wpierw egzaminy 20 wrzesnia i NAUKA:( ALE cV ROZSYŁAĆ ZACZYNAM! ja-ka🌼 jak szóśtka weidera.Ja bede robic alternaywne cwiczenia do a6w. lzejsze ale dluzej czasu trzeba poświec-wklejam linki: I - Ćwiczenia na płaski brzuch -wzmocnienie mięśni i zredukowanie tkanki tłuszczowej http://wdziek.info/cwiczenia_na_plaski_brzuch.html II -Ćwiczenia na talie osy- wzmocnienie mięśni skośnych brzucha zewnętrznych wykonywać 2 razy dziennie, zaraz po wstaniu, i zaraz przed pójściem spać http://wdziek.info/cwiczenia_na_talie_osy.html co do herbatek to ja lubie:czerwoną i zieloną :) jak i inne ale tej yerba mate to nie piłam jeszcze 30-stka z Gdańska🌼 optymizm i wsparcie :)-dziękuje A co z tym masażykiem na cycuszki:P ja bede stosowac masaze:wklejam II-automasaż- pomocny w napinaniu skóry -zlikwidowanie nadmiernej tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha.a także przyśpieszyć przemianę materii i polepszyć perystaltykę jelit. -5 dni masażu, 2 dni przerwy. http://wdziek.info/automasaz.html III-Antycellulitowy masaż ujędrniający -pobudza skórę do właściwego funkcjonowania, zwalczając pokłady toksyn i cellulit-zaraz po prysznicu -codziennie-po peelingu(raz na tydzień.) http://wdziek.info/antycellulitowy_masaz_ujedrniajacy.html 30-stka z Gdańska🌼 "ps: fajnie ze umiemy rozmawiać o wszystkim, bo to znaczy że fajki nad nami przestają górować" DOKŁADNIE :):):) ja-ka-ja mam specjalny kubeczek na zeiloną z sitkiem i przykrywką:) moze byłby dobry an herbatke.A białej tez nie piłam tylko:zielona i czerowna :) w roznych zestawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dałam...w skrócie :) wiecie jestem dopiero co po pisaniu pracy mgr -opasłej dodam:P hahahahahahaha obiecuje ze to było pierwszy i ostatni raz:) ale tyle tematów poruszyłyście-nad którymi musimy sie skoncentorwac przy rzucaniu palenia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka tera ja :) mam chyba z 2 płytek VCD z cwiczeniami ale wystarczyłoby zebym z jedna z nich cwiczyla a ja mam slomiany zapach chociaz jak sie upre tak jak kiedys z odchudzaniem to jestem cholernie konsekwentna kiedys podczas diety bylam na weselu to cale wesele pilam wode herbatke i jadlam tylko warzywka a ze po 19 sie juz nie je to zakonczylam spozywanie weselnych warzyw o 18: 50 pamientam jak dzis ze moim rodzicom bylo tak glupio i mowili ze maja dzikuske corke i wszyscy sie stukali w glowe :) teraz mnie to bawi a wtedy myslalam ze nikt mnie nie rozumie ale od poniedzialku powracam do dietki sprzed lat ktora wam wyslalam no bo kreta czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam słomiany zapał-zaczynam i po tygodniu nie daje rady i efekty szlak trafia.Bo zawsze coś-albo prac albo egzaminy albo stan zdrowia -ale nie tym razem!! a za akcje na weselu podziwiam hehe Zaczynamy od poniedziałku!!! a pozniej jak bede mogła to ćwiczenia bede robić:) poki co jem prawie godzine:( mam jeszcze szwy do czwartku i szczękościsk na palca jednego PO TYM WYRYWANIU ÓSEMKI.ale dodam ze papierosa dałabym rade zapalic -ostatnio przy ósemce paliłam . a pale 9 lat-bo było takie pytanie wcześniej-teraz bede robic wszystko inne :) tylko nie palenie i trucie sie-za tym musis pojsc zdroe odzywianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula daj spokoj,wiesz jakie ja mam jazdy z moim bylym mezem??poczytaj sobie wczesniejsze posty,wczoraj tez byla jazda,przylazl,dobijal mi sie do drzwi,na szczescie byl u mnie moj przyjaciel,nie bylam sama,wiesz jaka mialam ochote wziac od niego papierosa??ale nie zrobilam tego,pomyslalam sobie ze wlasnie wy byscie sie na mnie bardzo zawiodly,dlaczego jaskis psychol ma rzadzic mna i moim zyciem???a dlaczego papieroch ma rzadzic mna i moim zyciem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYTANIA DO DIETKI: -RANO PIJEMY KAWE LUB HERBATE?czy moze to być zielona tylko albo ta moja"trawienie" i "4 x ja" -jak myślisz? -ta pierś z grila-niwykonalne u mnie!-bedzie z piekarnika:) DIETKA: same smaczne rzeczy , które lubie -poprostu super! jakie godziny robisz? ja wstaje około 07 najpozniej i ide spać o 24 najwczesniej 07-herbarki 09-sniadanie 10-herbatki 13-lunch 14-herbatki 17- obiad a poźniej zdechne z głodu:)???!!! kurcze zawsze jadłam 5/6 posiłków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien 🌼 o kurde -ja tu pytam o dietke a Ty masz takie jazdy! Naprawde jestes silna ze nie fajczysz w takich stresach, wez cos na niego zastaw-to nękanie i nachodzenie-.W jakich godzinach sie odbywa? wez nagraj to zrób zdjęcia- pospisuj sąsiadów oswidaczenia ze w tych i tych dniach i godzinach zakłóca cisze i spokój- zbieraj papierki i dowody na niego. a pozniej mu dokop!wiem ze sie łatwo pisze-ale cos musisz zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo okolo 21 zaluje ze wczoraj zatrzymalam przyjaciela,teraz mialabym spokoj na pewno nie drukowalby teraz eskow,jazdy ciag kurwa dalszy na psychike,ale nie chcialam zeby narobil sobie klopotow przez debila,i tak ma chec na mielonke go przerobic wiesz jak juz poszedl wcziraj w koncu to naprawde mialam kureska ochote wziac od przyjaciela fajke,kireska,ale sje powstrzymalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci dostarcza "rozrywki" ex..cięzko wtedy myśleć o niepaleniu.Ale wiesz ze robisz to dla siebie i lepiej walnąć sobie drina-jak juz pisałam. byle nie za czesto... Te fajki sa naprawde zniewalające , ja mam teraz spokój i uwolniłam sie od toksycznych związków i powiązan-odrazu lepiej. Mam spokojnego faceta [czasem zabardzo] nie imprezuje i jest ..mozna powiedziec-grzeczny oraz niewybuchowy .Kompletna odmiana w facetach u mnie.I odrazu lepiej. A jak przyjdziwe to mysl tylko o sobie-zapisuj w notesie daty i godziny.zapisz sms od niego-wszystko! przydac sie zawsze moze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×