Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

sadny dzien ale po co on do ciebie przychodzi nie mozesz ustalic w sadzie ze widzi dzieci raz w tygoniu czy jak tam i nie przylazi wiecej matko co to za kretyn vitalijka ja I tydzien dzietki zmienilam kolejnosc poniedziałek (jadlam to z 3 dnia) wtorek (to z czwartego dnia) Sroda (1 dzień) czwartek (2 dzień) piątek (7 dzień) , sobota (5 dzień ) niedziela (6 dzień ) tak mi dietetyk poradził aby powoli przyzwyczaić sie do innego jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na trzezwo,tp typ co bije na trzezwo,nie pytaj po co przylazl bo wizyty u dziecka ma w soboty,a na jutro juz se przewalil bo nie bede sama jesli wogole przylezie to tym razem nie bede powstrzymywala przyjaciela,poprostu mam dosyc a ktos musj nad nim zapanowac,on ma jakas kurwa obsesje na moim punkcie,ponad rok po rozwodzie a on dalej pan i wladca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa85, nie rób tegooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, wiem że świat ci się zawalił , wiem ż ejest Ci źle, ale czuję w głębi że jak jeszcze do tego zapalisz papierosa to wogóle będziesz miała doła na amen...................Julka85, ja dokładnei cie rozumiem wiem że teraz masz już wszystko w D.... ale pomyśl racjonalnie przez minutę, że ten papieros zabije twoja wartość..... Julka85 jeśli nawet wczoraj uległaś papierosowi, to dzisiaj mu nie ulegaj, pamiętaj nic złego się nie stanie jeśli wrócisz do nas i porozmawiasz, pomożemy ci powolutkuuuuuuuuuuuuuuuu. Zaletą związków wirtualnych jest szybkie zapominanie, mozna zapomniec o takim związku przez rozmowe z osoba obiektywną. Julka85 na serio jak ty będziesz paliła to ja z tymi moimi dołami to juz powinnam palić jak smok, a staram się trzymać i jestem dzielna dzięki tobie między innymi, bo kto mnie wspierał na początku, no kto??? Nie potrzebujesz tego papierosa..............................nawet nie czujesz potrzeby zapalenia, jestes na siebie zła i chcesz w ten sposób siebie samą karać? Co ci da ten papieros?// Jesuuuuuuuuuuuuuuuuuu jestem wściekła Julka na ciebie, mam nadzieje że jak wstaniesz to porozmawiamy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje 30stka te fajki nie pomagaja tylko jeszcze bardziej poglebiaja dola to bez sensu Julka spojrz na licznik i chchesz to wszystko zaprzepascic daj spokoj a tego kwiatu jest pol swiatu wakacje jest fajnie julka jeszcze tak niedawno pisalaś !!!!!!i 23:24 Julka85 ja się pochwalę codziennie was czytam kochani tyle, że nie bardzo mam teraz wene, żeby pisać Sesyja mnie pochłonęła a niedługo mam przeprowadzkę do nowego mieszkanka hehe..cieszę się strasznie pozdrow, mordusiak Kobitki fajnie, że jestescie Nie palę już 144 dni (+ 23g18m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 1159. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 20g37m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 391,42 zł! Boshe ile to czasu już minęło odkąd rzuciłam fajeczki -dokładnie pare dni przed sesją zimową Wam tez się uda! Trzeba tylko wierzyć w siebie i trzymać się(chociaz to nie proste) zdala od pokus! ViVa La CuCaraCa : : : : : : 23:24 Julka85 No a teraz piwkuje chwila relaksu każdemu się nalezy Pogoda nam się troche w Gdańsku rozwaliła niestety mam nadzieje, że słoneczko jutro się pokarze bo samopoczucie też przez to spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Julka jeszcze jedno, napisałaś że dla niego rzuciłaś między innymi, że on byl tym dla którego to zrobiłaś, to ja ci powiem tak, powiem ci dlaczego należy nie palić papierosów: 1) będziesz miała w moim wieku zmarszczki przy oczach, wiesz kurze łapki 2) będziesz miała zęby z przebarwieniami 3) będą cuchnieć ci ciuchy, a ty będziesz myślała że pachnie twój perfum, a na serio będzie cuchniec nikotyna i tytoniem 4) zajdziesz w ciążę i nie będziesz umiała rzucić i będziesz zatruwać dziecko, a sama będziesz do tego wciąz miała doła, że palisz z brzuchem 5) będziesz szaro-żółta na buzi 6) w wieku 30 lat będizesz wyglądała na 40 7) zaczną ci żółknąć paznokcie 8) nad ustami zrobią ci się o 10 lat szybciej pionowe zmarszczki od tak zwanego całuska, wies zjak trzymasz fajke w buzi to robisz buźke i te zmarszczki juz potem zaczynaja wyglądać jak oj feeeeeee 9) twoje mieszkanie będzie zawsze brudne bo będzie tam zapach palonego tytoniu 10) nigdy nie będziesz mogła powiedzieć ze jestes osobą która dba o siebie A PODSTAWĄ DLA KOBIETY JEST TO ŻE KAŻDA KOBIETA MA DBAĆ O SIEBIE, O SWOJE WNĘTRZE I O SWOJĄ SKÓRĘ 11) Chcesz byc babcią która bierze wnuczkę na kolana i capi od niej tytoniem no fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj FAJKI TO TOTALNA TRUCIZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JULKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA85 MAM NADZIEJE ŻE POJMIESZ TO ŻE ZAPALENIE NA DOŁA ZNISZCZY CIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest do jasnej ciasnej z Julka ?? juz nas olala czy siedzi i nas czyta i jara szlugi ! halo panienko ??? puk puk własnie mojemu szefowi zabraklo fajek chodzi wkurzony myslal ze ja mam chociaz ale teraz wsiadl w samochod i pojechal do kiosku a tak na marginesie za godzine konczy prace wiec moglby poczekac ale wiem jak to jest noc bez fajki przespisz a 2 godzin nie przesiedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to umiemy zrobić bo jesteśmy wyjątkowe kobiety, takich jak my to na palcach jednej reki liczyć;) Kofane Julka odezwie się wieczorem:) a jak nie to przeszpiegi zrobie i do tej oliwy pojadę Julka rozumiesz , moment i cie znajdę , pojadę w październiku na twoją uczelnie i cie znajdę:) Nie uciekniesz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka szukaj ja juz teraz zaraz na ten tychmiast i nakopaj do dupy za glupie pomysly i na wszelki wypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w poblizu mieszkam a rodzicow na zabiance mam wiec znam okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boshe... dziewuszki kochane teraz dopiero zaczęłam was czytać i wiecie naprawde poprawiłyście mi chumora tymi waszymi tesktami dedyktywistycznymi :) Dziekuje wam bardzo za wsparcie jakie mi dałyście i za to, ze tak poszukujecie tej zaginionej osóbki :) Nie nie zapaliłam . Wypiłam piwko i poszłam spać. Tak mi smutno jest bo jakąś taką pustke teraz czuje. Wiem, że to musiało w końcu się stać i nie wiedziałam, że można taką mocną wieź otrzymać z kimś kogo nawet na oczy nie widziłam. Teraz chyba wolałabym jakoś zapomnieć o tym wszystkim, zakończyć ten cały durny wirtualny świat i myśleć pozytywnie:) Kapi84😘🌼😘🌼 vitalijka😘🌼😘🌼 dodob😘🌼😘🌼 sądny dzień😘🌼😘🌼 30 stka z Gdańska😘🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym dzisiaj zacząć myśleć o czymś innym i uciec od od tego nastroju, który mi się włancza kiedy nic nie robie. Jutro przyjezdzaja do mnie rodzice z rana bo wyprowadzają mnie i brata( z którym studiuje w Gdańsku) z Gdańska Oliwa do gdańsk Orunia górna:) Całe szczęscie, że czeka mnie teraz to pakowanie to przynajmniej mam się czym zająć:) Pogoda niestety taka sobie nie wpływam na pozytwny nastrój.Wieczorkiem też możepiwko sobie walne.Ciesze się, że zmieniam otoczenie no i , że te wakacje teraz się zaczęły, Sesje udało mi się zdać i chciałam teraz cos zmienic w tym swoim życiu bo za dużo w nim było osttanio smutnej melanchoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz tych papierosów to jeszcze chciałabym w sobie coś zmienić. Na dobre samopoczucie ma też wpływ jakaś zakręcona, zdrowa dietka. Opuściłam się troche w tych witaminkach i chciałabym to nadrobić. Tym bardziej, że widze ze pazury, cera i włosy ulegają pogorszeniu;) Moze znacie jakies smaczne, zdrowe i niezbyt duzo roboty wymagające diety ?:) Ja zaraz zaczne sprzatac ale bede miała cały czas kafeterie włączoną. Szczeze mówiąc to nie bardzo pale sie do tego pakowania bo sporo z tym roboty a ja jakos nie mam ochoty do zasuwania z odkurzanem( w ktorym jeszcze pewnie siedzi wciagniety przezemnie pajak - z mucha zeby mial co sobie przekasic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właczylam sobie jakas szalona muzyke, zapach wanilii uruchomilam na caly dom i może wkoncu zaczne pozytywnie mysleć. Bo taka biadolenie i uzalanie sie nad soba do niczego dobrego nie doprowadzi. Trzeba wziasc sie w grasc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Julcia jak miło cie widzieć:) i czytać:) Brawo że nie uległaś śmierdzielowi:) Mam nadzieje że się trzymasz i ja postaram się mysleć o tobie ciepło może to jakoś pomoże Ci w tych trudnych chwilach...... Pogoda kiepska więc działa na naszą korzyść, może jakaś maseczka na twarz albo hmmmmm..... porządna depilacja od kostek do pach, ponoc poprawia nastrój.... Polecam tez gorąca czekoladkę ona zawsze daje usmiech... Co do diety Julcio to jak dasz mi maila to ci wyślę ta co nam dała dodob no i pozdro jeszcze mówiła o wspaniałej diecie czyli jemy wszystko bez ziemniaków makaronów i chyba ryżu tez nie wolno , ja ją kiedyś stosowałam i działała ale jak byłam troszku młodsza, to coś dla ciebie:) aaa tam jeszcze chleba nie wolno jeść tylko razowy:) Buziaki miłego dnia Ci zycze no i wszystkim pozostałym nieplacym JULKA85 -------jestem z ciebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty brac się w garśc nie musisz bo widze że jestes wesoła i pełna nadziei na lepsze jutro, to słuchaj jak weżmiesz się w garść to nam rozsadzi tę kafeterie od tej twojej dobrej energii:);) No ale nawet jak rozsadzi to zawsze dobrą energią:)a my z trójmiasta to sie odnajdziemy gdzies w auchanie, albo cerfurze:) z dodob na czele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka ja też postanowiłam zmienic dietę, bo czuję się jak krowa :) Dzisiaj zjadłam rano musli z jogurtem, potem kalarepę, potem na obiad uwaga: 3 rzodkiewki, kalarepę, 6 grzybków marynowanych, i jeden chlebek wasa:) no i słuchajcie kobiety jestem objedzona:) Co prawda wstałam dzisiaj przed 12 więc dzień tez krótszy, ale moim zdaniem zjadłam super, prawie same warzywka:) Dumna jestem sama z siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×