Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Sadny dzien GRATULACJE !!! nie ma to jak robic co sie lubi;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym mieć pracę związaną z geografią. najlepiej hydrologia albo zostać leśniczką (chodzi o leśniczego). ale marzenia, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak z geografia to raczej hydrogeologia,po jakiej szkole jestes??ja konczylam technikum ochrony srodowiska technologia wody a od zawsze wiedzialam ze bede laborantka i bylam 8 lat az zaklad oglosil upadlosc i teraz mam nadzieje do emerytury dociagnac jako laborantka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mimo wszystko jak skończę swoją ówczesną szkołę to pójdę do takiego technikum leśnictwa,a le najpierw to politologię robię. mam już licencjat a teraz magistra sobię zaocznie we Wrocku przez 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze trzeba dazyc do tego co sie lubi :) jeżu sama nie potrafię jeszcze uwierzyc ze mi sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze trzeba dazyc do tego co sie lubi :) jeżu sama nie potrafię jeszcze uwierzyc ze mi sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też palisz w piecyku? już mi się to troszkę nudzi. codziennie to samo ale jakoś się da. wkurza mnie tylko noszenie węgla z piwnicy. niestety mogę napalić sobie dopiero wieczorkiem bo w pracy siedzę do 18ej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tak przez 2 miechy konczylam prace o 18 w domu bylam kolo 18.30 i dopiero za piecyk moglam sie brac jak i tak juz sil nie mialam a jeszcze cugu jak nie chcial zalapac to siedzialam przy nim 3 godziny ;/ a nie pale juz kamiennym bo kuzwa tona 570 zl ;/ kupuje wegiel brunatny jest tanszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kamiennym palę. mało mi go idzie bo to male mieszkanko. też jestem wieczorem już kompletnie wykończona i nie mam sił na ten piecyk, ale jak sobie pomyślę, że jak nie napalę to będzie zimno mi w tyłek to od razu łapię za gazetki i drewienko. a potem tak milusio się robi. zawsze rozpalając w piecyku papierocha kopciłam, a teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he przy piecu kazdy kopcil :) ja rzucilam 23 lutego to jeszcze sie palilo w piecu i najgorzej mi bylo wlasnie przy piecu wysiedziec bez fajury,reka wiecznie wedrowala tam gdzie zawsze fajki lezaly.mi tez idzie no powiedzmy malo bo na zime 2 tony mi starczaja pale w jednym piecu mieszkanie male a mam pociagniete etazowe wiec grzeje od razu wszedzie :) jak fajnie cug lapie to lubie posiedziec przy piecu ale jak cos mu nie pasi to wrrrr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się wkurzam jak nie chce załapać, ale ostatnio bez problemu daje radę. ja paląc fajki to miałam bardzo zły nawyk, a mianowicie, to że idąc do lazienki to zawsze z fajką. pisałam już o tym wcześniej. teraz jak idę do łazienki nawet się uczesać to jakoś tak dziwnie się czuję, bo bez fajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja mialam takie miejsca gdzie jak ktos wlazl z fajka to szlag mnie trafial wlasnie lazienka,moja sypialnia,pokoj dzieci,AUTO kuzwa za auto bylam w stanie zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 6 do 14 też bym tak chciała. wolę wstawać wcześniej i mieć cały dzień dla siebie. a tak to nawet rano łóżka nie ścielę no bo po co. w niektóre weekendy to znowusz do szkoły trzeba i dla siebie nie mam w ogóle czasu. jeżeli chodzi o pracę, to chciałabym jakąś wymagającą aktywności. chodzić, coś załatwaić, albo przynajmniej pół na pół. a cały czas siedzieć to straszna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w laboratorium sie nie siedzi ciagle cos sie robi trzeba sie skupic zeby w powietrze czegos nie wysadzic lubie to bardzo i jeszcze kurcze w takich fajnych godzinach :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tez dostaniesz taka prace jaka kochasz zamieszkasz w lesniczowce w puszczy kampinowskiej a ja bede z dziecmi na wakacje do ciebie przyjezdzala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meldunek:) Nie palę już 23 dni (+ 13g49m23s). Ilość niewypalonych papierosów: 943. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 04g53m25s)! Zaoszczędzone pieniądze: 424,36 zł! Sądny GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:)🌻 ps: znów jestes sobą:) Kulka777 a więc na kozaczki mam już uzbierane no i teraz mi szkoda wydać wszystko na te kozaczki:), więc upatrzyłam sobie troszkę tańsze, a do tego torebke:), lub pomyslałam o tym żeby pójśc pierwszy raz w życiu do wizażystki, żeby mi zrobiła taki nowy wizerunek, czyli totalna zmiana koloru włosów ,makijażu, koloru ciuchów, mój mąż się ze mnie nabija, mówi że jestem sknera, bo kase odłożyłam a trzymam je w skarpecie i knuje jak by tu mieć więcej.Ps: ja nie pracuje i są to mojego meża pieniądze, dlatego mój mąż sie tak śmieje ze mnie:) Teraz to se myśle że może odłozę jeszcze trochę i kupię na gwiazdkę mojej córce coś ekstra, mam mnóstwo pomysłów:), normalnie dostaje zawrotów głowy od tych oszczędności:) Złośliwiec buziaki:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień. dzięki za to. jak będę miała leśniczówkę to nie ma problemu. wpadaj z dzieciakami i z kim chcesz. tylko że ja w puszczy kampinoskiej to nie za bardzo bym chciała. raczej myślałam coś o takiej leśniczówce w małoznanej wiosce na pogórzu sudeckim. może rzeczywiście. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko moga byc sudety :) liczy sie swieze powietrze :D wiecie co caly dzien nic nie zjadlam wypilam 2 lampki szampana i ... ucielam se palec he he he co praca robi z ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a już myślałam, że wszyscy poszli gdzieś daleko i zapomnieli o forum. przecież musimy się wspierać, no nie? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🌼 pozdrawiam serdecznie życzę miłego wieczorku bp :D sadny dzien gratulacje i powodzenia w nowej pracy :D:D:D widzisz w życiu trzeba być cierpliwym nic na siłę 🌼 tak samo jest i ze śmierdzielem trzeba czasu :D 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka_76
a ja nadal na pomaranczowym nicku :) ale dzis 2 dzien... dziewczynki niewiem jak to jest ale ten tabax rzeczywiscie pomaga...ostatnie dni tak mialam ze caly dzien nie palilam i na wieczor lecialam po fajki bo nie wytrzymywalam... dlatego nie pisalam bo az wstyd!!!! tyle razy sie zlamac!! ale melduje ze wczoraj i dzis bez fajeczki ! w szoku jestem.... ale mialam kryzysika dzis takiego ze ho ho... teraz wiem ze wystarczy przetrzymac ta chwile zajac sie czyms i przechodzi :D:D juhuuuuu jutro moge sobie zaczernic nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka z Gdańska --fajne pomysly ..:) zycze realizacji marzen wszystko na wszystko tylko nie na pety :)pozdrawiam ..milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×