Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

no chodza mi jeszcze fajki po glowie nie raz oj chodza,a najgorzej bylo jak pracowalam w sklepie na przemyslowce caly bozy dzien siedzialam i gapilam sie na linki i naprawde mialam mysli a moze jednego np mentolowego bo takie mi nigdy nie podchodzily ;/ brrr paskudztwo Nie palę już 265 dni (+ 00g48m39s). Ilość niewypalonych papierosów: 5300. Będę żyć dłużej o 40 dni (+ 11g47m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 173,27 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny ale ty juz masz wynik, niedługo pyknie ci rok, a kasy ile masz , boże:) pozdrawiam. Nie szukałam tego linka twojego bo dopiero teraz tu weszłam i musze uciekać Ale dzisiaj wszystkie wesoło piszą i dużo:) Jesteście wspaniałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko nadzieje że to zwykłe myśli chodzące po głowie a nie jakaś mocna ochota na papierosa z którą trzeba walczyć nie jest to pocieszające ale nałogi są straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wiadomo ze jest latwiej sie oprzec ale nie mozna dac sie zwiesc "ach jednego na sprobowanie" nie ma jednego,ani cwiartki , jak uspimy nasza czujnosc to przepadniemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my pachnące wolne od śmierdzieli słuchające muzyczki na poprawe nastroju od sroczki. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja miałam piękne sny aż właśnie nie chciało się budzic i kolejny dzień walczyc z wrogiem :D {petem}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaad
ja się wkurzyłem na to wszystko i I've been quit for 44 days + 18h57m43s. Cigarettes not smoked: 985. Life saved: 7 days + 12h39m12s. Money saved: 391,68 zł. po rzuceniu przytyłem 3 kg w tej chwili na dziecie bialkowej schudłem 6kg planuję jeszcze jakieś 8-10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a mi przyszla ochota na papieroska... ale nie zapale.... 3 dni to maly sukces i nie chce go zm,arnowac...zamiast tego pojde do sklepu i kupie sobie cos pysznego... mniam mniam :) jezeli chodzi o wage to przytylam juz 1 kilo - jest to mozliwe =?:D:D:D ale caly czas cos wcinam musze przyznac ... choc powiem ze mi sie przyda - zawsze chcialam wiecej wazyc niz teraz :) huraaaa ... bella dziekuje :D dziewczynki powiedzcie cos o sobie ile macie lat gdzie mieszkacie....no chyba ze wolicie zostac anonimowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutka76 ja mam 22 lata i mieszkam w Złotoryi koło Legnicy. Robię teraz magistra z politologii kierunek europeistyka. robię bardzo dużo rzeczy i nie mam czasu na przyjemności. dla mnie największą przyjemnością jest obcowanie z naturą przede wszystkim, dlatego marzę o tym, aby w przyszłości mieszkać w leśniczówce gdzieś daleko od wielkich aglomeracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :-) Wpadłam na moment, żeby donieść że ja nadal i stale BP (dziś 57 dzień) i jest z fajkami dobrze, gorzej z jedzeniem... dlatego po weekendzie (dokładnie od środy, bo we wtorek mam UGS brzucha) na jakąś dietkę przechodzę :-) A póki co... jutro... WESELE!! Zamierzam dobrze się bawić po raz pierwszy od dzieciństwa na weselu bez fajki w dłoni... WOOW! :-) ŻYCZĘ WAM UDANEGO WEEKENDI!! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam kobietki?:D:D::D ja ide robic kolacyjke dla mnie i mojego synka... nadal bez palenia... 4 dzien ...jeszcze sie nie skonczyl ale dla mnie juz 4 choc licznik pokazuje 3 dni :D:D Nie palê ju¿ 3 dni (+ 09g01m00s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 87. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 0 dni (+ 16g05m26s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 17,55 €! milego wieczorku Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palê ju¿ 8 dni (+ 22g09m59s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 124. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 0 dni (+ 22g54m14s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 18,73 €! no w koncu mam liczniczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny ten wasz liczniczek w euro kase wam liczy. jak wejdziemy do strefy euro to będziecie na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutka wobec tego prostuje jak wejdziemy do strefy euro to my będziemy na bieżąco (bez przeliczania) miłych snów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...ja tez mieszkam w niemczech wiec wszystko jest w jak najlepszym porzadeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. jestem w pracy, ale naszczęście tylko do 13. myślałam, że ktoś jeszcze napisze coś o sobie, a tylko ja się odważyłam. wstawiam mój bilansik. buziaczki Nie palę już 7 dni (+ 03g29m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 142. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 02g12m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 47,44 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc : 31 lat, mama dwójki dzieciaków (córki 10 lat i syna 4 latka) prowadzę maleńką jednoosobową działalnosc :D i to w sumie to tyle.... a może jakieś zapoznanie na NK ??? macie profile ??? kiedyś z dziewczynami zapoznawałyśmy się poprzez NK... co Wy na to ?? miłego dnia BP życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście jestem na NK. dla mnie nie ma problemu. aha dodam Aniu B., że też prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. jeżeli macie ochotę przyjąć mnie do swojego grona znajomych to podam moje namiary. jeżeli wpiszecie tak jak podam to napewno znajdziecie bez problemu: Izabella Sroka Złotoryja. Buźka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) Iza dodalam Cie rowniez do znajomych... kobeitki ta nasza sroczka to fajna laseczka nie? ;) Nie palê ju¿ 4 dni (+ 06g02m10s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 110. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 0 dni (+ 20g15m55s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 22,10 €! buziaczki i milego wekendu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy gosc
Czytam Was juz od konca sierpnia , tyle trwalo to czasu az postanowilam skonczyc tez z tym smierdzacym swinstwem . Dlugo przygotowywalam sie do tego psychicznie , dlugo tez palilam - 28 lat . Dzisiaj jest pierwszy dzien , ostatniego papierosa wypalilam wczoraj o godz. 22 . :) Wiecie co , ta decyzja mnie bardzo cieszy. Pozdrawiam Was , trzymam kciuki i Wy trzymajcie za mnie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzisiaj skreca jak diabli........jak ja to przetrzymam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane;) a ja tak ostatnio zaniedbałam forum przyznaje;) i wybaczcie,ale na czytanie nie mam cczasu;( ja caly czas nie pale i dzielnie sie trzymam,tylko strasznie mi sie pety po nocach snią..ze pale,zacigam sie a potem jak sie budze mam straszne wyrzuty sumienia..zmieni sie to mam nadzieje:) o jejq ja nawet nie wiedzialam,ze to az tle dni... dzis 75-ty !!!! ale zleciało;)) teraz biore sie za odchudzanie,bo jest sporo do zrzucenia,mówie sobie,ze jak rzucilam te smierdziele to i schudne;) buziaki kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona BP :D cichy gosc 🌼 witam w gronie BP :D trzymam 🖐️ 🖐️ kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam cale pachnace grono 🖐️ ja sie nie odchudzam ,w nosie to mam co przytylam to przytylam i jak narazie stanelam w miejscu,mam teraz troszke ciala na szkielecie :) zal mi tylko tych jednych spodni w ktore sie nie mieszcze ale i tak teraz prawie zima a to sa na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×