Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

też kiedyś brałam skrzypowitę, ale nie pomogła dużo dobrego słyszałam o drożdżach więc piję. poza tym wcieram coś w skórę głowy bo jakieś uczulenie mi się zrobiło po trwałej ondulacji. zrobiłam po to żeby włosy się tak szybko nie przetłuszczały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie....mój ślubny właśnie stwierdził że z jednego nałogu wyszłam a wpadłam w drugi...hahaha twierdzi że uzależniłam sie od topicu. muszę spadać... dotrzymac mu towarzystwa troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo piszecie o tabexach, stosowałam je drugi raz (odstawiając śmierdziela) pierwsze opakowanie wzięłam prawie do końca a teraz (jak odstawałam śmierdziela na dobre) to wzięłam może z 1,5 listka, reszta leżała, w trakcie jak miałam kryzysy to żarłam tabletkę, ale tak 1-2 na tydzień (przy faktycznym kryzysie) Nie palę już 48 dni (+ 11g30m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 1454. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 02g38m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 523,57 zł! przeczytajcie Carra, pamiętam jak zaczytałam się przy jego słowach, że nie wolno rzucać palenia w trakcie czytania, musisz palić do końca czytania książki!! ale sie okłamywałam i przedłużałam moment skończenia książki :P i co mi to dało? nic ponadto że o 2 tygodnie dłużej byłam pod \"władaniem\" fajki :O a teraz mam takie jazdy, że bym całą pakę wypaliła jak nic! trzymajcie się :) i w chwilach kryzysu wklejajcie bilansik niepalenia :) aż się lepiej robi jak widzi człek te cyferki buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to melduję się i ja po kilku dniach ciszy:) Dzisiaj już 2 tygodnie mijają od ostatniego papierocha!!!Jakie to fajne uczucie móc powiedzieć: 2 tygodnie nie palę. Okazji do zapalenia mam mnóstwo,aż za dużo wręcz, nowa praca, sami palący współpracownicy, często imprezy. Ale nie daję się!! A co!!:) TRzymam kciuki za Was wszystkie!!Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dzoan !!!! ja dzisiaj 16 dzień bez fajki i nie moge w to uwierzyć . codziennie rano budze sie i mówie sobie głośno,, nie pale,, i ciesze sie strasznie że to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutka-76 czekam i czekam a Ciebie nie ma, melduj nam sie dziewczyno wszystko jedno na jakim nicku- pomarańcz tez ładny . tylko walcz dzielnie , nie dziś to jutro pokonasz śmierdziela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka_76
jestem :D:D i nadal BP ....dziewczynki to jest piekne uczucie !!! nicka nie zaczernilam bo nie umiem ... a wogole rozmawiam na skype z przyjacioleczka i dlatego nie pisze :) 3 dzien minal i czuje sie o wiele lepiej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się grzecznie i pamiętam o Was:)! Nie palę, nie palę;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się Nie palę już 25 dni (+ 07g26m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 1012. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 17g36m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 455,57 zł! waga o kg mniej czyli {55 kg} kofaniiiiiii chudneeeeeeeeeee:) jest!!!;) Da się nie tyć jak sie rzuca palenie, tylko trzeba patrzec co się je:) pozdrawiam nutka------gratulacje bella------------tobie również kaaja------------jak sie masz Buziaki ii pozdrowienia dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella1962 ...mumi ...dżoan ...nutka_76...ja-ka ...sroczka1986 ..aniaB....sadny dzien...30-stka z Gdańska...zlosliwiec ....gratuluje kazdej cyferki malej ,duzej ,kazdej chwili bez smierdziela,,pozdrawiam i zycze milego bezdymnego dnia.......................................................................196 dbp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czessc.... nie pale nadal, ale wczoraj mialam kryzys,i nie wiem czy bym dala rade gdybym miala fajki pod reka, strasznie sie zdenerwowalam, przeryczalam pol dnia.....ale przetrzymalam, zreszta teraz mamy tyle problemow, ze jakbym miala jeszcze kase na fajki wydawac....to chyba bym nie miala co do garnka wlozyc....dzisiaj bedzie lepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka z Gdańska --podziel sie z nami swoim sukcesem ...czy musisz sobie czegos odmawiac?..ograniczac czy moze jakas dieta?...ja przestalam slodzic i jem bardzo malo pieczywa....nie potrafie odmowic sobie slodyczy :(..dlatego moja waga ciagle sie waha...kaaja --papieros nie pomoze nam rozwiazac naszych problemow masz racje :) wszystkiego dodrego,trzymaj sie ,jutro i dla nas zaswieci slonce:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulka777🌻 nie stosuje żadnej diety, jem jak wcześniej z tym że pomiędzy posiłkami nie jem nic innego jak tylko marchew i pomidory. Nie słodzę, jem chleb razowy, no i pilnuje ilości posiłków, bo na początku jak rzucałam to z lodówki nie wychodziłam, a teraz wogóle nie zaglądam do niej bo pomidory mam na talerzyku , umyte:) cieplutkie w sam raz do jedzonka:) Nie przejmuje się wagą nie myślę o tym, lecz zwracam uwage na ilości jedzenia, do tego codziennie ćwiczę, 3 razy w tygodniu biegam po godzinie. Ćwicze codziennie po 45 minut, czasami w ciągu dnia potrafię ćwiczyć do 2 godzin(kocham ruch i taniec) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj np: zjadłam: jajko na twardo, pomidora,1 kanapke z pomidorem,ziemniaczki z kotlecikiem mielonym i marchewką, jajko na twardo i musli z jogurtem, a do tego wodę 2 butelki a jak rzucałam palenie to jadłam mniej więcej tak: 6 kanapek z serem wędlina pomidorem, za dwie godziny kurczaka wędzonego, za kilka minut śledzie w smietanie, potem ze 2 kanapeczki z majonezem, potem czekolade potem obiad taki fuulll wypas:) potem na kolację pizza i piwko, a do tego lody;) I niby nadal jem to wszystko ale jakos inaczej, nadal jem kurczaka, nadal jem jajka ale bez majonezu, nadal jem sledzie ale dużo mniej, nadal jem czekoladę ale nie całą ale jedną kostkę i wtedy odmawiam sobie np: pomidora, nadal jem pizzę ale nie całą tylko jeden trójkąt:) lody jem bo lody odchudzaja ale nie cały pojemnik tylko miseczka:) Nadal jem obiad ale zawsze dzielę się nim z psem:) Zanim zjem to myślę ,a nie jem a potem marudze że w dzinsy nie moge wejść--------------rozsądek w jedzeniu i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich kochanych bp. jestem w pracy. kupiłam wczoraj ten tabex i na razie jeszcze nie mogę nic o nim powiedzieć. wczoraj czytałam komentarze na jakimś portalu na temat tych tabletek to zdecydowana większość osób wypowiadała się pozytywnie na jego temat. mogę tylko dodać, ze dzisiaj w nocy miałam jakieś takie dziwne sny. nie mogłam się dobudzić nawet budzika nie słyszałam. wklejam bilansik: Nie palę już 6 dni (+ 04g27m43s). Ilość niewypalonych papierosów: 123. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 22g40m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 41,07 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde monia pamietasz ja kiedys dawalam linka do strony yerby pomoz mi go znalezc szukam tego linka i czytam nasze poczatki juz mnie miesnie humorystyczne bola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sroczka nio znalazlam kurde ale sie naszukalam ale co sie dziwic jak ja tu prawie 200 stron jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dopiero w srode robotnicy sie wyniesli a dzisiaj zas cos kluja ;/ zwariowac idzie ;/ ide lebek umyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bilans: nie palę 96 dni nie wypalone 1343 papierosy zaoszczędzone 483,80 zł będę żyć dłużej o 10 dni 6 g 23 min Cieplutko pozdrawiam wszystkich rzucających palenie Wczoraj chciało mi się zapalić i to jeszcze jak!Zastanawiam się kiedy jest się tak naprawdę wolnym od nałogu i np. przy dużym stresie nie myśli się już o zapaleniu-czy wogóle jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) dla was na mily poczatek dnia BP ... http://jaszczurka32.wrzuta.pl/audio/oGdLME73sk/anita_lipnicka_beata_kozidrak_ryszard_rynkowski_-_jesli_tylko_tego_chcesz ja trzymam sie dalej :D Nawet nie zdawalam sobie sprawy ze to wcale nie takie trudne jak myslalam... Odkladalam ta decyzje o niepaleniu myslac ze nie dam rady ze to nie dlla mnie ze jestem za slaba... a to wystarczy tylko nie palic!!! Wczoraj bez wiekszych kryzysikow - zobaczymy jak bedzie dzis... Jestem szczesliwa ze trafilam na ten topik!!! Posluchajcie piosenki - jest przesliczna :) te slowa.... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroczko ----> przy braniu Tabexu pojawiają się piękne sny:D tęsknię za tym hihi Kaaaja-----> mam identycznie jak Ty,mamy tyle problemów że psychicznie bym nie wyrobiła jakbym miała jeszcze myślec że TRZEBA jeszcze fajki kupic :( straaasznie się cieszę że przynajmniej to mam z głowy :D miłego dnia BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sny w sumie nie są piękne. ja miałam raczej taki negatywny. najgorsze jest że o mały włos zaspałabym do pracy. one są jakieś takie przytępiające te tabletki. spałam jak dziecko i nawet nie słyszałam jak Mój wychodzi do pracy. przestraszyłam się na maksa że to już ta godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wytrwałych i tych mniej wytrwałych i tych początkujących i tych zamierzających żyć bez śmierdzieli!! nutka GRATULUJĘ czarnego nicka! i mój bilansik na dzis Nie palę już 16 dni (+ 03g06m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 322. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 11g08m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 112,90 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzien-dzięki za odpowiedź,Ty nie palisz już baaardzo długo i też masz jeszcze chętkę?Myślę,że palaczem jest się całe życie,a sztuką jest po prostu nie palić.Cieszę się z każdego dnia BP i nie wyobrażam sobie,żebym znów miała palić,przecież to jest ochydne- wiemy to my palacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×