Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

noo to dziś się odważyłam wejsc na wagę :D no i malutki szook...przez prawie 3-mce niepalenia przytyło mi się równe 8kg :(:(:( i jak tam dziewczynki ?? poznajemy się nadal na NK ?? nutka ??? sadny ??? 30-stko ??? Anullo??? i reszta koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dobra poniżej link do mojego profilu na NK :D jak macie ochotę koleżanki ujawnic swe twarze hihi to zapraszam do zapraszania mnie do siebie :D:D:D Sroczkę i Pandorkę już mam :) Monikaaaa usunęła chyba konto ....:/ jeszcze znam buzię Kachny i Jessy które niestety poległy....ale czekam tu z nadzieją że się koleżanki nawrócą i dołączą do Nas spowrotem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyrabiam dzisiaj......nie wiem czy ja tez nie polegne:( chce mi sie papierocha!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy gosc
kaaja - nie daj sie zwiesc tym szeptom , dasz rade . Jutro bedzie lepiej. Popatrz ilu osobom sie udalo . I Tobie sie uda , masz juz kilka dni za soba i szkoda byloby to zmarnowac. A u mnie na moim liczniku pojawil sie 1 dnien !! :D Jestem w szoku , dzien uplynal szybko , bez glupich mysli sie obylo .... wiem , wiem , ze wszystko przede mna. Trzymam za Was kciuki , kaaju - za Ciebie szczegolnie . papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy gosc..nie wiem czy dam rade, czasami mi sie wydaje ze to takie bez sesu ...nie palic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy gosc
Dasz rade !! To minie ! Wytrzymaj tylko i nie daj sie skusic. To ma sens , jak najbardziej ma . Nie jestes sama - pamietaj. Mysle o Tobie i wysylam Ci energie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palê ju¿ 10 dni (+ 01g09m50s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 140. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 1 dzieñ (+ 01g47m28s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 25,32 €! chyba szkoda by bylo to zmarnowac,co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze sobie i klikam......no cos musze robic...a spac mi sie nie chce, nic a nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy gosc
Halo , halo !! Dzien dobry wszystkim :) Kaaju - wytrzymalas i sie nie dalas oczywiscie ? Popatrz , ile Ty juz dni nie palisz - tez bym tyle dni chciala miec za soba . U mnie idzie drugi dzien . Ciesze sie, ze jeden mam za soba. Trzymajcie mocno kciuki , bo ja za Was trzymam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam wszystkich BP 🌼 🖐️ i tych co nas po cichu podczytują BP :D a wymieniłem obecnych z ostatniej strony :D sadny dzien 🌼 kulka77🌼 Ania.B🌼 kaaja🌼 cichy gosc🌼 zuch dziewczynki :D 🌼 za wszystkich trzymam dwa wolne 🖐️ 🖐️ nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 27 dni (+ 09g08m55s). Ilość niewypalonych papierosów: 1095. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 08g47m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 492,86 zł! melduneczek:) Pozdrawiam wszystkich BP:) Kaaja nie daj sie bez sensu jest palić, pomyśl o tym, co ci to daje, co czujesz gdy to robiłaś, pomyśl o tym ile to cie kosztuje---czasu, pieniędzy,urody, twoje ciało smierdzi, twój oddech capi jak się pali,,,,pomyśl o tym, a może odnajdziesz sens nie palenia:) palenie nie ma sensu, wciąganie dymu do płuc jest nienormalne, żadna normlana osoba szanująca siebie, nie narazi swojego ciała i płuc na takie cośśśśś:) pozdrawiam Ja sobie tak mówie jak mnie bierze na dymka, choć przyznaję że po tylu dniach nie palenia to już fizycznie jestem totalnie wolna, gorzej jest z umysłem, kóry wciąz sobie szuka pretekstu, no i jak bym uległa to by sie pretekst znalazł. Postanowiłam sobie że nie zapalę , nie wezmę go do ust, no i dzieki temu że jak na razie nie palenie przynosi mi same korzyści,,,,,to nie palę i zyczę tego każdemu:) Zalety nie palenia: 1) człowiek zaczyna siebie szanować 2) człowiek zaczyna widzieć otoczenie i ludzi 3) człowiek zaczyna oddychać świadomie bez bólu i kaszlu 4) człowiek zaczyna patrzeć w lustro i widzi co papieros z niego zrobił 5) człowiek zaczyna żałować lat palenia 6) człowiek staje się inny, silny, pewny siebie 7) człowiek zmienia poziom wartości, jesteś bardziej wartościową osobą i sam to widzisz 8) człowiek zaczyna mieć wokół siebie porządek, bo zaczyna mu pachnieć, lub smród zaczyna przeszkadzać i zaczyna sprzątać 9) człowiek zaczyna czuć zapach kwiatów w wazonie, zaczyna czuć zapach obiadku w całym domku 10) jak nie palisz to jestes inny: zaczynasz wszystko od nowa:) 11) Człwoiek zaczyna lepiej myśleć , staje się wyluzowany i świadomy siebie A skutków palenia nie wymienie bo są obrzydliwe;) tylko jedno powiem: cżłowiek który świadomie wciąga dym do płuc nie wie że żyje, bo się zabija na własne życzenie...................... Wciąganie dymu do płuc niejest czymś normalnym, usta cżłowieka sa przystosowane do posiłków i napojów, gdyby człowiek miał dostosowane płuca do papierosów i ich palenia to by był wyposażony w filtry oczyszczające i tak jak mamy odbyt do wypróżniania tak bysmy mieli dziurke do wypróżniania smoły. FFFFFFFFFuuuuuuuuujjjjjjjjjjjj, gdzies to czytałam i jakoś mi się przypomniało.......obrzydliwe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqutnica
Sprzedam encyklopedię Britanica. 40 tomów, stan bardzo dobry. Nie będzie mi już potrzebna. Ożeniłem się tydzień temu. Żona wie, ku*wa, wszystko najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek............meluje ze.....WYTRZYMALAM! ale bylo kiepsko, tym bardziej ze mialam pod reka mezulowe smierdziele;) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy gosc
kaaju - wielkie brawa !! Jestes moim wzorem do nasladowania. Stoczylas bitwe i pokonalas smierdziela !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to wogóle jeszcze bardziej gratuluję Kaaju :) ja,jakby mój mąż palił to wogóle bym się nie brała za rzucanie bo napewno skończyłoby się to klęską jakbym na początku drogi ku niepaleniu miała fajki pod ręką :P ale mężulek rzucił dwa lata temu więc...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy gosc
30-stka z Gdańska - to wszystko prawda , co napisalas . Tylko , ze palacze sie nad tym nie zastanawiaja ... Ja jeszcze do niedawna myslalam innymi kategoriami i sie nad tym nie zastanawialam , a moze unikalam podswiadomie takich mysli. Bo przeciez bylam swiadoma m.inn. ze smierdze , w domu smierdzi , wszedzie kipy - te sa do tej pory bo moj maz pali... . Nie powiem , ze mnie to nie wkurza . :( Pozdrawiam Was , a szczegolnie Zlosliwca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich BP mój bilansik na dziś Nie palę już 18 dni (+ 03g30m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 362. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 18g32m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 127,02 moja waga stanęła na razie mam +3 kg mam mocne postanowienie że nie bede więcej paliła tych śmierdzieli wiec mnie bardzo nie ciągnie wręcz rzadko nachodzi ale wtedy mówie sobie ,,przecież nie pale już ,, i przechodzi. wczoraj imprezka z alkoholem była całkiem spokojnie przez nią przeszłam, dumna że nie palącą osobą jestem. tak że spoko można pokonać głoda !!! mam nadzieje że na zawsze!!! wytrwajcie dziewczyny z każdym dniem coraz lepiej Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy gość mój mąz tez pali i jest mi ciężko, ja go wyrzuciłam na dwór z śmierdzielami:), ale jak przychodzi z dworu to i tak mi smierdzi:( Kaaja gratuluje że się nie złamałaś:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam zaległości od wczoraj i musze Ci kaaju pogratulować BRAWO!!!! nie dalaś sie śmierdzielom cichy gościu trzymam kciuki szczególnie mocno -początki najgorsze ale tylu nam sie udaje to i Tobie sie uda. sadny dzien przygotowałaś szkło na toast za 200stu stronicówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a może wasi mężowie wezmą przykład z was :D i też rzucą palenie tak jak ze mną było ślubna nie paliła już 2 lata a ja kopciłem jak parowóz ale po cichu myślałem żeby rzucić palenie az nadszedł ten dzień nie mówiąc nic nikomu rozpocząłem walkę ze śmierdzielem no i udało się BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę wstyd sie przyznac ale to mój ślubny dał mi przyklad że można żyć bez śmierdzieli przestał palić prawie 4 lata temu. zazdrościłam mu strasznie że wolny od nałogu i marzylam żeby mnie sie tez udało wyzwolić ze szponów śmierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy gosc
Bardzo bym chciala, zeby moj slubny wzial ze mnie przyklad ale czy tak bedzie trudno powiedziec . Mowie mu , ze nie tacy palacze jak on rzucili palenie . On przytakuje , wie o tym ale inni to sa inni a on to co innego - tak jakby inni rzucali palenie bardzo latwo i nie przejmowali sie tym. Ciezki typ , szukam na niego sposobu :p . Przed chwila mnie zapytal , dlaczego nie oszczedzam tych "niewypalonych" pieniedzy. Mam wziac jakas puszke , sloik i tam wrzucac kase. Po chwili dodal, ze mam ja dobrze schowac bo gdy on ja znajdzie - zabierze wszystko i fajek sobie nakupi :D . On sie najbardziej dziwi , ze ja jestem w swietnym nastroju , usmiechnieta i zadowolona z zycia - zachowuje sie jakbym nigdy nie palila. Sama sobie sie dziwie - szczerze mowiac .... Moje poprzednie proby rzucania palenia trwaly najwyzej ... kilka godzin i byly dla mnie droga przez meke . Wiecie co , nawet czas mi szybko leci . Naprawde ! Ojej , oby tak dalej . Nie dac sie smierdzuchowi , za nic sie nie dac . A powiedzcie mi , kiedy sie odzyskuje smak i zapach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy gość-brawo tak trzymaj. musimy sie cieszyć że nam sie udaje odzyskać swoją wole bo do tej pory to pet nami rządził. każdy musi naprawde dojrzeć do rzucenia nałogu wtedy jest łatwiej wytrwać .chyba każdy wieloletni palacz ma dość nałogu tylko nie umie z tym skończyć -przynajmniej ja tak miałam a tu widac ile osób daje rade i że to nie takie straszne pożegnać śmierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smak i zapach różnie wraca po kilku dniach do kilku tygodni podobno ale ja zauważyłam zmiane w oczach białka są białe bielutkie błyszczące nie przekrwione żyłki i cera też wydaje mi sie ładniejsza jakaś no i super mi sie oddycha radośniejsza jestem bo dotleniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×