Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

nutka76....dasz rade, patrz ja juz mam tydzien za soba:) raz jest lepiej, raz gorzej ale jakos idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka_76
kaaja no bylam ciekawa jak Ci pojdzie :D:D:D trzymam kciuki za Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutka , kaja -----> trzymam za Was mocno kciuki !!!!! a mój bilansik : Nie palę już 72 dni (+ 01g01m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 2881. Będę żyć dłużej o 22 dni (+ 00g18m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 008,59 zł! 1000pln - przekroczony :D matko jedyna...aleee przepalałam mnóstwo pieniędzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helluuu witam z ranka samiuskiego :) potem chce myknac na miasto po herbatke jakowas dobrutka mamy taki fajny sklep czajnik sie nazywa wszystko tam maja :) jeszcze raz dziekuje wszystkim za gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo..... witam z rana i zaczynam kolejny nowy dzien BP.....ale czuje ze dzis bedzie ciezko.... Ania.B....no ladna sumka, za tyle dni....ja na razie nie mam za duzo musze policzyc....szkoda ze nie ma juz tego licznika,wiedzialabym na bierzaco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Nie palę już 24 dni (+ 08g26m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 974. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 10g34m39s)! Zaoszczędzone pieniądze: 438,32 zł! Buziaki dla wszystkich BP, kulka777 super że umieściłaś stronkę do licznika:) super pozdarwiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja pozdrawiam wszystkich! Nie palę już 15 dni (+ 00g56m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 300. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 07g08m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 105,27 zł! no i zaczynam odkładać do słoika żeby autentycznie zobaczyć tą kasę. głód nikotynowy zanika ,wcale nie chce mi sie palić zapominam o tym w ciągu dnia tylko te wieczorne napady głodu,ciągle głodna i głodna nie mogę tyle jeśćććććććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaja gratulacje ..najgorsze przetrwałaś,dasz rade nutka - myśle że dziś czarny nick będzie sroczka tez dzielnie sie trzymasz super dziewczyny walczycie trzymam za Was kciuki ale gdzieś nam nama zniknęła poklikam dzisiaj troche to sadny dzien szybciej tą 200 stronnicówke osiągnie .... niech dziewczyna świętuje ale sadny dzien uważaj na palce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bp. muszę się przyznać że mi ciężko. mam pytanie do wszystkich. co to jest ten tabex i gdzie można kupić. wiele osób o nim tutaj pisało i jestem ciekawa czy i mnie może pomoże. jestem słaba i za to siebie nie lubię. wiem że istnieje masa korzyści wynikających z niepalenia, ale mnie strasznie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabex to tabletki na recepte kosztują ok. 40 zl chociaż ja kupiłam połowe opakowania bez recepty bo ktoś wziął tylko połowe na próbe. brałam tylko trzy tabletki dziennie ze względu na mój chory rzołądek chociaż zalecają 6 tabletek w ulotce i stopniowo zmniejszać ilość to uwazam że te trzy też swoje zrobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. czyli Ty też bierzesz te tabletki. zastanawiam się nad ich kupnem. bella napisz mi proszę czy ty odczuwasz, że Ci pomogły? czy bierzesz je do tej pory? ile tabletek jest w opakowaniu? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka ja do tabexu brałam gumy nicoret jak mnie bardzo skręcało. po 5 dniach odstawiłam tabex a gumy z nikotyna zastąpiłam zwykłą gumą bo organizm dalej sie domagał wieczorami zwłaszcza ,, czegoś ,, bardzo pomocna jest książka o rzucaniu palenia, rzeczywiście mi pomogła zrozumieć jak działa głód nikotynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam sciagnac ten programik i mi nie wychodzi....czyzbym taka ciemna byla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ja głupia byłam. gdybym mogła cofnąć czas to nigdy bym nie zapaliła. kiedyś w latach 80 tych palenie było w modzie. nie wiem czy zauważyliście ale na filmach to wszyscy z fajką. teraz tylko ludzi słabych pokazują z fajką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz za pozno....ja tez glupia bylam, niestety czasu sie nie da cofnac, ale mozemy to zmienic i rzucic to swinstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez zaczęłam w latach 80 palic i tez sie ganie za tą głupote ale teraz definitywnie koniec z tym a co do licznika to jest wyskakuje mi plansza że error ale z prawej strony kliknij na rzuć palenie i wyskakuje licznik a na książke 30 z gdańska dała kilka stron wcześniej namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zmykam bo fryzjer na mnie czeka w końcu nowy etap w moim życiu to i nowa fryzura NIE PALIMY !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajki marnują mi życie i psychikę, tym bardziej, że za często o nich myślę. wysłałam właśnie znajomego po ten tabex do apteki i mam nadzieję że to mi pomoże choć troszeczkę. u mnie najgorsze są myśli. najlepiej to byłoby przespać ten okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 5 dni (+ 08g28m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 96. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 17g39m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 30,83 zł! znalazłam licznik. on jest motywujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabex najlepszy jest na świecie :D wiem co mówię :P ja taaaaaki kurzok heh i mi wspaniale pomógł przejśc przez najgorsze :) brałam całą kurację 25-dniową bo na tyle starcza opakowanie ... także jak coś to polecam na 100% te tableteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy czymś zajęci, bo tak cicho się zrobiło. wiem że to głupie, ale fajnie byłoby spotkać się na żywo i pogadać przy kawusi. na pewno same fajne osoby na tym topicu się wypowidają. ja tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem NOWA JA ....niepaląca z nowa fryzurką i bogatsza codziennie o 7 zeta sama radość sroczka masz racje tu same fajne osoby na tym topicu ..silne,biorące się za rogi ze śmierdzielem, walczące z paskudnym głodem nikotynowym wiedzące czego w życiu chcą i to osiągające!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i licznik masz piękny sroczka okrągła 5 teraz już z górki... ,, Dzień bez papierosa to dzień Naszej siły ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...wycieniowana krótka ale nie bardzo krótka ..fajnie sie układa bo z tym misz -masz co miałam na głowie to nic sie nie dało zrobić. ale humorek mi sie poprawił niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, najważniejsze żeby się tobie podobało. mi włosy wypadają masakrycznie. od dwóch tygodni piję drożdże mam nadzieję że pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×