Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Ania leloof na chwike tylko w akcji zaginol heheh ale wlasnie wrocil do domu kurde w piatek wyszedlem mam kaca kaca moralnego jestem zmaiadzony ze masakra nie imprezuje do sylwestra kurde ale ja ciagle tak mowie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich BP i tych którzy przygotowują sie do życia BP kaaja ciesze sie że wytrwałaś ania B. uwielbiam szampana będę świętować z Tobą daj znac kiedy otwieramy tego szampana 30 stka ide za tobą jak burza a jak zaczynalam to marzyłam żeby wytrzymać chociaż tyle co Ty i dalej musze Cię gonić bo jesteś ciut przede mną pozdrawiam wszystkich mniej i bardziej wytrwałych a szczególnie guru tego topicu złośliwca Nie palę już 32 dni (+ 02g31m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 642. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 21g43m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 224,73 zł! czuje sie wolna od śmierdzieli czasem tylko przez myśl przejdzie ochota lub chwilowy skurcz żoładka zlapie w nerwowych sytuacjach ale zaraz mija gdy powiem sobie w myslach stanowczo.... NIE PALE i wspaniała wiadomość moi znajomi ,zawzięci palacze z 30 letnim stazem widzac moje powodzenie zaopatrzyli sie w tabex i od trzech dni walcza z e śmierdzielem , trzymajcie tez za nich kciuki jak widac wielu palaczy nie chce palic tylko boi sie walki ze śmierdzielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego co właśnie imprezy, żeby wychodziło się z nich z kacem Moralnym:D Nie martw się ja z ostatenij balangi tez takiego kaca wyniosłam dlatego od 2 tygodni jestem bardzo ale to bardzo grzeczna...do czasu :classic_cool: p.s Myslałam, że Twoja nieobecność spodowodana jest obraza na mnie - za tamten wieczor a właściwie noc - 'umoralniajaca' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co Ty potrzebowalem tego:) ale Julka jak bys wiedziala co ja zrobilem to bys sie pod ziemie zapadla choc w sumie tego moze i chcialem ale nie powinnienem hehehkurde no a poza tym jest za stary chyba ciagle tak ostatnio stwierdzam na takie imprezy z malo iloscia snu stanowczo za mala hehe i za duzo iloscia alkocholu itp itd kurde kiedys to weakend mogl sie nawet i do srody przedluzyc hehe a tu niedziela a ja miazga hehe ide zielonej sie napic i moze bym cos zjadl moze pomoze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella 1962 no ja tylko czekam na decyzje o rzuceniu palenia mojego brata z którym mieszka. Niby ogranicza się ale wciąz pali :-o Chyba podrzuce mu ta ksiażke Carra może to go bardziej zmotywuje. I pomysleć, że to przezemnie w te fajczenie wciągnal sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej jak czlowiek zaskakuje az tak juz samego siebie albo w sumoei to nawet mnie ja to taki glupi jestem ze juz mnie chyba nic nie zaskoczy boze hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lellof to może napiszesz co się wydarzylo zwiazanego z tym kacem moralnym? Bo coraz bardziej mnie to interesuje;) Przynaj sie poderwales jakas panienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff niemoge raczej napisac bo jeszcze ktos do tego topiku przypadkiem by doszedl i by bylo .wiem malo prawdopodobne ale jest tak qa mozliwasc hehe przesadzielm przez te dwa dni i to grubo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..... i ja bede swietowac 2 grudnia 3 miechy!!!!!!!!!!!:) a dzisiaj umieram..dosłowie i w przenosni...kac gigant po Andrzejkach a do tego @! o masakra.... ide sie czegoś napic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej jak ja kocham kartony jak ja tego dawno nie ogladalem hehehehheehehe ogladal ktos kartony???:D kapitan bomba http://pl.youtube.com/watch?v=MLeU9uyPEFw&feature=related piesek leszek:D http://pl.youtube.com/watch?v=QuBD0qqcVFM&feature=related przychodzi baba do lekarza http://pl.youtube.com/watch?v=J8N9nE-X7gQ&feature=related mis puchupek:D http://pl.youtube.com/watch?v=J8ao5K6ON68 general italia:D http://pl.youtube.com/watch?v=7B9CN0QhF24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze obejrzyjcie wszysvcy wszystkie trzy czesci tego ostatniego linku hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladam kartony na 4 fun tv a najbardziej lubie generala Italia;) Widze, że dzisiaj wiekszość na kacu gigancie :D A ja niestety musze zakuwać do egzaminu i też mam lekki stresik ale zabijam go słodyczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie ogladam i nie lubie takich fimików...;/ nie bawi mnie to:P ojj jaki pyszny rosołek mamcia dzisiaj ugotowała..dawno mi tak nie smakował:D juz 3 kubek go pije hehe;)):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leloof a to Twój dzień BP? rozumie, że 1 wszy spowodowany kacem ? To dobry sposob- ja też tak zaczynałam :D a sktutki tego sa takie, że nie palę do dnia dzisiejszego no i tez mniej alkoholu w siebie ładuje (przeginałam z piciem i to dość ostro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja laduje w siebie wszystko procz fajek przynajmniej nic o tym niewiem moze i nie pamietam ale z czego kojaze to trzeci leci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci dzień i tak grubo zakrapiana alkoholem impreze wytrzymałeś? Niezły jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ostatnio tez nawet sie udalo:D ale juz niepije ani nic naprawde znacie moze jakis wlasnie inny topik w zalaczonym temacie ??hehehehheh:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie jest pelno sposobów na ten Twój stan;) a ze starych sprawdzonych które zapewne juz wypróbowałeś to : Rosołek(może Monia Ci naleje talerzyk :D) Barszcz jakies porządne, tłuste jedzonko Zielona herbata , kawa, no i prysznic na rozbudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he jula a pamietasz jak mysmy sie rzucily w wir imprez?? malo w alkoholizm zesmy nie wpadly a to wszystko BP :D tak ze Ania B bez obaw piwko wysmienicie smakuje BP nawet w takich ilosciach ze potem zdychasz jak nie powiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 85
leloof85 już ci się tu nie podoba bo Cię rozszyfrowali:( ze jarasz jesteś tu tylko z nudów dla zabicia czasu :( chciałam dołączyć ale widzę że na razie ???????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×