Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

a bo Moniczka chyba przejrzała a oczy i na swiat,alboo schodza ze mnei te wszysktie emocje,które ostatnio miały miejsce....a tak chyba jest..... sądny dzien ja tez wstaje o 4...tzn wtamtym tygodiu wstawałam w tym mam przerwe,,bo pracuje na popołudnie,ale w st tyg tez rano...wiec wiem,co czujesz jak tak wczesnie wstajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa ale teraz chyba taki okres nerwowy jest bo ja tez cala w stresie latam i jem na potege. Palic nie moge no to wcinam;) juz sprawdza skrzynke sadny Dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak jest,aleja ostatnio co swoje to przeszlam i sie amartwilam...a ile łez wylałam to tez moje;(((;(((;(( a ja nie jem duzo na szczescie,z tym nie mam problemów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:* ja wpadam sie przywitac trylko,bo zaraz wychodze do prayc i wrac am koło 23 i tak cały tydzien,wiec jutro sie odezwe.. Ania B...gratuluje 3 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))) jutro moje 3 miechy:)) buziaki dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo wszystkim !! Musze nadrobic zaleglosci i przeczytac co napisaliscie . :) Moj licznik wklejam i pozdrawiam wszystkich pachnaco 🌻 : Nie palê ju¿ 16 dni (+ 14g39m16s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 332. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 2 dni (+ 12g54m20s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 66,44 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessy27
witam wszystkich wytrwałych, bylam tu kilkanaście tygodni temu, ale poległam, teraz nie palę od piatku , byłam na komputerowym rzucaniu i na razie sie trzymam, ale jest mi cięzko, pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessy27
3 miesiące!!imponujący wynik- gratuluję Ania B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu B.!!!! GRATULACJE!!!! z całego serducha gratuluję, z całej siły ściskam! :-) To dla Ciebie: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 To jest 91 kwiatków, na każdy dzień BP,jak to sobie złożysz to powstanie wspaniały bukiet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich kochani. to mój 23 dzień. ale super się czuje bez śmierdziela. nie spodziewałam się tak dobrej reakcji. {kwiatek] dla WAs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 23 dni (+ 09g28m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 421. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 05g12m09s)! Zaoszczędzone pieniądze: 139,80 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu B. - serdecznie gratuluje :) . To naprawde piekny wynik !! 🌻 🌻 🌻 Sroczko - za pare dni bedziesz miesiac swietowac :) . Popatrz , jak ten czas szybko leci. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnąco wszystkich BP Nie palę już 33 dni (+ 07g03m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 665. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 02g04m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 233,05 zł! ania B. GRATULACJE !!!! piękny wynik 3 miechy .Lampka szampana za Twoj wynik tak jak obiecałam. a druga za moich znajomych dzisiaj 7 dzień czyli tydzień nie palą . A trzecia za moją córcie i jej pierwszy dzień w pracy ależ świętowania i to od poniedziałku czyli dobry tydzień sie zapowiada sroczka mnie tez szybko licznik leci nie moge uwierzyc że tyle czasu nie pale i że to nie jest takie trudne czuje sie świetnie radośnie ależ ja przymulona czyli niedotleniona chodziłam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy gosc Ty też juz 16 dni BP pięknie. mnie do 20 dnia sie wlekło troche ale teraz leci szybko chyba dlatego ze coraz rzadziej myśli schodzą na śmierdziele , Pieknie sie trzymamy wszystkie dziewczyny, z chłopakami jest chyba gorzej hihihi nie mówie tu o naszym złośliwcu który jest dla nas przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaaaaaaaa ja akurat ciesze sie ze tak wstaje ze jade na 6,kocham swoja pracusie :) i tak bardzo sie ciesze ze moge wstawac i wychodzic do pracki,wsiadam w autko i z usmiechem ze spiewem na ustach jade do pracki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella - dziekuje :D . Wiesz , ze mi tez te dni szybko leca a tak sie balam , ze bede przechodzic \"droge przez meke \" :D . Wszystko zalezy od naszego nastawienia psychicznego . Teraz juz nie zagladam ciagle do licznika , na poczatku zagladalam bez przerwy :p . U Ciebie juz 2 miesiac idzie !! 🌻 . Ani sie obejrzysz a bedziesz tez 3 miesiace swietowac !! Jak fajnie , ze Twoi znajomi wzieli z Ciebie przyklad , trzymamy za nich tez kciuki !! A gdzie sie podzial leloof ?? Kaaju - ja tez mam w domu kurzoka , niestety. Powiem Ci tylko jedno - nic swojemu nie mow ani go nie ponaglaj zeby palenie rzucal . Skutek bedzie odwrotny - bedzie wiecej palil. On musi sam taka decyzje podjac , nie wywieraj presji . Ja tez mam nadzieje , ze moj \"Sportraucher\" (on tak mowi o sobie... :p ) tez rzuci . Zlosliwiec - co u Ciebie ? Jak zdrowko ? Dla Was Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj stwierdzil ze idzie zapalic pozegnal sie i zniknol nie wiem co to mialo byc ale jesli to byl dowcip to nie najmadrzejszy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide usmazyc rybke dzieciom i do lozeczka polukac troszku na telewizornie i nynciu 🖐️ dobrej nocki buziole 😘 jutro znowu zaklikne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessy- trzymasz sie jako ? z każdym dniem coraz lepiej zresztą wiesz już to przechodziłaś. ile wytrzymalas BP nim poległaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich skromny bilansik :P Nie palę już 66 dni (+ 12g08m37s). Ilość niewypalonych papierosów: 1995. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 05g46m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 718,26 zł! wiecie, odkąd powzięłam decyzję o życiu bp aż do zeszłego tygodnia wcale nie myślałam o fajce, za to przy mocno stresujących momentach mam ochotę wsadzić sobie z 5 w gębę i kopcić (wiem, wiem, żałowałabym) i tu nie chodzi o wyszukiwanie powodów dla których... samo tak się napatoczy (ten powód znaczy się) czasem (taka pierwsza myśl) eh jak zapale to będzie inaczej druga myśl: GUZIK PRAWDA problem nadal będzie istniał, tyle, że ode mnie śmierdzieć będzie i kasę stracę..z którą krucho :( a odkładanie równowartości na nic się zdało jeno ten licznik przypomina pewnie \"nowe\" pachnące osoby się zdziwią skąd tu przylazła taka baba i się wywnętrza, może lekutko \"starsze\" jeszcze mnie pamiętają a tak se przyszłam posmędzić, starszej pani nie wolno :P czy co? 3mam za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczorku BP pozdrawiam BP :D Ania. B 🌼 gratuluje 🌼 sadny dzien 🌼 cichy gosc 🌼 30-stka z Gdańska 🌼 dudka 🌼 pozdr 600 🌼 bella 1962 🌼 sroczka 1986 🌼 anulla77 🌼 jessy27 🌼 monikaaaaaaaa 🌼 Julka85 🌼 marjola53 🌼 kaaja 🌼 pandora_ 🌼 Agnieszka 1975 🌼 misiek 12🖐️ graba bp również pozdrawiam tych co przez omyłkę nie wymieniłem 🌼 i tych co nas po cichu podczytują 🖐️ bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi -smędzisz bo pewnie masz doła .ale jak sama wiesz papieros nic tu nie pomoże tylko nawyk nam zostal że w stresie lub w dole z 5 papierochów sie wypalało i w jeszcze wiekszy dół sie wpadało... ale to juz za nami ja paliłam 28 lat i przez tyle czasu nawyki utrwalałam wiec nie dziwie sie ze mój organizm tak teraz reaguje że w pewnych sytuacjach dymka sie domaga ale to jest myśl, to jest chwila ,jeśli to odrzucisz kategorycznie mówiac NIE PALE powodzenia i wytrwałosci życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bello wiem :) rozumiem ale Ty, jako kobieta z ambicjami, zapewne i matka z luzaka przyjęłabyś 6 jedynek na półrocze od córy? hm?? ja się waham przed: skoczeniem z parteru, aż po pożarcie słoika śledzi....w oleju (żeby dodać dramaturgii sytuacji -> podczas diety) bosz w tym roku się obroniłam, mam ambicje, a moje dzieci..wdały się w exa? idę skoczyć, śledzie zdają się być rozpustą! nie karą może jutro dół minie, o ile potłuczone członki dam radę dowlec do kompa baj all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi dobrze że poczucie humoru ci jeszcze zostało !!! Bedzie dobrze !!!nie takie rzeczy sie przeżyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh Mumi - trzymaj sie . Oby dzieci zrozumialy, ze ucza sie dla siebie . Tak jak my - rzucamy palenie dla siebie . Bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaani moi !!!!! Bardzo ale to baaardzo Wam dziękuję za Gratulacje :D Nie ukrywam że jestem z siebie szalenie dumna, \"całe\" życie z petem - wszyscy mnie znali jako najgorszego na świecie nałogowego palacza :( mąż dwa lata temu rzucił ja nadal śmierdziałam, boże jak teraz pomyślę jak bardzo, to aż mi wstyd i podziwiam go że wogóle mnie całował :P w pracy miałam też problemy z powodu petów co kiedyś tam o mały włos nie spowodowało zwolnienia mnie ,ponieważ moją szefową był 100% wróg papierosowy :( ech..działo się działo.... no..i 3 miesiące temu dokładnie o 22.00 wypaliłam ze spokojem ostatnią fajeczkę - nie czułam paniki i lęku jak przy pierwszym rzucaniu :P i to już był dla mnie dobry znak... heh nooo i tak zleciało.. nawet strasznie szybko zleciało do dziś 1 grudnia....faaajnie... Jessy -------------------> kochana SUPER że jesteś spowrotem z Nami !!!! jeszcze Kachna niech się nawróci o bydzie ok :) Anulla -------------------> dziękuję za tyyyyle kwiatuszków :):) kochana jesteś ;) Jeszcze raz wieeelkie dzięki Wam wszystkim - gdyby nie Wy to niewiadomo czy byłoby co świętowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×