Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

mariolka dobrej nocki ja tez zaraz spadam wyspij sie 🖐️ kaaja wiesz co mnie najbardziej trzymalo w pionie i nadal trzyma??wy i moje dzieci zostalam tu kiedys nazwana idolka i jak ja bym teraz spojrzala w literki osobom z tego topiku?? jak bym wygladala?? to bylby wstyd dla mnie nie do zniesienia sadny dzien nie moze stracic twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrobie.....tak mysle... valbone ...mowisz sadny????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smierdzisz ale juz nie dlugo :) przymierzasz sie do rzucenia i ci sie to uda :) tutaj wszystko jest mozliwe nawet jak ci sie noga powinie,wrocisz:) spojrz na 30-stke wrocila :) i teraz wytrwa na pewno dodob tez wrocila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooqtnica
Nauczycielka poleciła dzieciom, żeby napisaly wypracowanie, które zawierać będzie cztery aspekty: 1. Pilka nozna 2. Seks 3. Religia 4. Tajemnica . Powiedziała, że kto skończy będzie mógl isć do domu. Dzieci zaczęły pisać. Po kilkunastu sekundach wstaje Jasio i oddaje pracę. Nauczycielka nie chce wierzyć, że udało mu się już skończyć. Prosi go, żeby odczytał swoje wypracowanie. Jasio czyta z dumą: " Kto zerżnał Janasa! Mój Boże! Kto?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooqtnica
Nauczycielka poleciła dzieciom, żeby napisaly wypracowanie, które zawierać będzie cztery aspekty: 1. Pilka nozna 2. Seks 3. Religia 4. Tajemnica . Powiedziała, że kto skończy będzie mógl isć do domu. Dzieci zaczęły pisać. Po kilkunastu sekundach wstaje Jasio i oddaje pracę. Nauczycielka nie chce wierzyć, że udało mu się już skończyć. Prosi go, żeby odczytał swoje wypracowanie. Jasio czyta z dumą: " Kto zerżnał Janasa! Mój Boże! Kto?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha..ale sie ciesze ze mam was.......zawsze jak mam dola to mktos jest na strazy!!! nie palimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ja tez juz zmykam do lozia trzymajcie sie dziewczatka :) kaaja ❤️ mariolka ❤️ zlosliwiec ❤️ wszystkie pozostałe rownie wazne osoby :) ❤️ dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn dał radę z amffą.To było 6 blat temu.Dał radę.Wy też dacie radę ja za chwilę też .Dla niego.Mojego ukochanego syna.Jestem dumna z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam..nie mam pojeecia...ale audio feels..nie wiem jak to pisac..... i tych dwoch akrobatow..sa rewelacyjni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isc czy nie isc............moj poszedl, moment...pojde do niego i mam macha...jednego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i melduje Nie palę już 31 dni (+ 14g04m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 631. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 19g49m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 221,10 zł! nie palenie jest cudne ...kaaja nie daj sie śmierdzielom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i melduje Nie palę już 31 dni (+ 14g04m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 631. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 19g49m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 221,10 zł! nie palenie jest cudne ...kaaja nie daj sie śmierdzielom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam ;) ja oczywiście \"nocny marek\" a wy wszyscy już chrapiecie smacznie pewnie :P puściutko na topiku straaasznie :( Leloof zaginął...czy już na dobre ?????????? Witaj Mariolu :) no i Kaaaju nie daj się śmierdzielowi pomimo iż jest w zasięgu Twoich rąk :D ech..no nic wklejam swój bilansik i spadam również do wyrka :D Nie palę już 89 dni (+ 03g16m55s). Ilość niewypalonych papierosów: 3565. Będę żyć dłużej o 27 dni (+ 05g40m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 247,91 zł! :D w poniedziałek 3-miesięcznica :) boże ale jestem z siebie dumna...jak cholera :D buzka paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampan będzie się lał strumieniami heh bo w poniedziałek obchodzę :) 3 miesiące BP a we wtorek Urodzinki :D ech...starosc nie radosc... ale pierwsze Urodzinki BP ----> to dopiero jest dla mnie wyczyn :D:D:D no ale też chyba będą pierwsze bezalkoholowe hehe bo jeszcze nadal się boję cokolwiek łyknąc z procentami bo nie wiem jak zareaguję.......:P teraz już mykam - paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breathtaking
ja się podpiszę, jeśli można. Szukałam metody do rzucenie. od hm...4 godzin? I mnie już nosi :) Stwierdziłam- wezmę się za książkę- Witaj na świecie, maleńka. Nie poskutkowało. Zaczęłam grać na komputerze- nie pomaga. Spać też nie mogę. Podziwiam Was i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry się melduję:)!! Ja to za 10 dni mam pół roku lalala:D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) dalam rade i jestem z siebie dumna!!! do nastepnego kryzysu:) Nie palê ju¿ 24 dni (+ 12g05m58s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 343. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 2 dni (+ 14g53m38s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 61,75 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek12
wczoraj impreza nawet mnie nie ciągnęło, przed wczoraj knajpa myslałem że się pożygam od dymu a dziś okrągła liczba Nie palę już 60 dni (+ 16g36m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 1335. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 04g47m32s)! Zaoszczędzone pieniądze: 534,09 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że same rocznice nam się tutaj szykują. ja-ka🌼 Ania B 🌼 Ania B - a co do tych urodzin to myślę, że aż tak całkiem bezalkoholowe nie muszą być. Byle z umiarem:) Zresztą 3 miesiące BP to bardzo dużo i myślę, że nie będzie aż tak źle przy piwku. Oj kaaja ! Co Cie tak wczoraj do tych fajek ciągnęło? Doła jakiegos załapałaś czy co? 3,5 tygodnia bez fajek jesteś więc głod nikotynowy juz dawno masz z siebie wypłukany:). Teraz tylko musisz bardziej nad sobą panować 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie leloof 85:) Gdzie byleś jak Cię nie było? Smoke or no Smoke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×