Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość grudniówka
złośliwiec Jesteśmy z Tobą, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcu, trzymaj się, na pewno wszystko bedzie dobrze:) I wracaj do nas szybko, czekamy na Ciebie:) POWODZENIA!!! 👄👄👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec trzymam kciuki ale wiem że będzie wszystko dobrze i szybko do nas wrócisz 🌻👄 grudniówka jaki ładny już masz wynik 🌻 miłego dnia bez peta oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patipati3011
hej. w tym roku mijaja 2 latka jak nie pale. rzucenie nie sprawilo mi wiekszego problemu. brakowalo mi tego odruchu. kupowalam sobie paluszki solone i zamiast siegac po fajke siegalam po paluszka. smieszne ale mi to pomagalo. trzymalam go jak papierosa i w pracy kiedy dziewczyny szly na fajke ja tez z tym paluszkiem szlam. palilam 14 lat. pozniej nawet 2 paczki dziennie .dalam rade i ty tez dasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett34
Bilansik Nie palę już 72 dni (+ 16g37m42s). Ilość niewypalonych papierosów: 2907. Będę żyć dłużej o 22 dni (+ 05g04m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 017,70 zł! 1000 zaoszczedzone, a raczej zmieni przeznaczenie. Zlosliwiec, ja też jutro kładę sie pod skalpel. Dzis cały dzień w biegu na badaniach, panie pielęgniarki pytały, czy nie palę, a ja dumnie odpowiadałąm :"NIE" :) Po ostatnich operacjach, ledwo chodząc wychodziłam na dwór na dymka. Jenyyy cóż za bezmyślność. Cóż za niewolnictwo, desperacja!. Pozrawiam wszystkich serdecznie Zlosliwiec trzmam kciuki, oby coś miłego się nam przyśniło;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec i ja pamiętam:)! I pamiętam jak tu raz dałeś nam taki sliczny link z filmikiem:).. Też poczułam wtedy że mam tu wsparcie i że jesteście wspaniali:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13.02 | Gabinet zdrowia Mentalne uzależnienie od nikotyny Słaba płeć - to określenie zupełnie nie pasuje do obrazu współczesnej kobiety Moda damska w Quelle Wszystko co się nosi w tym sezonie: najnowsze fasony i modne kolory! www.quelle.pl/Moda_damska . Rozwijamy własny biznes, zajmujemy wysokie stanowiska w firmie, uprawiamy typowo męskie sporty , a łatwość z jaką naprawiamy domowe usterki, już dawno przyprawiła niejednego pana o rumieniec. Po latach męskiej dominacji nadszedł czas wyzwolenia i swobody, o który tyle walczyłyśmy. Szkoda jednak, że niektóre z nas z powodu palenia, nie mogą cieszyć się tą wolnością bez ograniczeń. Nie jest tajemnicą, że palenie tytoniu negatywnie wpływa na wygląd kobiety Skoff - Sklep internetowy Oprawy LED - Tango i Rueda. Pełny asortyment. Taniej niż w marketach. www.LuxMarket.pl . Zadziwiające i całkowicie niezrozumiałe jest więc tak ochocze sięganie po papierosa zadbanych, atrakcyjnych pań, tych samych, które wieczorami biegają z karimatą pod pachą na jogę, a w weekendy poddają się zabiegom pielęgnacyjnym w SPA. O ile tajski masaż czy błotna maseczka dają rewelacyjne efekty, o tyle palenia papierosów nie ma dobroczynnego wpływu na urodę. Pożółkłe zęby, paznokcie, nieprzyjemny zapach z ust, przenikający także wszystkie ubrania, matowe, starzejące się włosy, szybsze starzenie się skóry, zmarszczki - to tylko niektóre skutki uzależnienia od nikotyny, z którymi każda palaczka już się spotkała bądź dopiero spotka się w przyszłości. Przez nałóg cierpi nie tylko wizerunek, ale przede wszystkim - zdrowie. Co wdychasz do płuc? Dym zawiera związki chemiczne powodujące nowotwory: # aceton - który rozpuszcza tkankę łączną, # akrydynę - wykorzystywaną w produkcji barwników, # arsen - składnik trutki na szczury, # chlorek winylu - wykorzystywany do produkcji plastiku, # cyjanowodór - gaz używany w komorach gazowych do zabijania, # substancje smoliste, # formaldehyd - stosowany do konserwacji np. żab, # kadm - metal ciężki, # nikotynę, # polon - pierwiastek radioaktywny, # tlenek węgla - niebezpieczny czad, # toluen - rozpuszczalnik używany w przemyśle. Prawie 95% złośliwych nowotworów płuc dotyczy osób palących. Osoby palące narażone są 20 razy częściej niż niepalące na nowotwory jamy ustnej, wargi, języka, gardła, przełyku i krtani. Palenie prowadzi do częstych infekcji dróg oddechowych: przewlekłego zapalenia oskrzeli, gruźlicy układu oddechowego. Rezultatem palenia są nie tylko choroby układu oddechowego, ale i układu krążenia. Następuje niedotlenienie krwinek, zwiększona ilość krwi pompowana jest przez serce, tętno zostaje przyspieszone, wzrasta ciśnienie tętnicze – ryzyko zawału jest u palących kobiet 5 razy większe niż u niepalących. Palacze często mają nadciśnienie. Palenie powoduje miażdżycę tętnic kończyn dolnych, zmniejsza płodność, powoduje osłabienie pamięci. Do chorób, na które narażone są palaczki należą także: udar mózgu, katarakta, nowotwór nerek i trzustki, pęcherza moczowego, wrzody żołądka i dwunastnicy, przepukliny jelitowe. Z czego, mimo oczywistych minusów palenia, wynika więc kobieca fascynacja papierosem? Dla jednej papieros to codzienny dodatek do porannej kawy, dla drugiej sposób na ukojenie skołatanych nerwów po stresującym dniu w pracy, dla trzeciej gwarancja udanej zabawy. Jeszcze inne utożsamiać będą papierosa z luksusem i bogactwem. Kobiety Fitness - Ceneo.pl Pierwsza porównywarka na rynku Ceny, opinie, recenzje, forum www.Ceneo.pl częściej niż mężczyźni sięgają po papierosa w przypływie silnych emocji. Podczas gdy panowie palą najczęściej dla zabicia nudy, panie wychodzą na papierosa targane smutkiem, złością, rozżaleniem. Życie współczesnej kobiety stało się także w ostatnich latach bardziej stresujące. Składa się na to m.in. obawa przed pogodzeniem wszystkich obowiązków domowych i zawodowych, stres związany z rodzeniem dzieci, macierzyństwem, organizowaniem życia rodzinnego, rywalizacją w pracy. Jedno jest pewne – sięgamy po papierosa z innych powodów niż panowie. Koi, uspokaja, dodaje energii i motywacji do pracy – takie właśnie jest kobiece myślenie o papierosie i z pewnością to dla nas coś więcej niż tylko odrobina tytoniu starannie zawinięta w papier. To powiernik, przyjaciel, towarzysz niedoli. Jest pod ręką zawsze, gdy go potrzebujemy – w samotne wieczory przy butelce wina, po rozstaniu z chłopakiem , w wielu różnych sytuacjach życiowych, gdy wszyscy inni zawiodą. Niestety obraz, który roztaczamy same przed sobą, choć tak pociągający, jest tylko iluzją, wynikiem mentalnego uzależnienia od nikotyny. W życiu każdej palaczki przychodzi moment, w którym relaksujący do niedawna dymek zaczyna być coraz bardziej uciążliwy i przysparzać kłopotów. Wtedy też rodzą się postanowienia pożegnania go raz na zawsze i poszukiwania skutecznego sposobu na skończenie z nałogiem. Psychicznym uzależnieniem Detox Alkohol Narkomania odtrucie Klinika Naltrexon Esperal Metadon Bunondol Implanty 24h detox.com.pl od nikotyny zajmują się kliniki rzucania palenia. Skuteczna jest na przykład psychoterapia i przeciwieństwo metody silnej woli – czyli metoda Allena Carra. Niezależnie od tego, czy palacz stosuje plastry, gumę, akupunkturę, laser czy hipnozę, zawsze przychodzi moment, kiedy musi zmierzyć się z tym prawdziwym problemem – z psychiczną potrzebą zapalenia. Problem - jak mówi Allen Carr – tkwi nie w ciele lecz w głowie. Choćby dlatego warto czasem zdobyć się na krótką refleksję nad papierosem. Najpierw pomyśl, dlaczego palisz i czy przyczyna jest warta swojej ceny. Zastanów się, co dają ci kilkuminutowe przerwy na papierosa w ciągu dnia i czy nie jest to zwykła strata czasu. Sięgnij pamięcią do chwil, wydarzeń, których z powodu nałogu nie byłaś uczestnikiem. Jak często musiałaś opuścić rodzinne przyjęcie, by zaspokoić „nikotynowego potwora” lub jak często na spotkaniu wśród niepalących zamiast dobrze się bawić, myślałaś tylko o jednym - o paleniu? Pamiętaj, żaden krem, dieta, masaż, zabieg pielęgnacyjny nie doda kobietom więcej urody niż życie bez nikotyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papapa😴 Złośliwiec❤️ Ginett❤️ Trzymam za Was kciuki.Musi być dobrze. Spokojnej, pachnącej nocki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witajcie wpadlem zameldowac ze dzis zaliczylem 50 dni BP i juz nie moge doczekac sie studniowki heh :)Ginett34 , zlosliwiec trzymajcie sie jedrek juz sciska za was raczki i wszyscy zreszta tez wracajcie do nas predko 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie!!! Przyszlam się zameldować,oto mój bilansik... Nie palę już 46 dni (+ 01g54m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 1382. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 13g26m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 497,66 zł! Jędrek-wszystkiego dobrego i gratuluję 50dni,życzę dalszych 50ek🌻👄-to dla Ciebie.... Złośliwiec i Ginnett34-wracajcie szybko,będzie dobrze🌻👄 Kasia3-witaj spowrotem na pokladzie🌻 Dla reszty których nie wymienilam przesyłam 👄 kolorowych snów.... 🌻Pachniemy i nie palimy...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek.:) Zaczynamy kolejny pachnący dzień. Jedrek 30 gratuluję 50tki :classic_cool: Ginnett😘🌻 Złośliwiec😘🌻 Zapraszam na kawę.Swieżo parzona ;) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ,jak zwykle z doskoku;) Marjola53 ranny ptaszek z ciebie;) pozdrawiam wszystkich....no i lece kuknac na moj bilansik....bo nawet nie wiem ile to juz dni;) Nie palê ju¿ 111 dni (+ 09g33m58s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 1559. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 11 dni (+ 21g55m23s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 280,72 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczkaaga
marjola kawa pyszna jędrek gratulacje 👄 złośliwiec trzymaj sie i wracaj szybko do nas 👄👄👄 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
Witam Wszystkim miłego i pachnącego dnia:) ja dzisiaj do dentysty bo od wczoraj mi ząbek w kość daje złośliwiec i ginett trzymam kciuki kasia3 jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Złośliwca i Ginett trzymam kciuki - wracajcie szybko do nas! :-) Piję kawę i cieszę się z kolejnego pachnącego poranka :-) Życzę wszystkim miłego dnia :-) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginett34 za Ciebie trzymam też bardzo mocno kciuki i życze dużo zdrówka Wracaj do nas szybko pachnąca a sny hm coś miłego niech wam sie przyśni Złośliwiec i ginett 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 dla Was czekamy tu na WAs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponwnie:D Madziuchna 🌻 Kaaja 🌻 Palaczka Aga 🌻 Grudniówka ale jesteś dzielna.Rzucania śmierdzieli i dentysta.Jak mus to mus:) 🌻 Anulla 77 🌻 Złośliwiec😘 Ginnett😘 Szybko wracajcie.Trzymamy kciuki.🌻 Miłego dnia wszystkim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę na impreze papierosowo- alkoholową.Już się boję.:( Miłego popo ludnia🖐️:) Nie palimy.🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męcze sie strasznie, ale jakość idzie. Mam teraz mnóstwo pracy i zajęć to aż tak uciążliwie nie myślę o fajkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola ale Ty idziesz na impreze alkoholową bo fajki sie Ciebie już nie tycza Ty nie palisz Ty pachniesz🌻 kasia super sie trzymasz jesteś wielka i tak ma być dalej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga masz rację.Ja nie palę ja palę.Wierzę w siebie.:) Tam będą okropne nałogi:( Dlatego trochę zwątpiłam.:( Ja nie palę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×