Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość wiewióreczka33
Oczywiscie,ze nie chce jej stracic,bo wtedy juz nie bede wiewióreczką:) Ty tez mozesz cos stracic wiec pamietaj:) Buziaki dla wszystkich!!!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
hej , hej !! u mnie sie pet nadal nie odzywa .Cieszy mnie to bardzo. Drinaska wczoraj wypilam pysznego , bez papieroska - co dziwne.bo ja chyba bylam palaczem sytuacyjnym- imprezka, kawka, drnink - wtedy palilam jak smok.Teraz mnie nie ciagnie , tylko nie wiem na jak dlugo. sluchajcie , co z tym octem ? pomaga naprawde ? mozna to kupic w normlnym spozywczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę pomaga...ocet jabłkowy firmy * kamis* kupisz w sklepie spożywczym :) cofnij się stronkę lub dwie wstecz...nasz kochany Złośliwiec już wyjaśniał jak stosowac :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
czytalam to , co pisala Zlosliwiec ale sprawdzalam w jednym markecie , nie bylo.Poszukam..ale jak niejest dobre to chyba nie bede tego pila , bo nie umiem sie zmusiac do obrzydlwych rzeczy.zobaczymy.Dzieki za rady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Hallo! Zlosliwiec-->jak tam grzybki,wyslij mi trszke w paczce:) Słoneczko-->dyzurna gdzie sie podziewa? Zapraszam na pogaduszki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Sloneczkooo Trzymam cały czas zaciśnięte pięści i wierze w Ciebie:D już nie ma odwrotu stop !!!!!! Mnie śmierdziel kusił dość długo, co dziennie prawie przez rok napady były bardzo silne, lecz krótko trwały tak ze dawałem rady się powstrzymać najważniejsze jest to żeby o nim nie myśleć, bo i chorobę można sobie wmówić:D ha ha ha nie raz jeszcze się odezwie, ale to już jest takie oddalone nie prawdziwe :D Wiewióreczko33 pozdrawiam Cie serdecznie :D Wisienka 32 – rowniesz pozdrawiam przyjemnych i skutecznych ćwiczeń :D Kinia/ -ocet jest nie smaczny możesz miodu dodać do smaku życzę smacznego :D Jovik -:D Ika - :D Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wasz opuszczę .....na jakieś trzy godzinki :) Idę sobie pięknie pazurki zrobic do koleżanki...tak się nagrodzę za moje niepalenie...ot co !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze bardzo Ci dziękuję za Twoje zaciśnięte pięści 👄 Potrzebuję ich bardzo teraz...:) Oczywiście, że juz nioe ma odwrotu...wygram !!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
Witajcie ? jak mija kolejny dzien bez fajeczki ? czy moze ktos sie zlamal.??/ u mnie w porzadku , nie pale i mnie nie ciagnie , choc wlasnie kumpela pali przed biurem i mruga do mnie.NIE DAM SIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) chce do was dolaczyc bo postanowilamn, ze dosyc!! Rzucam palenie!!! Najbardziej oczywiscie boje sie napadow glodu i tego, ze przytyje Od razu jna wstepie mam pytanie, czy ktos ma doswiadczenie ze wspomagaczami rzucania, mam na mysli plastry lub gumy i nie wiem co tam jeszcze jest, czy sa skuteczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
te wspomagacze nie sa zle , podobno daja rezultaty w polaczeniu z silna motywacja, checia rzucenia.Jak to masz to juz polowa sukcesu.Moja kumpela stosowala pastylki (niqitin chyba sie nazywalay ) i nie palila przez 4 tyg.potem niestety znow zaczela, bo zarl jak najeta. Ale z tymi napadami glodu nie jest zle. Ja nie pale juz 11 dni i jest ok.Mam czasem ochote na cos slodkiego , nie odmawiam sobie ale jeszcze , na szczescie nie przytylam. Nie martw sie , bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
powodzenia !!! Jak bedzie ci ciezko , zajmij sie czyms , rob to przy czym nigdy nie palisz. I informuj nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
np.sprzatam , czytam, ide na spacer , cwicze - przy tym nigdy nie palilam.Unikam nicnierobienia i spotkan z palaczami .To na poczatku pomaga.Potem juz sie nie mysli o fajkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
ale ja nie pale tylko kilka dni, wiec zbyt duzo nie wiem na ten temat. Moge tylko przyznac ,ze juz rzucalam palenie i niestety podnosilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Witam wszystkich!!! Własnie pozmywałam po obiadku i na topik zobaczyc co nowego sie tutaj dzieje:) U mnie dzis 25 dzien BP...Tak sie ciesze,bo jak narazie to wcale mnie nie kusi.Co u was moi kochanie,dlaczego tak mało piszecie??? Prosze odzywajcie sie i piszcie jak wam idzie,czy są chwile słabosci czy nie. Ide odpoczac po pracy:)Zajrze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam nieśmiała- śmiała witam Cie w naszym gronie mile jesteś tu widziana dla mnie najlepszym wspomagaczem był i jest ten topik tu dostałem wszystko żeby pokonać śmierdziela pisz jak najwięcej to pomaga trzymam za Ciebie kciuki :D pozdrawiam :D Sloneczkooo, wiewióreczkę 33, kinie/i wszystkich bywalców tego topiku :D życzę miłego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIESIĄC BEZ PAPIEROSA !!! Bilans : - miesiąc bez faji, -3 kilo mniej :) -200 zeta w kieszeni, -ani jednego dnia z bolącą głową, - nie śmierdzi w domu, -w nowym też nie będzie, dziś się przeprowadzamy :) Innych korzyści jeszcze nie zauważyłam. Pochwalę się za jakiś może miesiąc. Według operatora w dzielnicy, do której się przeprowadzamy tyle poczekamy na instalację netu. Pozdrawiam wszystkich wrażliwych i przewrażliwionych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto33
jakim cudem te 3 kg mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
nooooooooo, ja tez chcialabym wiedziec jak Ci sie udalo schudnac a nie przytyc. Zlosliwcze, kupilam ten ocet. Hmm, pyszny nie jest , miales racje ale z miodem nie jest tak zle. Najbardziej to mnie cieszy z tego wszystkiego to ,ze nie budze sie rano z trampkiem w ustach.!! Pozdowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×