Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość zlosliwiec
Witam Pozdrawiam i trzymam kciuki za cala paczkę nie palaczkę :D:D:D wiewióreczka 33- :D Michalina 7 -:D JEWEL 75:D słoneczko - :D mandarynka - :D i za Wszystkich których nie wymieniłem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec-->cos mało sie ostatnio udzielasz:)czyzbys juz nas nie potrzebował??Pozdrawiam cie serdecznie,zycze miłego wieczorka:) Dzis było w miare,nic nie chodziło za mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
wiewióreczko 33 ja na dzień dzisiejszy to czuje się mocno :D Pisałem już ze mi śmierdziel prawie rok nie dawał spokoju Wiem ze nie chce palić i staram się nie myśleć o pecie Wiewióreczko33, jeżeli podłapiecie kobiecy temat to ja się Wam nie wcinam tylko cichutko tu siedzę cały czas tu jestem i dla tego się nie odzywam :D wiem ze jest Ci ciężko bo ja to już przerobiłem ale wierze w Ciebie ze i Tobie się uda dokończyć ta walkę ze śmierdzielem trzymam za Ciebie kciuki bo walka jest długa i uciążliwa (bądź cierpliwa to dojdziesz do celu ) :D dzięki za pozdrowionko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EasyMagic
Rano wypalilam 1cm peta z wczorajszego sklejanego tasma ktory mi sie zlamal.Nie ciagnie mnie narazie.Czuje zapachy bardziej. Nie ciagnie bo nie pale duzo.Srednio jeden dziennie,moze dwa. Nie robi mi roznicy superlajt czy czerwony. Tez bym chciala rzucic.Przyzwyczajenia do reagowania w podobnych sytuacjach glownie stresowych sa o k r o p n e .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
EasyMagik ja tez zaczynałem kiedyś od 2 petow a skończyłem na 3 paczkach Przyłącz się do naszego grona dopóki nie jest za późno mile jesteś tu widziana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wam powiem,ze jest mi bardzo ciezko,kiedy nic sie tutaj nie dzieje:)Wtedy mysle tylko o jednym,ale po chwili szukam innego ciekawego topiku do poczytania.Jutro 30 dzien BP:) Boshe jaka jestem z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
wiewióreczko kiedyś tez tak było na tym topiku tak nie raz pusto i smutno ale ja wiedziałem ze po drugiej stronie ktoś jest bo to czułem i mi to pomagało jutro masz miesiąc BP życzę Tobie wiele wiele lat BP……:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli nie jest Wam obojetne
cierpienie najmlodszych - zbieramy na pompe kroplowkowa dla dzieci chorych na raka!!! Kazdy "grosik" ma ogromne znaczenie!!! Pomozmy dzieciom z Oddzialu Onkologii Szpitalika dzieciecego w Kielcach!!! Info na stronie http://www.robertbiernacki.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
wiewioreczko 33 ze starej paczki to w tej chwili tylko ja zostałem tu na tym topiku bo większość odeszła zwycięsko pokonując śmierdziela ja tez mogę odejść bo przeszlem wszystkie kroki tej ciężkiej walki ze śmierdzielem i uważam ze w chwili obecnej go pokonałem i za pomoc która tu otrzymałem dług spłaciłem lecz jestem tu jeszcze żeby komuś pomóc wiec trzymam kciuki za potrzebujących …..BP..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ;) od czasu do czasu tu patrzę !!!!Smutno tak mi sie zrobiło, może dlatego że byłam dziś sama cały dzień, bo mąż wyjechał! Wtedy fajki dają o sobie znać i zaczynają kusić...śledziły mój każdy ruch.., ale olałam je hihihi. Na szczęście mąż już wrócił.... NIe dałam się;D Wiewióreczko, zlosliwcu, fakt jakos nic tak sie nie dzieje, mało ludzisk, ale to może sobotka, ludzie sprzątają lub odpoczywają od codziennej pracki;-) dzis sobie też poćwiczę przy muzyczce, lubię to;-)))i potańczę sobie;))) EasyMagic , zlosliwiec ma racje, bedzie ich coraz więcej , jak się z nimi definitywnie nie skończy! Mychulec czemu uciekłaś !!! pomocy pomocy wracaj też!!! Pozdrowioneczki dla całej Paczki Nie-Palaczki!!! Wiewióreczki, Zlosliwca, Jovik, Sloneczkaaa, Kinii, Michaliny7, niśmiałej-śmiałej!!!!:D i dla wszystkich co nie wymieniłam i się dopisują tiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Życzę kolorowych snów dla Wszystkich z paczki nie palaczki …:D DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EasyMagic
zlosliwiec : e nie nie, nie zrozumielismy sie chyba..Ja nie zaczynam palic!! :D Zaczelam majac 16, potem roznie to bywalo.W ogolniaku palilam paczke dziennie.Teraz to jest luuziiikk... U mnie jest uzaleznienie psychiczne. Trzymanie fajki,branie jej do ust,wciaganie..wypuszczanie dymka. Mi to by sie jakas atrapa przydala takiego peta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zlosliwcu - nie zostales tak zupelnie sam tylko reszta sie nie udziela :D Ciezko pisac w kolko o tym samym - nigdy za tym nie przepadalam... Co do uzaleznienia psychicznego to w nie nie wierze... nikotyna wywoluje silniejszy fizyczny nalog niz heroina (serio!) wiec nawet jeden papieros dziennie swiadczy o fizycznym uzaleznieniu. Ciekawe ze tak niewiele osob sie przyznaje - wola udawac przed soba ze to tylko psychiczne :) Gdyby bylo tylko psychiczne to wiekszosc palaczy by rzucilo bez problemu - zmiana przyzwyczajen jest latwiejsza, o wiele, od wyrwania sie z fizycznego uzaleznienia. No ale to moja opinia ;) czesciowo bazowana na tym co przeczytalam o nikotynowej bestii - www.whyquit.com (jesli znacie angielski to goraco polecam) A uporczywe mysli zwalczam prosta metoda - po prostu zajmuje sie czyms przyjemnym - u mnie jakos dziala :D Mala hedonistka ze mnie... Pozdrawiam wszystkich bywalcow i trzymam kciuki 🌻 Kazdy moze rzucic palenie jesli uczciwie podejdzie do problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam gorąo w niedzielny poranek:) Doczekałam sie:)30 dni bez śmierdziela:)Huraaaaaaaaa. Teraz bede czekac na kolejny miesiac,pozniej pół roku i rok:) Doczekam sie moze,kto wie!!!!Na razie jednak mimo tego,ze czasem kusi to daje rade,oby tak dalej:)Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
EasyMagic – trafnie zauważyłaś ze się nie zrozumieliśmy Ja również trzymałem fajkę w prawej rece wciągałem i wypuszczałem dym Dla mnie nie potrzebna była – atrapa – tylko 3 paczki dziennie fajek Bo byłem uzależniony od peta a nie od imitacji fajki nie gniewaj się, ale nadal Cie nie rozumiem Wiewióreczko33 gratuluje 30 dni bez śmierdziela to naprawdę nie lada wyczyn :D Jesteś wzorem do naśladowania na tym topiku życzę następnych miesięcy BP:D Powodzenia i trzymam kciuki :D JEWEL 75 pozdrowionko na pewno będziemy się trzymać BP :D Pozdrawiam cala paczkę nie palaczkę:D i Tych, co nas po cichu podczytują Zapraszam Wszystkich uzależnionych od śmierdzącego peta z nami pozbędziesz się śmierdzącego nałogu a ja jestem tego dowodem Byłem (jestem) zawodowym palaczem Palilem około 40 lat 3 paczki dziennie nie wyobrażałem sobie zycia bez papierosa A jednak UDALO SIĘ ………..zapraszamy !!!!!!!!!!!!!!.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
hidden – pozdrawiam szkoda ze tak rzadko się odzywasz :D ika - :D jovik - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedząca
A jeśłi nie może się znaleźć coś przyjemnego zamiast fajki??? jeśli chciało się walczyć ale przyjemność z niepalenia nie była satysfakcjonująca i właściwie obojetna dla innych, bo chciało sie tego bardziej dla innych, a dla siebie nie jest to tak ważne??? co wtedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemnosc z palenia?!To nie przyjemnosc tylko wstretny nałóg. Przyjemnie jest ci wydawac tyle kasy na trucizne?? Przyjemnie jest cuchnąc fajkami?? Przyjemnie jest patrzec w lustro i widziec jak twoja cera robi sie matowa i przybywa zmarszczek?? Przyjemnie patrzysz na swoje żółte zeby?? Niewiedząca-->czy te argumenty cie nie przekonują do tego,aby rzucic to swinstwo?Jest tyle innych przyjemnosci. Przemysl to sobie i wroc do nas tu otrzymasz wsparcie:) Ja tez nie wyobrazałam sobie zycia bez papierosa!!! Nie pale juz 31 dni,jestem z siebie dumna naprawde,oby tak dalej! Chociaz nie zarzekam sie,bo roznie moze byc:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowanie 30 dni bez Peta!!! -ładniejsz cera -bielsze zęby -ja zawsze pachnaca:) -córka szczesliwa,ze nie smierdzi w domu:) -niezalezna od niczego i nikogo:) -wrócił mi smak i zapach -nie męcze sie po schodach -spadek wagi z 65 na 63:) NO I 180 ZŁOTYCH WIĘCEJ W PORTWELU :):):) HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
Wiewioreczko , masz racje !!!! Brawo !Ciesze sie ,ze sie nie skusilas. Ja nadal tez nie, choc weekend spedzialam z palaca kolezanka.Ona palila a ja pilam czerwone wino.Nawet cala butelke wytrabilam. Pomyslalam o fajce a na tym sie skonczylo. Tyle ,ze przytylam juz kilogram.BUUUUUUUUUUUUU!!! Osadzil mi sie na brzuchu ,normalnie zaczyna mi rosnac oponka. Nie cwiczylam przez trzy dni ,wiec moze to dlatego i folgowalam sobie z amkiem. hmmmmmmmmm..zobaczymy co bedzie dalej! pozdrowka dla calej Paczki-Nie Palaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiórka, nooooooooooooooooo, dajesz tak dużo... I jeszcze Złośliwiec, i jeszcze Słoneczko, czytam i też zaczynam sobie radzić B.P. Z trudem, ale jednak... Dobrze, że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszystkich dochodzących do topiku pozdrawiam.... Hmmm..., szczerze mówiąc, nie lubię forów, gromadnego bycia...., wolałabym chociaż jednego prywatnego maila w sprawie niepalenia... Sorry, no tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani moi !!! :classic_cool: Co wieczór wysyłałam Wam z podmuchem morskiego wiatru słodziutkie buziaczki 😘... Mam nadzieję, że dotarły Bardzo się za wami stęskniłam.... Wiewióreczko---> ja wiedziałam, że ty jesteś porzadna kobieta i petem sobie głowy nie będziesz zawracała...a że on Ci się przypomniał :P....to co? on tak czasem broi...a Ty się nie dasz ja wiem !!!!! Złosliwiec ---->Ty jesteś mega fantastyczny facet BP pozdrawiam wszystkich bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×