Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość wiewióreczka33
Hello pachnące laseczki i oczywiscie pachnący rodzynku(Zlosliwiec)!!! Dzis,własciwie kilka minut temu pomyslałam,ze miałabym ochote zapalic...wiem,dlaczego tak pomyslałam:)Zbliza sie miesiac jak nie pale,ostatnim razem jak rzucałam palenie to w nagrode jak mijał miesiac niepalenia to nagradzałam siebie Petem.Wiem,wiem to jest smieszne i chore,ale tak własnie było:) Teraz bedzie inaczej:)Tym razem w nagrode cos sobie kupie:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
Wiewioreczko , badz silna i nie rob tego. Mozesz nagrodzic sie czyms innym , np.pachnacym.Ja wierze w Ciebie. Pozdrowka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Pozdrawiam cala paczkę nie palaczkę :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Mam kiepski dzis dzien,ide juz spac:) Pozdrawiam całą naszą paczke-niepalaczke:) Trzymam za was wy za mnie tez trzymajcie,dzis pierwszy dzien kryzysowy od momentu niepalenia. Co robic pomocy:)Ratujcie mnie,potrzebuje wsparcia,duzego wsparcia:) Nie chce aby smierdziel mnie pokonał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko trzymaj się mocno, wierzę mocno w Ciebie że dasz radę, Ty tu byłaś mocna i wielka zarazem, dawałaś innym wsparcie!!!! Jeśli masz jakieś klopoty i problemy to spróbuj o tym nie myśłeć na jakiś czas, spróbuj pomyśłeć o czymś pozytywnym, jeśłi to dotyczy ludzi, to wyśłij im Anioła Stróża coby wziął to w swoje ręce i opieką otoczył. Wierzę w Aniołki, nie raz doświadczyłam Jego obecności. Najlepiej włącz jakieś dobrą swoją musiczkę (mam nadzieję, że lubisz coś jak gra) i zrelaksuj się, lampeczki, kadzidełka, kup sobie coś koniecznie i nagórdź się za wytrwanie, cokolwiek lubisz i co sprawi CI przyjemność, może perfumiki??? Pachnidełka;-)))) Za penwe wiele zaoszczędziłaś na niekupowaniu fajurek. Ja mam zamiar spożytkować w kursie tańca. Trzymam mocno i wierzę w Ciebie!!!I wszyscy są z Tobą!!! Pozdrowionki dla Całej Paczki-Niepalaczki!!!!;-))) Fajnie że Wam sie to podoba;-))) Na koniec fajne powiedzonko: Nie mam ognia*- świecę przykładem;-)))) (* były różne określenia: żarówki, światła, a czy w tym topiku pasuje ogień?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
jak tam Wiewioreczko , dalas rade ?Zaczynamy kolejny dzien bez peta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Witam wszystkich! Kochani dziekuje,ze sie o mnie martwicie,to bardzo miłe i pomaga:) Nie dałam sie,ale nadal chodzi za mną smierdziel. Czuje normalnie głód nikotynowy,czy to mozliwe po miesiacu niepalenia?? Dzieki,ze jestescie.Bez was nie dałabym rady. Pozdrawiam papapa...Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Gdzie wszyscy jestescie?? Hallo smutno mi tu samej:( Dajcie jakis znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Wiewióreczko Jesteś Wielka!!! ;-))) Pozdrowinki dla Całej Paczki Nie-Palaczki!!! ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z pracki i idę amciać pachącą sałatkę!!!! Trzymaj się;-)))) Może jakiś music i potańcować dla relaksu;-))) Dziś poćwiczę ostro, bo coś mi boczków przybyło;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaarynka
witam wszystkich ostatnio rzadko tu bywam mam zepsuty komputer powiesił mion się i ani w te ani we wte .Nie palę i nie mam zamiaru ale powąchałam palce mojego męża i już wiem że mnie oszukuje i pali gdzieś na boku no cóż niech cierpi bo tak się nie da albo się pali albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Cześć dziewczynki pozdrowionko dla całej paczki nie palaczki :D:D Wiewióreczko33 Ty mój pewniaku, co Tobie do głowy przychodzą śmierdzące chęci !!!! uważaj na kitkę bo ………. :D..ha ha ha trzymam za ciebie kciuki w ciężkich chwilach pomyśl ze nie jesteś sama :D pomocy pomocy – gdzie jesteś odezwij się razem będzie łatwiej –ja mam trochę więcej latek niż Ty i mi się udało rzucić pety :D przyłącz się do naszego grona trzymam za Ciebie kciuki pozdrawiam Wszystkich i trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
a - :D jovik -:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
ika- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ale sie zmachałam, teraz prysznic gorący, i jeszcze troszkę sprzątanka, i cały dzień kolejn zapracowany BP, jeszcze bym sobie potańcowala;-)))Może za tydzien sie gdzieś wybiorę:D Pozdrowioneczki dla wszyćkich z Paczki Nie-Palaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kurcza zaczyna coś chodzić za mną niedobrego... Oj oj oj;( ale czemu daje znać znowu???;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
Dzień dobry wszystkim!!!Wczoraj mialam ciężki dzień-to jeden z tych dni o ktorych się mówi ,że od niego wszystko zależy.Jestem osobą ,ktora źle znosi stres i dlatego przez caly dzień mnie niesamowicie kusilo aby zapalić.Nie poddalam się i nie zapaliłam z czego jestem bardzo dumna.Za niedlugo będzie 6 miesięcy jak nie palę i szkoda mi bylo zmarnować ten dlugi okres niepalenia.Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Michalina7-->witam cie serdecznie:)Za mną od 3 dni chodzi śmierdziel,dzis w nocy budziłam sie dosłownie co 1,5 godz.Nie spie juz od 5 :00.Nie wiem czy to wina tego smierdziela,ktory wciaz mnie kusi.Musze wytrzymac,nie moge wszystkiego zmarnowac.Jutro miesiac jak nie pale.Dla mnie to bardzo duzo 30 dni BP. Odzywajcie sie dziewczyny i ty zlosliwcu-->potrzebuje waszego wsparcia mimo wszystko:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
Wiewiureczko 33 wytrzymaj ,weź sobie prysznic idż na poranny spacer albo poćwicz -to powinno pomóc i powtarzaj sobie caly czas ,ze wytrzymasz,walcz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
Gratuluje,ze już tyle nie palisz,ja bylam bardzo dumna jak wytrzymalam miesiąc.Nie zmarnuj tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
przepraszma za błąd wiewioreczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Postaram wytrzymac,mam nadzieje,ze mi sie uda.Zdaję sobie sprawę z tego,ze ten cholerny pet nic mi nie da,ale nic nie poradze na to,ze łazi za mną jak opętany. Michalina7-->powiedz mi jeszcze ile utyłas przez ten rok i ile masz lat. Moze gdzies pisze na forum,ale nie mam teraz czasu,aby szukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
W pracy wszyscy mnie podziwiają,ze nie pale:)tez pewnie chcieliby rzucic to swinstwo.Dodam,ze na mojej zmianie pracuje jakies 400 osob ,z czego wieksza połowa to palacze.Dobrze,ze mają odrebny teren wyznaczony na spotkanie z smierdzielem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
Teraz będzie pół roku jak nie palę,nie rok.Przytylam 5 kg i zaczełam już zrzucać.Mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
Nigdy bym nie pomyślala,ze uda mi się rzucić palenie,zawsze mówilam ,ze nie mam silnej woli.Palilam 11 lat.Jednak się udalo,tobie też się uda!!!Wierzę w ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci wszyscy palący tak naprawdę nam zazdroszczą,tylko ze nie każdy ma odwage powiedzieć nam to w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Masz racje Michalino7-->zazdroszczą nam i nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo.Bede juz leciec,bo corka chce sniadanie:) Podniosłas mnie na duchu,dam rade.Moj nastepny cel to wytrzymac poł roku tak jak ty.Ja w sumie to przybrałam po 3 tygodniach pół kg.Wczoraj sie wazyłam i juz znowu waze normalnie:)Oby tak dalej:) Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich BP. Ide znowu do miasta,kazda drobnostka,ktorą sobie zafunduje cieszy mnie.Buziaczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×