Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość wiewióreczka33
Witam wszystkich:) Pozdrawiam wszystkich w imienie swoim i Słoneczka:) Nasze Słoneczkooo chwilowo nie moze byc z nami,ale juz niedługo zawita.Kazała w moim imieniu przekazac,ze u niej wszystko ok. no i ze nastepny dzien BP. Ide troszke odpocząc po pracy,moze zajrze pozniej,ale nie obiecuje,poniewaz roznie bywa:) Jovik-->pisz cos:) Dzis mam goscia-->kolezanka przez ktorą zawsze wracałam do nałogu.Hmm...czy i teraz tak bedzie,czy dam rade,czy dzis sie przypadkiem nie pokusze na jednego? Odpowiem po wizycie przyjaciółki!!! Trzymajcie za mnie:)Szczegolnie ty Zlosliwcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
ja tez trzymam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Wszystkie Piękne i Pachnące!!!!!! nieśmiała –śmiała nieźle sobie radzisz 4 dni początkowe najgorsze dumny jestem z Ciebie trzymam za Ciebie kciuki :D wiewióreczko 33 wirze w Ciebie a koleżanka przez zazdrość ze Ty nie palisz tez rzuci palenie :D ha ha ha …….. Kinia z miodem jest lepszy hamuje apetyt smacznego pozdrawiam :D powodzenia :D Kobieta 33miesiac to już jest cos !!! :D trzymam kciuki i zycze duzooooooo miesięcy BP :D Sloneczko powodzenia i szybciutko wracaj bo Ciebie nam brak dziewczyno :D ika --- :D jovik ---:D pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Dziewczyny co sie z wami dzieje,ze nie piszecie??? Wrociłyscie do nałogu czy co?? Nikt nie chce podzielic sie nowinkami,jak mija kolejny dzien BP. Szkoda:( Jesli topik umrze to my raze z nim:) Wezcie sie w garsc:) Nie macie kilaka minut dziennie,aby napisac cos...Nie wierze!!! Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. uwazam, że atmosfera na tym topiku oczysciła sie i wskoczył on na odpowiednie \"tory\":-D pozdrawiam wszystkich CHCACYCH rzucic palenie. oczywiście, złosliwiec, masz racje--> codziennie czytam ten topik. Jakbym mogła inaczej :-P Słoneczkoooooo...okazałas sie naprawde skarbem- buźka dla Ciebie!!!!!! złosliwiec- niechcacy wyganiasz mnie do sklepu..... po ocet jabłkowy :-D Chyba zaczne sie wpisywać na topik dla chcących rzucic .......kilogramy :-( ale to wszystko pryszcz (jak mówia moje dzieci) w porównaniu z pokonanym nałogiem . jeszcze miesiąc i ciut i bedzie Roczek. Tym samym niejako....tak mimochodem....pozdrawiam Waszysrkie Panie i Ciebie Złośliwcu 👄 czekam na nowe \"Twarze\"--->\" Gotowe na wszystko\" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaarynka
witam wszystkich po małej przerwie jakoś leci ciągle mi się chce palić ale nie poddaje się pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Jovik-->kochana jak miło cie widziec,naprawde sie ciesze:):):) Powiedz mi kochana ile przytyłas przez ten prawie rok niepalenia??? Mysle,ze jesli uda nam sie pokonac Peta to z kilogramami tez nie bedzie problemu. Załozyłam na poczatku tez topik"Dieta odchudzająca i walka z nałogiem",ale niestety mało osob pisało.:):):) Super mi idzie walka z nałogiem,ale jedzenie stało sie ostatnio moim hobby:):):)Jovik-->zaczynamy tez i diete od jutra?? Ocet,herbatki i rozne cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Na mnie juz czas:) Dobranoc wszystkim,trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,nadal nie palę i mam nadzieję,że tak juz zostanie.Co do diety to od 5 miesięcy mowię sobie od jutra zaczynam i nic z tego.Nie mam tyle silnej woli aby odmowić sobie jedzenia(zabawne bo mialam na tyle silnej woli aby rzucić palenie).Pozdrawiam i ściskam was wszystkich,nie dajcie się śmierdzielowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczko---> pisałam tu, ze przybrałam prawie 10kg.:-( Hmmm. diety, niestety nic nie dały....gimnastyka tez nie, moze dlatego, że 8 godzin w pracy siedze :-( posilam sie octem jabłkowym i...jem jak wróbelek. niestety, waga stoi w miejscu. Odzyskałam chyba te wage swego ciała, jaka miałam przed paleniem...:-( Nie to mnie martwi......tylko to, ze pomimo tego, że jem prawie same warzywa i owoce, nie \"zlatuje\" z wagi. na zadne diety typu \"Cambrige\" Lub inne takie tam nie mam czasu...musze gotować normalne p[osiłki dla rodziny a na \"dodatkową\" kuchnie poprostu nie mam czasu..:-( Ale NIC TO...nier pale i to mnie cieszy.... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
Witam wszystkich niepalacych! jestem po porannej kawusi (bez papieroska oczywiscie ), wodzie z miodem i octem oraz jednej kanapce ciemnego pieczywa.Buuuuuuuuuu! Bo wczoraj sobie pofolgowalam w jedzonku. Kiedys nie wyobrazalam sobie nie zapalic do kawy a jednak mozna. Jak to milo nie smierdziec fajami ! Piszcie dziewczynki , co tam u was ??? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam, przeczytałam cały Wasz topik, zawsze wydawało mi się, że nie jestem nałogowcem, bo palę niewiele... 2 papierosy wieczorem, poza tym lubię, ale chyba nie warto, bez tego tez można żyć. Może zacznę tak od dzisiaj :P A jeżeli chodzi o odchudzanie to zapraszam na topik lisiczki http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3179076 Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
dolacz do nas! zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy powinnam sie nazywać nałogowcem :P Aaaa.... od dzisiaj zaczęlam pić ocet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
mysle,ze jezeli nie mozesz wytrzymac bez tych 2-ck wczor jeses nalogowcem/ Tu nie chdzi i ilosc tylko o fakt, koniecznosc palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
mialo by : bez tych 2-ch fajek wieczorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
cos sie dzieje z moim kompem.Zzera mi litery i slowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA chcę do Was wrócić, bo po mojej słabości, na topiku zrobiło sie nieprzyjemnie, ale teraz jak czytam, to coraz lepiej. Ja podjęłam kolejny atak na fajki i walczę zacięcie;-))) Choć wpsarcie Wasze też by mi się przydało;-)))) Pozdrawiam wszystkich wytrzymałych Jovika, Wiewiórkeczkę, Słoneczkooo, kobietę33, Zuzkę, Michalinę7 i innych dołaczających i trzymam kciuki!!! Kinia, Machulec --->Oczywiście obawiam sie też przytycia, nie piłam nigdy octu, patrzyłam co napisał Złośliwiec, bo jeszcze nie próbowałam czy to faktycznie pomaga i ile kosztuje ten ocet jabłkowy? Czy to nie powoduje jakiś skutków ubocznych dla organizmu jak sie codziennie pije? Ćwiczę co 2 dzień, ale jakoś tak się czuję ociężała. Moze powinnam spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
JEWEL75 Ocet kosztuje ok.3 zł, mala butelka.Przynajmniej w moim sklepie.Pije go juz 3 dzien , nie chudne ale tez nie tyje.Nie wiem czego to zasluga, bo tez duzo sie ruszam , plywam , cwicze. Ogolnie jest ok.Nie ciagnie mnie do fajek, ciesze sie ,ze nie wydaje na nie tyle kasy , bo u mnie to byly jakies 2 stowy miesiecznie.Wole to wydac na kosmetyki albo nawet przepic.martini jest wprawdzie tuczace ale nie smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kinia, może spróbuję, bo nawet chyba nie powinnam mieć problemu ze smakiem, od 5 lat mam niechęć do słodkości (duzo ogórków kiszonych wcinałam , teraz ew. jakiś jogurcik owocowy). A piniążki za niekupione fajki chcę przeznaczyć na jakiś kurs tańca, ciągnie mnie znowu do tego i spełniać swoje marzenia. Jak nie palę to czuję sie silniejsza i mam większą ochotę i zapał coś robić użytecznego;-))) A jeszcze pytanko: na ile taka mała butelka octu starcza?? Pozdrowioneczki ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
nie mam pojecia ! na to pytanie niech odpowie ktos , kto go dluzej stosowal i mu pomoglo czyl: Zlosliwiec. Taniec powiadasz? mnie tez to kreci , szczegolnie salsa.Ale mojego faceta nie namowie , bo jest zabiegany. A samej to troche glupio , nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłaczylam sie i niestety nie mam nawet czasu napisac :( Jestem zapracowana strasznie ostatnio i wlasciwie to nawet na sen nie mam czasu.. Ale pora na pozytywy: Nadal nie pale.. bedzie juz jakies 3 tyg! Jesli chodzi o wage to z kilogram przytylam, ale nie martwie sie tym specjalnie. Nie wiem jak Wy ale ja mam zamiar kontrolowac to co jem zamiast stosowac jakies specyfiki. Mialabym wrazenie ze przechodze z jednego uzaleznienia (fajki) w inne (np. ocet). Nie ciagnie mnie w ogole, co dla mnie samej jest zaskoczeniem. Pije kawe i piwo bp! A miejsca w ktorych ludzie pala omija szerokim lukiem i to tylko dlatego ze starsznie mi tam teraz smierdzi :) Pozdrawiam wszystkich WOLNYCH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Część dziewczyny :D Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia BP :D Kinia/ odpowiadam na pytanie Jevel 75 za butelkę octu jabłkowego zapłaciłem około 5zl .1 butelka wystarcza na 2 tygodnie ika - :D jovik - :D słoneczko dużo zdrówka wracaj tu do nas bo Ciebie tu brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) i ja sie melduje jako niepalaca kolejny dzien:-) Zlosliwiec u mnie im dluzej nie pale tym bardziej mi sie palic chce tak ze ten w sumie 5 juz dzien to nic w porownaniu z rokiem a po co wy pijecie ten ocet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Asterka nie ma ludzi z takimi samymi charakterami bo świat był by smutny :D Ja na przykład omijam piwiarnie bo tam mi śmierdzi i nie chce się uzależnić :D Ale takie jest zycie wolny kraj Pozdrawiam życzę powodzenia :D PS. Nigdy nie zapomnę ze paliłem i nigdy nie poniżę palacza, bo zawsze w nim będę widział siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam niesmiala-smiala dumny jestem z Ciebie bo jesteś w najgorszej fazie rzucania palenia i dajesz sobie rade za bardzo nie narzekasz jeszcze pare dni i będzie lepiej mi tez i każdemu z nas z poczadku było ciężko bo śmierdziel się dopominał bądź cierpliwa bo nie długo najgorsze minie trzymam za Ciebie kciuki życzę wytrwałości i powodzenia BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Moi....jestem i mam się dobrze :D Strasznie za Wami tęskniłam i dalej będe tesknic, bo jutro jadę nad morze .....pokrzyczec...tym razem z radości ( dla niewtajemniczonych : kiedys morze było niemym świadkiem mojego bólu - tylko ono słyszało jak krzyczę ) Jovik, wiewióreczka, złosliwcze-----> dziekuje Wam....Wy wiecie :) Kinia---> a mówiłam, ze wytrzymasz? kobieta 33---> moje gratulacje...teraz juz z górki...heheheheh Mychulec---> na cholerę Ci te dwa pety dziennie?????...zanim się obejrzysz będzie paczka !!!! Jewel--->fakt, ze natopiku nie było przyjemnie, ale takie sytuacje zdarzają się nie tylko na necie. Przecież w zyciu codziennym tez sa lepsze i gorsze dni i wtedy nie uciekniesz...musisz przezyć ten dzien... Sztuka przetrwania polega na tym, zeby nie chować głowy w piasek...:) ZOSTAŃ z nami..... Serdecznie pozdrawiam tych, których nie wymieniłam :D buziaczki dla wszystkich !!!!!!!! Pewnie jeszcze nie raz się odezwe zanim pojadę....:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witaj słoneczkooo nareszcie jesteś w domu pozdrawiam dużo dużo zdrowia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×