Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Kinia/
Dobry wieczor , slonko! i calej RESZCIE dzis jestem strasznie glodna , caly czas cos dziubie , to pewnie bedzie zgubne dla mnie. Ale coz, dam rade.! Najwazniejsze ,ze kolejny dzien minal bez glodu nikotynowego.To juz 13-ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Słoneczkooo-->miło cie tutaj widziec,fajnie,ze wrociłas:) Zlosliwiec-->ty to potrfisz podniesc ludzi na duchu:) Mychulec,Kinia/,JAWEL75,Niesmiała-śmiała,konieka33,Asterka,Jovik--->kochani musimy trzymac sie razem:) w gronie jest duzo łatwiej pokonac Śmierdziela:) Pozdrawiam wszystkich opowiadajcie jak minał wam kolaejny dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
slabo pisza, nie ? Wiewioreczko - co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Kinia-->w niedziele bedzie miesiac bez śmierdziela:)Bardzo jestem z siebie dumna,nawet nie wiesz jak bardzo:)Naprawde nie myslałam,ze mi sie uda.Na razie nie mysle o pecie,wogole nie chce mi sie palic.Była dzis u mnie fryzjaerka,pozwoliłam jej zapalic 2 fajeczki,ale najwazniejsze,ze mnie wcale a wcale nie kusiło:) Ogolnie przybrałam gdzies około 1 kg,choc moja fryzjerka powiedziała,ze schudłam:) to był miły komplement:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
no to super! Miesiac to juz cos.Ja pewnie wytrzymam bez fajki jakis czas , choc nie wiem jaki.Jak nie wydarzy sie nic takiego co mnie skusi na pierwsza faje bedzie ok. Chcialabym powiedziec ,ze juz nigdy nie zapale ale never say ..., tego sobie nie moge obiecac. Przyznam ,ze lubilam palic.To bylo fajne , szczegolnie w knajpce przy drinku.Wow.! Ale zaczelo mnie wkurzac jak zobaczylam ,ze wiecej kobiet pali niz facetow.Pomyslalam sobie ,ze oni sa lepsi, madrzejsi.A juz do szalu mnie doprowadzilo jak u mojej 16-tniej corki znalazlam papierosy. Szok! ale co moglam zrobic , ja palaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
nie ma sie co czarowac z niepalenia plyna same korzysci.Wszyscy o tym wiemy, palacze tez wiedza ale coz...nie chca sluchac. Trzymam kciuki za siebie i za was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Kinia-->ile masz lat?ja mam 33 latka i mam 12 letnia corke:) Przyrzekłam sobie,ze nie pozwole corce wciagnac sie w nałóg:)Widziała jak na poczotku sie meczyłam,aby rzucic to swinstwo.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
mam 35 lat , i corke Kinge ( moj nick to jej imie ). Ona zaczela popalac jak poszla do lieceum, dawno jej nie zlapalam , twierdzi ,ze nie pali juz.OK!.Moze i nie .Ale tez sie o nia boje.Rozumem to , bo ja tez zaczelam palic w liceum .Potem przestalam i znow zaczelam. Po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Zmykam juz kochani,jutro musze wczesnie wstac do pracy:) Pozdrawiam wszystkich i zycze miłego wieczorka:)BP:) Dobranoc do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kupiłam ocet ale 5%, nie wiem czy może wystarczyć, i 4 złocisze dałam, tylko nie Kamisa, bo akurat nie było. Obaczę czy utrzymam się przy wadze. Poćwiczyłam i żyję BP, coś mi tam przebąkuje w głowie, ale sie nie daję, muszę być twarda, byle sie nie złamać na zbliżających się imprezkach. Jovik, Kinia, Sloneczkooo, Wiewióreczko, Michalinko7, Asterko, zlosliwcu, nieśmiała-śmiała, - no niezła paczka niepalaczka się robi ;-)))Tak trzymać!!! Mychulec--->u mnie właśnie też bywalo na początku dwa, potem jednak ciągnie do większej ilości, a potem w ogóle się nie liczy tych fajurek , tym bardziej na imprezie. I tak się wpada w nałóg. Dobrej nocki ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasna cholera, nie wyszło! Myślałam, że nie będzie problemu, przecież to tylko 2 papierosy! Jasny gwint, nie udało się! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychulec----> no widzisz tylko 2 pety...a Twój uzależniony organizm już się o nie upomina !!!!!! Nie poddawaj sie !!! :D...ja paliłam ponad 20 lat i potrafiłam rzucić...i chociaż zaliczyłam wpadkę po 2 miesiacach abstynencji to jednak dalej nie palę...nic mi to nie dało, w niczym nie pomogło !!! Wierze, że Ci się uda :) Pozdrawiam wszystkich pachnacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
witam cala paczke niepalaczke !!! bardzo podobalo mi sie to stwierdzenie . Milego , pachnacego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy .pomocy .....
Mam piędziesiąt dwa lata !!! pomocy bo znów palę !!! nie mogę zerwać na trwałe z nałogiem . miewam okresy niepalenia ,a od tygodnia dymię.. jak lokomotywa , stres i stres i stres .............. ======papierochy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
no jak mozesz ??? w tym wieku ? bedziesz staro wygladala!!! niepalenie odmladza jak wszyscy wiedza.Dolacz do nas i juz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
chyba nie urazilo Cie to co napisalam? chcialam dac Ci kopa , takiego ktory zadzialal na mnie.Tez nie jestem juz mlodka i obawa ,ze sie szybciej zestarzeje niz moje niepalace kolezanki, byla duzym bodzcem aby zerwac z nalogiem. Patrze na dziewczynay kolo 40 -tki szukam roznic .Te , ktore nigdy nie palily , albo od dawna nie pala maja zdecydowanie swiezsza cere i wygladaja mlodziej.Tez tak chce i do tego daze. Juz widze poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy-pomocy---->palimy nie tylko z powodu stresu....przecież sięgasz po faję jak cos się uda.....z radosci, po jedzeniu i przy drinku kiedy totalny luzik jest.....nie oszukuj samej siebie----> to cholerny nałóg, który tylko Ty możesz pokonac !!!!! Jezeli nie możesz sobie poradzic sama sięgnij po tabex...on naprawde jest skuteczny jesli masz silną motywacje do.......wiadomo !!!!!! Nie będziesz taka wsciekła chodziła i nie będziesz terroryzować otoczenia przy okazji :D Na rzucenie smierdziela nigdy nie jest za późno...a wygląd to pojęcie względne...wszak wazne jest co nam w duszy gra :D Zostan z nami !!!!! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
ale w przyszlosci wszystko bedzie procentowalo , zobaczycie ! Bedziemy zdrowsze i piekniejsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello macie racje z tym wyglądem, koleżanka powiedziała mi kiedyś jak robiła ankiety dla ludzi palących, których werbowała na ulicy, nieznajomych przecież, że po twarzy widziała kto pali a kto nie i takich zaczepiała. To też był i dla mnie bodziec, że nie chciałabym by mnie do takiej tylko grupy zaliczali. Zobaczyłam u siebie juz oznaki szarości swej twarzy, no i zęby, to też jest widoczne. Dentystka powiedziała mi że mam bardzo ładne zęby i jeszcze nie są od tego palenia najgorsze, ale poradziła, że z czasem będzie coraz gorzej. A wł aśnie też tak jak Wy przekroczyłam 30 stkę, mam 31 lat, i poczułam, że czas na zmiany i odmaładzanie się ;-))) Trzeba sie trzymać ;-))))) Trzymajmy sie razem;-)))))) Pozdrowiskadla całej paczki niepalaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
no i nie mamy cuchnacegop odechu , nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
oddechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×