Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna mojego chłopaka

SAMOOPALACZ

Polecane posty

Gość minia 123
ja uzywam balsamu brazujacego sopot jest fajny polecam.daje kolor lekkkiej opalenizny a nie pomaranczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam wiele pozytywnych opini na wizaz.pl o tym balsamie i prawie ejstem sklonna go kupic. Prwie bo mialam kiedys krem brazujacy do twarzy tej samej serii...okazal sie wielka porazka..zatykal pory. Wyskakiwaly mi po nim jakies brzydkie pryszcze. Choc np gdy bylismy na wakacjach i moj chlopak dla zartu posmarowal sobie twarz i ranionka tymże kremem - opalil się niesamowicie. Bez niemilych niespodzianek w postaci pryszczy. Ale on ma inna cere. Ile kosztuje ten krem? Faktycznie dziala jak samoopalacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolcia
ja tez używam sopotu i musze przyznać ze naprawde jest super! Muszę sie przyznac chociaż to może głupie ale posmarowałam nim kiedyś równiez twarz chć wiem ze jest osobny krem sopot do twarzy. Ale po prostu chciałam spróbować i wiecie ze naprawde moja cera zrobiła sie jednolicie delikatnie opalona i taka gładka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaPPPPP
....wlasnie a ten balsam nie robi plam smług tak jak niektore samoopalacze?????a i w jakiej cenie jest???z gory dziekuje za odp.....pozdro autorke topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolcia
Własnie nie robi zadnych smug, przynajmniej mi sie nie zdażyło. Ale musisz dobrze rozsmarowac i umyc rece. Cena w moim miescie to 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaolaola! Ja Ciebie takze pozdrawiam. I Was wszytskie. Ja naprawde duzo naczytalam sie o sopocie. Z reguły pozytywnie. Choć naprawde uprzedzona jestem do kremu do twarzy tej samej serii. Bo to byl prawdziwy koszmar. jak dlugo czeka sie na efekty? I czy te efekty są widoczne faktycznie? A czy któraś z Was uzywala saoopalacza Kolastyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolcia
Jak posmarujesz sie sopotem to po ok 2 godzinach sa juz efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuuuuuuuuuuuuuu
nie robi smog to moj pierwszy balsam i tez sie balam ale jestem zadowolona w super-pfarm dalam 9 zl.a kolastyna jesli chodzi o balsam brazujacy moja mama go uzywa ale on utrwala opalenizne dla mnie nie dawal zadnego efektu ale mama jest zadowolona ja cale wakacje spedzilam pracujac wiec na opalanie nie bylo czasu na samoop.za mocny tak ja uwazam i sopot byl w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam samoopalacza Kolastyny. Jestem z niego zadowolona. Każdy samoopalacz, jeśli nie nakłada się go z umiarem, może pozostawić smugi i nienaturalny marfefkowy odcień. Jeśli jednak nakłada się go umiejętnie i bez przesady, wygląda ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do sopotu
to takze polecam balsam!!! mialam krem, ale dla mnie nie byl dobry, za tlusty chyba, co do sprawdzonego samoopalacza to polecam z Oriflame- "instant sun" jest swieeeeeeeeeeeeeeetny, kolor brazowy a nie marchewkowy:-):-):-) juz sam w sobie ma kolor brazowy jak sie go naklada, wiec juz po nalozeniu buzka jest brazowsza, dodam ze mam takze ciemna karnacje GORACO POLECAM teraz jest akurat w promocji za 22.90 bo normalnie ponad 30 zl kosztuje pozdr.:-):-):-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do twarzy polecam Nivea Sun Touch (3 wersje: do jasnej, normalnej i ciemnej karnacji), a do ciała samoopalacz w piance Avonu. lepsze od Ziai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dawna używam balsamu brązującego firmy Soraya i bardzo go sobie chwalę :) Nie pozostawia smug, rownomiernie schodzi, jest niedrogi, nadaje skórze ładny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhgfhgfhgf
a ktory nie smierdzi jak opalany prosiak?? po nalozeniu sopotu,skora ma zapach spalonej skory,ochyda...kolor ladny,ale nie podoba mi sie to,ze ten charakterystyczny zapach nie daje sie "zabic" nawet perfumem(nadmienie,że po kąpieli skóra śmierdzi dalej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhgfhgfhgf
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjjjj
mi sopot zatykła pory szczególnie na dekoldzie ale na buzi krem był super- ale może poczytaj opinię i wypróbuj samoopalacz dax cosmetics w piance- ja mam ale używałam dopiero raz i jest ok - fajnie się rozprowadza i nieśmierdzi aż tak jak sopot choć mi ten zaopach nieprzeszkadza - tyle że po sopocie moja mama mówia że po 2 dniach wyglądam jak brudna a nieopoalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×