Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

nic dodać nic ująć - tak jak napisały dziewczyny, posiedzisz tam raz a dobrze i będzie najlepiej :) Tytanowe kawałki - dobrze, że Cię to ominęło, bo potem trzeba by było to ściągać, a i organizm róznie reaguje na metal - mój się strasznie buntował, co się objawiało w postaci bólu i gorączki. Borewicz ma oczywiście rację, jesteś silna i dzielna, najgorsze już dawno za Tobą, teraz to juz tylko cierpliwość - i tego Ci życzę, dużo książek, muzyki, farbek ( pościel będą Ci musieli zmieniać co dwa dni :P ) i dasz radę :) Pogoda się skisiłam, głowa mi pęka, bu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo! Pogoda do d...., pocieszam się, że chociaz nie pada... AIR- mega właściwe okreslenie-instynkt stadny! Coś w tym jest.... Nie umiem sobie znaleźć miejsca...źle spałam w nocy, nikt mi nie sapał nad uchem ;) Tęsknię okropnie, dziwnie mi we własnym domu. Ja chyba jakaś chora jestem! Na szczęście chłopaki bawia sie świetnie, Daniel dzwonił i mówił, że schronisko dostali takie, że miał wrażenie, że to hotel trzygwiadkowy! Podobno trasa jest łatwiutka, mają super przewodnika, wczoraj zrobili sobie męski wieczór przy sliwowicy, piwie i gitarze...ciesze sie, że jest tak fajnie! Już jutro pojade do nich, bo około 14.00 mają zjechać do Szklarskiej Poręby i ma być impreza plenerowa na zakończenie rajdu- zjadą się wszystkie grupy, będzie bigosik i żurek :) Tygrys- diabły to nieocenione źródło wiedzy! Mam taki sklep w mieście, podjadę i może wynajdę kubek do zaparzania herbat liściastych. dzięki :) Elles- jak ja cię rozumiem! Ale bądź jeszcze troszkę cierpliwa, poleż w szpitalu, daj się soba opiekować, potem nie nadrobisz rzeczy, które teraz można przeoczyć lub zaniedbać przyspieszaniem. Trzymam kciuki za dobre samopoczucie i nie daj się depresji! A najlepsze na doła jest pisanie na diabłach! Sprawdziłam to osobiście! Pomaga i czytanie co u was, oraz pisanie . Zawsze ktoś ci coś mądrego podpowie, doradzi, Gio opieprzy i ... jest super :) AIR- mnie tez ciary przechodzą przy \"Niech mówią, że to nie jest miłość\", uwielbiam tę piosenkę! Nie przepadam za Cerekwicka, ale dziewczyna najlepiej zaśpiewała na żywo! To co wypiszczała Goya w wielkiej tremie, wprawiło mnie w osłupienie....a czepiali się Mandaryny ;) Ogólnie koncert był fajny, czekam na dzisiejsze premiery i na kabarety oczywicie! Zapalę sobie świeczki, zrobię dzbanek dobrej herbaty i przeczekam do jutra ;) Do pomarańczowej- dzięki za info. Obszukałam inne forum i tam faktycznie napisali, że lepiej nie pić czerwonej herbaty w ciązy. Pozostane przy Roinboos, zielonej i miętce :) Musze się jakoś ogarnąc! Może troche posprzątam, ugotuje jedzenie dla psa, zrobie sobie obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, co za czerwiec, kiedy się o herbatkach dyskutuje zamiast o napojach chłodzących ;) Nic wczoraj więcej nie zrobiłam, prócz zahaczenia się o wieszak w sklepie - cofnęło mnie, oblałam się kefirkiem i tyle ;) Elles - przypomniało mi się, że jak już będziesz mogła bliznę smarować kremem, to najlepsze są tłuste - nivea, oliwkowy, skóra wtedy tak się na napina, nie jest jak pergamin - pewnie wiesz o co chodzi :) Jak chcesz zobaczyć jak blizny wyglądają po paru latach, daj znać, zrobię foto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - małe wilczurki są takie pięknisie, koniecznie przyślij mi zdjęcia :) ty to musisz być w jakimś dziwnym stanie, z jednej strony smutek, przygnębienie, prochy i letarg, a z drugiej strony oczekiwanie, podniecenie i wielka radość. Człowiek to jest niesamowita \"maszyna\", ile to może wytrzymać i ciało i umysł. Ściskam cię mocno ❤️ Nina - Goya to była porażka, ja myślałam, że źle słyszę. Ale wielkie wrażenie zrobiła na mnie Pati Yang, pierwszy raz ją słyszałam i po prostu spadło na mnie objawienie :D To ciebie jutro czeka jeszcze piknik :) ale fajnie, a ja jadę na działkę i też będzie piknik rodzinny. Kluska A ja mam dzisiaj dzień dla siebie. Rodzice pojechali na działkę, a ja posprzątałam, pojechałam rowerem nad jezioro, pogadałam sama ze sobą. Teraz robię pomidorówkę z ryżem, a potem będę czytać Zwierciadła, mam 3 zaległe, nie mam kiedy czytać, a tak lubię to czasopismo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio- co za ślicznościiiiiiiii!! Boska jest! I już ma w oczach diabełka- swoja psina :) Ja z braku zajęcia zapakowałam psa do auta i pojechałam z nią do największego parku w mieście, oddalonego tylko o 5 minut od domu. Wybiegała się, ja pospacerowałam po alejkach, zjadłam sobie gałke lodów jogurtowo-morelowych :) Brakuje mi towarzystwa! Nie mogłabym życ samotnie! Nigdy w życiu .... Teraz zrobiłam sobie i jej obiad i zasiądę chyba z ksiązką na kanapie. Potem zalegnę w wannie, mam zamiar połozyc się w wodzie pachnącej i pełnej piany, nałożyć sobie jakies babskie smarowidło zwane maseczka na twarz i poczytać w wannie. Potem wieczór z Opolem i sobota minęła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis pracuje... jutro pracuje... mam nadzieje ze klientowi nasze dzielo sie spodoba:) elles 👄 bedzie dobrze:) ja sie nie bede madrzyc o szpitalach bo najdluzej to bylam 7 dni na porodowce i raczej mi sie nie nudzilo - moja Ania ciagle jesc chciala:) ale lepiej pobyc dluzej i miec pewnosc ze jest wszystko ok, niz drzec przy kazdym ataku dusznosci w domu:) gio... zaraz cos napisze:) bo z innego zrodla to sie zdjec nie doczekam:( borek masz konkurencje jesli chodzi o mandaty... moj maz wczoraj 10 pkt i 400 zl 😭 cholera znam lepsze metody wydawania kasy;) W Opolu mnie tez Goya zaskoczyla! nie sadzilam ze na zywo tak cieniutko wypadnie... No coz moze to rzeczywiscie tylko trema, piosenka i tak ladna:) pozdrawima i milego weekendu!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale się pogoda spierdzieliła :o wczoraj było tak ładnie, siedziałam z kumpelą nad jeziorem i sobie ręce opaliłam, dzisiaj chciałam na działkę jechać, ale jest tak ohydnie, że zostałam w Poznaniu. Od rana pojechaliśmy z rodzicami na Starówkę połaziliśmy i jak już porządnie zmarzliśmy wróciliśmy do domu. Coś potwornego, deszcz i wiatr brrrrr. A moja babcia w przyszłym tygodniu jedzie nad morze, współczuję, ale może będzie miała szczęście i słońce będzie. Gio - piesiu jest śliczny, wszystkie maluchy są cudne. A taki mały wilczurek to sama słodycz :) Już wysyłam do dziewczyn. Nina - ja też nie lubię być sama. Czasami się sama gdzieś wybiorę, połazić, pomyśleć, ale to z wyboru, też nie jestem typem pustelnika, bo co to za przyjemność coś przeczytać, zobaczyć, jeżeli nie ma z kim tego dzielić. Idę zalegać na kanapie. Łóżka dzisiaj nie pościeliłam, bo dzień się tylko do spania nadaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Bylo swietnie!! Tego mi brakowalo - taki totalny luz i wypoczynek, cisza i spokoj... szkoda, ze tak krotko... pogoda tez nie bardzo... wczoraj w sumie w miare cieplo bylo, nawet sie na plazy wylegiwalysmy (ale nie w ubraniach ;) ) a wieczorem poszlysmy na bilarda i piwko, starsznie dlugo gralysmy, bo byl tani :P oczywiscie nie obylo sie bez przygod - zgubilysmy w nocy kluczyk na plazy... poszlysmy gapic sie w gwiazdy i w pewnym momencie zorientowalam sie, ze nie mam kluczyka w kieszni... upojna godzina spedzona na grzebaniu w piasku skonczyla sie na niczym... na szczescie gospodarze jeszcze nie spali i mieli zapasowy kluczyk... dzisiaj bylo zimno wiec czesc dnia nadal grzebalysmy sie w piachu szukajac klucza (bez pozytywnych wynikow) a czesc na spacerach nad woda :) ech chcialoby sie jeszcze ze dwa dni zostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wrocilam :) bylam na komunii fatalna pogoda :( zimno brrrrrrr pada :( koszmarnie a dzieciarni masa i wszystko przy rodzicach, bo nie było mozna po podworku biegac :( dobrze ze potem rozjasnilo sie troszke i wyleglismy na podworze :)] troszke jedzenia spalilam, ale nie wszystko ;( pamietajce o mnie jutro miedzy 12.45 a mniej wiecej 15.00 mam te lekcje + omowienie (które tez stresuje :( ) chyba wlacze tv w ramach odstresowania - beda \"Kryminalne zagadki\" na AXN ;) :D pozdrawiam P.S. Gio - cudowna psinka :) Ninka, Airek - ja tez zwierze stadne jestem - mam nadzieje, ze juz niedlugo bede musiala rozlake znosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek :)❤️ długopis mam od wczoraj, moze cos jeszcze spłodzę, na razie brakuje mi natchnienia, chociaz mam jakas ochote na opowiadanie... ;) ale nie wiem czy sie wezme :P;) A farbki, ksiazke i bloki juz mi mama jutro wysle z pędzlami :):) Nie w ubraniach sie wylegiwałyscie, to w czym? :) w dodatku w nocy, kurcze :D:D wazne ze było upojnie hehehehe :D:D ale z tym grzebaniem to juz lekka przesada! :D Airka w ucho chcesz, 21 dni to jest wiecznosc :P Ja sie stanowczo sprzeciwiam! Juz nie mam ochoty lezec i sie meczyc, zobaczycie, wyjde 15-go, nie ma sensu tyle lezec skoro juz od tygodnia bardzo dobrze sie czuje, no jak tak mozna zajmowac miejsce innym potrzebującym.. :):P wyjde i koniec kropka. A muzyka taaak, fajna, ten hip-hopowy kawałek tez mi sie bardzo podoba, super to wszystko opisałaś ❤️ Ninka no to super ze sie impreza udała, Borewicz tez w weekend imprezowal i tez mu było fajnie (a mnie zazdrość zżerała, ale dobra.. :P) :) Ja nigdy nie byłam cierpliwa i to jest bardzo trudne. A co do Diabłów to najfajniej jest jak opieprza Gio, tez to lubie ;) :classic_cool: :P hehehe Kluska no co Ty, wyciągają druty??!! Bez sensu ciąc 2 razy... :O Dobrze ze mam szwy, moze te druty tez by mi nie pasowały i znów organizm by zaczął strajkowac. :) haha, ale Ty masz talent do wypadków, jak sie mozna zahaczyc o wieszak? :D Fotków chyba nie chce, jakos jeszcze mnie przeraża myslenie o bliznach. A Nivea to krem ktorego najbardziej nie lubie no i chyba lepszy jakis specjalistyczny, ten contraxtubex czy cos, mam nadzieje ze mi pomoze.. Gio ojo ojjjoj, nie chce Ci sie z nami konwersowac?? Z tym rowerem to uwazaj bo sie przewrócisz a nie pojedziesz :D Pogoda do kitu, ale ja tam sie ciesze, jakby było ładniej to ze mną byłoby gorzej :P wiec jeszcze tydzien moze byc szaro ;) hehe, wszyscy czekamy z Tobą :) No widzisz, ja tu zdrowieje a oni mnie trzymają! :P Na smutek po psie najlepszy jest kolejny pies, jest sie kim opiekowac.. a szczeniaki sa cudowne :) Nuka ładne imie :) chce fotki! Isa :)🌻 jak na razie nie mam zadnych dusznosci dlatego chce wiac ;) Troche tylko boli jak sobie zdrowo kichne ;) Ale pojechałaś z mandatami :D haha no właśnie, znamy lepsze sposoby! :P Mała trzymamy kciuki. :) Jak piszesz o dzieciakach to mi sie przypominają wczorajsze wiadomosci o tej tragedii na placu zabaw. Co o tym myślicie?? Moim zdaniem największa wina obarczeni sa rodzice... to chyba nawet nie oni udzielali pierwszej pomocy tylko jakies inne osoby z domu wybiegły, czy jak to było? No nic, czekam na to moje Borewiczowskie niewyspane nescescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie namieszalam... wylegiwalysmy sie W ubraniach a nie kostiumach, bo bylo zimno ;) Elles -> nie, nie... trzymaj sie dzielnie, zaciskaj zeby ale 15 nie wychodz, prosze 👄 Mala -> pamietam!! bede wtedy na szkoleniu ale o kciukach nie zapomne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na sekundę - contractubex to maść do wybledzenia blizny, do wygładzenia, a tłusty krem pomaga się regenerować skórze :) Jak nie lubisz nivea, to jest tez dove albo oliwkowy :) Alez Ty uparta jesteś :) Mówi Ci 15 osób, że lepiej nie wychodzić, to siedź na pupie ;) Psiaki śliczne :) Muszę lecieć, pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy lato to juz bylo a ja je przegapilam?? zimno... baardzo zimno, brr.... Gio -> to sie nazywa spojrzenie wybiorcze... kompletnie tego \"Nuka\" nie zauwazylam... chyba przeczytalam suka.. ale pewnosci nie mam... dopiero na Diablach doczytalam, ze to Nuka :D i wcale sie nie gniewam ani nie obrazam, a sama sie smialam jak to przeczytalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! Pogoda woła o pomste do nieba! Oglądalam wczoraj w Wiadomościach, że okolice Rzeszowa, Nowego Sącza zalane! Wały przeciwpowodziowe popękały i woda zalała co mniejsze miejscowosci! szok! Ale potem pokazywali prognoze na 18 dni i od piątku ma być coraz lepiej! Nawet 30 stopni 13.06! A my 15.06 wyjeżdżamy do Kołobrzegu na 3 dni :) Nie musze sie kąpać ani opalac, ale uwielbiam spacerować brzegiem morza , czuć wodę i piach pod stopami :) No i ten zapach! I ta rybka smażona! Ha! Koniec samotnego weekendu :) D. wrócił opalony, ubłocony, ale przeszczęsliwy. Impreza na zakończenie rajdu też była świetna, były tańce przy ognisku, bigosik, żurek i kiełbaski do jedzenia :) Teraz do 11.06 mam zwolnienie lekarskie, ale jutro czeka mnie wyjazd do Wrocławia, mam do załatwienia kilka spraw. Życze miłego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czołem załogo :) Nie będę się powtarzać co do pogody ... bleeeeee .... :o Elles, Ella, Ella tobie jak za przeproszeniem \"krowie na rowie\", albo \"gadał dziad do obrazu\" :D ale ty będziesz świrować jak już cię wypuszczą :P nie będziesz wiedziała co z tą wolnością robić :) o placu zabaw nic nie wiem, znowu jakieś dzieciaki ucierpiały? :o Mała - będę trzymać, ale i tak dasz sobie świetnie radę, taki pracuś jak ty ma na pewno wszystko dopięte na ostatni guzik :) 🌻 Tygrysek - no ja się też zastanawiałam jak to się bez ubrań wygrzewałyście, skoro berger na maksa :) a ten kluczyk to był od pokoju, domku jakiegoś? i właściciele się nie wściekli, że go zgubiłyście? Nina - no to jak ma być ciepło to niech będzie w weekendy, kiedy mogę pobyć na działce :) Do Kołobrzegu jedziecie, zazdroszczę, ja tak lubię Kołobrzeg :) oby wam tam pogoda dopisała, ale komuś kurczę musi :D To fajnie, że D. się dobrze bawił, bo szczęśliwy mąż to szczęśliwa żona :) Gio - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krotka przerwa w szkoleniu, zapowiada sie naprawde ciekawie :) tylko obok mnie siedzi babka, ktora pisze KAZDE SLOWO wykladowcy, prze co nie nadazam robic tego co trzeba i ciagle sie mnie pyta jak to wykonac... ale leje... Air -> to byl kluczyk od pokoju/domku naszego... wlasciciele byli bardzo sympatycznie, mieli na szczescie zapasowy kluczyk i nawet nie przyjeli od nas pieniedzy na dorobienie klucza... wlasciciele nie mogli sie za bardzo wsciekac, od poczatku zachwycalam ich psami, zreszta Funia wszedzie z nami chodzila ;) Ninka -> oby sie Twoje slowa sprawdzily!! ja chce ladna pogode na dlugi weekend, bo gdy pada to nie ma nic przyjemnego w jezdzie motorem... ma byc slicznie, slonecznie i goraco!! ja chce sie w koncu poopalac!! mam kolege ktory mieszka pod Rzeszowem, oj nieciekawie tam maja... a\'propo rybki to wczoraj jadlam usmazonego, swiezego okonia - pychotka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - ano jak się psami zachwycałaś to nie mieli prawa być źli. A przy tej pogodzie to pewnie tłumów nie mają, więc muszą być mili dla klientów, którzy się jednak zdecydują u nich pobyć :) hehe każde słowo zapisuje? ja tam się zawsze więcej uczę w praktyce, ale fakt, że uwielbiam robić notatki, a ty też lepiej zapamiętasz jak będziesz jej wszystko tłumaczyć :P Miłego dalszego szkolenia. U mnie właśnie wyszło słońce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! No wiec z tym mieszkaniem nie jest tak rozowo, bo okazalo sie, ze dzialka nie jest w posiadaniu developera tylko maja wieczyste uzytkowanie. I teraz musimy ie dowiedziec kto jest wlasciwym wlascicielem, bo jak gmina to ok, ale jak gmina tylko zarzadza to moze byc lipa, bo za kilka lat np moze sie znalezc wlasciciel i zazadac kasy... I wtedy dupa... Gio - ja tez chce zdjecia, male pieski sa super, troche zaluje, ze moja juz tak wyrosla! :) Elles- opowiadaj co w tym szpitalu slychac, jak nie o rehabilitantach to moze o pielegniarkach ;) Dobrze, ze masz laptopa, bo tak to bys sie dopiero zanudzila! Tygrys- ekstra weekend, pelen wrazen! Nina- no to fajnie mies zadowolonego faceta w donu! :D Wystarczy takiego puscic na kilka dni w gory a on juz uchachany :) Mala- jak lekcja? Bo juz jakos powinnas jakos konczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam:) nareszcie troche przerwy udaje mi sie zrobic:) oczywiscie przez kuriera... mial byc o 15...:O wiec co bede tak bezproduktywnie czekac.... wczorajszy dzien byl super! jezdzilam bo warszawskim zoo wlasnym autem;) az fotke zrobilam... bo jaka szansa ze jeszcze kiedys mi na to pozwola;) oczywiscie nie widac ze to zoo, bo przy ulicy zadnego normalnego duzego zwierzecia nie bylo tylko wystraszone pingwiny - wystraszone=schowane w swoim domku... i wyobrazcie sobie ze jak podobno w wawie padalo tak w zoo spadlo zaledwie pare kropel ktore zupelnie nie wystraszyly zwiedzajacych:) az odetchnelismy, bo impreza plenerowa wiec wszystko tak naprawde zalezalo od pogody... ale mam za soba , klient zadowolony :) dzieciaki tez:) przynajmniej moje bardzo:) ghana to kiepsciutko z tym mieszkankiem:( a takie fajne... dowiedzcie sie koniecznie szczegolow bo moze jeszcze nic straconego:) Tyrysku w ktorym miejscu nad Zegrzem bylas? elles to nie moje mandaty tylko mojego chlopa:) ja naprawde inaczej kase wydaje;) Gio psiaki naprawde super:) uwielbiam! ... u kogos;) jeszcze wroce, a przynajmniej sprobuje:) bo w pracy znow zapowiada sie dlugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to zupełnie jak z moim zamówieniem na allegro Chciałabym zamówić zielony sweterek, przelew zrobiony. Odpowiedź: wysyłka od razu jak pieniądze będą na koncie, proszę podac kolor sweterka. Chciałabym, aby zielony sweterek miał kolor zielony. :) Nie w sosie jestem, marudzić nie będę, więc się zwijam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, ja jeszcze nigdy nic nie kupilam przez internet... jakas do tylu jestem;) no i balabym sie jak zielony bedzie zielony sweterek... kluska usmiechnij sie:) wiem ze pogoda nie sprzyja ale podobno niedlugo beda upaly:)👄 ...kuriera ciagle nie ma;) nie moge sie ruszyc nigdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to szkolenie musialam nadgodziny robic... bo roboty nadal mnostwo.. no ale dzieki temu czas mi leci bardzo szybko, nawet nie mialam kiedy isc po ciepla drozdzowke ;) Air -> a nie, wszystkie domki/pokoje byly pelne... i w osrodku obok, takim super eksluzywnym tez duzo ludzi... ale to wszystko jest w skrypcie... ja zapisalam JEDNO zdanie hihii ;) Ghana -> zatem trzymam kciuki, zeby dzialka nalezala do gminy... Kiedy bedziesz wiedziec jak sie sytuacja przedstawia?? Isa -> czekam zatem na jakies zdjecia :) Bylam w Bialobrzegach. Kluska -> hihi a nie chcialas zielonego sweterka w kolorze niebieskim?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc tak: 1. pojechałam do pracy godzinę wcześniej, zeby pociąć teksty, bo zapomniałam w piątek :( 2. kupiłam cukierki do podziału dzieciaków na grupy - każdy kolor to inna grupa ;) - po lekcji cukierki były nagrodą :P 3. zaczęłam instalować rzutnik multimedialny 4. zainstalowałam i coś nie chciał działać :( --> zrobiłam się lekko zielona :( 5. Zrzuciłam na dyskietkę prezentację, która specjalnie na tę okazję zrobiłam 6. był wielki error w czasie zapisywania --> zrobiłam się ciężko zielona, bo w perspektywie miałam taksóweczkę do domu i mojego kompa :( 7. okazało się, że przypadkiem nie wywaliłam maila z poczty na onecie (tak sobie przesyłam informacje do szkoły :D) - zgrałam znowu prezentację - tym razem na \'gwizdek\' 8. wrzuciłam ją na twardy dysk w pracowni i ... - zaczął mi migać ekran --> zrobiłam się koszmarnie zielona z lekkimi przebłyskami bladości - koleżanka powiedziała, że miałam minę, jakbym miała za chwilę płakać :( 9. okazało się, że kabel przycisnął klawisz ctrl :D 10. wszystko zadziałało jak powinno :) 11. dzieciaki mam super!! stanęły na wysokości zadania :) 12. dyrekcja i pani obserwująca były bardzo zadowolone :) dziękuję Wam za trzymanie kciuków - to mi bardzo pomogło idę się odstresować ;) dobrego wieczorku wszystkim :) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala 🌻 bylam podla :D nie trzymalam kciukow:) ja po prostu WIEDZIALAM ze wszystko bedzie ok:D🌻 Tygrysku jak Bialobrzegi i domki i obok ekskluzywny hotel to chyba wiem gdzie to:D no chyba ze sie cos rozbudowalo i pozmienialo... bo dawno tam nie bylam:D Ja przewaznie okupuje wode z drugiej strony mostu, bo ze wzgledu na ten wlasnie most tam jest mniej plywajacych :) i jest luzniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga, uwaga.. niebo jest... niebieskie!!! :D Isa -> to eksluzywne cos tam nazywalo sie Marina Jakaśtam ;) Mala -> o qrcze... ale mialas przygody... za to jest to historia z happy endem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak sie zbudowalo:D ale pamietam gdzie sie budowalo:D oglaszam ze koniec pracy na dzis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy, herbaty (wybor jest szeroki) ?? W domu zaczyna sie remont - wymiana rur i kaloryferow, w pracy takze remont - wymiana drzwi (z kuciem, bo nowe sa szersze), malowanie etc.. chyba musze gdzies wyjechac na pare tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala- ale w koncu wyszlo super i to najwazniejsze! Dzis juz chyba odstresowana! Tygrys- remont w mieszkaniu w ktorym sie mieszka to straszna sprawa brrrr A Białobrzegi, to nie te na drodze do Krakwa, bo tam nie ma zalewu :) ale w tych na drodze do krakowa jest swietna restauracja, taka troche z \"tamtego\" okresu, ale swietne jedzenie! Kluska- glowa do gory! A w jakim w koncu kolorze jest sweterek? A z mieszkaniem bede wiedziec jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana :)Swterek jest groszkowy :) Poproszę coś dobrego do picia, może być niespodzianka a\'la Tygrysek :) Jutro mam trzy spotkania w sprawie pracy, ale nie wiem co to za stanowiska w ogóle. Będzie smiesznie ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×