Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Saszka - u mnie tez szaro... Ale wysylam moc pozytywnych mysli :) Bo ja wlasnie sprzedalam swoj stary telefon na allegro i mam teraz 50 zl, i to ratuje moj budzet do konca miesiaca :) wiec mi sie micha cieszy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - myślę o tobie ciepło, choć za oknem zimno i wieje, jak nad morzem :) mam kawę i się nawet nie przejmuję tymi chmurami, bo i tak nic na to nie poradzimy. Nie daj się PIPom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A moim znajomym się córcia urodziła w Dzień Matki, mała Natalka. Ja nic nie chcę mówić, ale wśród moich znajomych rodzą się same dziewczynki, ciekawe czym to jest spowodowane i czy przypadkiem ród męski nam nie wyginie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air- nie przejmuj sie mojej kolezance urodzil sie niedawno 3 syn i juz chyba nie bedzie sie starala o coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tam :) I znów zaległości :) ale widzę, że Elles się odezwała 👄 Air przeczytałam Twój post (bo był ostatni ;) ) ja zauważyłam, że ogólnie pierwsze zazwczyaj rodzą się dziewczynki - u mnie w rodzinie tak jest, ale i nie tylko :) Ogólnie jest tak, że dziewczynki są silniejsze (np. gdy bardzo wczesny wcześniak sie urodzi). Buziaczki (pogoda do d.. ziimno, chociaz czasem słońce się pokaże, chyba dam sobie sopkój ze spacerem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet przeczytac mi nie dadza macham i obiecuje ze wroce i cos napisze:D buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszlysmy z kolezanka do wniosku, ze sjesta to nie jest taki glupi pomysl... po godzinnej drzemce od razu czlowiek mialby energie do pracy a tak, nawet kawa nie pomaga... aha ma ktos ochote na herbate rooibos z wanilia?? pycha :) AA\\ardvark -> w komunikacji miejskiej dobre jest to, ze mozna czytac ksiazke :) Ghana -> KM byla w ramach odrabiania zajec niedzielnych, ale w ten piatek znow sie wybieram :) Jakby co sluze pomoca :) Saszka -> mowisz i masz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ide dzis na 17 na rozmowe- juz ostatnia i powiedza mi jakie warunki mi proponuja. Ale to znaczy, ze mnie chca! A teraz bede sie zastanawiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana! Ghana! Ghana! dawaj czaduuuuuuuuuuu!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio❤️ no ten papiez to swoj chlop;) w piatek wstalam o 4 rano, o piatej juz bylam na pl. Pilsudskiego w oczekiwaniu na msze... tak sie umowilam ze znajomymi, bylam w mniejszosci... za to miejscowki na wprost oltarza:) do 9 calkiem fajna pogoda , nawet mi nos sie zaczerwienil, potem deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz. Nasza teoria: msza pokutna i kto jak nagrzeszyl tak zmokl:D:P ja tylko na lydkach:D to co scieklo sasiadowi z parasola:D /kumpel owinal mnie workiem na smieci:D/ oczywiscie bylam z corcia:D wrocilam do domu , szybkie sprzatanie i przyjecie urodzinowe:D moja corcia tez urodzona w dzien matki:D 14 dziewczyn jest w stanie zrobic z domu ogromne pobojowisko! do tego same 11 latki /przynajmniej z roku 95/ a kazda oko podmalowane, wlosy na prostownicy zrobione... kurcze, czulam sie jak kopciuszek;) no ale coz trzeba sie pogodzic z tym ze dorastaja /i nie mowic mi ze za wczesnie zeby 11latka sie malowala bo ja rozpieszczam i na wszystko pozwalam:) zreszta do szkoly nie, tylko na imprezki;)/ w sobote znow urodziny - tym razem przyjaciela 40tka w niedziele ciag dalszy urodzin corki - zjazd babc, dziadkow , ciotek i wujkow:D ale tort byl zaje....ty i roboty tyle ze nawet nie bylo czasu napisac listow, postow... dopiero teraz przejrzalam Tygryska zdjecia:( ja jak swoje powgrywam to podesle:) chociazby ten tort pod wrazeniem ktorego ciagle jestem - normalna lalka Barbie stala na stole:D elles❤️ duzo zdrowia zycze, teraz juz z gorki:) ghana i jakie warunki zaproponowali?? pozdrawiam, padam na pysk:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo wielką proźbę by już Ellesce nie zachwalać tych rehabilitantów:D, bo już dziś się lepiej poczuła na siłach i po rozmowie z jednym z nich stwierdziła że wychodzi ze szpitala i rehabilitacje będzie sobie w domu robić bo on jej tak powiedział i pare innych słodzików, a jak się żle poczuje to sobie taxi do szpitala podjedzie [brak stosownej emoikony!] No ...to jak byłem 1h drogi za szpitalem to w 10 min byłem spowrotem:D Wziąłem pod ramie i do lekarza... i pytam czy ta pani już jest zdrowa? że może już rehabilitacje w domu przechodzić jak twierdzi rehabilitant? Oczywiście okazało się że jeszcze nie i nie tak prędko jak by się chciało. Brak mi słów na głupotę,kwestionowanie decyzji lekarzy przez jakiegoś tam ludka od poklepywania po plecach!Miał szczęście że go nie spotkałem...grrrrrrr! Airka .....ale wyjazd, też tak chcę, bez ludzi telefonów, niech sobie raz obejdą bezemnie:) a z tymi narodzinami ...to ja niewiem bo po mojej stronie to chłopaki:D więc może jakaś równowaga:) Tygrys...nic nie mów o hasłach...bo bania mała jak mam gdzieś coś wpisać.. a mam całe stado haseł i pinów:D Mała ...dzięki , Tobie tyż uściski:) Aaa... siemanka z ranka , mało się znamy aaale się poznamy;) Majorkowa...a co tam u Ciebie ...jak tam na froncie z teściową;)? A może ktoś ...ma adres do Znudzonego@ albo wie co i niego, bo ja mam na kompie stacjonarnym ...a tam mi dysk stwardniał i dupa cała lista i wsio to tylko kawał metalu.:/ Nina ...a Ty co ? nemont silnika robisz:D;):D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Borek, pozwoliłam sobie wysłać smsa do elles, żeby pozwoliła jeszcze lekarzom nacieszyć się swoim obliczem i nie uciekała ;) Gdzie ninka ? ghana - jak było ? buziaki na dobry początek dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz melduje! Nie zabili mnie propozycja, ale ciekawa... Teraz rozmawialam z szefem (tym terazniejszym)... No ale cala noc sie zastanawialam i nie wiem co zrobic... Tam lepsze troche warunki, ale z drugiej strony to calkiem inna praca, nie wiem czy sie sprawdze... i co ja zrobie jezeli oni po trzech miesiacach stwierdza, ze jednak sie nie nadaje... Z drugiej strony jak jej nie wezme to pewnie bede zalowac... Zobacze co mi powie moj szef, moze on mi zaproponuje wiecej kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Borewicz, Kluseczko- dzieki za wywołanie mnie do tablicy :) chciałam tylko powiedziec, że od czwartku spadła na mnie lawina róznych przypadków : auto jak wiecie popsute i najwcześniej będe je miała jutro, w piątek padł mi komputer- nie wiem co mu było, ale wczoraj wieczorem dopiero go zreanimowali! Bałam się o dane, o maile....ale uratowane! :) tak więc dopiero dziś poczytałam co u was, wszystko wiem, poodpisuję jak będe miała więcej czasu! Wczoraj popsuł nam sie telewizor- mamy jakieś zmiany prądu ostatnio i to może powodować, że sprzęt szaleje :( Ale Nina zakasała rękawy, pogmerała w telewizorze....i po pół godzinie NIE WIEM jakim cudem zaczął działać! :) Normalnie chyba się na politechnike zapisze, bo zaczynają mnie kręcić te układy scalone, płytki, przewodniki ;) Na domiar wszystkiego jest koniec miesiąca zakupowego, plan w najlepszym razie zamknę na 90%- to i tak dużo, ale dostaję telefony od niezadowonego szefostwa....taaaaaaaaaa..... W niedziele mam wyjazd służbowy na szkolenie na Mazury- tym razem aż pod Mikołajki. Nie chciałam sama jechac tyle km, wic obmyśliłam sobie plan, że podjade do koleżanki do Bytomia i z tamtąd właśnie mnie któryś z kolegów odbierze.....ale wczoraj sie okazało, że też nie wiadomo....więc .... mam to w D.... i nie pojadę chyba! A tak chciałam, bo już kilka miesiecy nie widziałam się z ludźmi z firmy, chciałam z nimi pogadać, bo od sierpnia nie będe już praktycznie nigdzie jeździć.... :( Dowiem się dzisiaj jak to wszystko wygląda, może jednak ktoś mnie zabierze.... Szkolenie ma byc nudne i męczące- kolejny zonk, na dodatek dyrekcja ma dla nas specjalne spotkanie wieczorne połączone zapewne ze .... zjebką (przepraszam za wyrażenie) i hasłami w stylu \"zapierdalajcie\" (sorry) - a to mnie doprowadza do agresji prawie, bo nie lubie buractwa i od przełożonych oczekuję kultury osobistej- ale to chyba za dużo.... Znikam, bo mam dziś wizyte u lekarza- może będe już wiedziała czy nosze w brzuchu córeczke czy syna? :) A potem do pracy! Pozdrawiam was kochani! Specjalne ucałowania dla Elles! Jesteś niesamowicie dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :D Borewicz - no wyjazd był fajny i co dla mnie najważniejsze, bez telewizora, bo ostatnio zauważyłam, że telewizor działa na mnie jak ziemniaki, czyli jako zapychacz :P No to się Ela rozhulała :P w zeszłym tygodniu jeszcze ją operowali a ona już taka gierojka i do domciu? ja wiem, że w takim szpitalu to można na łeb dostać i się nie można doczekać wyjścia, ale lepiej mieć lekarzy pod ręką. hehehe \"gościu od poklepywania po plecach\" :P może mu chodziło o to, że sobie Elcia tak dobrze na rehabilitacji radzi, że już by się mogła sama w domu rehabilitować :) dobrze, że trzymasz rękę na pulsie :D a do Znudzonego napiszę z domu, bo tam mam adres. Coś długo się nie odzywa, już nawet zapomniałam kiedy ostatnio. Czyżby się do końca zakopał w tych swoich remontach i przeróbkach? :P Ghana - a dlaczego masz sobie nie dać rady? Pewnie, że sobie poradzisz. Ale masz rację, najpierw trzeba poznać wszystkie możliwości, żeby mieć jasność i możliwość wyboru. Życzę ci mądrej decyzji, której nie będziesz żałować. Nina - dzielna dziewczynka :) telewizor napraawiłaś :D ja też lubię najpierw sama pogrzebać i spróbować sama naprawić, chociaż z telewizorem to bym chyba nie ryzykowała :P Kurde, Mikołajki są zarąbiście daleko, więc nie jedź tam sama, tym bardziej, że perspektywa zjebki od buraków nie jest zachęcająca :) Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mialam kulturalny wieczor: - \"Kod Leonarda\" - nie jest tak strasznie jak myslalam, calkiem przyjemny film, nie zalowalam, ze bylam :) - wystawa polskich zdjec prasowych - koncert ostro rockowy - > nie wiem co to za kapela byla, ale teksty mieli naprawde dobre... a wszystko to praktycznie w jednym punkcie Palac Kultury (koncert byl na zewnatrz oczywiscie) Dzisiaj sie pozniej melduje, bo bylam z rana w Ministerstwie (dzieki temu moglam pol godziny dluzej pospac :) ) Wszystkich pozdrawiam 🖐️ 👄 i sie za prace biore, sporo jej mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mysle , ja \"zapierdalam\" /to cytat;)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy zapier....;) a ja sobie zalatwilam prace do poludnia w ciszy i skupieniu:D nawet mnie to troche niepokoilo ale tylko troche;) jak to zrobilam? wczoraj wieczorem wlaczylam przekierowanie ze stacjonarnego tel na komorke a komorke zostawilam w aucie:D i dopiero maile pt czemu nie odbierasz zadnego tel zmusily mnie do myslenia;) do tego jakas mila pani chciala moj nr faxu... skad ja mam znac ten nr skoro nie uzywalam go nigdy:D ale tym razem ktos pomyslal za mnie i na wizytowce go umiescil:D chyba dzis sie nie nadaje do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jednak zostaje w \"mojej\" firmie! :) Wyrowanli warunki finansowe z ta druga :) wiec spoko :) mam nadzieje, ze nie bede tego nigdy zalowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Isa - ty to jesteś zakręcona babka :P Ghana - i tego się trzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Isa - ty to jesteś zakręcona babka :P Ghana - i tego się trzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Isa - ty to jesteś zakręcona babka :P Ghana - i tego się trzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeeeerwy potrzebuje... juz mi cyferki przed oczami lataja... Borek -> ech, najwazniejsze, zeby lekarze bylo kompetentni a Ela dobrze sie tam czula... Ghana -> to super, jesli masz dobra atmosfere w tej pracy, to czemu nie?? Gratuluje :) Isa -> hihi to masz chociaz cisze i spokoj ;) Ninka -> jestem wszechstronnie uzdolniana zatem :) co to szkolenia to chyba kazda opcja ma swoje dobre strony?? ;) Iiiii?? znasz juz plec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeeeerwy potrzebuje... juz mi cyferki przed oczami lataja... Borek -> ech, najwazniejsze, zeby lekarze bylo kompetentni a Ela dobrze sie tam czula... Ghana -> to super, jesli masz dobra atmosfere w tej pracy, to czemu nie?? Gratuluje :) Isa -> hihi to masz chociaz cisze i spokoj ;) Ninka -> jestem wszechstronnie uzdolniana zatem :) co to szkolenia to chyba kazda opcja ma swoje dobre strony?? ;) Iiiii?? znasz juz plec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeeeerwy potrzebuje... juz mi cyferki przed oczami lataja... Borek -> ech, najwazniejsze, zeby lekarze bylo kompetentni a Ela dobrze sie tam czula... Ghana -> to super, jesli masz dobra atmosfere w tej pracy, to czemu nie?? Gratuluje :) Isa -> hihi to masz chociaz cisze i spokoj ;) Ninka -> jestem wszechstronnie uzdolniana zatem :) co to szkolenia to chyba kazda opcja ma swoje dobre strony?? ;) Iiiii?? znasz juz plec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeeeerwy potrzebuje... juz mi cyferki przed oczami lataja... Borek -> ech, najwazniejsze, zeby lekarze bylo kompetentni a Ela dobrze sie tam czula... Ghana -> to super, jesli masz dobra atmosfere w tej pracy, to czemu nie?? Gratuluje :) Isa -> hihi to masz chociaz cisze i spokoj ;) Ninka -> jestem wszechstronnie uzdolniana zatem :) co to szkolenia to chyba kazda opcja ma swoje dobre strony?? ;) Iiiii?? znasz juz plec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×