Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Mój ulubiony cytat z Muminków: ...gdybym był odrobinę mądrzejszy, albo chociaż o dwa tygodnie starszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam ten cytat z Muminków :) A konkretnie z \"Lata Muminków\" :D Muminki w ogóle uwielbiam, kocham :D A poza tym to umieram z przepracowania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto by nie lubił muminków :) jeszcze uwilbielbiam D.Wawiłow: CZEGO MI SIĘ CHCE? /Danuta Wawiłow/ Od samego dzisiaj rana czegoś mi się chce... Nie cukierka, nie banana - może piasku może siana albo nawet - nie wiem sama - muchy tse-tse? Może powie ktoś przypadkiem, na co ja mam chęć? Uszyć krowie suknię w kwiatki? Wsypać pieprzu do herbatki? Albo złapać - ciach! - do klatki krokodyli pięć? Co w kłopocie mi pomoże? Jeśli ktoś z was wie, niech mi zaraz liścik kropnie - bo nie mogę - tak okropnie tak okropnie, tak okropnie czegoś mi się chce... 🌻 ...mknę między błyskawicami i gradem w poszukiwaniu utraconego czasu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwibielbiam??:D Saszka-czy koniecznie musisz mi WIEK wypominać??:D:D:D I znaleźlismy sie w wieku- trudna rada- że sie człowiek przestał dobrze zapowiadać. Ale z drugiej strony również cieszy się- ze się również przestał zapowiadać źle. Starsi Panowie,Starsi Panowie, Starsi Panowie dwaj! Już szron na głowie, już nie to zdrowie- a w sercu ciagle maj! I ta trwoga, i ta trwoga- trudna rada- że sie nie wie, czy sie człowiek dla dam nada. Ale z drugiej strony chwili takiej wdzięk- gdy rozwieje dana dama taki lęk! Starsi Panowie... Za granicę raczej nikt nas już nie wysle- zostaniemy, trudna rada, my przy Wiśle. Ale z drugiej strony też się cieszy człek- z geografii znając gorszych parę rzek... Starsi Panowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy!!!! Było bosko, szczegóły jutro bo padam na nos :) Pozdrawiam was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :D Koniec weekendu, w piątek i w sobotę miałam koncerty kabaretowe, dużo stresu, ale wypadło super i wszystkie papiery w porządku, ale się nadrukowałam tych umów :P dzisiaj byłam na działce, wzięłam \"Anioły i diabły\" Dona Browna, ale co zaczynałam czytać to oczy mi się zamykały, całą niedzielę przespałam, ale przynajmniej na zielonej trawce no i mecz Brazylia - Australia obejrzałam. Dziewczynki jakie wy tam wiekowe jesteście, nie przesadzać mi tu bardzo proszę :D Nina - to dobrze, żeście szczęśliwie wrócili. Pogoda wam pewnie dopisała :) Teraz będziecie odpoczywać po urlopie :D Gio - nie wiem, czy ty tu teraz bywasz chociaż przejazdem, ale mam pytanie, a ty na 100% będziesz wiedziała. Moja mama była w maju na mammografii i na prześwietleniu płuc. Wczoraj przysłali jej z mammografii informację, że wystąpił błąd techniczny i prześwietlenie trzeba powtórzyć, tylko mama nie wie, czy jak w ciągu kilku tygodni miała już 2 prześwietlenia, kiedy znowu może iść, żeby to było bezpieczne. Jak będziesz miała chwilkę to napisz proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze, ze calkiem na temat rozmawiacie, bo o RTG - mnie dzis (tak, tak dzisiaj) robili i wyszlo, ze mam 4 paliczek 4 pallca zlamany, czy jakos tak... w kazdym razie gips jest krotki, jak wroce do siebie to bedzie jeszcze jedno przeswietlenie kontrolne i prosze trzymac kciuki zeby bez srub i drutow sie obylo... i nie, nie stalo sie to na motorze a na skalkach i cud, ze sie cala nie rozbilam, bo kamienie mi sie osunely i juz zjezdzalam w dol, na szczescie zlapalam sie czegos i zatrzymalam... to wszytsko bylo wczoraj ale dopiero dzis reka napuchla.. w kazdym razie wyjazd byl FANTASTYCZNY, szczegoly jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - dziękuję :) wiedziałam, że to pytanie do ciebie po linii i na bazie :D mamie przekażę, niech zdecyduje. Mammografię ma raz do roku, kontrolnie, więc nie ma sensu się regenerować, skoro może spokojnie poczekać kilka tygodni. Jeszcze raz dziękuję :D Tygrysek - no to całe szczęście, że tylko palec ucierpiał. Ty to jesteś szatan, nie wystarczy ci wycieczka motocyklowa, jeszcze się musiałaś wspinać :P ale odnoszę wrażenie, że ci to całego wyjazdu nie popsuło :) A ja jestem dzisiaj lekko rozbita, nie wiem do końca czy ten weekend już był, czy nie :P jedna wielka bieganina, niestety nie odpoczęłam i nie zostało mi nic innego, jak czekać na kolejną sobotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff! jak gorąco! Nie wiem jak u was, ale u mnie ponad 31 stopni! :) Byłam raniutko, o 8.00 w serwisie na obowiązkowym przeglądzie technicznym autka, odbiore je po 15.00. Chłopaki są tacy fajni, że odwieźli mnie do domu! to się nazywa miła obsługa :) Nad morzem było cudnie! Odwiedziliśmy stare miejsca, pospacerowaliśmy po plaży, było słonecznie i ciepło, w sobote niebo było przymglone, a i tak Daniel się spiekł na raka. Ja wmasowałam w siebie tyle filtrów, że złapało mnie od razu na piękny brąz- i to mnie- blondynę! Najadłam się pysznej rybki, zjadłam z wiadro truskawek i .... wróciliśmy szczęśliwi do domu! Droga okropnie mi się dłużyła, poza tym od kilku dni mam sporawy juz jak na mnie brzuszek i po prostu cięzko mi wysiedzieć w jednej pozycji, wczoraj wszystko mnie bolało, aż się przestraszyłam, ale chyba nic poważnego się nie dzieje, za tydzień mam kontrolę u lekarza to go o wszystko wypytam. Mam sporo problemów w pracy, mnóstwo niedomówień i chorej atmosfery, ale nie daje się negatywnym myślom i fluidom oraz \"podjudzaniom\" co poniektórych ludzi....chyba przypomne sobie i odkurzę ksiązki o pozytywnym myśleniu. Musze się dobrze \"nastroić\", bo w pierwszych dniach lipca mam ważną rozmowę z dyrekcją w Warszawie i chciałabym wiedzieć na czym stoję, a nie chcę pokazać, że jestem zdenerwowana, nie chcę tez sama się nakręcac złymi myslami. Robi się pranie , zaraz pójde do ogródka i zalegnę w cieniu na leżaku z jakąs książką. AIR- \"Anioły i Demony\" to dla mnie prawdziwa perełka! Milion razy lepsza od \"kodu\" i innych ksiązek Browna! Super klimat. Tygrys- no tak! Szalała, szalała i .... szczęsliwa :) Super, że wyjazd się udał, mimo kontuzji. Daj znać czy to faktycznie nic poważnego, życze powrotu do pełnej sprawności! Ufff! Ale się objadłam truskawkami z jogurtem! Uwielbiam czerwiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina - ja też kocham czerwiec, koniec maja i lipiec, długo jasno, pyszne owocki po niskich cenach, ciepło i klimat wakacyjny nawet w pracy. Niedługo Noc Kupały, kiedyś taki cudny dzień, a teraz przez wiadome wspomnienia o wiadomo kim będzie chyba ryk, albo i nie... Ale i tak uwielbiam czerwiec :D Dobrze, że pracujesz głównie w domu i w samochodzie, czytaj: nie musisz siedzieć w biurze, gdzie atmosfera gęsta i wszyscy patrzą na siebie spode łba. Masz przynajmniej możliwość się wyciszyć i pomyśleć pozytywnie :) \"Anioły i demony\" zaczęłam, akcja się już rozkręca z szybkością tego ichnego samolotu :D prawdę mówiąc szczegóły fizyczne w pierwszych rozdziałach lekko mnie rozkojarzyły, ale zaraz będziemy w Rzymie, więc liczę, że będzie ciekawie :P skoro mówisz, że jest ok to ja bardzo wierzę :) A byliście może w Kołobrzegu na basenie? tam jest taki fajny basen z wodą morską podgrzewaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air- Anioly i Demony maja dosc drastyczne sceny i pozniej takie rzeczy snia mi sie po nocach, ale w tej ksiazce mozesz zamknac oczy i przeniesc sie do Rzymu/Watykanu! A ja skonczylam \"Marthe F.\" biografia zony Freuda, tzn to jest fikcja oparta na faktach, ale polecam. Nina- super- morze plaza- raj :) Tygrys- gdyby koznak nie skakala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz w domu, tym razem swoim :) Kto mi powie jakie sporty mozna uprawiac z gipsem na reku?? chyba najlepiej wyjdzie na tym Dżek, bo bede go na dlugie spacery brac ;) wyjazd byl jak najbardziej udany - zwiedzanie jaskin (lodowa, krasowa, taka w ktorej sie lodka plynie) a w jednej to jak prawdziwi spalenotolodzy - kaski, kombinezy... ja mialam dodatkowe wrazenia, bo jako jedyna dziewczyne w grupie pan przegonil mnie po roznych dziurach, kazal sie przeciskac, wspinac (ale nie tam sie polamalam) byl tez ogromny, imponujacy zamek - Spiski Hrad, krotki wypad na Wegry, ogladalismy tez rajd samochodowy, bo kolo nas byl :) baze mielismy w Slowackim Raju - pieknie tam jest!!!!!!! :D wrazen mnostwo, i nawet ten wypadek wrazen nie popsul :) tylko mam nadzieje, ze jednak sreuby i druty potrzebne nie bede - troche sie boje tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - obolała jesteś pewnie po podróży i chodzeniu po plaży - po piachu się inaczej chodzi, na pewno wszystko jest ok :) Tygruń - oj, oj...nie będą Ci potrzebne :) Będzie dobrze, a nawet jeśli coś, najpierw się układa pod telekranem kosteczki - moja mama tak miała jak złamała nadgarstek i się udało. Ja też miałam, ale nie udalo się, bo za duże uderzenie było i za dużo zniszczeń w środku ;) Ty raczej masz \"tylko\" złamanie - nie martw się na zapas :) Ghana, Air - 🖐️ Rokita, poetko nadworna 😘 saszka, dawno nic o tośce nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimnej wody komus?? tylko lodu nie mam... Kluseczko, obys miala racje... w sumie to ja tej reki jeszcze uzywalam, a pani na RPG okreslila zlamanie jako \"paskudne\"... no nic zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek- nie ma co sie martwic na zapas... A wyjazd byl chyba tego warty :) Ja chyba jednak jade do Bulgarii- zlote piaski, Varna itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zdrowia, radochy z bycia babcią, optymizmu i energii, słońca i uśmiechu :) Z okazji urodzin dla Gio :) Tygruń, trzymam kciuki, kiedy będziesz cos wiedziała ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo GIO zostala babcia! Witamy mala Patrycje i gratuluje babci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie została, zaraz zostanie :) składam tylko życzenia urodzinowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo czytałam na topiku na którym się udziela, że jeszcze około tygodnia zostało, więc ...zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwie zipie od tego upału. Ja to funkcjonuje maksymalnie do temperatury +25 stopni....potem to juz wyłączają mi sie poszczególne funkcje życiowe :) Jutro mnie czeka cały dzien w aucie, mam 4 spotkania, do przejechania 500 km.... Ostatnio zajadam się wszelkimi owocami sezonowymi i warzywkami, dzis na obiad zrobiłam zupę kalafiorową, a na drugie usmażyłam kalafiora w bułce tartej i do tego sałatka pomidorowa- mniam! Będę wam pisac o jedzeniu, bo ostatnio mam świetny apetyt ;) Tygruniu- i jak złamanie? Dokucza? Gio- wszystkiego najlepszego! Sto lat, samych radości, masy pieniądzorów i bliskich ludzi wokół :D Elles, Borewicz- jak tam u was? jak Ela znosi te upały w szpitalu? Jestem padnięta, nawet do ogródka nie chce mi się iśc, bo mimo cienia jest tam o wiele za gorąco, poleże sobie w domku, poczytam coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehehe ja też podglądam Gio :P nie mogę się powstrzymać, bo ona tam normalnie wymiata, taka mądra i rozsądna, aż jestem dumna że to Diablica :D sto lat Gio 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w klubie, zeby zawiesic karnet, porozmawialam z instruktorami i... moze bede mogla chodzic na silownie :D uloza mi specjalny trening :D jesli oczywiscie lekarz pozwoli... lewa reke to w sumie ciagle cwicze, bo gips swoje wazy... mam juz oczywiscie na nim rysunki ;) a w ogole to smiac mi sie chcialo, bo jakas pani koniecznie mi chciala miejsce w autobusie ustapic ;) Szam ma sie dobrze, jej Ideal wzial wolne i przy Tymku pomaga :) Gio -> chce w lep, chce (bo wtedy bedziesz musiala sie ze mna spotkac ;) )... a inna sprawa, ze za glupote mi sie nalezy.... Ninka -> troche, na szczescie prawie wcale nie boli :) trzymaj sie dzielnie jutro 🌻 wez duzo wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio-🌻🌻🌻 Z okazji urodzin życze ci: -marzeń/zeby sie spelnily/ -przyjaciol/ zeby pamietali/ -zycia/zeby bylo kolorowe/ -milosci/zeby przyszla/była -szczescia/zeby nie opuszczalo/ -okularow/zeby byly rozowe/- -wakacji/by mogly trwac wiecznie/ -Ty wieeesz co :) przesądna bywam :) ZYCZE CI ROWNIEZ odwagi i sil by porywac sie na cele i zmiany ,ktore z pozoru wygladaja trudne,a pozniej, wprost wymarzonej realizacji planow i nowych marzen i kolejnych natchnien-jak fal ,ktore pchaja statek do przodu. 🌻 Tygrysku 👄 Klusieczko👄 Nineczko👄 Aireczku👄 Saszeńka👄 tak mie sie na zdrobnienia wzięło :D Ghana wszystkim diabołom -\"priwiet\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diabołki :D Gio- ty faktycznie na \"ostatnim oddechu\"- aż się boje tego oczekiwania u mnie.... Ja zaczynam 20 tydzień, czyli połowa za mna! Idę prawdopodobnie jutro na kontrol, piszę prawdopodobnie, bo zmieniam lekarza na takiego, który pracuje w szpitalu, nasłuchałam się ostatnio tylu opinii i rad, że głowa pęka! chce najlepiej dla dziecka i siebie, nie chcę się jeszcze stresowac różnymi \"techniczno-administracyjnymi\" sprawami podczas porodu. musze się tylko dziś dowiedzieć, czy u tego nowego obowiązuje jakaś rejestracja, czy włazi się z buta. Wczoraj byłam u bardzo miłej pani dermatolog. W jednej z naszych przychodni można się tam dostać bez czekania, kolejek. Zależało mi na tej wizycie, bo od ponad 6 tygodni męczę się z dziwną, swędzącą wysypką na zgięciach łokci i dekolcie i to zaczyna być naprawdę wkurzające, nic z domowych rzeczy nie pomaga, a nie chcę eksperymentować w ciązy, więc poszłam. Pani doktor była przemiła, od razu stwierdziła, że to atopowe zapalenie skóry, czasami się to nasila w ciąży, a u mnie nawet teraz się dopiero objawiło! Dostałam receptę na maść do zrobienia, mam zakaz używania pachnących mydeł, polecono mi mydła i żele znanej świetnej polskiej firmy IWOSTIN i czekam na efekty ;) Mam omijać czekoladę, kakao, winogrona (!) .... Czuje się w miarę dobrze, apetyt dopisuje, bóle po podróży przeszły, od sierpnia idę na zwolnienie (sam kierownik mnie o to prosił, bo nie chce mieć mnie na sumieniu !) więc będę miała więcej czasu na diabełki i na czytanie ;) W lipcu będę w okolicach Warszawy na spotkaniu w firmie- prawdopodobnie 3-4.07, ale to jeszcze nie jest pewny termin. Może w końcu uda się nam spotkac Tygrysku? :) Strasznie chciałabym cię poznać! Isa się coś nie odzywa- jeszcze pływa na desce? Uśmiałam się sama z siebie jak byliśmy w Kołobrzegu, bo na ulicy mijało nas duże, zielone auto z deską surfingową na dachu i ja zaraz skojarzyłam opowieśc isy, jak to kiedyś jej duże auto odmówiło posłuszeństwa na skrzyżowaniu, no i ta deska i ..... zaglądałam do środka z ciekawością czy to nie isa jedzie :) Takie omamy okołodiabełkowe. Pozdrawiam was gorąco i znikam w trasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D zimnej coli lub zimnej wody o smaku grejpfruta (pyszna)?? z tego wszystkiego zapomnialam sie Wam pochwalic, ze bylam wczoraj u fryzjera i znow mam krotkie wlosy :) (tzn nie \"jezyk\" ale krotko) Gio -> to kiedy?? ;) :P Ninka -> bardzo, bardzo bym chciala!!! zeby nie wiem co to sie z Toba chce spotkac i w koncu poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D Ja bym chciała tylko zapytać co z naszym zlotem w Warszawie? tylu było chętnych na niego, o lipcu coś mówiliśmy i od jakiegoś czasu cisza. Teraz jak Nina napisała, że się do stolicy wybiera to sobie przypomniałam :) Gorąco, bardzo gorąco, aż chyba za. W pracy mam 27 stopni, przez okna nie wpada żadne chłodne powietrze, wcale się nie rusza, a ja od tygodnia czekam na burzę, podobno była w nocy, ale ja nic nie słyszałam, nawet ziemia zdążyła wyschnąć więc pic na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - no dobra, przyznaje drobna nadinterpretacja wypowidzi Kluski! Przepraszam grupe i obiecuje czytac dokladnie :D Ale rozumiem, ze za tydzien mam sie juz przygotowac z zyczeniami, wiec potraktujmy to jako probe generalna :D - a z okazji urodzi wszystkiego naj, naj, naj!! No i bardzo dobrze, ze nas reprezntujesz w ciazowym topiku! No bo ktos musi ty byc madry, a mnie jak widac tego brakuje ;) Tygrys- ty to jednak tak troszeczke szurnieta jestes :D ale fajnie, ze opracuja program specjalnie pod twoj zlamany paliczek :) Nina- ojejku unikac czekolady... dla mnie to straszne. Chociaz i tak dobrze, ze jest lato i mozna sie owocami opychac :) A co moi drodzy ze zlotem lipcowym? Jakos ten temat umarl... A ja to bym jednak chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Wróciliśmy w niedzielę po 22 :) Było ekstra, choć mało słonecznie, a wietrznie :) ale chłopakom (Aniołowi i jego szwagrowi) nie przeszkodziło to wykąpać się:) Chociaż mnie nogi zaczęły odpadać jak dłużej postałam w wodzie (do zdjęć :) ). Dziudziusiowi podobało się morze i piasek, zainteresowana była bardzo, a piasek sama odkryła ;) i nawet nie chciała go pakować do buzi :D Czytam ostatnią stronę, żeby choć troszkę zorientować się co u Was i.. co czytam?? Tygrys w gipsie (?!) Nina jakieś bóle po podróży.. no ładnie.. ;) :P Gio składają życzenia, więc i ja złoże, bo Ci się należą :) ❤️ życzę dużo energii na wszystko to, co robisz, działasz i planujesz, dużo miłości, radości, a przede wszystkim cudownego wnuczęcia :D:D 🌼 Rokita :D Nina Ty w KOłobrzegu, a my byliśmy w Międzywodziu :) Aaa miałam Ci tam kiedyś dopisać, żebyś oże podpytała o te zmiany itp swojego starego gina, może coś lub kogoś sam doradziłby Ci :) Tygrysek znów obcięte włoski, czy Ty miałaś z czego? :) :P Czyżbyś na motorze miała dziwne przygody? (i ten gips) Air tak jak u Ciebie w pracy, jest u mnie w domu (aż komp czasem siębuntuje), okna otwarte non stop i nic.. nawet w nocy, gdy spada temp poniżej 20, to u mnie ledwo 2, 3 stopnie.. :o Dla pozostałych gorące wakacyjne buziaczki ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×