Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

slonce wychodzi, slonce!! jippie :D aha ja mam Patrycja z bierzmowania :) Ghana --> jesli angazowanie sprawia Ci przyjemnosc to nawet siedzenie po godzinach nie jest takie straszne... Kluseczka -> biedactwo... Mala -> szkolenie to na ktore teraz ide bedzie u mnie w firmie ale sa pewne szanse na wyjazd do Lodzi, nie mam pojecia kiedy ani na ile ale moze... ;) na pewno dam znac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala- a ja mam super nastrój :) ! Zawsze się tak czuje jak zamknę miesiac pozytywnie, mam spokój na kilka dni :D Wpadłam dzis do biblioteki i wytaszczyłam kilka fajnych książek , między innymi \"Gdyby zamilkły kobiety\" K. Kofty. Bardzo lubię jej książki, a ta w dodatku mówi o kłopotach z porozumieniem sie kobiet i mężczyzn- to powinni też poczytać faceci.... Idę zaraz do wanny, głowa mi pęka od popołudnia, ale to chyba przez tę zwariowaną pogodę.... Gio- Patrycja?! Ale zazdroszczę tej wiedzy! ja bym tez chciała córeczke.....kto wie co sie tam kluje u mnie w brzuchu ;) Piekne imię, ktoś napisał tu, że zna same śliczne Patrycje- wyobraźcie sobie, że ja też! znam dwie i są nie dośc, że śliczne to jeszcze bardzo mądre i poukładane kobitki. Zapaliłam dziś w kominku, bo w domu 15 stopni, brrrr! Normalnie mam wrażenie, że dziś piątek- ja już po robocie :) Kluseczko- współczuje tych zabiegów dentystycznych. Mój D. dziś sam, z własnej, nieprzymuszonej woli był na kanałowym leczeniu- etap I. I jak wrócił, to powiedział, że nie było tak strasznie!?! Nie poznaje własnego męża! Ale jestem z niego dumna, bo wiem ile to go kosztuje stresów..... Dzielny mąż, dzielny! Widziałam dziś zapowiedzi kreskówki \"Dżungla\"- musze to zobaczyć! Dubbing jest boski, szczególnie ubawił mnie wiecznie nawalony miś Koala- super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurczę! wiecie co? ja znam tylko jedną Patrycję, ale ona też jest śliczna :D wygląda jak laleczka, a do tego burza loków. Coś w tym musi być. Ale dzisiaj z mamą zaszalałyśmy: lody tiramisu i micha truskawek :D i wszystko popiłyśmy czerwoną herbatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znam tylko jedną Patrycję. Ale też jest bardzo ładna. Dlugie, jasne, proste wlosy, niebieskie oczy. Zero \"ulepszaczy\" i plastiku. Cud miod naturalna dziewczyna :) Ghana - dla mnie marketing jest bardzo szerokim i totalnie obcym pojeciem ;) Dobranoc wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Sloneczka :) Rano bylo tak slicznie, slonce, cieplo... a teraz?? chmury i zaraz bedzie padac... grrr nie zdazylam zjesc sniadania w domu, wiec moze ktos ma ochote na drozdzowke z jagodami i kawe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrrr! Leje i jest tylko kilka stopni!!! Co to za czerwiec? Wszystkim dzieciaczkom i tym którzy nadal czują sie dziećmi- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :D Ech.....chciałabym na miesiąc wrócić za pomoca czarodziejskiej różdżki do czasow dzieciństwa....to była sielanka.... Człowiek dostrzega takie rzeczy jak zwykle za późno. Dzis nie mam żadnego planu dnia, totalny luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam! U mnie też niestety wstrętna pogoda, a to w końcy do jasnej ciasnej już mamy czerwiec!!! Otworzyłam rano oczy i pomyślałam, że dzisiaj nie wstaję :P ale niestety zadzwonoł budzik i mnie przywołał do porządku, no po prostu syf malaria. Ponarzekałam sobie z kobietą na przystanku autobusowym, że owoce będą w tym roku drogie, bo nie ma słońca i będzie ich mało :) straszne... Gio - fajnie, że Pati będzie miała babcie poliglotkę, co ją w obcym języku będzie uczyć :D będziecie mogły mieć swoje tajemnice i nikt nie będzie wiedział o czym gawaricie :D ja mój hiszpański zarzuciłam, ale przecież mogę się sama w domu uczyć, podstawy już mam, jednak to nie to nie to samo co kontakt z żywym językiem. W każdym razie Mała skazana jest na sukces :P Tygrysek - ja sobie kupiłam zapas cappucino i kawy 3w1, bo się zapowiada długi i senny dzień, a taką drożdżówką to bym nie pogardziła :) Nina - jak ja bym też chciała nie mieć planów :P ale już na szczęście niedługo sobota i w zależności od pogody, albo laba na działce, albo się zbunkruję w domu pod kocem z książką. Kocham soboty!!! No i się oczywiście przyłączam do życzeń z okazji Dnia Dziecka, każdy ma w sobie jakąś jego cząstkę, która czasami daje o sobie znać 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przekazuję Wam pozdrowienia od Znudzonego naszego Diabła Naczelnego, który ma się dobrze i przeprasza za nieobecność, ale się znowu rzucił w wir remontów i budownictwa, dlatego nie ma czasu na życie towarzyskie :P ale obiecał, że będzie wpadał częściej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka! zimno:O brr..... dzis ide na dzien rodziny do szkoly Ani:) bedziemy grac w pilke;) oby nie padalo tylko.... a Olek juz sie cieszy ze sie obezre w przedszkolu czekoladkami i pizza... znow spodni nie dopnie;) co tam... dzis moga rozrabiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dziecka - i ja juz mam prezent dla siebie! Wybralismy mieszkanie, ktore bedziemy rezerwowac! Ono bedzie gotowe na koniec 2007 roku, ale moze wtedy wyprowadze sie ze swoich 30 metrow! Chociaz... ja te 30 m bardzo lubie! Gio- nauka hiszpanskiego to edno z moich marzen! I chyba wlasnie jestem w nastroju, ze marzenia trzeba spelniac! Nina- miesiac na \"+\" to super! A jak masz kominek, to czasami nawet milo, ze na polu chlodno i mozna sobie napalic w kominku i siasc z ksiazka przed... Kominki sa super! Kachni- no marketing to takie tam w skrocie 4P : produkt, cena, promocja, dystrybucja. A ja sie zajmuje z tego produktem :D To tak w skrocie! Air- pozdrow znudzonego od nas! I niech sie nie wykreca remontami :D tylko do nas zaglada. Isa - w dzien dziecka nalezy im sie wszystko! I doroslym tez, szczegolnie jezeli maja w sobie duuzo z dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff mialam mala podroz sluzbow (znow Ministerstwo), wiec sie przewietrzylam (nawet nie jest tak zle na dworzu, chociaz chmury wygladaja przerazajaco)... wstapilam po drodze do Rossmana i nabylam pyszna herbate pu-erh wisniowo-rumowa i teraz sie nia delektujemy :) Air -> na szczescie kawy mamy cale opakowanie, ale chyba na dlugo nie starczy, bo ostatnimi czasy duzo jej pijemy... jakto na przystanku rozmawialas?? a rower to co?? nie ma, ze zimno - pedalujac rozgrzejesz sie ;) Ghana -> za rok?? to juz nie dlugo... opowiesz cos wiecej o mieszkaniu?? Nina -> oj tak fajnie by bylo znow miec kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - oj żeby to tylko zimno było, ale dzisiaj leje niemiłosiernie, więc rower to byłoby szaleństwo :) a tak to sobie mogłam na przystanku pogadać :D a herbatki z Rossmana znam, opijałam się nimi, a teraz kupuję takie duże opakowanie (w nim są trzy paczuszki) czerwonej herbaty z cytryną i żłopię ją codziennie po powrocie do domu :P chyba się uzależniłam od czerwonej herbaty :D Ghana - no właśnie, opowiedz o tym mieszkanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieci :D 👄 Moje dziecko chyba świętuje już od północy, bo budziła się co dwie godziny na jedzenie :) Znów mam zaległości :( nie wiem, czy przeczytam poprzednie.. (i te), rzuciłam tylko okiem czy ktoś mnie po imieniu nie wyzywał :) (i tylko stronę po moim wpisie ;) ) Borek (ucałuj Elę) z teściową oki, w zasadzie, to większych problemów nie ma, czasem tylko jakieś takie .. ;) Najlepsze jest jak ostatnio byliśmy na chwilę i \"jaka ona grzeczniutka, jaka ona grzeczniutka.. (kilka razy)\" (bo przez kilkanaście minut grzecznie siedziała u babci na kolanach) jasne, wyspała się w czasie jazdy, wyryczała w domu.. a potem po powrocie zasnęła po 22 dopiero ;) :) Nina usg miałaś? i co fajnie tak zobaczyć maluszka :) ja pierwsze usg miałam własnie w 5 miesiącu, zobaczyłam jak mnie kopie :D (i czułam) to było super ;) I też pani dr powiedziała, że jeszcze za wcześnie na płeć - choć ja w sumie nie chciałam wiedzieć :) Pamiętam, że miałam głupie uczucie, bo rączek nie było widać itp :) A dopiero oglądając przed następnym usg dopatrzyłam się kilku \"nowych\" szczegółów i jak przemyka \"po ekranie\" rączka - wszystkie pięc paluszków :D (Anioł nagrał filmik aparatem cyfrowym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, Tygrys- wysylam mailem plan. Mieszkanie 52m, ale to juz cos wiecej niz 30 :) w calkiem dobrej lokalizacji, ale nie w centrum, bo za drogo. Mnie sie podoba to, ze jest \"na przestrzal\" sypialnie na polnocny-wschod, czyli masz dosc chlodno , a salon z kuchnia na poludniowy-zachod, czyli full slonca :) I dosc duzy balkon, zebym sie mogla wylegiwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak ja bylam w ciazach to na usg byly takie jasniejsze smugi o ktorych pan dr mowil ze to dziecko:) ale calkiem fajne maluchy wyrosly z tych smug;) ghana gratuluje:) ja tez plan poprosze! ja bym chyba mogla sobie ciagle cos zmieniac w domu tj tylko w myslach bo moje pomysly sa jakies kosztotworcze:D z okazji dnia dziecka dzieci maja obiad w macdonaldzie a mnie maz zabiera gdzies ... nie wiem gdzie - ma byc smacznie i bez plastikowych bulek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też rano ładnie słonko świeciło, cieszyłam się, że w końcu pójdziemy na spacer (w tym tygodniu jeszcze Mała nie była nadworze :o ) Anioł się zjawił bna chwilę z zakupami, więc nie ruszyłam się wcześniej z domu, a teraz zimno i pada i brr, zresztą Gosia akurat śpi :) O Szam się odezwała :) Kurcze, już niedługo rodzisz ;) Moje się ruszyło w nocy, po tym jak poprzestawialiśmy meble i złożyliśmy łóżeczko itp dla dzidziusia (oczywiście wszystko Anioł dźwigał :) ) Ghana gratuluję znalezienia mieszkanka ;) (ja też mam to w planach). Isa moje drugie usg w 8 miesiącu, to prawie jak piszesz plamy, niewiele tam widziałam dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie - pamietacie, ze przestalam brac tabletki. No i wlasnie mam pytanie czy powinnam sie martwic jak od 4 dni mam krwawienie, tzn. tylko w poniedzialek obfitsze, teraz to takie plamienie... Ale czuje sie dobrze, no i mysle sobie, ze organizm moze roznie zareagowac, w koncu to dla niego duza zmiana. A co wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana- ja nie wiem, nie poradzę, bo nie mam pojęcia.... Ale myśle, że organizm się po prostu \"dostraja\" do funcjonowania bez tabletek.... Majorek- ja już miałam ze 4 USG! :) Mam lekarza wariata, ktory podobno ma jedno z lepszych USG w mieście, uwielbiam podglądać dzidzię, od samego początku mam kolejne etapy uwiecznione na zdjęciach :) Musze chyba niestety zmienic lekarza i to jest dla mnie dylemat..... Tego lekarza już znam od ponad roku, dobrze mi się z nim rozmawia, jest specyficzny, ale mi odpowiada, ale nie przyjmuje już w żadnym szpitalu, a w szpitalu, w którym prawdopodobnie będę rodzić jest taka niepisana zasada, że \"inaczej\" traktuje się pacjentki, które leczą się, prowadzą ciąze u lekarzy urzędujących własnie w tym szpitalu...eh.... Mam poleconego, podobno tez bardzo dobrego ginekologa-połoznika, ale mam dylemat tego typu: głupio mi tak w połowie ciąży przenieśc się do innego ze względów , o których pisałam wyżej.... Męczy mnie to ostatnio, bo za 3 tygodnie mam termin kolejnej wizyty i nie wiem co robić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina- chyba trzeba sie przeniesc, bo oprocz niepisanych zasad, to poporstu lekarz przyjmujacy porod bedzie znal historie twojej ciazy, a i ty bedziesz sie czula lepiej jak go juz bedziesz znala, a nie zobaczysz go pierwszy raz na porodowce! Przynajmniej tak mi sie wydaje, w koncu nigdy nie bylam w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - a to nie jest krwawienie z odstawienia? ja myślę, że to może się tak organizm przystosowuje, zwyczajnie zwariował, nie dostał swojej dawki hormonów. Jeżeli ci to krwawienie nie ustanie to idź do gina, ale ja myślę, że to nic strasznego. Nina - ty rób tak, żeby tobie było dobrze. Jeżeli mają cię \"lepiej\" traktować jeżeli będziesz prowadziła ciążę u szpitalnego lekarza, to zmień położnika. Nikt nie będzie miał o to do ciebie pretensji, wiadomo jak jest - układziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana ja się na tym nie znam, ale trochę tu kiedyś czytałam o różnych takich i to jest raczej reakcja na odstawienie, jakby co to zadzwoń do gina czy poradni K gdzie się leczysz i zapytaj :) Nina ja do gina chodziłam państwowo i takie też miałam usg, a że to w szpitalu i do różnych specjalności, więc tyle usg (czekać trzeba było miesiąc lub więcej) miałam tylko. Słuchaj, a jaką masz pewność, że Twój lekarz będzie miał dyżur akurat wtedy, gdy zaczniesz rodzić?? :) Ja leczyłam się w Łasku, a rodziłam w Łodzi, w obcym szpitalu, obcy ludzie, obce zupełnie miejsce ;) Dobrze wspominam, głowna położna świetna, ona mi mówiła co mam robić itp. Lekarz? jak nic się nie dzieje, to wpada na porodówkę (salę przedporodową) i wypada ;) Mi do końca przebił błonę, potem już na przy samym rodzeniu chyba ( ;) muszę Anioła dopytać ;) ) trochę brzuch ponaciskał, no i szycie (akurat drugi szył, bo ich dwóch się tam napatoczyło). Najważniejsza jest położna (nie miałam swojej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek- no niby tak.... wiem, że nie ma gwarancji, że lekarz będzie przy porodzie, ale to nie o to tu chodzi. Chodzi niestety o te \"Układziki\" i o mój spokój, bo ja siebie znam- zaraz będe tworzyć czarne scenariusze. Daniel mi mówi, że to lekarz jest dla mnie, a nie na odwrót i żebym się tym tak nie stresowała. mam zamiar zrobic tak: na kolejną wizyte ide do tego nowego, poleconego, a potem zobacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest slonce!!!! jak jechalam na tai-bo to padalo a jak wracalam to juz slicznie swiecilo, az mnie w oczy razilo :) prosze, niech to oznacza, ze bedzie juz ladnie i cieplo (chociaz w radiu zapowiadali 6 stopni w nocy) Air -> no dobrze, jak leje to jestes usprawiedliwiona z jechanie autobusem ;) a jakie smaki z tych herbat polecasz?? Ghana -> mnie tez sie wydaje, ze to przez przerwe w tabletkach Majorek -> moze Gosia sie juz prezentu doczekac nie mogla?? ;) Ninka -> najwazniejsze, zebys Ty byla spokojna i zadowolona... mysle, ze to co wymyslilas to nie jest glupi pomys - idz na nastepna wizyte do nowego lekarza - moze tez jest fajny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zaświeciło słońce :) Mój Daniel jutro rusza na rajd po górach czeskich, to taka zorganizowana wyprawa, mają fajną ekipę- na pewno będzie sie dobrze bawił, bo kocha góry, a ze mną nie ma za dużo okazji by po nich pochodzić. Ja mam więc jutro babski wieczór z moja sunią ;) Mam zamiar pooglądać Opole, zjeśc cos dobrego i sie wyspać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno potwornie nawet zimą nie siedziałam w domu w 2 polarach :( poczytałam troszkę, ale nie mam siły odpowiadać :P wszystkiego naj z okazji Dnia Dziecka :) a ja w ramach prezentu byłam dzisiaj w ZOO z \'moimi\' dzieciakami było fajnie :) i tylko wtedy świeciło słońce i było w miarę ciepło ;) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki dzień trwa - najlepsze życzenia urodzinowe dla kochanej rokitki ❤️🌼😘 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Joł :D Tygrysek - z czerwonych polecam tą, którą już masz - wiśniową, druga pyszna z bławatkiem, z kwiatami słonecznika i mój faworyt, ale to inna firma (bo te poprzednie są z Tea Club w czerwonych torebeczkach) w czarnej torebeczce z żółtą naklejką: z ananasem i toffi, coś wspaniałego i pachnie jak w niebie :) Mama mi na Dzień Dziecka zafundowała wizytę u gina :P hehe ale świetny lekarz, jeszcze nigdy mi żaden na rysunkach niczego nie tłumaczył i to na własnoręcznych :D Dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×