Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Ja chce truskawki ze smietana i cukrem! A co jak szalec to szalec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wczorajsza joga była super :) Było dokładnie tak, jak się spodziewałam. Instruktorka mówi i pokazuje jakie asany wykonujemy, a potem chodzi po sali i poprawia ułożenie ciała. Cholernie trudno robi się pozornie proste ćwiczenia, bo trzeba wykonywać je bardzo powoli, zsynhronizować ruch z oddecham i cały czas być świadomym swojego ciała. Fajnie, że jest tam cała ściana luster, jak na sali baletowej i ćwicząc można na siebie patrzyć :P Dzisiaj nic mnie nie boli, ale instruktorka mówiła, że mięśnie mogą boleć dopiero jutro. Na razie czuję tylko lekki ból w plecach, bo kładliśmy się na takim drewnianym klocku, żeby rozciągnąć kręgosłup :) Świetna sprawa, naprawdę można się skupić na sobie. Na końcu była relaksacja, w pozycji \"trup\", rozrzucone ręce i nogi, przy muzyce relaksacyjnej przenosiliśmy się w swoje ulubione miejsce. Bardzo mi się podobało, zapisałam się na cały czerwiec raz w tygodniu. Jak wracałam do domu, było mi tak dobrze :) jakby świat zwolnił, albo jakby nic mnie kompletnie nie dotyczyło. W dodatku wieczór był cudowny, ciepły i pachnący. Też jadłam wczoraj truskawki. Nie wyglądały zachęcająco, niby duże ale nie czerwone tylko różowe, a były nadspodziewanie słodkie. Zjadłam całą michę bez dodatków :) Życzę wszystkim udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo mam luz, wiec troche po sieci szperam i znalazlam ciekawa strone dla ktorych chca sie do swoich korzeni dokopac: http://www.przodkowie.com/metryki/index.php Air -> ciesze sie, ze Ci sie podobalo - masz racje trudno jest zgrac oddech z cwiczeniami i jeszcze caly czas o tym pamietac... a lustra na calej scianie to sa chyba na kazdej sali fitness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - nie wiem czy na każdej sali fitness, ale fajna sprawa. Jak chodziłam na siłownię to nie było luster a szkoda :P dobrze jest widzieć jak ciało wygląda. Wczoraj jak robiliśmy jakieś ćwiczenie i instruktorka mówi \"plecy proste\" a ja się staram, myślę, że już jest rewelacja, spojrzałam w lustro a plecy miałam okrągłe :P ale mnie pocieszyła, że to się tak od razu nie zrobi ale mam szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak Was czytam to postanowilam - zapisuje sie na fitness... zreszta ile mozna siedziec za biurkiem? ide dzis sprawdzic cene bo w moim klubie jakies podwyzki byly;) ale moze znajde cos blisko normalnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Isa zapisz się i będziemy znowu tylko o fitnessie gadać i myśleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj będą, bo nie każdy może tak wyginać śmiało ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek przyjezdzaj:D w koncu jakas instrukcja obslugi lezy to dojdziemy jak to zrobic:D powiedzcie ze juz bedzie cieplo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie cieplo a nawet goraco :) padam na nos ze zmecznienia... i fizycznego (na tai-bo bylo ostro) i psychicznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabolki, ratujcie, własnie wyliczyłam, że za tydzień rodzice mają 30 rocznicę ślubu, a ja myślałam, że 29... Jakieś pomysły ? Niespodzianka, prezent, nie wiem, pomózcie, bo czasu zostało mało... z góry dziękuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybciuteńko, bo spać mi się chce :P będę w Wwie na pewno w przyszłą środę - tzn. 14 czerwca i wiem, że Aniołek nie może się mną zająć od 18.00, bo ma pacjentkę zatem może ktoś się skusi na spotkanie ze mną? ;) :P potem będę 19 czerwca i 20, ale z dzieciakami moimi na wycieczce :D Isa - ja nie dostałam żadnych zdjęć :( całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pieknie jest :) slonce swieci, niebo blekitne, cieplo, w koncu zalozylam cienka, letnia kurtke :D Kluseczka -> hmmm nie mam pomyslow... nie wiem co Twoi rodzice lubia... czego im potrzeba... Mala -> buu 14.VI. to ja z Warszawy wyjezdzam... a wracam dopiero 19 wlasnie, ale wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna pogoda! Chociaz nasi pilkarze podobno woleleiby zeby u nich padalo na meczu, bo ci z ekawdoru nie przyzwyczajeni! POLSKA GOLA! To tak na rozgrzewke! Tygrys- ty znowu na fitnessie :) widze, ze coraz wiecej tu zachecasz osob, ale ja na razie sie na basen skusze, chcialabym na odkryty, ale temp jeszcze nie jest odpowiednia.... Kluska- my z siostra kupilysmy rodzicom 2 patelnie na 30 rocznice :) Ale oni sobie zarzyczyli :D 30 rocznica to rocznica perlowa, moze cos wymyslisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff! Nareszcie wolny dzień! To znaczy wolny od pracy i wyjazdów, ale nie wolny od zamieszania. Na dziś mam bardzo ambitne plany: sprzątanie, pranie i takie tam ;) Uzbierało sie tego przez kilka dni, a jutro rano mamy gościa. W końcu dotrze do nas na weekend siostra Daniela- juz kilka razy cofali jej urlop, ale teraz się udało :) Dlatego chce dziś wszystko ogarnąc, by jutro od rana spędzic z nią czas. Jestem jakaś taka ....wypluta.... Obudziłam się z bólem głowy, jestem zmęczona jakbym wogóle nie spała.... Dziwne uczucie..... AIR- to świetnie, że trafiłas na takie fajne zajęcia z jogi! Szczególnie uwielbiam te ostatnie, relaksujące ćwiczenia! Na mnie to działa jak balsam dla duszy :) Tygrys- boski ten mail z odsuwaniem myszki! Powędrowałam sobie po świecie fantazji. Kluseczko- ja też nie mam pomysłu...Ty najlepiej znasz swoich rodziców i wiesz z czego by sie ucieszyli. isa- ja też nie dostałam zdjęć :( A super ekspresu zazdroszczę! Marzył mi się kiedyś taki, ale teraz nawet aromat kawy mnie irytuje....Poczekam , może za kilka miesięcy mi przejdzie. Elles- jak się masz kochana? Cierpliwie się rehablilitujesz czy pozabijałaś juz wszystkie wędrujące babcie ;) Gio- jak czekanie? Borewicz- a ty co? Nie wdepniesz do nas chociaż na chwilę? U mnie też w końcu zaświeciło słońce ! No dobra- dosyć leniuchowania! Do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jest słońce, ma być ponad 20 stopni, ja tylko na to czekam :) Jutro mam zamiar jechać w końcu na działkę i się wygrzać w słońcu. Kluska - hmmmm hmmmm bardzo bym chciała pomóc z tym prezentem dla rodziców, ale nie mam za bardzo pomysłu. Może jakieś 2 ładne filiżanki do picia wspólnej porannej kawki :) albo jakieś ekstra ręczniki kąpielowe z wyhaftowanymi imionami, albo ich zdjęcie ślubne oprawione w piękną ramkę, albo (nie wiem czy masz rodzeństwo) zdjęcie dzieci - jakieś świeże też w ładnej ramce. Wszystko zależy od tego jacy są twoi rodzice, co ich ucieszy, ja bym moim zrobiła prezent w stylu wyżej wymienionych. Nina - oj tak, relaks jest najlepszy. A mięśnie rzeczywiście zaczęły dzisiaj dopiero boleć :) Szczególnie plecy i ramiona :D Baw się dobrze ze szwagierką :) Tygrysek - a ty gdzie się wybierasz na tyle dni? na szkolenie? :) Mała - ostatnie wycieczki przed wakacjami? dobrze mają z tobą twoi uczniowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pomysły :):):) 😘 Wpadłam na pomysł kupienia koszyka i upchania tam rozmaitości typu: likier, słodycze, kwiaty, suszone pomarańcze ( gdzieś jeszcze chyba mam, sama suszyłam :) Jak nie mam, ususzę w prodiżu ? ), może płatki kwiatów, jakies karteczki z cytatami o miłości, jakieś coś - jak ktos ma pomysł co dorzucić, bardzo proszę :) Wiem, że tak trudno doradzić komuś, ale czasem mam wrażenie, że jak się bardzo staram, to najlepsze i najprostsze rzeczy po prostu nie przychodzą mi do glowy:) I czasem lepiej widać je z boku :) Miłego dnia diabłoki, ja tradycyjnie spędzam popołudnie z dentystką i już wiem, że będę wierzgać - czeka mnie znieczulanie przewodowe - bleee :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diabliki ja swoim w prezencie kupilam taki zestaw do wina: w skrzynce byl otwieracz, obraczka zeby nie kapalo, podstawka, termometr /z ktorego sie nie korzysta;)/ i zatyczka i w cenie zupelnie niekosmicznej:) ale to prezent taki pode mnie bo ja winiara jestem;) ale i rodzice i tesciowie i ... wszyscy znajomi sie cieszyli bo eleganckie i naprawde uzyteczne:) co do zdjec... wysylalam je ze skrzynki netowej i tam mam bardzo malo adresow... postaram sie to nadrobic:) a czemu ja nie dostalam myszki?:) lece do roboty bo nei chce poczekac:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kluska - SUPER pomysł :D właśnie o czymś takim myślałam, żeby to było coś przepojonego miłością, czułością. Pewnie, że patelnia fajna sprawa, ale od osób najbliższych z takiej okazji oczekiwałabym czegoś bardziej przepojonego uczuciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest pieknie, slonecznie, do tego mam troche mniej pracy, wiec moge spokojnie kawe wypic, a po pracy jade z kolezanka kupic bilety na super musical - \"Taniec wampirow\" :) Air -> jakto gdzie?? przeciez od dawna sie chwale, ze jade na Slowacje z kolega, motorem :) Ghana -> \"znow\".. hmm w sumie regularnie chodze... na Slowacji chcemy odwiedzic takie odkryte baseny z goracymi zrodlami, ma byc ladna pogoda, wiec chyba sie uda... Isa -> taki sam zestaw kupila moja kolezanka z pracy na prezent slubny i bardzo sie podobal :) oj Tobie nie wyslalam maila?? zaraz to nadrobie, bo mam go w pracy... Kluseczka -> och wsploczuje... zafunduj sobie za to bardzo mily wieczor... moze ciastko f..?? pomysl na prezent jest moim zdaniem swietny :) moze dorzucisz jeszcze slonika na szczescie?? Ninka -> bardzo milego dnia Ci zycze, mam nadzieje, ze poczujesz sie lepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - a no tak, widzisz, czytam bez zrozumienia :D faktycznie było o motorze, kumplu i Słowacji. Pogoda będzie na pewno świetna, zapowiadają że się coraz cieplej będzie robić. \"Taniec wampirów\" to jest to Polańskiego? też bym się chętnie wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyjezdzam 13 a wracam 20... tyllko nie zapomnijcie o mnie;) jade nad morze i mam zamiar nauczyc sie plywac na desce... zobaczymy co z tego wyjdzie... jak bedzie zimna woda to nic;) tygrysku nie dostalam tj dostalam ale mail byl pusty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Air, to jest to Polanskiego, mam nadzieje, ze beda jeszcze bilety albo chociaz wejsciowki.. to jest ostatnie przedstawienie 22.VI. sluchalam juz piosenek i sa swietne!! Isa -> poslalam raz jeszcze, doszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to ja znow sie nie zalapie...na przedstawienie... kolezanka byla i wrocila zachwycona ja widzialam fragmenty w niemieckiej tv i mi sie podobalo... tygrysku, ja jestem dzis malo rozgarnieta... sciagne to na \"ałtluka\" to pewnie zobacze;) wyciagnelam po roku plyte Al di Meola(i) i Agutina i ponownie sie w niej zakochalam....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, teraz kupuje rodzicom numer domu, zeby bylo widac jaki to adres :), a oprocz tego zrzucamy sie chyba na wiertarke i zeby nie bylo watpliwosci to bardziej dla mojej mamy niz taty :) Bo u mnie jest tak, ze raczej dajemy sobie prezenty praktyczne, a takie male niepraktyczne to bez okazji - i wtedy jest bardzo fajnie, bo jeszcze sie nawet nie spodziewasz :), a dostajesz cos co od razu poprawia ci humor, czasami sa to tylko kwiatki, czy truskawki, a czsami cos wiekszego :) Isa- podobno to najlepszy termin na urlop, bo w lipcujuz nie bedzie pogody, a ty nad nasze morze jedziesz? Bo tam to pewnie woda nie zdazyla sie nagrzac... Podpisalismy umowe rezerwacyjna mieszknia, wiec juz nie ma odwrotu! Teraz rozgladamy sie za kredytem i to gorsza sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - bardzo miły zwyczaj z tymi prezentami bez okazji :) I wiesz, żeby nie było, ja bardzo cenię praktyczne prezenty, w końcu ile można mieć miśków, poduszeczek, karteczek i innych duperelek, ale myślę, że na pewne okazję fajnie jest dostać coś \"romantycznego\" :) Isa - chyba uratuje cię tylko piakowy kombinezon, jeżeli chcesz się moczyć w Bałtyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie spacerek po firmie, musialam isc do innego skrzydla, zeby skorzystac z lazienki, bo nasze z powodu remontu nie dzialaja.. Ghana -> podobno BPH ma teraz bardzo korzystna oferte kredytowa... swietne ten zwyczaj z prezentami :) Isa -> moja kolezanka tez byla i wrocila zachwycona :) Nie martw sie, na pewno beda jeszcze grac \"taniec...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiertarka... to tez byloby bardziej dla mnie:) pianke wypozycze tylko kolezanka mnie straszy ze wszyscy do tego sikaja... jak mam o tym zapomniec?😭;) a tak o prezentach... ja mam meza ktorego nauczylam romantyzmu, przynosi mi bez okazji kwiaty, marcepany /wczoraj dostalam;)/, kupuje ksiazki, plyty... na okazje idziemy do sklepu razem i ja sobie cos wybieram bo gust mam specyficzny i trudno trafic;):P generalnie fajnie jest dostawac prezenty beez okazji bo to znak ze sie o kims pamieta i mysli... i wtedy czeka sie na okazje a nie na prezenty:) tesciowa przyjechala z wizyta i ide dotrzymac jej towarzystwa:) robi mi obiad;) a ja mam naprawde super tesciowa:D przez 12 lat malzenstwa z jej ukochanym jedynakiem scielysmy sie tylko dwa razy a i tak nei oczekiwala przeprosin - jej wina byla;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Juhu :D Tygrysek - hehe szkoda, że nasze biuro jest w willi i nie mogę chodzić na zwiedzanie firmy :) Isa - fajna teściowa :) może ci nawet obiadu nie przesoli :P hehe żartowałam. A z tymi piankami to poważna sprawa, ja też słyszałam, że do nich sikają :o A ja dzisiaj przez 3 godziny prowadziłam bardzo ciekawą rozmowę z pewnym mężczyzną przez internet :) Mój pierwszy internetowy flirt i zaraz się humor poprawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×