Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Air...delfina nie widziałaś w Bałtyku? no co ty :P ;) Elles...szkoda nerwów. rozumiem ze chcesz nabdrobić czas ale nie warto sie przejmować (i nie wolno ci!) takimi rzeczami. facet widać gra na czas, napewno ci zaliczy. Gio...no to bedziesz w swoim żywiole! :) oby Wam sie wszystko super układało a mała rosła zdrowiuśka i lekko z charakterem po babci ;) Ghana...wysłałam jeszcze raz. jezeli nie dojdzie to juz nie wiem, ale wysyłam na maila spod nicka. Koniec urlopu...jutro do pracy! :( chociaż troche sie ciesze bo nie lubię leniuchować w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dostałam od Ghany w miare dobrą recenzję :p - jak na to że po 15 min siedzenia przy lodach wszystko mi z rąk zaczęło lecieć, bo ja mam taki czujnik 15-to minutowy, potem zaczynam mieć wyrzuty że się obijam :) Ja tż mogę wreszcie powiedzieć, że chociaż jedno diable nie tylko wirtualne :). Z Ghany taka laska, że aż przyjemnie popatrzeć :), znalazłyśmy szybciutko klimatyzowaną knajpkę wypiłyśmy szybką kawę, i nawet nie zdążyłyśmy Was obgadać!!!!! Teraz sobie to uzmysłowiłam. Nie zjadłam Ganie galaretek. Elles, spokój, spokój i negocjacje.... może on chce zrobć na złość ambitnej? Wytłumacz mu że idzie o stypendium Gio, fajnie że się zjawiłaś, teraz to nic dziwnego że nas olewasz :p , masz lepsze towarzystwo, i to całodobowe. A co na to dziadek? Tośka ma zapalenie rogówki, początek jakiegoś wrzoda na oku. Zupełnie nie wiem co to znaczy, ale zaczynam się bać. Antybiotyk, krople, witaminy, jeszcze jedne krople, i jakeś Wzmacniające Lekarswo co mam się jak Nina zastrzyki nauczyć robić, pan weterynarz powiedział, że mam na misiu potrenować. Zapomniałam zapytać, czy w związku z tym mam jej zabronić się w stawie kąpać. Profile są nie do wyjęcia. (a już chciałam reklamować, że nie mam) I mgła...... i zachody - ekstra. Co to są wakacje? Słyszałam, ludzie mi opowiadali, że istnieje coś takiego.... Rokita, a ty gdzie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio :D cieszę się, że się cieszysz :) ja bardzo często daję ludziom takie kartki, na wszelkie możliwe okazje. Bardzo to lubię i nigdy nie mogę przestać pisać, pisanie to mój żywioł, nigdy nie powiem tego, co mogę napisać, wtedy się dopiero otwieram :D A jak czytałam jak bardzo przeżywasz narodziny wnusi, to nie mogłam się powstrzymać :) Kasiek - nu nie :P delfina w Bałtyku nie widziałam :) Saszka - ale co po tych 15 minutach zaczynasz robić? :) mam taką koleżankę, która zawsze jak ją widzę coś przewraca albo wylewa. Jest po prostu nadekspresyjna :D Elles - no ambitna jesteś, ale w końcu chodzi o stypendium, głupio by było stracić przez jakiegoś upierdasa :) Ponegocjuj przy wpisach, niech cię dopyta :P powodzenia Tygrysek - no popatrz, a ja zawsze myślałam, że poziomka w środku biała jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie mnie jeszcze ? ;) saszko, rokita skwierczy i poleguje na podłodze, coby się schłodzić ;) Czytam mniej więcej, ale nie bardzo mam wenę, więc 🌼 - jeszcze tu wrócę ;) elles - no ja temu dziadu do butów nasikam chyba :[ trzymaj się i nie nerwuj !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ten wniosek to dla Ciebie wyślij sobie mailem ;) Tygrys, Gio dziękuje za życzenia🌻 byłem zaskoczony:) PODANIE O URLOP Nazwisko i imię............................................................................................................................ Stanowisko.................................................................................................................................... Proszę o udzielenie urlopu od dnia .................................... do dnia ........................................... Rodzaj urlopu - wypoczynkowy - okolicznościowy - szkoleniowy - bezpłatny - opieka nad dzieckiem Zastępstwo na czas urlopu:........................................................................................................... ..…………………..(podpis pracownika) Wyrażam zgodę na udzielenie urlopu w wyżej wymienionym terminie. ................................ (data - podpis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien, ciutke chlodniejszy i dobry :) Hmm musze sie nad soba powaznie zastanowic, jaka opinie maja o mnie ludzie... spotkalam rano w autobusie kolezanke z podstawowki i co stwierdzila \"O Ty znow polamana\" jakie znow???? po raz pierwszy cos sobie zlamalam!!! fajnie mnie ludzie zapamietuja... kolezanka sie tlumaczyla, ze ja to zawsze cos wymyslic musialam ;) Air -> a nie biala a zoloto-pomaranczowa, czlowiek uczy sie cale zycie :) Borewicz -> uwielbiam zaskawiac (pozytywnie) ludzi :) Kluska -> tak szybko to Ciebie zapomniec sie nie da!!! \"nasikam do butow\" - super text :D Saszka -> mysle, ze powinnas jej zabronic kapieli w stawie, jeszcze sie jakies zakazenie wda i bedzie gorzej... to teraz czas poznac reszte Diablow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D Zmiana planów- jutro ma być troszkę chłodniej, dlatego długa trasę przerzucam na jutro, a dziś tylko jakieś 250 km łącznie ;) Borewicz- boski pomysł z wnioskiem dla saszki! saszka- wypełniaj i urlopuj się :D Wiem, wiem...łatwo powiedzieć, trudniej zrobić..... A z tymi 15 minutami to ja tez chyba tak mam! Mój D. zawsze się wkurza, że nawet śniadania w weekend spokojnie z żoną nie może kontemplować, bo ja zjadam co tam jest przewidziane, wypijam kawę i ..... już gdzieś pędze, coś robię. Może my mamy niezdiagnozowane ADHD? AIR- słodki ten pomysł z kartką dla niuni Gio :) Jesteś kochana kobitka. Gio- ale masz raj! Czytałam na tamtym topiku, że bałaś się jak to będzie, gdy oni tam...ty u siebie.... A tu proszę! 24h masz cudną Patrycję! Jak ona znosi te upały, a jak Kasia się czuje? Tygrys- nigdy nie oglądałam poziomek od środka! elles- też uważam, że musisz z nim ponegocjować, bo to o stypendium chodzi , a nie o zwykłe \"bo tak! \" . Trzymam kciuki i nie denerwuj się :) Kluseczko- a gdzie byłaś, gdy cię nie było? Mam nadzieję że nie przepracowałaś ciurkiem 72 godzin lub coś koło tego? saszka- ja wczoraj pierwszy raz w życiu robiłam ten zastrzyk Tinie i .... okropne uczucie! Ona tak na mnie spojrzała! Nie dość, że ją męczę i kilka razy dziennie przewracam na plecy i polewam jej ranę roztworem nadmanganianu, to teraz jeszcze bolesne zastrzyki jej robię! Ona jest taka kochana! Jak spojrzy na mnie tymi swoimi ślepkami to mnie za serce chwyta i nie mogę! Niech ona zacznie już zdrowieć, bo to nie na moje nerwy jest. Co do Toski to lepiej jej nie pozwalaj się kąpać. Może ta infekcja oka to właśnie z wody? Kto wie...... No dobra znikam do pracy ( i pędzi przez pokój nie patrząc na porozwalane meble i ogólny syf budowlany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Danonki Danonki znalazłam je na plaży :) Byłam w centrum o 8 i spłynęłam. Budzę się rano i jest gorąco. Nic chłodniej nie jest, mam nadzieję, że jutro będzie to zapowiadane 25 stopni i deszcz. W pracy otworzyłam wszystkie okna, a sporo ich jest. Na ogrodzie osy zrobiły gniazdo, szef poszedł je obserwować i mówi, że jest tam gniazdo w kształcie gruszki, stąd wiem, że osy, jestem w pracy specem od owadów :P Mój kot zakochał się w suczce z piętra nad nami. Otwieram balkon, Fred wychodzi, patrzy do góry i miałczy, a psica się wychyla ze swojego balkonu, patrzy na niego i szczeka :D I trzeba uważać, żeby się kot z domu nie wymknął bo zaraz pędzi na trzecie piętro, skąd on wie, że ona tam jest :) hehe ten upał się wszystkim już rzuca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzisiaj zapieprz... dobrze Saszka, ze bylas wczoraj,bo dzis bym nie wyszla, siedze sama w biurze za 4 osoby!! Saszka- racja, nie obgadalysmy ich... trzeba to nadrobic na nastepnym spotkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku a u mnie padalo:) ale prosilam zeby i do Ciebie poszlo... nie mam posluchu nigdzie😭 w totka nie trafilam ... nici z wczasow na Maui... samochod znow zaczal szalec... nici z wczasow na Chorwacji [tfu,tfu przez lewe ramie - moze ktos go naprawi w koncu] do tego poklocilam sie ze slubnym /o wyjazd starszej pijawki do dziadkow na dzialke/ mam podly humor poziomek nie mam😭 a chcialam sprawdzic ten srodek.. Dziewczyny nie pracowac za duzo bo wyparujecie! a air - do tych os to mozna strazakow wezwac i oni je zabiora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest stanowczo za goraco... powietrze az sie lepi do czlowieka... Air -> jakto kot w psie??? hihihihi no wlasnie gdzie te zapowiadane 25 stopni?? Isa -> nie, nie... zadne nici, wyjazd do Chorwacji dojdzie do skutku, zobaczysz!!! Ninka -> moze lepiej patrz gdzie pedzisz, bo sie jeszcze wywrocisz i poobijasz ;) ja bym powiedziala, ze cierpisz na,,, pracoholizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - no właśnie, dziwne nie? ale wiesz, miłość jest ślepa i nie zna granic :D Potwierdzam, za gorąco... Isa - mówię szefowi, że straż pożarna może je usunąć, ale on nic nie robi w tym kierunku. W sumie nie przeszkadzają nam, bo tam nikt nie chodzi. W sobotę szef był kosić trawę, wszedł tam gdzie one są i go jedna ugryzła, ale jak ich nie niepokoić to są spokojne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ech takim Tygryskom to dobrze :D Chociaż u mnie wczoraj też padało a potem było jeszcze gorzej, bo do upału doszła wilgotność powietrza. Teraz też się tak parno zrobiło. Ja chcę do domu pod prysznic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde do roboty się weżcie, a nie posty klepiecie, jak to jest ..że ktoś musi pracować, by ktoś mógł posty pisać ?:P;):D pozdrowienia z nad gorącego morza :P Np. Darłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno na Mazurach w weekend ma być 18 stopni. toż to woda w jeziorach zamarznie! Isa, na starą Maui? już czas? Tego w ofercie last minure nie dają :) ale co zrobić jak płynąć trzeba.... :) Nie mogę, Tośka j est taka potulna, taka zgodna... leży i liże po rękach, daje się głaskać, cierpliwie pozwala sobie to oko kropić co 2 godz, wyrywa się, zębami machnie i potem przeprasza, żal patrzeć... Eh, Borewicz, a kto by mi to miał podpisać????????????? w każdym razie dzięki :) za troskę Mam nowy budzik, nareszcie miły :) :) :) I chyba będę zmuszona posprzątać w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno padalo;) po poscie Tygryska i po kaluzach widzialam;) bylam w biurze podrozy... zabili mnie cenami i to wcale nie na Maui😭 ech... ide liczyc kase;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bore, Bore :) no tak, my w biurach pracujemy, wiesz przerwy na kawę i ploteczki :P ja na przykład nie mam w pracy z kim pogadać, więc tutaj się wyżywam :D Praca w Darłowie :) nie tak źle :D Saszka - Tośka wie, że mamusia chce jej pomóc to jest potulna i miła. Biedne zwierzątko, oby mu się polepszyło. Isa - dasz radę coś znaleźć. Dlaczego nie ta cholerna Chorwacja? :P hehe odczaruj dla mnie to miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, ten mail bez tematu to ode mnie (bo ja jak nie mam tematu to się boję otwierać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dzięki wszystkim za wsparcie.. ❤️🌻❤️ Byłam dziś u gina, hehe, usg mam w październiku.. :P Do frycka nie zdążyłam, potem do biblioteki, pożyczyłam pare książek, chociaż pewnie zabiorę się za nie później, ale mam Cierpkość wiśni, Deklinacja męska/żeńska, Zielone jabłuszko.. i coś tam jeszcze jest, ale nie pamiętam. Załuje że nie wzięłam Angielskiego pacjenta. Chce ktoś sałatke? (kap. pekińska, brzoskwinie, rodzynki, majonez, śmietana, curry) Pycha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka bardzo dziękuję za maile ❤️ Już dawno nie oglądałam czegoś zabawnego, nikt nie przysyła i nic nie mam w zamian do rozesłania, ale dzięki 🌻 Ja jeszcze nikomu zastrzyku nie robiłam :D W szpitalu przy pierwszym w pupe sama mdlałam.. :P A wiecie, że Airka też mi przysłała kartke jak bylam w szpitalu? :) Airka to w ogóle kochana jest, też jej prześle :D❤️🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka ❤️ dzieki za mailika:) ja sie nie boje otwierac bo 1/ znalam nadawce;) 2/ na serwerze mi to wisi to podobno bezpieczniej 3/ otwieralam na nietypowym kompie a wirusy na pecety pisane:) .... ja naprawde w stresie jestem... i tak poza tym GRATULACJE wiesz ze naukowcy amerykanscy udowodnili ze inteligencje dzieci dziedzicza po matce? nie pamietam programu ale trzymam sie rekami i nogami tej teorii:) /przypominam ze moja starsza pijawka stypendium naukowe dostala;)/ air❤️ kochana jak tylko wyjade zabawie sie w szamanke, bede czarowac odczarowywac, ale... no wlasnie :O wczoraj nasze nietypowe auto z nietypowym silnikiem po gruntownej naprawie zaczelo sie znow dlawic i wskakiwac na wysokie obroty:O😭 cholera naprawde strach tym jechac. Ostatnio wymienialismy jakies sondy lambda /Borek moze wiesz co to bo dla mnie nie-blondynki to ciagle czarna magia wiem ze cos z elektyka (chyba) ma cos wspolnego/ i mialo byc wszystko super mega hicior itd... wrecz formula 1 i tysiac koni... niestety... zaczely sie znow objawy takie same jak od... roku...😭 A ja naprawde o tym mysle \"cholerna Chorwacja\" - moze jakies diabelskie fluidy - ale ja juz nie chce do Jastrzebiej Gory po raz 10 - a tam tj w Chorwacji podobno tak pieknie... Tygrysku ❤️ padalo? duzo? u mnie nawet przeciagi sa.... Ninka❤️ ja tak po cichutku napisze ... niby doswiadczona mama.... wiadomo trzeba zwolnic ale jesli bys sie kiedys na tym \"zwolnieniu\" nie odnalazla to moglabys miec pretensje do dzidzi... Mam kolezanke ktora wlasnie mi przeslala zdjecia wspanialego 6miesiecznego faceta:) tez za duzo pracowala przed porodem a teraz odpoczywa:) Po prostu ... trzeba znalezc jakis zloty srodek a jak nie ma takiego to poprzekladac na chlodniejsze dni:) dokladnie jak to robisz... a tak w ogole napisze tu oswiadczenie ze zaczynam miec ochote na mala Felicje:) i nie mowie tu o modelu auta:D mam nadzieje ze mi przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka to dziecko przepadło;):D Isa ...chińscy uczeni już tą teorię obalili, to po ojcu, nie po matce;) a sonda lambda pada w ostateczności i to naprawdę przypadek,i nie daje ani jednego konia,przyczyną wysokich obrotów może być kilka , niesprawny silnikczek krokowy,sam. wtedy jeździ jak żaba, cewka elektr.kopułka z uszkodzonym palcem rozdzielacza,komputer. A własnie czy był programowany wasz sam po wymianie sondy? nie wiem co to za model i jaki rocznik , niektóre trzeba odłączyć na noc od akumulatora i rano podłączyc i sam sie programuje jak pochodzi 15 min , ale tak maja starsze modele , te nowe to ....do serwisu:P:D bo inaczej to można maskę podnieść i podziwiać dzieło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, starsza pijawka? ta jedenastoletnia? gdzie dają takie stypendia? Borewicz, wiem, po dziecku! dobrze ze jeszcze choc zadzwonił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Bylam wczoraj na \"badaniu rynku\" - nowe lody... Cortina chce wprowadzic nowy produkt, lody o smaku mascarpone z nadzieniem z owocow lesnych w polewie z bialej czekolady z \"chrupkami\" cytrynowymi... pyszne sa!!! nie ma ich jeszcze w sprzedazy, na arzie sprawdzaja czy prosukt sie podoba :) takze placili mi za to zeby zjadla loda i powiedziala, czy dobry - to lubie :D Postanowilam uciec z miasta na weekend, wiec jade do Rzeszowa :D Mam juz bilet, tylko qrcze nie sprawdzilam porzadnie przy kasie i wlasnie sie zorientowalam, ze to przedzial dla palacych :( A wczoraj krotko padalo i nie wiele to dalo.. jest duszno, parno i nadal goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A u mnie pada :D i zapowiada się na całodzinny deszcz, bo drobny i równy :) w końcu jest czym oddychać i zrobiło się chłodniej, tak, że nawet na przystanku miałam gęsią skórkę :P Tygrysek - no no tak to ja też lubię, jeść loda i dostać kasę :) ja bylam kiedyś na czymś takim z degustacją czekolady, dawali kawałki czekolady, zadawali pytania i trzeba było określić w punktach od 1 do 10 jak smakuje, jaka konsystencja itp. Nie płacili za to, ale dostałam kilka tabliczke do domu :D Saszka - no to pogratulować dziecku :) Isa - no Chorwacja piękna jest, nie da się ukryć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam:) saszka 🌻 stypendia daja w zwyklej podstawowce:) cale 76 zl za rok;) borek🌻 zes mi natrzaskal wiadomosci...:D no to ja z tych co bez wzgledu na rocznik moga sie tylko temu co pod maska przygladac:D u nas to jakos skomplikowane i musi byc w serwisie a do tego te cholerne sondy sa dwie:P a z inteligencja bede ciagle obstawac ze to matce:P tygrysku🌻 ale smaczne popoludnie:) air 🌻no wlasnie nie wiem czy zazdroscic Ci deszczu;) z jednej strony widze przez okno niebieskie niebo, z drugiej szare - ciekawe na co sie pogoda zdecyduje - ja bym wolala szare bo duzo roboty podobno przede mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ani kropli deszczu! Saszka- moze i stracony, ale to super ze sie dostal! :D Isa- kurcze, a nie mozecie samolotem, albo nawet autokarem do tej chorwacji... Tygrys- super popoludnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×