Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gio- bardzo mi przykro z powodu ojczyma.... Nie zdaje sobie człowiek sprawy jaki jest problem z krwią, dopiero gdy dotyka to bliskich widzimy co się dzieje... Trzymam kciuki, by wszystko poszło dobrze! Dziewczyny- ja nie umiem \"leżeć i pachnieć\" :) Mnie rozrywa milion myśli i pomysłów, gdy nic nie robię i chociażby w domu, ale musze COŚ robić! A w kontakcie telefonicznym i mailowym i tak muszę być...taka praca.... saszka ma rację- chyba bym umarła, gdyby kazali mi siedzieć w fotelu, czytać i nic innego nie robić! Rano wstałam z pieknym postanowieniem załadowania pralki, odkurzenia mieszkania itp, a tu ... dupa! Awaria prądu, włączyli dopiero chwilke temu :) Pojechałam więc do miasta, zrobiłam zakupy, kupiłam mojemu D. prezent, bo dzisiaj się imieninuje ;) i wróciłam grzecznie do domku. Za godzinke odbieram go z pracy, bo wychodzi dziś wczesniej i jedziemy szukać paneli, farb i innych potrzebności. saszka- udzielaj sie tak dalej! Pisz nam, pisz! Mam pytanie: słuchajcie, może zrobimy taka jedną, wspólną tabelkę tu na diabłach, gdzie wszyscy wpisali by swoje daty urodzin (bez roku, jakby co!) , datę imienin.... Mielibyśmy takie zestawienie i kto by chciał to miałby możliwośc je wykorzystać i zrobić sobie nawzajem niespodzianki :) Co wy na to? Ja nie umiem tworzyć takich tabelek, ale na topikach ciążowych, albo na topikach o odchudzaniu takie tabele są non stop, dziewczyny wpisują tam wszystkie dane i mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze jeszcze taka specyficzna krew.... popytam znajomych... ja mam A Rh +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stęskniłam się za Wami. Niedługo wdepnę na dłużej, teraz mam kołowrotek - od poniedziałku zaczynam nową pracę ! :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina - to jest dobry pomysł z tą tabelką :D tylko ja też nie umiem robić, może to się robi w wordzie i wkleja? nie wiem, ale może będzie ktoś mądry. Zawsze byśmy wiedzieli kto i kiedy :P Wbrew pozorom w domu jest zawsze coś do zrobienia, ja tak przynajmniej mam, albo sprzątanie, prasowanie, albo coś poukładać albo zaszyć :P Tygrysek - bo najciemniej jest pod latarnią :D Gio - co za głupie przepisy z tą krwią. Swoją drogą ta sytuacja daje mi do myślenia na temat oddawania krwi, to jest mega szlachetna sprawa, muszę o tym pomyśleć, tym bardziej że znajomy jest honorowym krwiodawcą i mnie od jakiegoś czasu namawia. Trzymajcie się całą Rodziną 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zobaczmy jak to jest z tą tabelką, może sie przyjmie :) nick imię urodziny imieniny AIR Maria 22.01 02.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no niestety, kopiowanie z excela nie wyszło :( może word :) nick imię imieniny Urodziny AIR Maria 22.01 02.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
też nie :( ja nie umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tu kombinuję jak koń pod górkę, gadam sama do siebie, a to trzeba zrobić najprościej jak się da :) ****************************************************************** NICK IMIĘ URODZINY IMIENINY ****************************************************************** AIR.........Maria.........22.01...........02.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
****************************************************************** NICK....... IMIĘ....... URODZINY..... IMIENINY ****************************************************************** AIR.........Maria.........22.01...........02.02 Chyba cała ta strona będzie moja, ale walczę :) nie ma to jak piątek w pracy w taki upał :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super AIR! :) I ja dołączę ! ****************************************************************** NICK....... IMIĘ....... URODZINY..... IMIENINY ****************************************************************** AIR.........Maria.........22.01...........02.02 NINA.......Dorota.......25.12...........06.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może tą tabelkę oblecieć mailem? co wszyscy mająwiedzieć? a właściwie niech wiedzą, ze NA DIABŁACH OLE GÓRĄ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimne piwo (dog in the fog - nawet nie zle ;) ) i bób - zycie jest pieeekne :D a na weekend znow wyjezdzam - tym razem zamierzam sie opalac i plywac w jeziorku :D Gio -> ja tez chce taka kartke!!!! powiedz cos o tym oddawaniu krwi - kiedy teraz bedzie potrzebna i czy mozna ją oddac popoludniu?? ****************************************************************** NICK....... IMIĘ....... URODZINY..... IMIENINY ****************************************************************** AIR.........Maria.........22.01...........02.02 NINA.......Dorota.......25.12...........06.02 TYGRYSEK..Sara.........28.10...........19.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - odezwę się w przyszłym tygodniu będę w Wwie oboje z Aniołem mamy A Rh+, ale dobre i to ... ****************************************************************** NICK....... IMIĘ....... URODZINY..... IMIENINY ****************************************************************** AIR.........Maria.........22.01...........02.02 NINA.......Dorota.......25.12...........06.02 Mała.......Aneta.........16.09...........16.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dokładnie to powinno być tak :) ****************************************************************** NICK....... IMIĘ....... URODZINY..... IMIENINY ****************************************************************** AIR.........Maria.........22.01...........02.02 NINA.......Dorota.......25.12...........06.02 TYGRYSEK..Sara.........28.10...........19.01 Mała........Aneta........16.09...........16.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Joł :D Gio - ❤️ ja chyba też załatwię sobie taką karteczkę o organach. Mu już jakiś czas temu rozmawialiśmy w rodzinie o tym, że jakby co to wyrażamy zgodę na pobranie organów. Dobrze, że możesz spać na balkonie. Ja już też nie wyrabiam, to jest jakiś hard core dosłownie. Dziewczynki - dzięki za zaakceptowanie mojej tabelki :P hehe Saszka - tabelka nie jest obowiązkowa, ale fajnie by było gdybyś się wpisała :P jak chcesz to wymailuj się to sobie w cichości gdzieś zapiszę i będzie na zaś :D Tygrysek - taki weekend to dobra rzecz, ale mi się w ten upał nie chce wychodzić :P planuję jutro obejrzeć jakiś film przy opuszczonych żaluzjach przy drinku z palemką :D a przedtem o 8 do fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wredna malpka... nie chcialo mi sie jutro jechac pociagiem, wiec namowilam kolege zeby po mnie motorem podjechal... hyhyhy okropna jestem... Air -> a mnie sie wlasnie nie chce siedziec w domu, w miescie w te upaly... zreszta po tych meczarniach z gipsem, chce poszalec, tj poplywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****************************************************************** NICK....... IMIĘ....... URODZINY..... IMIENINY ****************************************************************** AIR.........Maria.........22.01...........02.02 NINA.......Dorota.......25.12...........06.02 TYGRYSEK..Sara.........28.10...........19.01 Mała........Aneta........16.09...........16.06 Saszka......Ola...........05.12.............? uprzedzając pytania informuję, że na Śląsku obchodzi się geburstag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.. kolega z motorem ma jakies opoznienie... w nocy fajnie popadalo ale teraz znow jets ukrop i duchota... Saszka -> 5:38 rano?????? spac nie mozesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim! Mam w domu dwie wolne \"karteczki o organach\" jak to mowicie, czyli tak zwane Oswiadczenie woli. Moge tez zalatwic wiecej, jesli ktos nie ma mozliwosci a bardzo chce! :) Ja taka karteczke nosze w dokumentach juz od roku. I popieram - co mi z mojego ciala po smierci??? A o co chodzi z ta tabelka, bo jestem kompletnie nie na czasie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air założyła kartotekę urodzinową porządek musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Saszka - słyszałam o tym, że wy na Śląsku macie tylko urodziny, no to niech ci będzie :D I co dopiero o 5 wróciłaś z tego pływania? :D ranny ptaszek, albo bardzo nocny :) Kachni - pomysł tabelki był Ninki, a ja tylko wykonałam :) ale my z Niną siostry duchowe jesteśmy i porządek lubimy :D Tygrysek - nie wredna małpa, tylko sprytna tygrysiczka :) A ja właśnie wróciłam od fryzjera. Poszłam na 8 a potem się robiło coraz goręcej, a jak mi zarzuciła pelerynkę, a na koniec włączyła suszarkę, to już był pełen odjazd :P ale fajnie wyszło, teraz jestem już prawdziwa blondi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****************************************************************** NICK....... IMIĘ....... URODZINY..... IMIENINY ****************************************************************** AIR.........Maria.........22.01...........02.02 NINA.......Dorota.......25.12...........06.02 TYGRYSEK..Sara.........28.10...........19.01 Mała........Aneta........16.09...........16.06 Saszka......Ola...........05.12.............? Isa............Iza...........16.02...........16.03 imieniny Oli sa 18 maja:) to moze mozemy wtedy szasce imieninowe zyczenia skladac? a ja nie nosze karteczki zadnej w swoich dokumentach juz dawno poinformowalam rodzine o swoim podejsciu o przekazywaniu organow po smierci.... jesli ktorekolwiek zabroni mnie pokroic to bede ich po smierci straszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa - jestes Iza czy Izabella? :) Swoja droga, wszystkie Izy ktore znam są prześliczne - i wlasnie dokladnie w takim typie urody jak Twoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) Kochani, podczytywałam Was często, chciałabym podziękować za zdjęcia - Gio i Madżorek :D oraz śmieszności - Ninka :) Przytulam Gio w związku z sytuacją 😘 - i proszę o info, mam znajomych w warszawie, mogę popytać, co to za grupa ? nie doczytałam chyba. Saszka, rozbroiłaś mnie pytaniem :) Otóż nie - rozwiązałam dotychczasowe umowy i zostałam urzędasem :) a dokładnie pracownikiem cywilnym policji. Zaczynam w poniedziałek, mam małego stresa, ale postaram się przerobić go na motywację :) Wcześniej nie pisałam, bo bałam się zapeszyć, nawet rodzicom powiedziałam dopiero wczoraj, bo wczoraj skończyłam biegać z papierkami, po lekarzach, itd. Żeby było śmieszniej, dostałam tez propozycję pracy w teatrze, w sekretariacie dyrektora - zadzwoniłam w piątek podziękować za zainteresowanie moją osobą itd - a tam mi mówią, że jeśli zdecyduję się za miesiąc, to oni jeszcze będą czekać...bo bardzo im się podobałam :) więc jeśli coś, to telefon i się dogadamy :) Wybrałam policję, bo tam więcej możliwości...będę oczywiście dziewczynką do klepania na kompie na początek, za nieduże pieniądze, ale mam nadzieję, że to naprawdę na początek ;) a potem się okaże. wklejam się w tablekę grzecznie i idę spać, bo niedawno zakończyłam walkę z ogórkami - i się kiszą, a ja padam na pysk :) Ściskam wszystkich mocno 😘 aha, mogę przesłać zdjęcie, bo robiłam do papierów - jak nie będzie sprzeciwu, roześlę :) ****************************************************************** NICK....... IMIĘ....... URODZINY..... IMIENINY ****************************************************************** AIR.........Maria.........22.01...........02.02 NINA.......Dorota.......25.12...........06.02 TYGRYSEK..Sara.........28.10...........19.01 Mała........Aneta........16.09...........16.06 Saszka......Ola...........05.12.............? Isa............Iza...........16.02...........16.03 Kluska.......Ola............08.12.........18.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - super noc? ja już nie wiem jak mam leżeć żeby nie było gorąco :) coś niesamowitego takie temperatury :D a jak ci idzie z Małą? chyba z maleństwem w takie upały to też musi być koszmar. Saszka - ja też nie pływam teraz :P Kluska - no to super z pracą. A czy będziesz miała jakieś przywileje w związku z pracą w policji? na pewno możliwy będzie awans, wydaje mi się, że to była mądra decyzja :) a ci z teatru cię fajnie dowartościowali :D Jadę na działkę, mam nadzieję, że tam będzie jakoś chłodniej, bo tutaj już jest koło 30. Ale najpierw trzeba przeżyć pociąg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :D Sasko powiem Ci tak. Łykałam M. Sama osobiscie. Od trzeciej tabletki zaczęły się hercklekoty. Akcja serca do 120. Kłopoty ze snem. Taka egzystencja jak w transie. Jak na amfie. Po trech tygodniach przestały działać. To znaczy trans był nadal ale mogłam jeść normalnie. Czyli organizm domagał się zwiększenia dawki. Odstawiłam zupełnie. I tu zaczęła się ostra deprecha. Totalny zjazd. Dochodziłam do siebie przez ok miesiąc. Osobiscie znam dziewczyny, które leżały na zatruciach po M. Moje zdanie na temat jes t takie - broń Boże NIE UZYWAĆ. I koniecznie zgłosić lekarzowi. W M jest ponoć ta sama substancja co w meridii. Ale jest jeszcze kwestia obróbki i substancji dodatkowych. A M tak naprawdę nikt nie badał. Poza tym to jest ta sama grupa co amfetamina. Pozdrawiam Wszystkich i lecę na plażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×