Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Bry 🖐️ :) A ja właśnie dziś się wybieram z siostrą na zakupy prezentowe. Krótkiego zostawiam z mamą. Dołączam butlę ściągniętego mleka i wiooooooo!!!! :D Kachni=> jak Cejrowski? :) Mój Mikołaj juz zakupił \"Biegnącą\" :) Nie mogę się doczekać czytania. Mała=> gratulacje :) Ależ masz fajnie.... :) To ja jestem Brzusio77 :O ale nie mam nic z kompem :O odwirusowujemy regularnie... nie wiem, co sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było sterylizacji, rozchorował się weterynarz, ale bardzo dobrze bo w nocy redka zaczela starsznie kaszlec- wrecz sie dusic... no i jest teraz chora, na antybiotykach... Wczoraj byla bardzo slaba, dzis jakby troche lepiej... Nastepny termin sterylizacji 28 grudnia. Dobra wiadomosc- wczoraj wreszcze wplynela pensja! Kupilam prezent dla siostry i dla mojego aniola ale bardziej urodzinowy pod choinke zamowilam mu dzis perfumy :) i pomysl na prezent dla szwagra juz mam :) I nawet rodzico wymyslilam- jest dobrze :) A sobie kupilam wczoraj taka musujaca kule do kapieli- z naturalnymi olejkami - zapach nazywa sie \"uwodzicielska wojowniczka\" czy cos takiego. Kosztuje to ok 9 zl na jedna kapiel ale nalezalo mi sie- bylo bosko! Polecam na wszystkie bolaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwoluje co mowilam rano - juz mi sie chce spac i to bardzo... Ghana -> uwielbiam takie kule do kapili :) wieczorem zamierzam sobie zamierzam taka super kapiel zafundowac :) a kalendarz kupilas?? Biedna Redka... ❤️ to ta jej alergia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - to super, że udało się te prezenty kupić :) Biedna Redka, chorowita z niej panienka. Tygrysek - kurczę, ja też siedzę i ziewam co chwilę, już mi się nie chce tu siedzieć, słoneczko dzisiaj było ale już zachodzi i spać mi się chce.... 💤 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Tygrysek to teraz Ty namawiasz do kalendarza :D:D❤️ A strony Amicusa jakoś nigdy nie przeglądałam dokładnie, teraz mam okazje - zawsze coś innego oglądałam, strasznie żałuję że u mnie nie ma takiego stowarzyszenia, takiej grupy pomocy... :( Opowieści na pewno przeczytam :) Sudoku jest fajne, tylko że ja dopiero w to wchodzę :) Jedną krzyżówke zrobiłam, a z drugą to mam duuuży problem no! zrobiłam częśc i dalej ani rusz...! Już mnie denerwuje to sudoku :P Kilka godzin słuchania jednej (nawet super ulubionego utworu) to juz by była dla mnie tortura :D Airka wczoraj byłam zakręcona i pewnie dlatego nie rozumiałam o kocie ;) a moja to rzeczywiście wchodzi i wychodzi kiedy chce :) Dobrze że sie po nocach nie włóczy ;) Plany na Sylwka super :D My jesczze nie mamy żadnych planów, ale coś się wymyśli :) Z organizacją to u wielu ludzi cięzko... ;) Ghana dużo zdrówka dla pieska! A ja mam dzisiaj dzień trochę gospodarczy, sprzątam sobie... I własnie mi sie przypomniało, że jeszcze śniadania nie jadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 5 minut weekend :D Elles, no nie.... nie sluchalam godzine jednej piosenki, puscilam ja sobie tylko 3 razy, ilez mozna w koncu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Za 10 minut weekend :) Tygrysek - ty pracujesz do 16:15? taka trochę dziwna godzina, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - coś by trza napisać :P prezenty już prawie mam (częściowo zamówione i na nie czekam do poniedziałku..) brakuje mi tylko prezentu dla jednego ucznia :D - na Wigilii klasowej obdarowujemy się malutkimi paczuszkami :D jutro jadę do Manufaktury i muszę coś wybrać... sobie kupuję stepper :D mnie też sie coś należy :D gdzie się kupuje takie kule do kąpieli? chcę coś takiego zanabyć koniecznie jako uzupełnienie do prezentu Siostry i może Mamy no i dla Szwagierki tyż :D cały czas odpoczywam po wielkim wysiłku ;) czytam, czytam, czytam :D teraz jestem na etapie trylogii z dziedziny fantasy cz. I - Sabriel cz. II - Lirael cz. Abhorsen super książki - mnie się dobrze czyta jak ktoś lubi to polecam generalnie i tak nie wiem, co się u Was dzieje :( sobie postanowię na Nowy Rok, że będę tu częściej zaglądać :D a teraz pozdrawiam i znikam do sprzątania i robienia listy zakupów na jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mnie prosił - aha! dzieńdobrywieczór:) - o przepis na ciasteczka, a ze nie pamietam kto to wklejam ;) Ciasteczka Kruche CYTRYNOWE ( Na 2,5 porcji odpowiednio) 30 kg mąki krupczatki (75dkg ) 15 dkg masła, 5 dkg margaryny ( 37,5 i 12,.5) 10 dkg cukru pudru [ 15-20 ](jak kto woli, ja wolę mniej) sok z cytryny i skórka starta z cytryny (sok z jednej lub dwóch cytryn + skórka) jajko do posmarowania, cukier kryształ do posypania MIGDAŁOWE/ORZECHOWE ( Na 2,5 porcji odpowiednio) 30 dkg mąki krupczatki ( 75 dkg ) 20 dkg masła lub margaryny (50 dkg ) 5 – 10 cukru pudru (15-20dkg ) 5 dkg zmielonych orzechów włoskich /migd. (10 dkg) orzechów lub/i 5 dkg zmielonych migdałów cukier waniliowy (ile kto chce) jajko do posmarowania , pokrojone drobne orzechy/płatki migdałów do posypania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roita
30 kg napisałam? chyba mnie pogięło :D dkg rzecz jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi dobrze... wymoczylam sie w wannie z piana, do tego swieczki, muzyka, ech.... Air -> tak pracuje do 16:15 a zaczynam 8:15, tak dziwnie jest tez w ministerstwach :) Mala -> nie wiem gdzie Ghana kupilam te specjalne kuleczki, ale ja ostatio nabyla w Sephorze i byly super!!!!! :) Rokita -> prosze Cie bardzo, dobrze, ze gdy czytalam te opowiesci bylam sama w pokoju, bo smialam sie na glos :D dzieki za przepisy, na pewno wyrobuje, bo ciasteczka lubie piec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diabły :) U nas piękna pogoda, zaraz jedziemy we troje do miasta-wybieramy kanapę dla gości, bo nasza stara rozpadła się jeszcze latem :) Będzie to także kanapa do wysypiania sie, bo planujemy sie na nią co jakiś czas zamiennie przenosić na noc, wtedy jedno z nas zostaje z mala, a drugie śpi całą noc :) Chciałam się pochwalić, że Jula śmieje się do nas coraz częściej, macha konczynami jak zawodowy dyrygent, piszczy radośnie do obrazków jak pluszowa zabawka i ..... jest coraz bardziej kumata :) ostatnio przesunął się jej dzień i noc, bo zasypia dopiero około...23.00 pomimo kąpania i karmienia o 20.00, ale udaje się jej czasem spac do 5.00 rano, więc nie chodzimy jak zombie. szafirku- to my razem trzydziechę w te święta obchodzimy? To ja stawiam szampana i poświętujemy wirtualnie :) Mi marzy się taka niespodziankowa imprezka, pełno przyjaciół, dobre jedzenie....ale niestety mój D. napewno nie wpadłby na ten pomysł, poza tym ze względu na mała Julke nic takiego nie byłoby łatwe w realizacji... Życze miłego weekendu. My zamierzamy nadrobić zaległości filmowe- po drodze wstępujemy do wypozyczalni DVD i wybierzemy coś na wieczór filmowy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jadę zaraz an małe zakupki i do Rodziców :) pięknego weekendu Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam, ale żeby się obudzić to nie za bardzo... Durnowata sobota, umówiłam się z kolezanka na 9 do ciucharni, ale się nie stawiła, więc nici z rozrywki... siedzę na d.sama i odbębniam sobota-musi-być-otwarte. W radiu trzeci raz Rubik - fajne, ale ile można?? Alina dalej nie chodzi do szkoły, to już tydzień, kaszle mało płuc nie wykaszle na zewnątrz, gorączki ani nic takiego. o drugiej pójdą z Tośką na egzamin, nie chce żeby ją zawieźć, bo mówi że się potem Tośka nie skupi jak będzie się za nami rozglądać... ma rację nie zobaczymy naszzego szkolonego psa na egzaminie... a małpa dalej jak nie słuchała tak nie słucha... Ninka, fajnie że Jula ma się lepiej - te malutkie uśmieszki i machania łapkami są takie potrzebne :) Chcę jutro przejś na śniadanie na plutonie, podobno koniecznie trzeba zobaczyć... i polujęna Transylwanie, ale u nas już nie leci. Latem koleżanka mnie wyciągnęła do kina studyjnego na czeski film sex w Brnie, jeżeli macie możliwość zobaczyć, to naprawdę warto. A w Teatrze Rozrywki 18 będzie chór gospel, chciałabym wyciągnąć dzieci, ale nie wiem co na to powiedzą, pewnie \"mama, coś ty?\" Na sylwestra pójdziemy chyba do znajomych, w zeszłym roku były dzwony z lat 70/80 i dzieci-kwiaty, a w tym roku ma być heavy metal - no i jak ja się mam przebrac? dzieci kwiaty jakoś mi bliższe... A prezenty i święta w tym roku będą z bibułki... mam nadzieje, że na bibułkę wystarczy :) i wystarczy samozaparcia, żeby przez to przejść z humorem Dzieci proszą, czy damy radę odzyskać kablówkę, ale nie wiem czy starczy, zastanawiam się czy kablówka, czy telefon odblokować, czy dwie zimowe opony...czy którąśz zalrgłych faktur zapłacić... a może wszystko olać i kupić ogromną trzymetrową pachnącą choinkę??? (tylko nie taką jak w zeszłym roku :) ) Nie ma jak na swoim, człowiek robi co chce i kiedy chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) cudowna pogoda :D wiiiii mama wściekła, bo za tydzień Święta, dużo sprzątania, chciała jechać do Makro zrobić zakupy, a tata się z murarzami umówił na opijacie wiechy na działce, po prostu zapomniał, że za tydzień są Święta, żyje w swoim małym świecie :P hehehe nieźle wczoraj poszło aż pióra leciały, ale rano pojechał, a mama pojedzie go odebrać :P a ja zostałam ze sprzątaniem, swój pokój zrobiłam, potem poszłam z babcią na zakupy, a teraz siedzę i już mi się nie chce.....ale muszę jeszcze sprzątnąć duży pokój i korytarz, ale jeszcze wcześnie. A wieczorkiem włączę sobie filmik i będę odpoczywać, w końcu się spełni moje marzenie o leniuchowaniu w domku :) Saszka - przytulam cię 🌻 nic nie radzę nic nie mówię... Ninka - kurczę! żałuję, że nie mam komórki do D. bo bym mu podpowiadała jak ma ci robić niespodzianki :) hehehe faceci sami nie wpadają często na dobre pomysły, a spróbuj jakiejś przyjaciółce wspólnej napomknąć, może mu przekaże :P Tygrysek, Rokita, Mała - 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brywieczór tak sie dziś czuję ( a czytam,że nie tylko ja :o) [URL=http://img166.imageshack.us/my.php?image=murhu0.png]http://img166.imageshack.us/img166/2803/murhu0.th.png Saszka -...\"a moze tam za rogiem czeka Anioł z Bogiem\"..😍 A jak Tośce egzamin poszedł? Air-a nie wpadłabyś do mnie z rozpędu posprzątać ? :D Nina- Jula rośnie a my juz tak daaawno jej nie widzelismy ;) a jakiej muzyki słucha? :) Mała - ja lubię SF i fantasy ale tego nie znam:) Tygrysek-obudziłaś nas a traz gdzie brykasz ?:) Klusia-a ty gdzie? dla zakręconych: URL=http://img326.imageshack.us/my.php?image=zakrconayl6.png]http://img326.imageshack.us/img326/3263/zakrconayl6.th.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej diabołki :) melduję, że zakupiliśmy kanape o słodkiej nazwie.... SARA :) Tygrysek 👄 :) Teraz zagraciła nam chwilowo salon, bo nie ma jak jej wnieść na pieterko, ale może wpadnie jakiś kolega i pomoże.... ;) rokitka- ja sie też tak dziś czułam...i padłam po 16.00, spałam do 19.00...Normalnie urwał mi się film :) Chyba skumulowało mi się zmęczenie i dziś pękla zyłka. Za to teraz ululałam Julke, D. siedzi w wannie w pianie i czyta...Playboya a ja popijam Karmi i piszę do was :) AIR- jesteś moją bohaterką co do porządków! ja w tym roku totalnie olałam temat, co w moim przypadku jest niesamowite. Umyłam dzis tylko 2 okna ;), przez które już totalnie nic nie było widać, a reszta czeka do wiosny :) Inne priorytety :) Wigilię spędzamy we trójke, tato jedzie do mojej siostry, więc tylko przygotuje uszka z pieczarkami (kapusty i innych grzybow na razie unikam), ugotuje barszczyk, usmażę rybkę, zrobie sernik na zimno i upiekę szarlotkę lub makowiec i .... to tyle :) Za rok to bedą święta! Julka bedzie już demolować mieszkanie, choinka to bedzie wyzwanie do ściągania bombek i światełek....no i prezenty!!! W tym roku Julka dostanie książki z wierszami Brzechwy i Tuwima- jak je poczytałam to slodkie dzieciństwo mi się przypomniało :) saszka- no własnie jak egzamin Toski? I co ona miała zdawać? szafirku- to razem pijemy w święta? ja też trzydziecha, ale jakoś nie mam z tego powodu doła. zaglądam ostatnio do lusterka i widze w nim...fajna babkę, która ma już co prawda kurze łapki i inne mankamenty, ale....lubię siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na TV4 zaczyna sie film \"Tancząc w ciemnościach\" z Bjork w roli głównej. Polecam! Niesamowity, wstrząsajacy i jaka niesamowita muzyka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nową deskę klozetową :D w pingwinki! choć kanapa, to mebel bardziej reprezentacyjny :p z deski też można się cieszyć! idę sprawdzić czy wygodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D pozniej opowiem co sie dzialo, na razie sie melduje, ze jestem i mam sie dobrze (no moze ciutke znow chrypie, ale to jest drobny szczegol ) wspanialej, cudownej niedzieli Wam zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita 🖐️ te nogi są niesamowite, tylko widać, że się ich nie dogoni :) Tośka przyniosła w zębach papier, z jednej strony jest świadectwo ukończenia kursu psa tpwarzyszącego a z drugiej oceny i tekst psiarzom na pewno powszechnie znany, (ale na wszelki wypadek, ctrl c-v nic nie kosztuje :) ) \" Jedynym absolutnie pozbawionym egoizmu przyjacielem, jakiego człowiek moze posiadac w tym samolubnym świecie, jedynym, ktory mu nigdy nie okaze niewdziecznosci ani go nie zdradzi, jest jego pies. Pies pozostanie przy człowieku w dobrobycie i ubóstwie, w zdrowiu i chorobie. Bedzie spal na zimnej ziemi, smagany przeszywajacym wiatrem i szalejaca sniezyca, aby tylko byc przy swoim panu. Ucaluje dlon, na ktorej nie ma dla niego ani kaska strawy, bedzie lizal rany i wrzody, towarzyszy czlowiekowi w tym brutalnym zyciu. Pies strzeze snu swego pana biedaka, tak jakby byl on ksieciem. Kiedy wszyscy inni przyjaciele odchodzą, on pozostaje. Kiedy znikaja bogactwa i dobre imie wali sie w gruzy, on jest tak staly w swojej milości jak slonce w swej podrozy przez niebosklon...\" Senator George Vest, 1870 Deska klozetowa jest troszkę mniej wygodna do spania, ale podobno jest to nie mniej niebezpieczne urządzenie jak łóżko, najwięcej ludzi umiera w łóżku, a zaraz potem w statystyce jest klop (podobno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - rozmazałaś mi makijaż zrobiony cudnymi cieniami z H&M (polecam, są świtne). Przeczytałam o tym przyjacielu i popłynęłam... gratulacje dla Tośki :) Ninka - świetna babka jesteś, co ci napisałam na maila, jestem pod wrażeniem twojego świetnego wyglądu na zdjęciach, po twoich opisach się spodziewałam zapuszczonej kobiety, a na zdjęciach młodziutka i świeża babeczka :) dobrze, że się zakupy udały, nic tak nie cieszy jak nowy mebel zagracający :D \"Tańcząc w ciemności\" film bardzo dobry, ale na maksa depresyjny, Lars Von Trier jest świetnym reżyserem, ale do jego filmów powinni dołączać żyletki :P odpadłam jak obejrzałam \"Przełamując fale\", te filmy łamią serce. Rokitka - hehehe z rozpędu mogę wpaść :) ja jestem typem kurki domowej, lubię sprzątać, prasować, zmywać, myć okna, naprawdę lubię, tylko nie gotuję, ale myślę, że jakbym się nauczyła to też bym lubiła :D Zdjęcia rzeźb, które dajesz w linkach są super, to jest ten sam autor? Tygrysek - twój wpis jest tajemniczy :) gdzieś byłaś, było fajnie, ale gdzie i co robiłaś to już nie łaska? :P Gio - dzięki za filmik z Pati :) ona jest cudowna jak zagaduję i łapkami macha :D Próba filmiku się powiodła :) Ja teraz spadam. Dzisiaj czekają nas zakupy, bo wczorajszy dzień był dla mnie leniwy, rodzice poszli sobie z domu (jak wczoraj pisałam :P) a ja czytałam pracę mgr mojej koleżanki, popadłam w kompleksy, bo jest świetna i przeczytałam zaraz moją też i się pocieszyłam, bo nie jest najgorsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Klusia sie znalazła :) 😍 Co do tekstu o psie- czy ja jestem nienormalna czy tylko głupia? :( Pytanie stąd,że nasz pies, kochany,mądry,nieprzewidywalny po ukończeniu półtora roku,po kursie (zdał na 3 bo na \"leżeć\"kiedy miał mieć uszy w sztorc i warować- gapił ,się śledząc wzrokiem i całym sobą, lot bociana :D)-ten pies użarł mnie tak, że do dziś mam niesprawną prawą rękę i zywność kupuje tylko krojoną...a jednak sie z tym tekstem zgadzam! i tak bardzo, bardzo chciałabym miec psa..i kota...kocham kazde z tych stworzeń inaczej ale z równą siłą i wiem, ze byłoby mi z nimi dobrze a im ze mną, gdybym...bywała w domu :( sprowadzać zwierzaka do domu, w ktorym musi siedzieć sam-wiecej tego nie zrobie.. Nina-przyłączam sie do komplimentów-też jestem pod wrażeniem :) A film bardzo chciałam zobaczyć ale nie mam tv4:( Gio- ja też chcę filmik:) Air-dzięki za dobre chęci..czy mogę prosić cie o rękę? :D Te rzeźby \"dostałam\'- nie mam pojęcia gdzie są ale mnie zachwyciły:) Zwłaszcza Golum czy jak mu tam;) Tygrysku-czekamy:) na żółtą spódniczke też :) Jeszcze dla tych co na diecie: [URL=http://img350.imageshack.us/my.php?image=dietaze4.png]http://img350.imageshack.us/img350/9247/dietaze4.th.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misku-pewniewcaleniegruby:) Deska w pingwiny? to cudowny środek anty...depresyjny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×