Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Majorku - Pyrantel jest świetny, ale cała rodzina musi przejść kurację, nie mam pojęcia, czy jest na receptę, ale bierze się chyba raz i powtarza a 10 dni. Prawie każde dziecko przechodzi przez pasożyty, więc sie nie martw za bardzo, tylko działaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - ja też myślę, że MUSISZ jechać, ale widzę, że już Cię nie trzeba przekonywać :) A na jaki temat chcą z Tobą rozmawiać i w ogóle o co chodzi? :D ale zajebiście!!! Koniecznie nam powiedz kiedy emisja programu, ja to nagram :) Ale jestem padnięta...wczoraj jeszcze było super samopoczucie, ale dzisiaj jest koniec...łazienka w ruinie, jadę do babci się wykąpać :) ale czad :D hehehe Gawron - się nic nie przejmuj i do niczego nie przyznawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka=> Do \"Miasta kobiet\"? :D Super! Koniecznie jedź! Będę oglądać! :) Spadam bo padam :O Do 19.00 mialam szkolenie z pierwszej pomocy :O Fajne, bardzo dobrze przeprowadzone, ale padam na pysk. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem kto to jest Marzena Rogalska i nie mam tego TVN styl :o Ale i tak was kocham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie znam programu i nie mam tvnn style ale jak bede wiedziala kiedy emisja to sie wpakuje do moich rodzicow!! Ninka- na afisz!!! :D a czy ty wiesz na jaki temat tam bedzie program?? czy tak ogoolnie?? bo ja nie wiem jaka jest konwencja! Majorek - nic, a nic sie nie znam, mam nadzieje, e bedzie dobrze... ide ogladac krakowska debae Ziobro kontra Gowi - chyba ze mnie szlag trafi :) wydalismy dzis prawie 500 zl w selgrosie, ale ma nam wsyztskiego starczyc do swiat... mam nadzieje... a z tym mieszkaniem to dalej myslimy, jeszcze nie wiem jak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina rewelacja!!! jestes naprawde wyjatkowa osoba :) Jesli moge sie dołaczyc to jedz!! :D ja oglądam TVN STYLE codziennie i raz nawet wygrałam u nich książke w konkursie :classic_cool: :D Rokita wysłałam meila do Ciebie :) tak długo mi zeszło że az wstyd :-0 no ale poszło :D pozdrawiam :) Airku nie ma to jak remont w domu mieszkaniu w którym trzeba w tym samym czasie mieszkac .. trzymam kciuki za szybkie wyjście ekipy z domu :) Majorku mma nadzieje że szybko Małgosia wyzdrowieje :) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam TVN style , nawet zwykłego TVN nie mam zabardzo ;) napisz Ninka co ty masz tam robić w tym programie, i na czym polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salem Alejkum! Buuu wlasnie do mnie dotralo, ze nie mam TVN Style... a musze Ninke obejrzec! Nic to najwyzej sie do sasiadow wpakuje hehehehe Air -> wzielam do pracy yerbe ale bez bombilli... qrcze nie mam jak tego wypic teraz!!!! wszedzie pelno \"fusow\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻👄🖐️ Bardzo lubię TVN Style, choć niektóre programy mnie wkurzają, np. Martha Stewart doprowadza mnie do rozpaczy swoją drętwotą...nie mogę na nią patrzeć, a jej program zwyczajnie mnie nuuuuuuudzi. Ale Miasto Kobiet uwielbiam i jak tylko mogę - chętnie oglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Jestem w pracy i dawno nie byłam taka szczęśliwa z tego powodu :) nie ma to jak wyrwać się z pola walki :) jestem niewyspana, jakaś taka wczorajsza, jedna zarwana noc i takie konsekwencje? nie nadaję się na balangowiczkę :P a poza tym włosy mam sztywne od kurzu, który się unosi w mieszkaniu, mój kot z białym brzuszkiem i łapkami stał się szary :) mam nadzieję, że ta bardzo brudna, kurzowa robota szybko się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiek - tak jak Tygrys napisała :) Ja czasami zaparzam całą torebkę i piję tydzień :) czasami pół, a czasami tylko łyżeczkę, tak jakbym parzyła liściastą herbatę, w zależności jaka jest pora dnia, jaką mam ochotę na yerbę, albo czy mi dany smak odpowiada, czasami wychodzi taka mocna, że aż mnie ciarki przechodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Rzuciłam tylko okiem - dzięki Wam :) Przeczytam później, bo muszę pozmywać :P Pediatra przepisała właśnie Pyrantel (Gawron :D ), a tylko dzwoniłam, odbierzemy później recepty. Jutro wielkie sprzątanie, zaczęłam już wczoraj - zmnieniłam małej pościel, ale jutro też muszę :) Naszą też zmieniałam po ślubie .. i znów muszę :P Teściowa dostanie tonę prania :) no i właśnie.. wolałabym nigdzie nie jeździć z Gosią przez te 2tygodnie.. ale z drugiej strony chciałabym sama prania dopilnować itp rzeczy :) A jeszcze wczoraj do obiadku dziewczynka dostałą czosnek, na nasz obiad (ona też jadła) zupa pomidorowa (jedyne kwaśne, co miałam w domu) :) Anioł dostał przykaz kupienia kapusty kiszonej i kupł małej jeszcze kefir, który wydoiła cały :D (dla mnie blee te białości mleczne :) ) Gawron wklejasz linka, wciskasz SPACJĘ i dopiero enter :) sprawdź - to działa :D Nina łoł, ale propozycja! :D A jaki temat ? Buziole usiądę, gdy Niunia zaśnie.. chociaż dziś obudziła nas .. o 8 dopiero.. więc nie wiem, jak to będzie z tym snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trafilam nina obok farbiarkiej jest pensjonat American House czy jakos tak - doba nie przekracza 200 zl, jesli chcesz to moge Ci namiary na to podeslac, prosze tylko o kontakt mailowy jesli jestes zainteresowana a farbiarska jest kolo... mojego domu:P pozdrawiam diabły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa- witaj :) Dzieki za propozycje, ale postaram się jeszcze tego samego dnia wracać do domu, to bedzie lekka masakra ze wzgledu na poźny powrót, ale.....czego się nie robi dla Rogalskiej :)? Odpowiadam: program ma być o stracie najbliższych, o tym , że warto mowić, że ich kochamy, bo czasem...czasem nie mamy na to już szansy.... Asystentka redakcyjna wyczaila mnie na forum, pisałam tak dobre 2 lata...zaproponowała nagranie...i już :) Miasto Kobiet to taka rozmowa, prowadzona w kameralnym wnętrzu, dwie prowadzące (Ukochana Rogalska i Maruszeczko bodajże)....taki tok-show, czy cuś.... Chyba wam nie powiem kiedy to będa puszczać, bo ja jestem totalnie antykamerowa i antyzdjęciowa! Spalę się ze wstydu!!!!! Ale trudno....zyje się raz. Tygrys- byłam wczoraj na aerobiku! Normalnie szał w trampkach, zajęcia są na 20.00, sala wieeeeelka , na niej z 50 kobit, dużo miejsca, fajna prowadząca, ale cwiczyłam już z lepszymi ;) problem jest tylko taki, że zajęcia sa 2x w tygodniu :pon i czwartek i ten czwartek mi nie pasuje, bo prawdopodobnie od przyszłego tygodnia i mój D. bedzie jeździł na treningi i \"męskie\" wieczory...wynajeli w końcu jakąs salę....więc chyba poszukam innego klubu, ale ten drugi, w którym już byłam jest sporo dalej od mojej mieściny...poza tym ma mała salę.....ale zajęć więcej i ciekawsze są ....musze to jakoś ogarnąc... gawron, misiu- mam już wasze maile! Uwaga! Wysyłam jakies foty i prosze o to samo :) Aha- kosmici oddali mi już moja Julke :)! Wróciła do normalności, histerii brak, uśmiech od ucha do ucha...nareszcie :)! Ufff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka -> super :D a jak Ty sobie kondycyjnie poradzilas? jakies zakwasy masz? mam nadzieje, ze uda Ci sie wszystko tak ustawic, zeby miec czas na fitness :) uff to dobrze, ze kosmici zwrocili Julke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - jak to nam nie powiesz kiedy będzie ten program???? normalnie oczom nie wierzę :D Aerobik fajna rzecz, w ogóle ruch jest fajowy :) no i super, że D. znowu będzie się spotykał z kolegami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Będę siedzieć murem przed TV, albo wystawię czujki! Powtarzają te rozmowy i powtarzają i w końcu się uda! MUSI sie udać, a Ty Ninko nie telep się kochana, tylko ćwicz aparat mowy: ma me mi mo muuuuuuuuuu....i tak w kółko! (byle coraz szybciej) i: no to co, że ze Szwecji? (również coraz szybciej) i: Poczmistrz z Tczewa, rotmistrz Czchowa. (I na odwrót) :) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee no, umarłam w trampkach! Gawron jest the best :)! ja mówię z prędkościa światła, ale tam się najem jakis leków uspokajających czy cuś ...coby mówic WOOOLNOOO i WYRAŹŹŹŹNIEEEE..... ;) Nie....żartowałam AIR...TOBIE powiem ;) A co tam ! Będe się lansowac w TV! :) WSZYSTKIM wam powiem, he, he :) tygrys- z moją kondycją....to byłam zaskoczona. dałam radę spokojnie, baba dawała czadu, a ja z nią....nic to, że byłam najbardziej purpurowa na sali....nic to .... ;) No własnie z tymi spotkaniami D. to nic pewnego...to organizuje ekipa, z która nie jest jakos szczególnie blisko...i mogą sobie nie podpasowac.....a ja i tak znajde sposób na fitness! jak się wczoraj czułam bosko! Zakwasy pewnie będa jutro, bo dziś pikuś :)! Ale powera dostałam jakiegoś takiego...i człowiek głupot zadnych w głowie nie ma.....normalnie szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diabły :) Zalatana jestem od poniedziałku to potrwa jeszcze....8 tygodni :O Nic to, Ninka daje radę, to ja też dam :D:P Wczoraj wrócilam o 19 do domu i Jasiek zaczynał się wściekać, gdy nie mógł mnie dotknąć :O❤️ . Nie wiem co by było, gdyby mnie nie było cały weekend :O:D Gawron=> fajna z ciebie żmijka 😘:D Dla wszystkich Diablic po buziaku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka, jesteś naturalna i spontaniczna, będzie dobrze :) i jeszcze poćwicz: czy trzy cytrzystki grają na cytrze, czy jedna nos trze a druga gwiżdze? :D ghana, :D Ty nie musisz ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza=> 😘 Jaś ma rozmiar 23. To chyba sporo. Pani w sklepie powiedziała, że duże jak na ten wiek :) My po letnich sandalkach i tenisówkach mamy na teraz takie granatowe elefanteny na rzep (super!). Ale takie prawdziwie zimowe jeszcze przed nami - poczekam na mróz (poniżej 0 oC) albo śnieg. Sylwuś=> kurs bardzo fajny i też uważam, że przydatny (oby nie, ale...) Tyle, ze to bardzo wyczerpujące słuchać i ćwiczyć (!!) do 19. Ale były fantomy dorosłych i niemowlaka, więc wszystko można było przećwiczyć :|) Donia => poproś Dasię, zeby szła ładnie spać o 21, jak Jasio, bo mama nie moze pogadać z ciocią na skypie :P:D Wogóle cię nie ma :O:(😘 Oooo, widzę że z bucikami zrobilyśmy podobnie :D😘 Majorek=> Wpadaj częśćiej, bo tu same mamuśki :D Na Diabłach nie zawsze jest jak o dzieciakach pogadać :) Grzywcia=> Dawaj fotki w pelnym rynsztunku :D😘 My mamy najbliższe wesele 7.06.08 :O:P Nic wcześniej się nie kroi. Może lepiej, bo muszę schudnąć. Chyba że przez tą dodatkową pracę schudnę, bo latam jak kot z pęcherzem:P. Byle mnie tylko do końca listopada jakieś przeziębienie nie rozłożyło, to dam radę :D:classic_cool: Jaaga=> witaj 🖐️ Zostań, tu takie \"niedobitki\" zostały, ale jest fajnie i klimat pozostał :D Takie jest moje zdanie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×