Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

meldunek z pola bitwy: Saszke zalalo i nie ma Netu... (a moze to Saszka sie zalala i popsula Net??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, od kilku dni intensywnie o Tobie myślałam, miałam do Ciebie zamiar dzisiaj dzwonić!! Napisz, co u Ciebie, nie bądź taka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dlatego gio się odezwała ;) ściągnęłysmy Ją myślami! tygrysku, dobrze, że saszka telefonu nie utopiła :) szam, o chorobie lokomocyjnej pogadamy w podróży! bo próbowaliśmy chyba wszystkiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ma już net :) Dermikę polecam- ja jestem zadowolona - moge wziac ze soba to sie posmarujecie :)) A Loreala i Garniera nie lubie... za duzo razy sie zawiodlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od północy grzmiało i lało, koło pierwszej wywaliło internet i sieć więc się wyspałam. dalej spokojnie regularnie leje, niebo zasnute - wygląda na dupówe-trzydniówe, dlaczego jakoś wcale mnie to nie dziwi????? :D :D :D :D trudno, będę spać w kaloszach. Nina, misiu - nie zapomnijcie wziąć kostiumów do pochwalenia się (misiu, koniecznie - musisz mnie przeszkolić jak się szuka takich po 60 zł, bo jak mi się coś podoba to płace 200) jeżeli jedziecie pociągiem, to ja buasa dzisiaj oddaję i jedziemy w 4 kaloszem, tylko lampę mam strzaskaną , musiałabym gdzieś szybko kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwórko w mojej kamienicy zalane po kostki - rokita, do ogrodu chyba amfibią ... jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, eeee czyli my tez pociagiem?? czy tez na bus'a sie zalapujemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auto już spakowałam :) Tylko jutro ostatnie rzeczy wrzucę i luzik :) saszka- ja kostiumy owszem, wziąć mogę, ale nie będe nic przymierzać! ;) Zmartwiłaś mnie opisem deszczowej fali....u mnie też leje non stop ale co tam- wino mamy, humory superowe jak zawsze więc będzie bosko!!! Gio- ulala! Witaj kochana! Wpadasz jak po ogień i nic nie napiszesz więcej? I jeszcze znikasz na lipiec i odpoczywasz od netu? No ładnie! Szkoda, że na diabłach się tak nie umęczyłaś pisaniem ;) Czekam na wieści od ciebie! Miała być niespodzianka na zlocie....bo namawiałam Borewicza by z nami pojechał...i już nawet się napalił i stwierdził, że owszem, JEDZIE....ale dziś wysłała\\ smsa, że jednak nie....szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co Wy straszycie tymi ulewami? przecież mówię jak będzie jutro :P w Poznaniu duszno jak diabli, deszcz by się przydał, ale chmury już naszły i chyba coś z tego będzie. Po ilu winach będzie nam wszystko jedno? :) Mam już bilet kupiony na jutro, więc nie ma odwrotu :D hehe Gio - hello :D pewnie, że Cię będziemy chciały, tylko w końcu wróć :) Ninka - no ja wiedziałam, że Borek ma być, cieszył się....buuu szkoda... Ja używam Garnierów: na dzień Garnier czysta skóra, bo ja mam ciągle problemy z cerą, pierdzielona cera mieszana, a na noc też Garnier - regenerujący i jestem bardzo zadowolona. Muszę się zacząć pakować, a nie mam weny...nie chce mi się...czemu ja jestem taka leniwa??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej :) Gio !! 🖐️ świetnie, że się odezwałaś :) To Tigr Ci nawet o zlocie nie powiedział?.. Ja używam teraz garniera Podstawa pielęgnacji, jest taki fajny delikatny.. jak nie krem.. i nawet Paw czasem się posmaruje.. hehe (dooobrze, nie będzie marudził, jak powiem, że mi się skończył i nowy trzeba kupić hehehe). Wiecie.. nie mam bluzki z długim rękawem.. więc.. chyba nie wezmę.. (dwa rzędy w szafce ;) ). No ale nic co by się nadawało.. kurna.. no :) Air dziękuję za prognozę (bardziej mnie te stopnie interesowały.. hiehie) Szam dobrze wiedzieć takie rzeczy o kremach... :o ( i nie tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uzywam Garniera :) Majorek -> nie masz zadnej bluzy nawet? nie wierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bluzki są beznadziejne kilkuletnie itp.. no iwolałabym taką, żeby mi nerki bardziej zakrywała :) bluzy są jakieś.. ale.. gorzej potem coś jeszcze na to założyć :) hehe dam se radę :D Gorzej, że jednak zapomniałam wczoraj naładować baterii... dzisiaj ładowałam, przed chwilą wyjęłam z ładowarki i co? dupa, nie chce działać aparat... nosz..k... ale to dlatego, że to jest aparat nr i dawno nie używałam.. i nie wiedziałam, które są które :) Dobrze, że przypomniało mi się, że aparat potrzebuje karty ;) I jej znaleźć nie mogę.. hehehehe. Ale już mam plan awaryjny ;) Dziecko mnie bardzo "wspiera" do tej pory nie zasnęła, chociaż położyłam już dawno.. Co chwilą muszę wylewać itp z nocnika.. i nie mogę sięna spokojnie szykować, zastanawiać itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między kroplami deszczu: Gio- też myślałam o tobie, i że szkoda,że Cie nie poznam osobiście:) Dziewczynki-Polary obowiązkowe! w nocy jest naprawdę chłodno w ogrodzie! mam w domu ze dwa cienkie i jeden grubu, które mogę pożyczyć:) ksaloszków ani peleryn nie mam- nie wiem gdzie są, jest bliższe prawdy ;) a kostium kąpielowy? moze jutro w południe się przyda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. O 22.19 [czyli pół godziny wcześniej też] nie będzie mnie w domu, bo będę odbierać M ajorka i Małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy kolo 22:30 :D a skad ja teraz wezme polar?? iii taaaam wystarczy mi bluzeczka i kurteczka (cienka, letnia, zeby nie bylo watpliwosci ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę taki gruby sfetr rozpinany, bo cieńszy jest u mamy :) ale peleryna przeciwdeszczowa, to jest to :D heh a może .. jednak wezmę tę kurtkę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahahahahaha napisałam sfetr.... no nie... ;) ja, która miała piątkę z ortografii..... :D:D no nie mogę.. :) Karta do aparatu znaleziona, wyczyszczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po telefonie Małej, w natchnieniu znalazłam 4 śpiwory [dwa starego typu,dwa nowsze],dwie peleryny, o polarze pisałam,że mam,wiec Tygrysku nie zmarzniesz:) 22.30 gdzie? opdisz na maila lub sms-em Tygrysie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze WY sie cieszycie ze wpadlam do was .. :) ..naprawde cos w tym jest .. na NASZA SZAMANKA .. to juz najlepiej wie jak dziala ..\" biala magia\".. :) ..myslami mozna sciagnac osobe .. no i jestem ..:) Tygrysek .. z Kubusiem to żartowalas prawda ??? :P On juz ma 3 miesiace i juz jestesmy po Chrzcinach .. :) Patrycja gada jak mala papuga .. calymi zdaniami ..i naprawde moge sobie z nia juz pokonwersowac .. :) Mala mądralińska .. Dla przykladu ..: wczoraj byla z K. i D. czyli z rodzicami na USG ( 22-gi tydzien) ..i lekarz jezdzil glowica po brzuchu K. a ona jak sroka patrzyla sie w monitor ..i nagle mowi do lekarza ..\" ..a co bendzie ..opczyk czy lala ??? \" :D:D:D K. sie poszczala .. :D ..a lekarz mowi ..poczekaj zaraz zobacze ..wydaje mi sie ze będzie lala ..\" !!!..do dzis rycze ze smiechu .. :D ..i taki cyrk z nia jest na codzien ..co sekunda cos wymysla .. Takie moje cale zycie .. albo ja jezdze do maluchow albo one do mnie przyjezdzaja .. a w miedzyczasie normalka .. pranie ..sranie ..gotowanie i zmywanie ..:) Zazdroszcze wam tego Zlotu .. az mnie skreca .. :) Tygrysek .. mur beton .. sierpien ..!!!:) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, mam taki raisefiber że ręce mi się trzęsą i nie umiem trajić w klawiaturę. jeszcze mam uważnie zastanowić sie-3 teczki pilockie, przejrzeć, kasęprzeliczyć... 3 maile, ... spakować się? ... i żeby dziewczyny na mnie nie czekały Rokita, jak atam prace drenażowo- melioracyjne na działce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogrodzie wichura strząsnęła ...wszystkie czereśnie,których dla was sobie tak odmawiałam :p ;) ale mój kręgosłup nie był juz w stanie wszystkiego pograbić, tak,ze nie dość ,że nie podjecie to jeszcze do roboty was zapędzę :p :D Gio- czytając cię widzę,że jestes w swoim żywiole,wnuki to podobno nagroda,ze się nie zamordowało własnych dzieci-ktoś tu tak ostatnio napisał :D Będziemy myślami z tobą też:) Saszka- a moze to pan parkinson? ;) WEZ LATARKĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja kurna harcerka nie mam latarki :( będę se komórką świecić :P hehehe laski już jadą, ale im fajnie, czyli zlot już się zaczął :D też mam reisen fieber, ale już plecak spakowany...hmmm w zasadzie już bym mogła jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air= weź plecak na ramię, manierke do pasa, wędrówki w druzynie czas nadszedł! :) A nie mozesz dokupić jeszcze latarenki? ;) już za chwileczkę, już za momencik....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochodnie proponuję :D Ściskam Was, bawcie się dobrze, ładnej pogody życzę i dużo zdjęć robić proszę ! :) ech ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawronku, a może masz plan, zeby w wakacje podjechać do Płocka? Wyjażdżamy na wakcje mniej więcj 16.08 i do końca sierpnia, więc poza tym okresem baaardzo bym chciała się z tobą spotkać :) Ależ przygotowania! :D Czuć tą gorączkę nawet w waszych postach :) A kremy fajne (jak dla mojej skóry) i nie rujnujące portfela ma olay. Airku, cera mieszana (oj coś o niej wiem :O )fajnie reaguje na serum z tej firmy i total effect (jeden z kilku rodzajów). Coś jeszcze mialam...ale nie pamiętam :D Aha, BAWCIE SIĘ DOBRZE, CUDOWNIE, WSPANIALE!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzejmie donoszę że: dojechałyśmy jeszcze nie zdemolowałyśmy Rokicie mieszkania wyspałyśmy się robimy śniadanko :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×