Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

O Znudzony ❤️ kope lat :) miło Cię spotkać w tym samym czasie :D Ok, chcecie, to troszkę opowiem :D bo.. moja Mała Gosia ma już dwa tygodnie :) urodziła się w niedzielę i moje 18letnie sąsiadki oświadczyły, że to będzie święte dziecko ;) ;) bo: 1.tego dnia w naszym kościele odbyła się koronacja obrazu Matki Boskiej (Łaskiej) i byli wszyscy najważniejsi kościelni (i nie tylko) razem z Glempem.. 2.były wybory i wygrał pis chyba (chociaż nie wiem, jakie to ma strategiczne znaczenie kto wygrał) ;) 3. polskie siatkarki zdobyły Mistrzostwo Europy po raz drugi :D:D O tym ostatnim poinformowały mnie nawet w smsie z gratulacjami (bo pewnie nie miałam informacji :D:D) Szpital wybrałam dobry i naprawdę chwalę sobie pobyt tam i poród, chociaż podobno w tym drugim, nad którym się zastanawiałam, jeszcze jest lepiej, bo wszystko przy dzieciach robi się w sali gdzie leżą, czyli przy mamach :) Anioł był ze mną przy porodzie i oczywiście widział więcej niż ja :) (np. jak maleństwo jeszcze wychodziło, włoski, główkę :D). Potem te dwie godziny po też - narobił filmów i zdjęć ;) W ogóle to bardzo mi pomógł, starał się, żebym nie myślała o bólach, przy parciu głowę mi trzymał, chociaż ja prawie tego nie pamiętam :) A Maleństwo? :) my nie widzimy podobieństwa na buzi do nas :) do tej pory, chociaż jak oglądałam zdjęcia jej poporodowe, to faktycznie jak parę osób dostrzegłam wykapanego tatusia w niej :) ale włoski (dużo) ma po mnie chyba :) Za to Anioła mama powiedziała, że do mnie jest bardzo podobna hihi. Jest słodkie maleństwo, minki trzepie boskie, a jak do tego dołączyć rączki, to już w ogóle :D I nie wiem, co tam jeszcze dopisać mogę ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majoruś - jeszcze powinnaś dodać, że to najpiękniejsze dzieciątko na świecie i na pewno tak jest :) 👄 Znudzony - Boże, to jest wasz dom na tych zdjęciach? Toż to prawdziwy raj, basen, piękny ogród, mostek, fontanna. Czy to wypada żeby naczelny Diabeł mieszkał w raju? :D Piękny jest :) Gio - hehe, powiem szczerze, że ja trochę zapomniałam :P hihihi jak przyjdzie to się zdziwię :) Elles, Borewicz, Tygrysek, Kasiek, Saszka, Ninka i inne Świry większe i mniejsze :P pozdrawiam Was gorąco :D Na 99% będę miała praktyki w Wydziale rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, w sekretariacie :) Ale będą jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - cudne dziecko :) - kiedy przyjmujez odwiedziny?? :P aha - co do urodzin w niedzielkę - ja jestem ich żywym okazem :D i chyba samo za siebie powie to, że w pracy zamiast siedzieć np od 10.00 do 14.00, to np siedzę do 15.30 lub nawet 19.00 - znaczy lenistwo nie wchodzi w grę :P AIR - z ust mi wyjęłaś pytania do Znudzonego - cudne to ich \'piekiełko\' :D Gio - gratuluję licencjata K :D - ja też na Donalda :) no to spadam do obejrzenia jakiegoś filmidła dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ...co tu gadać Gio ..tematy są okołodupne:D i do tego śliskie jak kto posmaruje:D:i do tego trzeba baczyć na terminy przydatności. Jak na reazie to ja jeszcze nie będę modernizował swoich spodni, bo kieszonka wyjdzie za mała czy cuś i jeszcze będzie piła:D a ja głosowałem na Donalda ..może będziemy mieli prezydenta z takim amerykanckim imieniem:) no jeśli Gosia Majorkowej będzie tak leniwa jak \"leniwa niedziela\" to możemy spać spokojnie ... wiadomo że mamy w gronie Diabła pierwszej instancji:D Saszka ...zdrowiej ..i jako pierwszy sprzęt Ty postaw kompa;) Tygrys ....a kiedy do Wojewódzkiego na kanape? tylko mów prawde ..bo musze to nagrać;) powodzenia:) Znudzony ..pojawiaj się częściej ..bo widzisz ..że zaraz Gio mi będzie robić na drutach, plisowanki w spodniach :D:D i jeszcze dojdzie do tego że będziemy przerabiać korenspondencyjny kurs szycia i haftowania..i to nie jak z opowieśći Niny:D ... a potem serwetki,szaliki .....e Majorkowa ... no ale ruszam się czasami ;) No to [ukłon w spodniach od przodu] dla aniola że przy porodzie był przy Tobie, ma gość stalowe nerwy:) no i foty jakieś ślij jak znajdziesz chwilę czasu:) Airka ..znaczy czemu jaja będą z tymi praktykami ? bo jakoś mnie ten niemiec dopadł;) Nina ..i co tam wcinałaś na obiad:P gadka się urwała ..bo się zasięg skończył, ale tak jak mówiłem we czwartek się szykuj do sphinxa na browara;) Kluska.....halo ! daj znaki życia:) Mała..tylko małej Gosi ..nie proponuj skoków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, dzięki Borek. Napiszę sensowniej jak pozbieram myśli. Tygrysek, jestem na tym forum, bo to cudowni ludzie, zupełnie tak jak tutaj. Tylko problemy inne... A ja już tak mam, że się angażuję emocjonalnie... Wiem, że jakby co, następny raz uwierzę, że wszytsko będzie dobrze... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis to jednak nie durny \"klan\" a (nie wiem jakie, nigdy nie widzialam) \"Magda M.\" bylo... istnieje szansa, ze bedzie mnie widac, bo naprzeciwko kamary (chociaz w tle) mnie usadziali. Odcinek CHYBA 12 lub 13 ... scena w pubie z grillem... nie pytac sie jacy aktorzy, a nie ogladam seriali, wiec sie nie znam :P W kazdym razie sliczna sceneria... cudne miejsce to bylo!!! byly koniki, jeziorko jakies, slonce, cisza i spokoj.... poniewaz jak zwykle byly 3h czekania az sie wszystko zacznie to sie na sloncu grzalam, widoki podziwialam i ze znajomymi rozmawialam :) A jutro mam znow plan - tym razem chyba bedzie to \"Egzamin z zycia\" i bedzie mnie mozna w calej krasie ogladac, bo krecimy na.... basenie... ech... Majorek -> a kiedy zdjeciami sie z nami podzielisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Borewicz - no wiesz jaja będą na praktykach bo ja polonistka na gospodarce żywnością i rolnictwo, ale sekretariat to sekretariat, więc może być nawet całkiem nudno :) Ale jak szefa wydziału zobaczyłam to musiałam się pilnować żeby śmiechem nie ryknąć, bo stanął przede mną Połomski :P Gościu ma koło 60. a włos kruczoczarny farbowany, bardzo gęsty, doklejany jak przypuszczam :D hehehe Gio - wow, ja nie przypuszczałam, że to tak faktycznie z tą dupą, że się wokół niej świat kręci, zamiast wokół słońca, ale to wyjaśnia wiele rzeczy :P Ja teraz też nie mam wyboru i muszę na Don Donalda głosować. Tak czy siak będzie nami rządził Kaczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam dzisiaj dużą zaległość. Znacie kogoś, kto nie widział \"Kasablanki\" ? To nie ja.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No bo wczoraj była \"Casablanca\". Saszka ja znam kogoś kto nie widział, mój Michus :) Ja sama zobaczyłam po raz pierwszy jakiś miesiąc temu :P hehe i powiem, że się rozczarowałam, bo tyle szumu z tym filmem, że się spodziewałam Bóg wie czego :) Wstawać! Ja idę na zajęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalam światło! Tylko przelotem, bo zaraz wybywam. Przysiade wieczorkiem to cos napisze, bo az mi sie micha cieszy czytajac wasze wpisy :) borewicz- no yacha! tez myslalam o Sphinxie :) Na obiad była zupa jarzynowa oraz polędwiczki w sosie z pyszna surówką- mniam! Do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak oczy Was nie myla to ja, znowu o swicie :D Nie widzialam \"Casablanki\", kiedy to nadrobie ;) Cudnego dnia wszystkim zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też Casablanki nie widziałam i jakoś na razie mnie nie ciągnie... dziń dybry coś mi się w kompie porąbało - sam się resetuje :( w dodatku wiem, że jakiś sterownik od karty graficznej poszedł, ale nie mogę go zainstalować :( podobno może byc winne przegrzewanie coś trzeba z nim zrobić a teraz spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie goraco zrobilo :) i dobrze, bo jak zwykle nie dosuszylam wlosow po basenie :P Fanki moje kochane, krecilismy dzis 26 odcinek (\"Egzamin z zycia\"), emisja za jakies 2 miesiace i bedzie mnie przez pare sekund widac... ze 2 razy przeplywam kolo aktorow a raz zaczynam obok nich... Musze przyznac, ze bylo fajnie i bardzo mi sie podobalo :) poplywalam ze 2h a jeszcze dostane za to kase ;) no i jaki komplement mi sie trafil \"ale masz ladna muskulature ciala\"... tjaa moj tluszczyk... ;) Mala -> jakiegos zaprzyjaznionego informatyka musisz poprosic o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelki macie pozdrowienia od Szam. 🌻 Zaglada tu do nas, czyta ale kompletnie nie ma czasu pisac: praca, studia, przeprowadzka (ta upiorna baba!!) zajmuja jej kazda wolna minutke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tiger - ty oszalałaś? :) Ktoś ci taki świetny komplement powiedział, a ty że tak wcale nie jest, bo masz jakis tam tłuszczyk :D Dziewczyno, pewnie, że masz ładną muskulaturę i żadnego tłuszczyku :P Będę wypatrywać Tygrysa na basenie i jeszcze w \"M jak Miłość\" :) Może w końcu mi sie uda cie zobaczyć. Nina - hehehe o 4 minuty Cię wyprzedziłam :D Mała - może trzeba dokupić wiatraczek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku :) aż miło poczytać :D wiecie, ja naprawde nie mam zbytnio dostępu do komputera, już nie będe tłumaczyć dlaczego ale ciężkawo z tym. u mnie jako tako (po japońsku ;) ), w pracy tak że czasem nie mam ochoty wstawać i to nie z powodu wczesnej pory. ogólnie jesienna forma zniżkowa ale się nie daje ;) Znudzony...dzięki za zdjęcia! super! :) Gio...ty to jesteś...Człowiek-Orkiestra ;) Tygrysku, nigdy jeszcze nie udało mi sie ciebie zobaczyć w TV, chyba zaczne oglądać seriale ;) Ja nie widziałam \"Casablanki\"...ale to nie dziwne bo ja wielu filmów nie widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie zjechałam do domku...uffffff! Co za dzień! cały czas szarpanina, udowadnianie racji, negocjacje....pranie mózgu. Ale to dobrze, bo chociaż nie mam poczucia, że stoje w miejscu, albo-co gorsze-że się cofam w rozwoju :D Tygrys- no przeciez widziałam twoją super muskulaturę i nawet tatuaż powiększałam, by dojrzeć, że to delfinek, więc jaki tłuszczyk się pytam? No jaki?!! Moge ci oddać mój jak tak koniecznie chcesz, bo ja mam duuużo w zapasie ;) Będe cię usilnie wypatrywać w TV, bo ja lubię sobie \"poserialić\", a przy tym pedałować na rowerku i spalac kalorie- mój rekord 70 minut i 680 kalorii za jednym zamachem! Jestem w szoku :) Casablanki nie oglądałam NIGDY W ŻYCIU! Czy to oznacza, że jestem dziwna? Wczoraj nawet nie mogłam się przemóc, taki jakiś rozmemłanyyyy, przydługiiii i przenudzonyyyy mi się wydawał i natentychmiast zmieniałam kanał. Znudzony- no kurde bele! Toż ty mieszkasz jak król! Fiu, fiu :) A co trzeba zrobić, by mieć taki basen i takie otoczenie przepiękne? Zdjęcia są po prostu boskie! Boskie! Ja też głosowałam na Tuska, a dziś mnie rozwaliło jak zaczęłi się brudami obrzucać i powyciągali ci z PiS-u jakieś rewelacje o rodzicach Donalda, że niby w Wermachcie działali- rany! Kogo to teraz interesuje? Gio- ta plisowanka dla Borewicza!!!!! Normalnie top 10!!! Majorek- ucałuj córeczkę od cioci :) 😘 Borewicz- jutro się zdzwaniamy! Czy wy wiecie, że Borewicz będzie PIERWSZYM diabłem, którego zobaczę na żywo???!!! Rany, może to jakaś taka tendencja się zrobi i w końcu na jakiś zlot się załapię? Chę?! AIR- ja uwielbiałam pracę w sekretariacie! To była ogromna spółka i działo sie tyle, że nie miałam czasu do toalety wyjść!! Bardzo mile to wspominam...I pamiętaj: od sekretarki najwięcej zależy- che, che ;) Teraz już znikam trochę poczytać....Mam nowy "Twój Styl:, a tam widziałam kilka fajnych artykułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoś wie czy w ogóle warto sie szczepić przeciw grypie? czy te szczepionki są skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja sie jeszcze o prezydencie nie wypowiadalam... no pewnie, ze Tusk, pomimo tego... co jego nazwisko po ang. znaczy.... (pewnie juz wiedzie, po mail byl popularny i krazyl wsrod ludzi). Kaczynski byl prezydenetem Wawy i co zrobil?? G**** A co do mych miesni... foty sa sprzed prawie 2 miesiecy gdy regularnie jezdzilam rowerem, plywalam, silownia a teraz juz, niestety przybylo troche tluszczyku... tak czy siak w wodzie robie wrazenie, bo dobrze plywam :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam all 🖐️ Szczególnie pozdrawiam Znudzonego 👄 Borecki Ty Wawe nawiedzasz w czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - no ładnie się nazywa :) Musiałam zaraz sprawdzić :P Nina - no :) Borewicz fajny jest :D może nawet przeżyjesz :P hehehehehe Gio - ja mówiłam, że ty jesteś człowiek renesansu i zdania nie zmienię :) A ja właśnie skończyłam ćwiczyć, też chcę mieć ładną muskulaturę. A faktycznie pływanie bardzo ładnie rzeźbi, ja pływam mało choć bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> ciekawe ma nazwisko, nie prawdaż?? ;) Gio -> echem dziekuje... czuje sie chociaz troszke podbudowana, jednakze, ja wiem, co to tluszcz :P Kadarka -> a co Ty jej (filozofii) zrobilas, ze ja wykonczylas?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, koniec pracy na dziś! Czacha dymi! Miałem Dzis niwego klienta, którego musiałem wprowadzic w tajniki operacyjne :P Casablanca..oglądana i to nie raz(klasyka) Ta..rzesz Gio!!! ...taką mnie reklame zrobiłas a ja taki nie uczesany :D sam Neapolu nie widziałem:P Blondi ..no nie, to nie do Wawy a do Jeleniej, niestety z Wawką Nina ..no, jutro się zdzwaniamy:) Kadarka,Mała,Szam,Kluska...Majorkowa sorki ..że tak szybko sie zmywam ..ale jest zajebisty film na Tvp2 eXistenZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi -> hehe jeszcze sie okaze, ze jutro na targach sie spotkamy ;) Borek -> a Tobie jeszcze reklama jest potrzebna?? ;) Gio -> dziekuje!! 👄 nawet o tym nie wiedzialam... z tego co pamietam to tusk po ang w slangu oznacza uleglego partnera w homoseksualnym stosunku.. czy jakos tak... w kazdym razie perwersyjnie i o sexie.. maila juz skasowalam, wiec Ci doklanie nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się winna czuję że taki \"git\" Borewicz jest z taką zwykłą dziewczyną jak ja, podczas gdy tak go zachwalacie i rozchwytujecie... Gio ja jestem ciekawa w jakich kwestiach możesz przedobrzyć i czego jeszcze o Borewiczu nie wiem.. bo może go nie doceniam :P i na czym polega \"przerwa w życiorysie\" ? Pozdrowienia znad hiszpańskiego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio nie krępuj się, bo to do Ciebie nie podobne :P Jak się nie dowiem to nie zasne a co do doceniania to wszystko ma swoje granice ;) Tak bezkrytycznie też nie mogę :) Najwyżej mnie wymieni na lepszy model nie? Dobranocka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×