Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Tygrysek udanych wakacji!!! :classic_cool: Szamka ❤️ Ja mam braki czasowe, senne i odpoczynkowe a Borewicz rozważa kupno komputera. Net już sobie zamówił ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> Pewnie to już nieaktualne, ale byłam wczoraj w centrum handl. i spr., ile kosztuje czyszczenie kożucha- 129zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefff
JAk widze ten niesmiertelny temat "Diabeł pod moim łóżkiem mieszka" na rzygi mi sie zbiera juz chyba naprawde nie macie o czym pisac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! :D :D :D snilo mi sie, ze zapomnialam paszportu, wiec juz go wyciagnelam z szuflady i lezy na stole, na widoku ;) to byl straszny sen... o, dawno nie bylo pomaranczowych \"zyczliwych\" :P Brzusia -> mysle, ze Gio jeszcze nie oddala kozucha, wiec wcale nie jest za pozno ;) Elles -> dziekuje :) Malutka -> zniknal i juz, koniec kropka :P a co studiujesz?? Saszka -> a mnie nie pomachasz ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Szam :D jak dobrze Cię znowu widzieć :) a ty to masz duuuużo do opowiadania, my nic nie wiemy o Twoim Synku, poza tym co nam Tygrysek powiedział po waszych spotkaniach w parku :D Witaj w domu :) Elles - Cześć i czołem :) fajnie, że chociaż sekundę znalazłaś żeby dać znak życia :) Pozdrów Borka. Tęsknię za wami, wracajcie tu szybko :D Tygrysku - widzę, że przygotowania urodowe już zakończone :P chcesz mi powiedzieć, że pakować się będziesz dopiero dzisiaj w nocy, a jutro wylatujesz rano? hmmmmm masz silne nerwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek wszystkim :) Tajgera..o kurcze! moze zacznij sie pakowac juz? bo jak cos zapomnisz to bedzie klapa pozniej. A studjuje Tourism Management:P..wlasnie zaspalam na wyklady ;/ a mialam dzisiaj pogadac ze swoim tutorem ;/ Kurcze..wczoraj byla taka piekna pogoda..a dzisiaj pada co chwila i strasznie wieje :/ Ja mialam dzisiaj straszne sny...ratowalam jakiegos delfina i jego przyjaciela rekina...ale cala otoczka byla straszna..pelno bezdomnych..ludzie na ulicy..chudzi..pelno ludzkich cial :( 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a no kwiatki dla wszystkich co by sie im buzia usmiechala od ucha do ucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Malutka :D to naprawdę miałaś straszny sen. Ale podoba mi się, że ratowałaś delfina i jego przyjaciela rekina, oby to nie był Iwan i Delfin :P A gdzie mieszkasz? Ten deszcz i wiatr mi zasugerował Anglię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air...starszne..ale nie..to nie byl ten z zespolu :) zwierzatka wygladaly jak z bajki o malej syrence :P A mieszkam obecje w Walii,Aberystwyth A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie slonce- przyanjnmniej pogoda ladna... bo ze mna kiepskawo.. ale co tam - co cie nie zabije to cie wzmocni - to chyba jakies madrosci z tego topiku ;) musze sie tylko zaczac stosowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Malutka - a ja w Poznaniu mieszkam :D To dobrze, że to nie był ten delfin z zespołu, bo ich bym nie ratowała :P hehehe Ghana - a cóż się stanęło? ślę uśmiechy i ciepłe fluidki, słońce dołoży trochę swoich i będzie charaszo :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana...wskocz w fajne ciuchy..wymaluj sie..ksiazka pod pache i termos z goraca,aromatyczna kawa i na spacerek :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air..ich to juz nic chyba nie uratuje..nawet w moich snach.. A wlasnie,ktos moze z Was umie kontrolowac wlasne sny? ja sie wlasnie ucze i szukam jakis porad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka- mnie raczej sny kontroluja niz ja je :) A ze spaceru nici - w pracy siedze... Chociaz staram sie jak moge zeby nic nie robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana ..kurze..a po pracy:) ja zawsze mam taki spacerek przed praca i po...bo mam jakies 20-25 min piechota:) a z ta praca..to skad ja to znam...tylko w mojej to tak ciezko nic nie robic ;p im szybciej wszystko zrobie,tym szybciej moge isc do domku..wiec zawsze pracuje na najwyzszych obrotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - ufffffek :P to słodkie :) czy już zaczyna być bardziej słodko, albo chociaż mniej gorzko? Ninka czemu się dzisiaj nie meldujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy myslicie, ze jestem spakowana?? skądże :P tzn odebralam z poczty paczke z kapeluszem (faaaajny jest taki w stylu kowbojskim) i spakowalam kosmetyki. i nic wiecej :P tzn bylam juz u dentystki, w kantorze po $ (a to wyprawa, bo jechalam do takiego, gdzie sa najtansze ;), spotkalam sie z Przyjaciolka, troche gosci sie mi na chwile na glowe (w ramach przedczesnych urodzin), takze naprawde nie mialam sie kiedys spakowac... no jeszcze spacer z psem i juz sie za to biore - nawet plecak sciagnelam i juz kolo mnie stoi ;) a pogoda byla cudna - tak przyjemnie sie po miescie chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spakowana :D :D bez najmniejszych problemow poszlo, rzeczy zajmuje mniej niz pol plecaka, a wszystko z woda mineralna wazy niecale 10 kg - takze luuuz :D Uprzejmie prosze o wyslanie mi smsa (moze byc z netu) jak Julka sie pojawi na swiecie :D I w ogole o wszystkich waznych sprawach mnie informujcie... mysle, ze zdaze sie jeszcze jutro rano wpisac, bo pewnie i tak nie dam rady spac, ale jakby co to zycze Wam slonecznych dni :) aha i prosze nie slicje mi spamu zadnego, Wasze zdjecia z checia - o to poprosze ale zadnych, smiesznostek, bo mi sie skrzynka zatka i na rzeczy wazne (Julka!!) miejsca nie bedzie ;) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :) Miałam dziś urwanie głowy, od rana miałam wir: rano przyjechał mój tatulo, pogadalismy sobie miło, zapakowałam mu pół blachy szarlotki a potem odwiozłam go do domu a sama pojechałam do kosmetyczki na pedicure, bo stópek już sama nie dosięgam ;) Potem biegałam po mieście i robiłam ostatnie zakupy dla Julki, jak dojechałam do domu to padłam na pysk....ale podniosłam sie i pojechaliśmy z D. po tapetę zmywalną- musimy wytapetować kącik Tiny, bo masakrycznie wybrudziła ściany, a chce by było higienicznie. Potem zleciało ze mnie totalnie powietrze: zadzwonili znajomi- nasz przyjaciel dostał wyniki histopatologiczne i to jednak nowotwór.....Został skierowany do Poradni Onkologicznej we Wrocławiu, ale zaczynamy działac na własną ręke i szukamy dojśc do kliniki wojskowej i innych lekarzy, by móc to wszystko skonsultowac. Nie możemy się skontaktowac z P. nie odbiera telefonu, nie możemy jechać do niego do domu, bo jego mama od początku nie wie o niczym, jest schorowana i P. boi się jak ona by to zniosła..... Boję się o niego....nie może się załamac, przeciez nastawienie jest bardzo ważne!!!! Tygrys- kochana! baw się dobrze, chłoń wrażenia, obrazy i przywieź milion zdjęć :) Będę o tobie myślała! Pozdrawiam diabołki i idę do łóżka.....nie mam siły na nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysku - to masz bardzo mały bagażyk, 10 kg na dwa tygonie? ale w sumie bikini i pareo nie ważą dużo :P hehehehe Ale będziesz miała piękne, zasłużone wakacje :D Koniecznie się odezwij rano jeszcze żebyśmy ci mogli życzyć pomyślnych wiatrów :) Ninka - ale ty tak nie możesz robić, że zawsze ok 9:30 się meldujesz i nagle przestajesz :P to tak nie może być. Masz rację, higiena przede wszystkim i pedicure :D Jutro proszę nie zapomnieć dać od rana znak życia. Byłam z przyjaciółką u dentysty. Ona się bardzo boi, a dzisiaj miała wyrywanie szóstki, cuda niewidy miała z tym zębem. Poszłam z nią, trzymałam za rękę przed gabinetem i czekałam aż wyjdzie. Jak ją zobaczyłam po wyjściu: usta pełne gazików, pół twarzy sparaliżowanej po znieczyleniu, łzy w oczach, obraz nędzy i rozpaczy, ale już bez zęba i daj Bóg, żeby to był już koniec jego historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach... jestem po dlugiej kapieli w wannie z piana... reszta zabiegow pielegnacyjnych (te cholerne okolice bikini!!) zrobiona - jestem gotowa na Egipt :D Air -> brrr nie strasz mnie dentytsa... chociaz mam cudowna pania doktor nadal sie boje... nadal mniej niz 10 kg jest, bo moja waga zawyza ;) najciezsza jest woda mineralna i... ksiazka ;) (tak biore ksiazke, zawsze zabieram ze soba cos do czytania). Jeansy, polar i lekka jeansowa kurtke bede miec na sobie, a to sa rzeczy, ktore by najwiecej wazyly i miejsca zajmowaly... a tak to same letnie bluzeczki, szorty, spodnice, no jeszcze duzy recznik ;) Ninka -> dziekuje :) zdjec przywioze na pewno -set ;) Kluseczka napisala kiedys, ze ten rodzaj raka jest dobrze leczony, bedzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jestem tak podekscytowana urlopem Tygrysa jakbym to ja sama leciała do Egiptu :D !!! Wysłałam jej przed chwilką smska- niech się wybryka i wyszaleje i naopala za mnie też ;) Są juz na lotnisku i czekają na ekipę z TRIADY. Wstałam dziś po 6.00 razem z D. bo ten cholerny kaloryfer się włączył i trykal jak szalony- no cóż czeka D. pracowita sobota, trzeba będzie rozpruć kawałek ściany wokół tego dziadostwa, bo to coś w ścianie stuka...jakaś rurka się nagrzewa czy co? SZAM!!!!! zapomniałam wczoraj z tego wszystkiego powitać cię radośnie, rozwinąc czerwony dywan i powiedzieć, że czekam z utęsknieniem na twoje cudne posty i info o Zuzi i Tymku :) Pisz, pisz,pisz! A ty już do pracy wróciłaś? Chyba nie.... Słuchajcie mam pytanie- przede wszystkim chyba do Majorka , bo na czasie: co się kupuje w prezencie na roczek dla córki chrzestnej? W grudniu mamy takową ważną imprezkę, D. jest ojcem chrzestnym, uwielbiamy tą mala i chcemy by dostała coś fajnego...na pewno warto podpytać rodziców co potrzebują, ale wiecie...chciałabym mieć świadomośc co wogóle wchodzi w grę. AIR- musimy teraz podtrzymywać diabelski topik, bo pamiętasz, że zdarzały się dni, że tylko ty, Tygrys i ja pisałyśmy? Jak ja pójde do szpitala to wogóle zostaniesz jedna na posterunku, ale na ciebie można zawsze liczyć :D Czy mówiłam już wam, że was uwielbiam? ❤️ Rokitko- dziękuję za pięknego maila . Nie uwierzysz ale się poryczałam....ty to wiesz jak mnie wzruszyć :) Dziękuję za te slowa i wogóle..... Gio- nie napisałam jeszcze, że w nowej kurtce i butach żadna zima nie jest ci straszna! Cieplutko to wszystko wygląda i pasuje do ciebie! A jeszcze pytanko okołodziecięce: jaką temperaturę należy trzymać za dnia i w nocy przy niemowlaku? 20-21 stopni? My mamy ogrzewanie gazowe i kominek, trzeba to jakoś tak zsynchronizowac by była stała temperatura, bo jak do tej pory to grzaliśmy tylko kilka godzin po południu, bo my raczej lubimy chłodek, ale teraz.....Julka rządzi :) Pozdrawiam i znikam w otchłani internetu z poranną kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Buuuuuuuu Tygrysek jeszcze nie wyleciała, a ja już za nią tęsknię :( Dwa tygodnie to tak długo :) Ninka - hehehe ja też wysłałam Tygrysi smsa, to ona na tym lotnisku ciągle dzwoni :P Będę robiła co w mojej mocy, żeby coś się działo na topiku :D hehehe sama do siebie będę gadać :D A Tygrysek właśnie napisała smsa, że wakacje zaczynają się od przygód :) cytuję \"Gość z Triady się spóźnia. Jesteśmy odprawieni ale nie mamy biletów powrotnych. Wesoło jest!\" hehehe cały Tygrysek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Już jest ok, pan z Triady dotarł, a Tygrysek poszedł na zakupy do strefy wolnocłowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale ja mam dzisiaj dobrze :) szefa nie ma cały dzień, jest piątek, zjadłam przed chwilą batonik Muuuuuuuu, czyli mówiąc krótko wielką krówkę :P jest bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×