Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Odchuchać???????????????????????????????????????????????????????????????Ptaszka????????????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja ostatnio pisałam dupa! I to dwa razy w poście chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to przeze mnie? Nieeeeeeee..... Dupa blada i już! Ja mam doła od rana.....od wczoraj znaczy sie.....ale nie mam siły pisac o tym....mam ochotę się wygadać, a nie mam z kim...u kogo.... Nie znam wyjścia z kulku sytuacji.....poza tym pokłóciłam się z D.....niby rozmawiamy, ale mam żal......i tyle....... I wczoraj Julka była pierwszy raz u niani....i niby wszystko OK, a mi serce pękło czy cuś...... I rano obudziłam się przerażona, bo mi się sniło, że nam dom tornado porwało.... ;) tak realny sen, że zerwałam się przerażona, patrzę w lewo-śpi Julka słodko, patrzę w prawo-D. chrapie....więc mówię :nie chrap, bo tornado robisz.....a on nic nie skumał...... I koniec na dziś smęcenia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Wczoraj przyszły moje Przyjaciółki na urodziny :) mama była w domu, więc rozmowy były mocno cenzurowane :D hehehe obaliłyśmy dwa wina, zjadłyśmy sernik i umówiłyśmy się za tydzień na tańce :P Rokitka - sorki, ale ja kumam tego z ptaszkiem :P Elles - taaaak, małe dzieci są mocno absorbujące i męczące. U mnie wczoraj była koleżanka z córeczką czteroletnią i mimo, że dziewczynka jest urocza i słodka, to jednak trochę męcząca :P Ninka - hmmm, czyli gorszy dzień, ale zaraz potem przychodzi lepszy czas, więc wszystko przed tobą. O matko! takie sny bardzo realne są potworne, najgorszy ten moment po przebudzeniu, burza myśli, czy to na pewno był tylko sen, brrrrr Idę na Dzień Babci, babcia robi obiad dla całej rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rokita - miało być, że nie kumam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rokitka- a nie chodziło o motylka? :) To motylek miał wszystko w ......... Buziaki, idę na spacer- u mnie błekitne niebo! AIR- a ja życzenia ci i tak JUTRO złożę :) Wodniczku :) Dzis idziemy z Julką na imieniny do Sebastiana-kolegi. Będzie pierwsza prezentacja dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) pieeeeknie jest... slonce i niebiesciutkie niebo :D oo znow pod lozkiem toczyly sie \"nocne Polakow rozmowy\" :D umowilam sie wczoraj z kolega... czekam... czekam.... czekam i mokne, w koncu sie wqrzylam, ze go nie ma (nie ma tez komorki), ze z tej zlosci pojechalam do centrum handlowego i kupilam super kurtke!!! taka o jakiej zawsze marzylam!! i to za grosze... 50 zl za kurtke to chyba nie jest duzo?? a w sprawie kolegi to sie okazalo, ze on tez czekal i mokl ale... na innym rondzie i pod innym pomnikiem... oczywiscie, to ja bylam w zlym miejscu.. :P sprawdzmy czy mnie tez cenzura obejmie dupa :P Air -> czytam teraz ten fragment \"biegnacej...\", ktory ostatnio cytowalas, skora foki - skora duszy... podrozdzial o zwlekaniu to jakbym teraz o sowjej obecnej sytuacji i checi zmiany pracy czytala... no, no 2 wina ladnie ;) Ninka -> mam nadzieje, ze spacer chociaz troche poprawil Ci humor 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra. to ja też. dupa w kwiatki. chociaż przychodzi mi do głowy cała masa innych słów do przetestowania, ale nie będę taka ;) u mnie już leje i wieje, czyli standart :) idę moczyć się w wannie, a potem piec jabłka z cynamonem i rodzynkami :) ściskam i życzę udanego spokojnego tygodnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak.... wychodze z psem na spacer w nowej kurtce (bez kaptura) a tu leje i wieje..... hyhyhyhy Gio -> bede rozwalac sciany?? ale supernacko!!!!!! tak jest, ubiore sie odpowiednio, ale nowa kurtka moge sie pochwalic?? Kluska -> aaaaaaaaaaa mniam!!!!!!!!! mam jablka, mam cynamon... hmm upiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko- jak to nie masz przed kim???? adres pod nickiem;) Air,Nina- wyjasniam :D WRÓBELEK K.I.Gałczyński \"Wróbelek jest mała ptaszyna, wróbelek istotka niewielka, on brzydką stonogę pochłania, lecz nikt nie popiera wróbelka. Więc wołam: Czyż nikt nie pamięta, że wróbelek jest druh nasz szczery?! Kochajcie wróbelka dziewczęta, kochajcie, do jasnej cholery! \" http://countrywrobel.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?152950 Gio- no!noo! :) Kachni- ja jadam jaja z ...maggi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - ja zapomniałam ci złożyć życzenia :P z okazji Dnia Babci, bo Pati jeszcze za mała żeby sama złożyć, więc ja w imieniu wnuczek składam :D Tygrysek - :D bardzo ładna kurtka, ja mam podobną, tylko czerwoną. 50 zł za taką kurtkę to rewelacja :) Ninka - i bardzo dobrze, bo ja właśnie jutro będę życzenia przyjmować :P Moja babcia zrobiła boski obiad, zjadłam dwie porcje pieczeni :D teraz idę poćwiczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio- to z okazji dnia babci- niech cię Ony kocha tak dalej jako i my kochamy :)🌻 I wszystkim Babciom świata 😍 I wszystkim Diabołkom 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem diabelskim Babciom - wszystkiego NAJ 👄 Air -> dzieki, czerwone tez, nawet najpierw taka wzielam, ale potem jakos ten kolor (ni to niebieski, ni fioletowy) do mnie przemowil :) Gio -> nie mam gogli :P a kasku brac nie bede :P jakie wspaniale sposoby okazywania milosci, przez mlot, mesel i wspolne rozwalania sciany :D Rokitka -> no tak, powinnam skojarzyc bo znam to... alez ja kocham wrobelki do jasne cholery!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wieje.... Sto lat, sto lat, stooo laaaaaat. Niech zyje, zyje naaam!!! A kto?? AIR!!!!!!!!!!!!! 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Air, niech Ci sie spelnia marzenia i zyczenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D :) :P ;) Jak to było? \"ukłon w gaciach do przodu\"? hehehe Tygrysek - dziękuję, czuję się przez ciebie uhonorowana na wszelkich frontach :P O 7:30 dostałam od Tygrysa smsa z życzeniami, tak jej zależało żebybyć pierwszą i się udało :P Gio - no wiesz, ja myślę, że to jednak miłość :P skazać się na niewygody remontu i jeszcze narzędzia przytaszczyć :D a tak w ogóle to po co wyburzasz ścianę? co będziesz tam robić? Rokitka - a ja jestem wróbelek, z racji nazwiska :D hehehe Ninka - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR- wszystkiego naj, naj, najcudowniejszego! Spełnienia marzeń, planów, zamierzeń, dużo radości i miłości !!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, jaki tu dziś tłok! Tylko się wszyscy na raz nie pchajcie, bo serwer nie nadąża z zapisywaniem tych wszystkich postów ;) Gio- czytałam na czerwcówkach co rozwalasz i dlaczego :) no to teraz będą salony :) Mam kilka nowych fotek Julki, muszę je wrzucić na jej stronkę, a dziś na dzien Dziadka wysłałam im fajne zdjęcie małej w ramce :) Jak dzwoniłam do dziadków składając życzenia w imieniu Julki to mieli ubaw, bo caly czas piszczała w tle ;) Za rok może sama im zaśpiwe i zatańczy ;) wrrrr! jakiś debilny sąsiad wali w ścianę dokładnie pod Julką i mi ja budzi! zaraz mu nakopię do....... tej części ciała co się nie wyświetla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×