Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

z zasypanego gradem szczecina najlepsze życzenia dla AIR :) spełnienia marzeń, ambitnych celów w życiu, dobrych ludzi dookoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Faktycznie dzisiaj pustostany mamy tu straszne. Ninka, Kluska - dziękuję za życzenia :)🌻 Takie głupie te urodziny w pracy, siedzę sama, ale fajne jest to, że zadzwonił do mnie z życzeniami znajomy, o którym myślałam, że już dawno o mnie zapomniał a tu taka niespodzianka :D Idę jutro do kina na \"Pachnidło\", jak ja dawno nie byłam w kinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka SPEŁNIENIA MARZEŃ W ŻYCIU NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ DO DZIAŁANIA ODWAGI I CODZIENNIE DUŻO MAGII ;)❤️🌻❤️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie dużo maggi - to życzenia dla rokitki będą, ale to później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggi? gdzie maggi? tak! tak! maggi koniecznie!~! :D Kochana Air🌻🌻🌻 obsypuję Cię kwiatami :)🌻🌻 i życzę: 101 dalmatyńczyków 1001 upojnych nocy 1001 drobiazgów 100% pewności 7 wspaniałych 4 pancernych 2 setki i zakąski strzału w 10 oraz 10000000000000000000000000000000 buziaków:D:D:D:D:D a tak troszkę poważniej- to zdrowia,ciekawego dobrego życia, miłości tej pradziwej po grób, przyjaciół wokół, satysfakcji każdego dnia 👄😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rokitka- czy ty też tak uwielbiasz maggi jak ja? czy to jakiś gryps? ja kocham maggi, wiem, że niezdrowe itp. ale co tam! do zup, sosów, pierogów ruskich, mięs a nawet do...... kanapek ;) Jadłyście kiedyś razowy chlebek z plastrami cebulki cienko pokrojonej a na to...maggi ? :) Wiem, powalona jestem- trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadam białą skórkę z cytryny jak ją obieram :D też jestem lekko powalona, nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję Wam Przyjaciele :P hehehehe jeżeli się spełni chociaż połowa Waszych życzeń to będzie cudownie :D Stawiam grzane wino, bo właśnie mi w nos paruje :) Rodzice mi kupili w prezencie telefon komórkowy, w końcu mam swój własny nowy a nie po tacie :D Kończę urodziny swe i idę spać Miłej i spokojnej nocki życzę Wam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR - wszystkiego naj naj naj :) Zdążyłam przed północą, uf :) Dopiero wrócilam z pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Najpiekniejsze :) mamy zime, rano termometr wskazywal.... MINUS 1, a kaluze byly zamarzniete ;) czy autobus byl punktualnie to nie wiem, ale fakt, ze nie czekalam ani minutki :) jestem tylko zawiedziona, ze nie dostalam mlota i scian nie rozwalalam :( zamiast tego byla pyszna herbata i ciasteczka ;) hmmm co dziwnego lubie jesc... surowe ciasto np... Air -> jaki telefon, jaki?? Gio -> ja nadal jestem gotowa do rozwalania scian!!!! :D Ninka -> postaram sie napisac do Ciebie dzis maila, wczesniej nie mialam czasu, a pewien pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Air - najlepszego!! Zeby w tym roku spotkalo Cie 2 x wiecej szczescia, niz w poprzednim i 2 x mniej smutku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) U mnie też mróz :D niby niewielki, ale po długotrwałym + 10 ten minusik jest odczuwalny i kałuże też zamarznięte :P kurczę, koniec sytycznia a my mamy pierwsze przymrozki :P Dziękuję za życzenia wszystkim :D Tygrysek - telefon to NOKIA 6030 http://www.telefon.de/images/big/nokia_6030_black_front.jpg Gio - dlaczego nie pozwoliłaś Tygryskowi wyburzać ściany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie śnieg !!!! i jest biało !!! I mocno świeci słońce, więc nie wiem jak długo się to utrzyma :P W końcu jakaś odmiana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIRka - serdeczne życzenia i w ogóle :) Elles - jak to śnieg? gdzie śnieg? ładny śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni=> jak Cejrowski? :) Bo ja żałuję, że już skończyłam czytać i zazdroszczę tym, którzy jeszcze nie czytali. Air=> i ja się dołączam do życzeń :) trochę spóźnione, ale z caego serducha- życzę Ci pomyslności we wszystkim, co robisz 🌻 I coś specjalnie dla Ciebie od Hubcia- dffvykbreik7rr 489p288/;;;;;jff r ff ddd g Nie wiem, co to znaczy, ale włożył w te życzonka całe swoje serce, aż mu z emocji slinka pociekła :D Czytam Was, ale nie piszę, bo ostanio mam trochę kłopotów ze zdrowiem Hubcia :( ale wszystko powolutku się wyjaśnia :) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też na razie nie wiem co to śnieg, ale podobno jutro ma wszędzie padać, to się dowiem :P I mam taką bladą nadzieję, że uda mi się zrobić sobie coś na kształt zimowiska i wyskoczyć w bliżej nieokreślnym terminie na cztery dni do Szklarskiej na narty, więc niech pada :P Mała - dziękuję za życzenia :) 🌻 Brzusia - tobie też oczywiście dziękuję :P a najbardziej to dziękuję Hubciowi ❤️ oby szybko wszystko złe z jego zdrówkiem minęło 🌻 A ja już jestem na wylocie po dzisiejszym dniu pracy, jeszcze pół godziny. Dzisiaj był ostatni dzień urlopu szefa i jutro już będzie w biurze, a było tak pięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air=> nie ma to jak szef na urlopie. :P Kiedys pracowałam w małej firmie i korzystając z tego, że szef wyjeżdżał często w delegacje, w biurze napisałam całą pracę mgr :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dylemat... dzwonili z jednej firmy, do ktorej wysylalam aplikacje i chca mnie zaprosic na rozmowe, problem w tym, ze rozmowa ta ma sie odbyc w.... Lodzi... tam miesci sie siedziba spolki, ale prace bede miec tutaj, w wawie... i teraz nie wiem co robic... jechac?? wydac ta kase na bilet i brac dzien wolny...?? rozmowa ma byc w czwartek, a jutro rano mam dac znac... zeby to bylo na miejscu to bym sie nie wahala ale tak to nie wiem... Brzusia -> zobaczysz - bedzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jak snieg! :D:D:D [Kachni- wybacz Winetou ;)] maggi w jajecznicy- pyycha :) maggi we wszystkim pyycha :) Tygrysku jedź - lepiej stracic nawet ten dzień niż żałować,ze może jakąś szansę przepuściłaś. Tak myślę :) Macham wszystkim z lubością i radością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - jedź!!!! koniecznie jak chcesz, to pomogę w topografii miasta - chociaż niestey nie powitam Cię na dworcu, bo praca :( w dodatku rada i ubieranie sali na bal a ja wychowawca III klasy jestem... jedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR- do Szklarskiej??!!! Na narty??!!! To ja chcę się z tobą zobaczyć!!!! do Szklarskiej mam 15 minut samochodem :) Daj znać jakby co siostro :) KONIECZNIE!!! Licytuje matę edukacyjna dla Julki- miało być do 80 zł, ale ta którą mam na oku \"nowa\" kosztuje 250 zł a już jest 130 wylicytowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa, dupa, dupa! Już jest 170 zł- przesada! Odpuszczam! Chciałabym taką mate, bo Julka już potrafi pół dnia przeleżeć w łóżeczku, ma nad nim pozawieszane grzechotki, karuzelkę i bawi się, ogląda, łapie zabawki i pcha do buzi.... Taka mata zmobilizowała ją do leżenia na brzuszku, bo jak na razie nie znosi tego. Tygrysku- pewnie, że jedź! Potem będziesz się zastanawiała czy słusznie zrobiłaś odpuszczając. O ile ta oferta pracy cię interesuje :) dzięki wam kobitki za maile :) każdy był inny i każdy był wyjatkowo ważny dla mnie. Nie wiem co robić, na razie odpuściłam D. i ....sobie ;) Staram się żyć chwilą dzisiejszą, szukam pracy, ale nic konkretnego nie ma. Aktualizuję swoje CV i daję go do kadr, gdzie pracuje D.... tam mają być przyjęcia za jakiś czas....może się uda..... U mnie śniegu nie ma , za to cały dzien było -10 stopni !!!! Wyszłam tylko na chwilkę z psem podczas , gdy Jula spała i ...brrrr! Ale śnieg ma być :) Tylko, że ja też nie przepadam za zimą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 2h u Piotrka ledwie nogami powlocze, ale nadal nic madrego nie wymyslilam... wysylam aplikacje w rozne miejsca i akurat ta firma to wcale nie jest TO (Gio!!)... tu poslalam, bo to duza firma ubezpieczeniowa (uniqua), wiec liczylam na to, ze beda dobrze placic i to byla jedyna motywacja... za to w kilku miejscach czulam, ze bardzo, bardzo chcialabym tam pracowac... takze nadal nic nie wiem.... nie, zalowac nie bede, tego jestem pewna, bo to nie jest ta wymarzona praca, a po prostu praca... (czyzbym sama sobie odpowiedziala na pytanie??)... postaram sie jeszcze jutro od tej pani wyciagnac jakies informacje przez telefon, np gdzie jest siedziba w wawie (jak daleko ode mnie - nie chce :P)... przespie sie z tym, moze we snie przyjdzie rozwiazanie?? aha a na dodatek Mala nie moglaby sie spotkac... hmm ciekawe co z Majorkiem i Malgosia... sniegu nie ma, za to chyba jest mroz, chociaz ja jestem tam rozgrzana, ze nic nie czulam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, a nie zwracają za bilety ? byłam w takiej sytuacji i mieli zwracać, ale w dkońcu się na niech wkurzyłam i nie pojechałam ;) spadam, bo mam zły dzień 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka...spóźnione, ale szczere życznia, miłości wierności, wiary w drugiego człowieka, radości z życia :)🌻 Tygrys jedź !!!!!! A muszę się wam pochwalić jedną rzeczą, dostałem dziś prace:)))))))))))))))))) więc taxi schodzi na plan dalszy, czyli tak zwane zabezpieczenie gruntu;) tak żeby mi już nikt nigdy nie powiedział że niczego nie osiągnąłem i niczego się nie dorobiłem:] Nina...jeśli dochodzą do Ciebie słuchy że w firmie dzieje się nieciekawie że twoja posada nie jest pewna, to powiem jedno, a co stoi na przeszkodzie byś sobie przygotowała CV i wysyłała? może jak zaczną do Ciebie dzwonić zapraszać na rozmowy, inaczej na to spojrzysz, może nabierzesz wiary że jesteś wartościowym pracownikiem:) i zmiana pracy , to nie jest taka trauma;):) Gio .....tylko tam sie nie rozpędzaqj z tym młotem i Wawki kawałek zostaw;):D:D pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×