Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

ja ledwo przezyłam tę noc... mam stare okna niesttey - nie zmieniałam, bo nie chciałam ładować pieniędzy w mieszkanie do zmiany... i zemsciło się :( - okno w kuchni się otworzyło i niestety nie umiałam go zamknąć :( opatentowane mam na szczęście.. rajstopy :d powiązałam i przywiązałam klamkę od otwartego okna do klamki okna szczelnie zamkniętego... skutek taki, ze szczelina oczywiście była więc w mieszkaniu mam zimno :( a Tata przyjedzie dopiero około 17.00 a ponieważ kaszlę, to po takim wstawaniu i domykaniu okna albo mi się polepszy albo mi się pop*** :D Ninka - współczuję serdecznie wiem, jak to jest miałam dzisiaj jechać do znajomego na \"burzę mózgów\" w sprawie działalności pewnej organizacji, ale chyba sobie daruję... wykorzytsam ten czas na sprzątanie ;) buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> maile byly dwa!! Mala -> ale mialas noc... trzymam kciuki, zeby sie jednak polepszylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - a jakie ćwiczenia ci Tygrys pokazał? jestem żywotnie zainteresowana, można powiedzieć, że kolekcjonuję ćwiczenia, niekoniecznie je stosując, bo dawno nic w domu nie ćwiczyłam. Niestety leżące ćwicznia nie są gwarantem tego, że będzie miło, łatwo i przyjemnie :P Tygrysek - nie tylko swoje urodziny są okazją do świętowania :P jak się ma dużą rodzinę i wielu znajomych to można świętować nawet codziennie :D Mała - współczuję takiej nocy. Przy starych oknach też nam się podczas wichury otworzyło i tata je przybił gwoździami :P ale to było okno nigdy nie otwierane, a poza tym już była zaplanowana wymiana. Ale jesteś sprytna, prawdziwy McGayver :P z tymi rajstopami to bym na pewno nie wpadła :P Borewicz - już rozgrzewam kciuki, kręcąc młynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff skonczylam glupie tlumaczenie robic... kciuki trzymam!! Air -> to sa cwiczenia na triceps, czyli to z czym kobiety maja najwiekszy problem - to cos co wisi na dole ramienia ;) to sa opisy cwiczen i pliki gif ale zaraz skoro lubisz to moge Ci je podeslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na triceps to ja nam fajne ćwiczenie, ale ono nie jest na leżąco :) Potrzebne jest krzesło, zsuwamy się z niego, ręce opieramy o siedzenie, stopy a podłodze, tyłek wisi w powietrzu, unosimy się na rękach i opadamy (12 razy w 4 seriach), żeby było trudniej można sobie ciężarki położyć na kolanach. Fajne ćwiczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...to kurde pijemy !!!!! Borewicz zdał egzamin ! Dziś wieczorem robie sobie znowu drina z martini :D:D:D A zaraz z psem do weta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, ze pijemy!! ja mam beherovke :D Air -> na triceps najlepsze sa damskie pompki (czyli na kolanach) lub pompki robione do tylu - czyli pozycja podobna jak w tym na krzesle ale wszystko na ziemi... z tym, ze Gio nie moze oobciazac kregoslupa, wiec to nie dla niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM!!!! Kochani dziękuje za troskę, az mi sie łezki ze szczęścia zakręciły jak najpierw Tygrys przysłał smsa, a potem Borek zadzwonił i .... nawet się o egzaminie nie pochwalił, więc nie miałam jak trzymać kciuki- jednak reszta diabłów dała radę! Borewicz- gratuluję!!!! Prąd włączyli po 14.00, nie jechałam do taty, bo mimo, iż mieszka prawie w centrum to też nie miał prądu, a ogrzewanie ma .....na prąd :) Paliłam jak oszalała w kominku od świtu, bo w mieszkaniu było 15 stopni, Julka spała w nocy w czapce i swetrze, mam nadzieje, że nie zmarzła. Ja prawie nie spałam, bo to co się działo za oknami to koszmar był! czułam się jak na planie filmu \"Twister\"! Okna mimo, że plastikowe sprawiały wrażenie, że zaraz wypadną, wyrwało talerz do satelity sąsiadowi....a nam porwało pół ogrodzenia :( Trudno.... Grunt, że nic nikomu się nie stało. mam nadzieje,że dziś będzie lepiej..... mała- też jestem pod wrażeniem akcji z oknami! Ale z ciebie dzielna kobita! Kupiliście dziś może \"Dziennik\"? Teraz zaczeli serię na DVD z super filmami- dziś był PULP FICTION! Mamy, wieczorem oglądamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam, ze cos mialam zrobic.... kupic dziennik z \"pulp fiction\" - skleroza :P Ninka -> najwazniejsze, ze nic sie Wam nie zostalo, okna cale, nic nie polamane... pal licho plot.. Jak sie Julcia miewa? juz jej chyba cieplutko jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszunia - nie ma piesków :( całuję 👄 Tygrysek - ahaaaa to jak kręgosłup słaby to to moje jest niedobre. Ninka - witaj :D całe szczęście, że wam się nic nie stało, ogrodzenie się odbuduje. Julka na pewno też nie zmarzła :) No ja jak Tygrysek mam sklerozę, nie kupiłam \"Pulp Fiction\" :( ale następny fajny film kupię. Borewicz -wiiiiiiiiiii!!!!!!!!!! gratuluję :D Ja dzisiaj nie piję, ale jutro to na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) U nas tez bylo nieciekawie, cala noc nie bylo prądu, wichura, grad i burza z błyskawicami. Wczoraj i dzis w drodze powrotnej z pracy huśtało mnie niesamowicie i ściągało na prawą stronę... Muszę zacząć wozić worki z piaskiem :P Miasto tez wygląda jak po wojnie, połamane i pogięte billboardy, przewrocone znaki, drzewa powyrywane z korzeniami... Tu taka mala \"pocztowka\" z Krakowa..:O http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/5,53600,3862265.html?i=4 Szam, Gio - dziekuje za fotki 👄 rokitko - a ja bardzo ale to bardzo NIE CHCĘ śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! myslalam, ze jak zajrze o tej godzienie to nie bede pierwsza, a jednak ;) fajnie jest NIE zaczynac dnia od kompa... :) Kach -> straszne to zdjecie... samochod zgiety w pol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ja mam okna tak jak Gio, tylko zapewne starsze, więc pół nocy zastanawiałam się czy mi je wepchnie do mieszkania, latały dachówki, wyły alarmy w samochodach, ale generalnie najgorzej nie było - połamane drzewa, parę uszkodzonych budynków. no i budzik mi przewiało, bo nie zadzwonił po tej nocy ;) za to jak prąd mrygnął, to komp też mrygnął ;) i trzeba było dochodzenie robić co padło - na szczęście postawiliśmy dziada na nogi. ściskam wszystkich 🌼 i gratutuję Borkowi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie pełna chata od wczoraj, czyli 3 dzieci na przechowaniu, do tego kolęda, jest głosno, najmniejsza 3-latka krzycząca i baaaardzo absorbująca.. i już mnie boli głowa :P Chyba porobie ten General Motors do końca, trzeba troche odpoczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) i dziękuje wszystkim za trzymanie kciuków:) Egzamin zdany i oblany:)))) poszło szybko i sprawnie, nie czekałem na kolejkę poszedłem od razu:) z resztą nie było kolejki, bo nikt sie nie pchał:D więc jak by to powiedzieć, zaliczyłem na biegu:) teraz jeszcze trzeba dokończyć załatwianie spraw urzędowych, wszystkie papierki, badania, podania, wnioski, prawie jak na dyrektorski stołek w radzie miasta:D, no ale to pikuś bo bez egzaminu to dupa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek - gratulacje :classic_cool: Naprawde nie mozna napisac dupa?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, dzięki ...i jak widzisz naprawdę nie można napisać dupa, mimo tego że piszesz dupa, to wcale nie wychodzi dupa , ale jakieś krzaki.. no:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś już mi się tak stało z oknem w pokoju zadzwoniłam wted do Anioła, a On powiedział, żebym przywiązała do czegoś klamkę no i wymyśliłam te rajstopy, bo nie miałam sznurka :D okazało się, że są wprost genialne :) okno Tatuś naprawił :) a ja dzisiaj od 9.00 miałam zajęcia na studiach - fajne - podstawy doradztwa personalnego na początku kobitka mówiła o zarządzaniu zasobami ludzkimi sobie powtórzyłam :D nietstey musiałam wyjść, bo dzisiaj też sprawdzałam prace z wojewódzkiego konkursu matematycznego jestem zechła, bo dopiero godzinkę temu wróciłam do domu... Borek - gratuluję i ... piję :D Elles - teraz ja sprawdzam - dupa :D - ciekawe, co z tego wyjdzie :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ...z tym oknem to dobrze że nie poszłaś krok dalej;) gupio by tak patrzeć na okno z gaciami;):D wiem, wiem, żarty, żartami a sytuacje wtedy była pełna powagi, ale już nie ;) Elles...bo Ty masz do dupy kompa;):D dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×