Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

spiewac i tanczyc, poczuc sie mlodaaaaaaaa :D maraton byl R E W E L A C Y J N Y!! zamiast pozbawic mnie energii dal mi jej duzo wiecej :D byly pokazy tancow i salatka owocowa :D qrcze, brakuje mi aeroboxingu... ale za daleko jest ten klub, zeby tam jezdzic na zajecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobiety :) Kasiek, a co na jaki temat warsztaty? Zaciekawiłaś mnie :) Airek leniuchuje, leniuchuje, leniuchuje :D:D:D Cenzura jest gupia :P:D Tygrysek, ty nie musisz poczuć się młoda, ty JESTEŚ młoda :D:D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam! mam coś na kształt słońca za oknem ! Nareszcie ! To chyba normalnie z tej radości w ramach fitnesu :P odskrobie sobie okna z zimowego syfu :D:D:D ale potem pohulam, żeby od Was nie odstawać za mocno :D 🌼 miłego dnia ! p.s. jestem w stanie euforycznym, bo szef dał wolny piątek kobietom i jestem trzeci dzień z rzędu wyspana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniuchuj Air i Gossika też...leniuchuj :D ekstra cenzurka ;) Gossika...byłam na warsztatach \"stop dla stresu\" - bardzo ciekawe, mało nie usnełam tak się zrelaksowałam ;) polecam bo fajne zajęcia dla babeczek. i okazało się że są bardziej zestresowane kobietki ode mnie bo ja jeszcze moge spać ;) a za tydzień idę znowu, chociaż zawsze się śmiałam z takich rzeczy. Rozliczam pity hurtowo i charytatywnie - mam dość już tych rubryczek wrrrrrrrr Dzień kobiet na warsztatach, potem zakupy, potem wszystkie baby którym męzu dawał kwiatki, potem przy odkurzaczu i prali...a na końcu się redsem malinowym upiłam - jednym...fajnie było ;) Air...super! ja bym chciała żeby moja mama się jeszcze bawić umiała i na babskie wieczory chodziła. Masz super rodzinke sta twój optymizm napewno! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja lubię piwo z sokiem i dobre filmy, dzisiaj obejrzałam na dvd \"Tajemnica Brokeback Mountain\". Zabrałam się za niego z pewną nieśmiałością, ale nie zawiodłam się, temat dobry, autor wybrał taki sposób jego prezentacji jaki wybrał, ale emocje, uczucia...miałam ciarki, odnalazłam tam kawałek siebie, niektóre rzeczy są po prostu uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam w poniedziałek, znowu weekend był za krótki :) ale za to za oknem WIOSNA 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend ok! Male zakupy na poprawienie humoru :) A teraz do roboty! Gio - przytulam mocno! cokolwiek się dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour! :) ale superowa mgla jest! jak jechalam przez most to czulam sie jakbym wisiala w powietrzu nic nie bylo widac... Dzisiaj mamy: w Birmie - Swieto Pory Bezdeszczowej oraz Dzien Mezczyzny, ktory w innych krajach obchodzi sie: Malta - 2 lutego Brazylia - 15 lipca Ukraina - 23 lutego Indie - 19 listopada Rumunia - 9 marca Norwegia - 9 września Kanada - 25 listopada Polska - 10 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej ;) Witam poweekendowo i super słonecznie :) Teraz tylko na chwilę, na dłużej wejdę wieczorem :) Buziaczki P.S. wymyśliłam sobie temat mojej strony internetowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIiiiiiiiiNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! CYNAAAMONEEEK???? KLUSIAAA!!??!! Odmeldowac sie prosze!! krotki mail wyslany w sprawie kursu nurkowego zaoowocowal pol godzinna rozmowa z sympatycznym instruktorem i chyba sie zdecydowalam... czesc basenowa i teoretyczna by byla w Wawie, a zakonczenie kursu, tj nurkowanie na wodach otwartych w Chorwacji (weekend majowy)... no ale poczekam jeszcze na premie to zobaczymy czy Chorwacja czy na tez na Mazurach to sie skonczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, nie krzycz tak prosze, ja odsypiam jeszcze moje wojaze:P Witam sie grzecznie z ziewem a jakze:) w tyg tyg pracuje ok 70 h wiec prosze usprawiedliwic moje niebywanie w diablowych progach. Na zdjecia rowniez deficyt bo aparat mial wypadek w morzu, zostaja wspomnienia, zapachy i emocje. No, moze z telefonu kilka ujec nie wyszlo zle:P Jednym slowem Barcelona nie powalila mnie na kolana mimo rozpieszczajacej pogody:) choc niewatpliwie ma swoj osobliwy urok. Zdecydowalysmy sie zwiedzac na wlasna reke a nie jak pierwotnie planowalysmy busem objazdowym i chyba dzieki temu zobaczyslysmy wiecej miasta, ukrytych uliczek, sklepikow i innych rzeczy pomimo ze bylo to kosztem nie dojrzenia wszystkiego co zaplanowalysmy, ale coz, weekend to za malo. Przesylam buziaki i lece zbierac sie do pracy.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cynamonek - hmmm nie mów mi tylko, że Ty się w morzu kąpałaś :) ja Barcelonę wspominam bardzo dobrze, byłam latem, była cudna pogoda, w ogóle było pięknie. I dobrze zrobiliście, że chodziliście sobie sami, z przewodnikiem wiadomo, to co w przewodniku i finito, a klimatyczne miejsca tylko samemu można odkryć włócząc się samemu po mieście. Ja tak zrobiłam w sobotę, mieszkam całe życie w Poznaniu, a trafiłam w takie miejsce, że się czułam jak na końcu świata :) Tygrysek - wow! czyli zaczynasz realizować noworoczne postanowienia, a kiedy prawko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pani psor ! ja byłam na zajęciach, jestem na liście w niedzielę rano ! :D 😘 🖐️ widziałam długoterminową prognozę pogody, nie wygląda tak jak dziś za oknem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NINKAAAAA!! \"Can\'t get enough of you baby ( can\'t get enough of u baby) I can\'t get enough of you baby ( can\'t get enough of u baby) I can\'t get enough of you baby ( can\'t get enough of u baby) I can\'t get enough of you baby ( can\'t get enough of u baby) I can\'t get enough of you baby\" lalalalalalaaaaaa do piosenki byl final na stepie u Piotra, zostala mi w glowie i ciagle spiewam :D Air -> tak Air\'ku marzenia sa po to aby je realizowac, nie ma na co czekac... prawko? echem... w tym roku :P Cynamonek -> usprawiedliwiona! busikiem? Barcelone? w zyciu, tylko samemu! Klusia -> usprawiedliwiona :) nie wierze w prognozy pogody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Weekend i dzisiaj cudownie ciepłe i słoneczne :D Na Dzień Kobiet facet nam się postarał ;) Dostałyśmy z rana (obie) po kwiatku.. sztucznym (ze względu na Gosię - jak to mi potem powiedział ;) ) i słodkości, a Smerfetka jeszcze płytkę z ulubioną bajką :) Kwiatki wstawiłam na razie do "wazonu", którym jest kolorowa butelka po Gosi płynie do kapieli (ale już go sobie odebrała.. ;) ). Tygrys żadnych resztek wosku :P to była taka mała świeczka do podgrzewaczy itp rzeczy hiehie :P hmm.. a co tam po tym bezrękawnikiem miałaś? ;) kurcze.. Tiger podziel się swoją energią.. ;) Już się nawet zastanawiam nad tym nowym preparatem, który reklamują - co bierze się go na noc, a rano ma się więcej werwy ;) Gawron.. no nie.. a szturchnij tego męża.. bo jeśli on tak hucznie obchodzi Dzień Kobiet, to nie powinno go obchodzić, czy Ty obchodzisz je czy nie.. tylko uczcić "własną, prywatną" kobietę w tym dniu (i nie tylko :P ) ;) Kasiek warsztaty progesteronu :D Centrum Handlowe Ptak czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 9.00 - 15,00 http://www.ptak.com.pl/ a tu ich strona :) Kluska brawo za szefa :) mam nadzieję, że poza Dniem Kobiet, również jest ok :) Cynamonek w Barcelonie :) -łyśmy? tzn. nie z Jaśkiem Twym? ;) :P czy to przejęzyczenie? :) Air i jak obiad w ramach Dnia Kobiet? :) 🌼 Gio 🌼 Gosikka 🌼 Ghana 🌼 A ja oglądałam w sobotę Dziennik Bridget Jonnes :) To jest naprawdę zajefajny film i prawie się wzruszyłam, gdy się skończył.. odebrałam go chyba zupełnie inaczje, niż kiedyś, gdy go oglądałam. Echh.. ten Darcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam w Swieto 3 Flotylli Okrętów im. Komandora Bolesława Romanowskiego. Jest to polski zwiazek taktyczny (wyzszego szczebla) okretow uderzeniowych oraz specjalnych, zawierajacy takze ladowe jednostki przeciwlotnicze, przeciwchemiczne i inzynieryjne. :D Majorek -> pod bezrekawkiem mam bluzke z dlugim rekawkiem :) energia z checia sie podziele, prosze: ~~~~~~~~~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🌻 cześć, znowu wiosna, piękne niebo, piękne słońce, cieplutko, szkoda, że jeszcze nie będzie tak na stałe. Ciekawa jestem jaka pogoda będzie w święta, coś szybko w tym roku wypadają, ja się czuję jakby dopiero było Boże Narodzenie :) Też się pytam gdzie jest Ninka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elllo! Jutro mnie nie bedzie - trzymac kciuki - pozniej opowiem! Tygrys - czy z okazji tej jakies floty cos mamy sczegolnego zrobic?? wyplynac w morze na przyklad?? :) Cynamonek - zdjecia z komorki tez chce! Ja bylam barcelona zauroczona, wiec chce sobie przypomniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIłEGO DNIA! moje ostatnio wszystkie do dupy (bedzie cenzura?) , tylko nie mam czasu sie podołować porządnie ;) Tigre...podziel się swoją energią troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) ja też dzisiaj jakaś taka bez życia jestem, w radiu mówili, że ciśnienie niskie, może dlatego jestem taka jakaś wypompowana. Nie mam nic nowego ciekawego do powiedzenia, więc idę trochę popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Ja wzięłam się w końcu za zmywanie (kilkudniowe) zwłaszcza, że jeszcze wczoraj dołożyłam sobie naczyń po pieczeniu tortu urodzinowego dla Pawła :) Najbardziej tym wszystkim była podekscytowana Małgosia :) A ile się podłogi przy tym nawycierałam.. ;) A najlepsza była ta kałuża zaraz po rozpocząciu mycia.. tak akurat pod Smerfetą.. :D Oczywiście.. nie była to woda.. ;) ;) Tak więc zaliczyłam zmywanie, zorganizowałam dziecku (ostatnie juz w końcu) mycie zabawek - i teraz będę mogła je posegregować jak należy (i inne poprzestawiać przy okazji :) ), a nie jak były podzielone: na nieumyte i umyte ;) A teraz się zastanawiam, co by tu zrobić na obiad... a w ogóle, to nie chce mi się :) Fascynujący dzień.. co..? ;) Oo.. właśnie zagrzmiało.. tak jakoś nieśmiało i można byłoby pomyślec, że to jakaś ciężarówa.. czy coś innego.. ;) Tygrysek Ty to zahartowana jesteś :) coś jak mój Anioł :) Dzięki za energię :) Dzisiaj podziałała.. chociaż nie chciało mi się wstać, ale ruszyłam się :D I nawet jestem już trochę zmęczona.. z Gosią chciałam pospać, ale.. jakoś nie zasnęłam ;) Ghana trzymam kciuki ! :D Kasiek hmm.. tylko, żeby Ci ta dupa wytrzymała.. uważaj, bo się rozszerzey i będziesz miała szafę trzydrzwową.. hihi ;) ;) (to a propo dni do d.. ;) ). :P Dobrze, że podołować nie masz czasu :D Air lubię to Twoje: nie mam nic ciekawego do powiedzenia :) - ale się odzywasz i to jest fajne ;) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Buuu gdzie są wszyscy? co? smutno tak jak nikogo nie ma, wczorajsze wpisy...smutno mi :P pogoda szaleje znowu, ja przez ten wiatr też jakaś taka niespokojna jestem, weekend się szykuje pod znakiem przygotowań do świąt, czyli sprzątanie, mycie oknien, zakupy poważne...coś bym chciała ale nie wiem co...rozbicie totalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! u mnie slonko! W noc co prawda nowu wialo, ale teraz jest ok! Mysmy juz byli na swiatecznych zakupach! tylko bede miala jakies male rzeczy do dokupienia -w koncu data waznosci dluga, a jeszcze nie ma kolejek :) wczoraj bylam na rozmowie o prace, ale jeszcze nie wiem czy ja bym chciala, z oni maja do dwoch tygodni sie odezwac czy przechodze do rugiego etapu - zobaczymy! a w ramach wolnego wczorja - kupilam preent dla kolezanki - urodziny w soboete! To ksiazka i teraz ja szybko czytam, zeby zdazyc przed sobotą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour :) no wlasnie pusto i smutno tutaj :( ja juz moge myslec tylko i wylacznie o kursie nurkowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Misiek - co ja mam Ci napisać? :) zajefajna groamdka, śliczne to i słodkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×