Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Cześć kobity :) Majorek, no i co?....:P A ja wam mówię, że to te wiatry, zwłaszcza u was na południu. Jeśli ludzie wariują przy halnym, to taka Emma też pewnie nastraja jakoś dziwnie,....może właśnie na problemy związkowe ;) Ale poleciala dalej i już się robi lepiej. Tego, w każdym razie, wam życzę. I miłego godzenia się ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerku, to jest glicynia... http://pl.wikipedia.org/wiki/Glicynia_chi%C5%84ska Też bym chciała sobie w swoim przyszłym ogrodzie posadzić, ale jest dość kapryśna i podobno przemarza :O Gawronku, jak sobie z tym radzisz? Na jakim stanowisku rośnie? I wogóle, jakie są twoje doświadczenia z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka co do "psa na orange", to.. zmieniłam się chyba od czasu jak mnie mocno zaatakowano.. :o Wcześniej po prostu ignorowałam, czasami nawet nie wiedziałam, co odpisać i zostawiałam to innym i zaatakowanym :P A teraz.. jakoś tak wredota mi się włącza.. ;) chociaż nadal z pewną taką nieśmiałością.. ;) No i co? - no i nic :) chociaż dałam mu znać, że pamiętam znaczącym podpisem w mailu (moim podpisem :) ). Gawron Jeden głupi czubek! :D:D Ghana trzymam kciuki za dalej i brawo za poruszenie sprawy :) Saszka.. no ładnie, ale cieszę się, że i u Ciebie lepiej :) Tygrysek :) Faktycznie Emma odchodzi sprawy zaczynają się układać.. jak widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, mnie też paluchy czasami swędzą na klawiaturze, ale czasami...nie warto :D Sama wiesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) rano za oknem powitala mnie zawierucha oraz snieg z deszczem... potem byla chwila slonca, przed chwila proszyl snieg a teraz jest po prostu szare niebo... gdzie moja wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień "krawata" miałam wczoraj, zawiązałam jeden nowy i dwa, co wróciły z pralni :p a muszkę mamy w domu jedną, chłopięcą, na gumce ;) jak się wojtuś wyśpi, to poszukamy, chlewik lubi byc e-ganśki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D nie mam nic do napisania mądrego ani ciekawego. Nie będę narzekać na pogodę, bo to i tak nie ma sensu, jakaś optymistyczna jestem od kilku dni, tak bez powodu, więc to chyba coś w powietrzu, jakoś wiatru bardzo nie odczułam, ale jestem lekko potrząśnięta tak w środku, to pewnie przez to. W pracy mega spokój, pewnie zauważyłyście, że przycichłam w sprawie zmiany...zła jestem na siebie, bo zamiast iść za ciosem i szukać, to znowu mi tu dobrze, bo stres się zmniejszył i się znowu zasiedzę. Brakuje mi kilku cech Tygryska. Ale na chwilę obecną jest mi dobrze, może nawet za, a jak jest za dobrze, to się działać nie chce i tak dalej i tak dalej i strasznie mi się chce czekolady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii czekolady... od jakiegos czasu biore chrom, pomyslalam, ze pomoze... chyba musze przestac, bo odkad go lykam nie moge przestac myslec o slodyczach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku! :D:D:D Zobaczyłam rano słońce, więc wyletniłam siebie i dziecko, a potem szczękałam zębami jak durna, dopóki samochód się nie rozgrzał. Facetr, którego stuknęłam w piątek na skrzyżowaniu miał rację. Powinnam powiedzieć sobie surowo: "No i co robisz durna babo?!" A termometru nie mam, bo wicher porwał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A za oknem śnieg pada i ślicznie przykrywa świeżo wyklute z ziemi tulipany...ciekawe co one na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musiałam wejść na diabły żeby sie dowiedzieć, czemu mi jest tak zimnooooooooo... ale u nas nie pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno jest jak cholera! Znowu czekam na pensje - nie wiadomo jak dlugo... Saszka - ja już sie nie wyprowadzam, tez postęp! A w sobotę idę na koncert Waglewskich, mam już płytę - faaajna. Ja tam raczej słycham Fisza i Emade, no a teraz poznalam trochę muzykę \"starego\" waglewskiego, wczesniej go kojarze z duetu z malenczukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wiem czy uwierzycie, ale właśnie świeci słońce i mnie razi przez okno, a niebo niebieściutkie i ani jednej chmurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a łyżka na to \"niemożliwe\" :) wiem wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie puchate płaty śniegu topniejące przy zetknięciu z gruntem :o w marcu, jak w garncu :o ale z premedytacją nie zmieniam stopki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wielkie platy zaraz beda u mnie.... tak akurat jak bede krazyc po miescie, bo mam kilka spraw do zalatwienia... a w slonce wierze, sama je widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wierze, 15 minut temu bylo slonce, ale teraz szaro i niebi zasnute chmurami.... ide robic zapiekanke z ziemniakami i szpinakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas też dziś w kratkę, rano zanosiło się na śnieg.. bo coś latało w powietrzu.. ale w bardzo małej ilości (wyszłam akurat ze śmieciami). Jak po 15 wychodziłam od znajomych, to grat popadywał a jak wysiadałam z auta pod domem, to jakieś mokre plamy na chodniku i ziąb niemiły. a w ogóle to wiało.. dziś :o Aha - będzie jeszcze zimniej - przez kilka dni :) Gosikka wiem :) też tak mam :) Tygrysek a czy możesz powiedziec, kiedy masz wkalendarzu Dzień Mężczyzny, a kiedy Dzień Chłopaka.. bo chyba są dwa.. :P a wiem, że kilka wersji datowych :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śledzia niet.. Idę spać.. namęczyłam się przy obróbce czerwonych oczu.. :o Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza!! Częstuję kawą z rana - za oknem jakiś syf, czyli śnieg z deszczem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada snieg, pada snieg.... dzisiaj mamy Dzień Teściowej! Gio, wszytskiego najlepszego :D ogladalam wczoraj (znow) \"Leona zawodowca\", dobry film... Ghana -> kawa? bardzo chetnie skorzystam, dziekuje :) Majorek -> 30 IX Dzien Chłopaka, 10 III Dzień Mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :) u mnie od rana słońce, ale w końcu mamy marzec, wszyscy znamy piękne polskie ludowe przysłowia ;) dobrego dnia Wam życzę, sama nie wiem jak to się stało, że dzisiaj jest już środa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się! A u mnie snieg i biało! Wstałam rano i nie wierzylam własnym oczom. I zimno jak cholera. I Julka po 2 dniach żlobkowania ma znowu jakiś katar...taaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×