Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

uff w koncu moge sie tu dostac i zameldowac, ze kliknelam :) Ghana -> hmm wlosy mozna np obciac ;) a ile pieskow jeszcze Ci zostalo?? Kati -> nie ma to jak slodki sms na poprawe nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani witajcie w Nowym Roku 2006 :) juz klikam ...:) ... dzis jestem pierwszy dzien w pracy po dłuuuugim urlopie (bo az od samych świąt) ... moj kochany robaczek własnie wraca do siebie a ja nie umiem sie skupic na żadnej pracy... bo juz usycham z tęsknoty za nim w dodatku pogoda fatalna :( Kati... jesli tak rozpoczynasz Nowy Rok.. z uśmiechem na buźce i z radością w sercu.. i z panem M. to powinno wrożyć tylko same dobre chwile :D:D:D ciesze sie razem z Tobą:) 🌻 Ghanuś... daj znać na jaką fryzurke sie zdecydowałaś..:) na pewno coś fajnego Ci doradzą fryzjerki:D:D:D .. też jestem ciekawa jak pieski ile ich zostało a moze juz wszystkie znalazły nowe domki???:) 🌻 Beziku.... wytrwałości w nauce .... i dziękuje za fajowne życzenia 🌻 Kamorku... 🌻 Margotko ..🌻 Tygrysku ...🌻 Kasiek...dziekuje za życzonka 🌻 ...buziaki dla całej reszty klikaczy 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 4 pieski szukaja domu... 2 suczki (pomaranczowa i fioletowa) i dwa pieski (zielony i bialy). Mam nadzieje, ze jakos do 12 stycznia jeszcze przynajmniej dwa znajda nowe domy, bo mama jest do tego czasu na l4, a pozniej lepiej by je bylo do mnie przeniesc, a 5 nie moge bo sie nie zmieszcza na moich 30m2 ;-)... mam nadzieje, ze sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
811 :) Ghana -> hmm a na zdjeciach wszystkie pieski wydawaly mi brazowe a nie teczowe ;) Girl -> i jak udalo Ci sie przetrwac pierwszy dzien w pracy po tak dlugiej przerwie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humorek mi nadal dopisuje :D Szczególnie, że mam dziś randeczkę ;) Muszę się urwać troszke z pracy :) Życzę Wszystkim miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) klik .. klik..... Tygrysku.... w pracce jak to w pracce ... zaraz znalazła sie robotka.. i polecialo jak po maśle:):):) najważniejsze ze moj robaczek dojechał do siebie szczęśliwie :D Ciekawa jestem jak w Twojej pracce... juz sie pewnie zaaklimatyzowałaś... i poznałaś dużo nowych ludzi i nowych obowiązków????:) 🌻 Kati.... fajownie się czyta że masz taki humorek od samego rana:D:D:D to chyba zasluga pana M. i może tej zbliżającej się randeczki:D 🌻 buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien trzeba rozpoczac od klikniecia :) Girl -> a pewnie, ze i ludzi i zakres obowiazkow juz poznalam :) Jednak na razie bardzo duzo pracy nie ma. A w pokoju mam najfajniejsze kobitki z calego wydzialu :) Kati -> :D randeczka powiadasz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - no niby rude, ale kazdy ma swoj kolor od koloru nitki ktora mial zawiazana pepowine :-) Kati - no super! Pewnie po randce jeszcze lepszy humor!? Girl- no tak w pracy zawsze cos do roboty sie znajdzie, ale ja np. w nowym roku jakos na razie mam mniej pracy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdego dnia w tym roku mamy wiecej obiadkow :D na razie jest juz 816 :) Ghana, wiem, wiem zartuje sobie :) Pieski sa przesliczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 tylko na chwilkę... *** Pobożny Luteranin dostał się po śmierci do Nieba. Przed bramą wita go św. Piotr, pytając: -Jakiego wyznania jesteś? Ten odpowiada zgodnie z prawdą: -Luteranin. Św. Piotr skinął na dyżurnego anioła, który wziął Luteranina i wprowadził przez bramę. W środku zobaczył dłuuugi korytarz. Idą, idą, a tu na drzwiach różne tabliczki: \"Muzułmanie\", \"Świadkowie Jechowy\", \"Protestanci\".... Przeszli dosyć duży kawał drogi, wreszcie widza tabliczkę: \"Luteranie\". Anioł sięga po klucze, ale wcześniej znaczącym gestem kładzie palec na ustach. Luteranin zdziwiony pyta szeptem: -Dlaczego? Na to anioł pokazuje na sąsiednich drzwiach tabliczkę z napisem \"Katolicy\" i wyjaśnia: -Oni myślą, że są tutaj sami. *** Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało wycieczkę do......na ten przykład Warszawy. Po powrocie kobiety poszły do spowiedzi. Każda po kolei opowiada o wycieczce i każda mówi, ze zdradziła męża. W pewnym momencie ksiądz się zdenerwował, walnął ręką w konfesjonał i zawołał: - Cholera, jak jest dobra wycieczka to księdza nie zabiorą! *** Jedzie kobieta samochodem. Nagle usłyszała głośny hałas na zewnątrz, zatrzymała się, wychodzi z samochodu i patrzy wokół. Zobaczyła na ziemi jakąś część, dźwiga ją z trudem próbując dopasować ją gdzie się da. Nie mogąc znaleźć miejsca, z którego odpadła, zataszczyła część na tylne siedzenie i jedzie do mechanika. Po przeglądzie mechanik mówi: - Samochód w zupełnym porządku, ale ten właz kanalizacyjny trzeba zawieźć na miejsce... ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik... klik.. klik ... Kamorku.. dowcipasy the best:):):) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Dziś po prostu tryskam świetnym humorem ;) Czuję się niesamowicie :) I coś mi się wydaje, że do pracy to ja się dziś nie nadaję ;) Girl 👄 Tygryś cieszę się, że jesteś zadowolona z pracki ;) Bezik 🌻 Kamorek :D Ghanuśka pieski są prześliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prace zaczynamy od klikania w brzuszku i inne rzeczy, dzieki ktoremu dzieci i zwierzeta maja co jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki moje :):):) .... klikam i do pracki zmykam... Kati... serducho mi sie raduje.. jak tak piszesz o świetnym humorze i ze czujesz sie niesamowicie.... mam nadzieje ze to wszystko objawy bardzo miłej choroby ktora dopada \"zakochańców\" (jak mawia moja mała kuzynka:P )😍 ... ja sie tak czuje juz od kilku dobrych lat... i wcale nie chce sie leczyć z tej \"wspaniałej dolegliwości\":D:D:D:D Ghanuś.. jak tam fryzurka?? bylas u fryzjera??? bardzo jestem ciekawa jaką wybralaś sobie???:) 🌻 Tygrysku... 🌻 Kamorku..🌻 Beziku...🌻 Margotko...🌻 miłego dzionka... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no tak jak myslalam: po randce humorek jeszcze lepszy! :-) Girl - a no wlasnie fryzurka. Troche skrocilam i wycieniowalam wlosy, ale i tak je spinam ;-) - jakos nie moge sie zmusic zeby rano wstac wczesniej zeby sie uczesac :-). No ale co najwazniejsze Pani nalozyla mi jakis olejek z koralowca i algi i moje wlosy wreszcie sie blyszcza :-) ale na taka kuracje musze jeszcze isc 2-3 razy zeby dalo prawdziwy efekt, bo mam bardzo zniszczone. Tygrys - to co ty w koncu w tej pracy robisz? oprocz tego, ze masz fajne babki? Kamorek - :-) humor na dzien dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
962 :) oj pusto... Ghana -> robie np rozne tabelki, sprawdzam dane, tlumacze teksty/maile :) pokaz fryzurke, pokaz!! ja tez nie lubie tracic rano czasu na ukladanie wlosow.. Girl -> :) 🌻 :) leczyc sie?? no co Ty!! obys sie nigdy nie uleczyla!! Kati -> jakies plany na weekend juz masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humorek wciąż cudowny :D Tygryś - mam :D Spotykam się z Elleską :D Ghanuśka ja zapuszczam włoski :) Ale nie wiem jak długo ;) Girl miłego dnia pracusiu ❤️ Bezik 👄 Kamorek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pracy klik i do roboty myk, myk :) Kati -> zazdroszcze!! baaaardzo!!! Koniecznie ja pozdrow ode mnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie kochani:) bardzo tu u nas ostatnio radośnie .. i niech tak zostanie:):):) .. mnie z rana troche łepetyna boli ale pewnie to przez te wiatry szalejące u mnie:P Ghanuś... no to fryzkurke musisz miec fajną:) a ta kuracja z koralowcem i algami brzmi ciekawie... super ze cos takiego zaproponowali Ci.. na odżywienie włoskow:). Ja to chyba tak jak Kati.. zapuszczę troche włoski chociaz i tak mam dlugie ale jakoś lepiej sie czuje w związanych.. i ostatnio podobaja mi sie kobitkowe fryzury z dłuuuugimi włosami:):):) Tygrysku... za nic sie z takiej \"choroby\" leczyć nie będę:P :D:D:D Kati.. udanego spotkania z Elleską:) i pozdrow ją od Nas :D ps.ciąg dalszy dobrego humorku wskazuje na poważny stan chorobotwórczy zakochania:D pięknie pięknie :) 🌻 Beziku...🌻 Kamorku..🌻 Margotko...🌻 buziaki dla całej reszty 😘.. klikam i do pracki zmykam... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no no, to chyba stan permanentny z tym humorem :-)! i tak trzymaj! Ja tez zapuszczalam wlosy, ale strasznie mi sie zniszczyly i teraz mam takie do ramion. Tygrys - jak kiedys sie uczesze to zrobi zdjecia :-) Czyli takie tam biurowe sprawy... Pamietasz jak ja sie nudzilam strasznie w poprzedniej pracy... to tez wlasnie takie rzeczy robilam, tylko jakos mialam wogole tego strasznie malo i zajmowalo mi 2h dziennie, a reszta to byla nuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem ...już sie melduję Tygrysku i klikam:):):) ...661 obiadków :) girl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za weekend :D W piątek i niedzielę widziałam się z M..., a w sobotę z Elleską - macie pozdrowienia :) Ale już dopadła mnie szara rzeczywistość (czyli praca :D ) i koniec laby ;) Miłego dnia życzę Wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) ...dziś piękny słoneczny i mroźny dzionek...klikam i biorę sie do pracki:) Kati... fajowny weekend miałaś:):P a z tą szarą rzeczywistością to mozesz sie pożegnać...czuję ze z M. u boku już nic nie będzie takie zwykłe i szare....:D 🌻😍🌻 buziaki dla wszystkich klikaczy...😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy jakie szare zycie?? Przeciez jest tak pieknie i slonecznie!! W drodze do pracy widzialam nawet wschod slonca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×