Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

...czyżby zrobić wam już pobudkę? :P czy dać jeszcze słodko pospać?? WSTAWAĆ!!! :classic_cool: wiosna się zbliża z każdym dniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie:) ... ledwie dzis wstałam... zasypiam na siedząco:P ale tyle mam roboty ze zaraz sie obudzę hi hi hi:) teraz pije smaczną kwausie:P paaa kochani ... milego dzionka i oby do wiosny 😘 girl ahaaa... wiadomość kotra od kilku dni powoduje uśmiech na mojej twarzy :) ... - moja kolezanka sie zakochała !!!...łokropnie sie raduję w duchu:) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Kamorek nie krzycz - już jestem w pracy i klikam :D Co za okropna noc - nie mogłam zasnąć, a dziś prawdopodobnie przyjeżdża moja szefowa. Jutro ma przyjechać prezes, więc zapowiada się \"wesoły\" koniec tygodnia... Dobra znikam, bo mam sporo pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz nie spie, a oczy mi sie kleja... Dzis pracuje za 4 osoby, to tez bede miala ciezko! klikam i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja nie spie... ale Kamorku krzyki o 1 w nocy?? w zeby chcesz?? chyba pogoda taka senna, bo mnie tez sie oczy sie kleja, ale na razie nie mam duzo pracy... za chwile to sie pewnie zmieni, bo wczoraj szefow cos wspominala o projekcie, ktorym bede musiala sie zajac :) Ghana -> skoro pracujesz za 4 osoby, a kazdemu przysluguje 15 minut przerwy to Ty powinnas miec 1h przerwy ;) Girl -> hihi czyzby byla to \"zalsuga\" nadchodzacej wiosny?? ;) Kati -> zatem powodzenia i spokojnego konca tygodnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani widze ze wszyscy zapracowani Tygrysku 🌻 Kati 🌻 Girl 🌻 Ghana 🌻 Kamorku czys Ty juz zwariowal do reszty :P. Krzyki o tak nie ludzkiej godzinie. Grrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ja chyba jednak nie jestem chora, ale mam dola, bo nie ma wiosny. I zastanawiam sie nad jakims malym klamstewkiem i jakims L4... wiem, ze ostatnio mialam 1 dzien wolnego, ale to ewidentnie za malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam was gagatki, jak sie oburzają z rana ;) a złość piękności szkodzi i potem zmarszczki się ma :P Girl, to zapewne dobra wiadomość o koleżance, wszakże nastał czas na marcowanie :D hihi 🌻 niektórzy się \"marcują\" cały rok :) Kati życze dużo zdrówka :D A co robisz jak nie możesz zasnąć? Ghanik co to za kombinowanie jak koń pod górkę z tym L4? ;) A weekend będziesz miała wolny? Oj przydałoby się wygrzać w słoneczku, humor by odrazu wzrosnął ❤️ Bezik, tak zwariowałem, bo ja to w ogóle wariat jestem, aż dziwne, że teraz na to wpadłaś :P :classic_cool: Tygrysku, ho ho widzę, że postępy w pracy masz :) To będzie twój pierwszy projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj, właśnie od ponad 30 minut, kroczę dziarskim krokiem w pierwszej w swoim życiu 30tce :P Tak więc zaczynamy hulanki i swawole aż do niedzieli :D Nie będe was budził wieć śpijcie słodko :) było: 1147 jest: 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku sto lat sto lat sto lat ......... I wszystkiego naj :D:D. Trzymajcie sie cieplo kochani ja zmykam z Ciocia do lekarza klikajcie za mnei bo mnie chyab caly dzien nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) niestety wczoraj nie moglam z domu poklikac, bo cos sie popsulo na serwerze i nie mialam Netu :( Bezka -> ale jeden klik z rana chociaz wykonalas?? ;) Ghana -> wiosna bedzie juz we wtorek przeciez ;) takze nbierz siel przez weekend, zeby z usmiechem w nia wkroczyc :) Kati -> ojoj grypa zoladkowa to cos strasznego... mam nadzieje, ze to jednak nei to bylo... 🌻 Kamorek -> wszystkiego co najlepsze, piekne, mile, usmiechu i slonca zarwona w sercu jak i na niebie 👄 tzn projekty sa dwa, jeden duzy unijny, w ktorym bierze udzial kilka osob o drugi malutki, tylko moj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) ... a u mnie dzis snieżek pada hi hi hi... warjacja normalna:P Kamorku...!!! hip hip huraaaa!!!!:):):) Sukcesów w Życiu Szczęścia w Miłości, Dużo Uśmiechów Dużo Radości Spełnienia Wszystkich Najskrytszych Marzen i Samych w Życiu Przyjemnych Wrażeń Dużo Uśmiechu I Moc Słodyczy tego Wszystkiego Girl Ci Życzy... 🌻🌻😘🌻🌻 http://flash.5m.pl/?q=Filmy&q2=1 :):P to urodzinowa pieśn radości wywolująca przy okazji wiosne:P :):):) paa dzis jetem \"super pracuś\" buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile, bo mam tyle roboty, że nie wiem w co ręce włożyć. Wczoraj tez było szaleństwo. No i w dodatku miałam gorączkę prawie 39 st. :( Miłego dnia i weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam egzamin z calego semestru, no i oczywiscie zajecia dzis i jutro! Wiec nie bardzo sobie odpoczne... A potem jade do rodzicow i zabieram sie za podstawy jakiejs tresury z pieskami, bo zaczynaja byc nieznosne, a u mnie na 30 m2 ciezko cokolwiek przecwiczyc :) U mnie snieg pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dziękuję serdecznie za życzenia :D :D 🌻 ❤️ Tygrysku jak będziesz przelewać kasiorke to moge podać moje konto ;) To już we wtorek wiosna? hmm zobaczymy jak to się przełoży na warunki \"za oknem\" :) Podawali, że w Chinach piaskiem sypie ;) to już wolę śnieg :P Girl :D ❤️ mam jedno najważniejsze życzenie urodzinowe ;) abym zmądrzał :P :D :classic_cool: Ghana to pracowicie spędzasz ten weekend, fju ciekawe jak pieski zareagują na tresurę? ;) Bezik właśnie, a kliknięcie wykonałaś? Chodź no tu na dywanik ;) Jak nie to dostaniesz klapsa :P Kati dużo zdrówka i odpoczynku!! klikam i idę szaleć :D paa 848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dzis juz wszystko w porzadku, wiec znow moge domowe klikac :) Ghana -> trzymam kciuki za egzaminy!! Girl -> u mnie tez dzisiaj sypalo, a teraz pada... Kati -> wykuruj sie przez weekend, wygrzej i odpocznij 🌻 Kamorek -> jaka znow kasiorke mam przelewac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby dobrze rozpoczac weekend nalezy rano kliknac w Pajacyka (i nie tylko) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeestem Tygrysku :) Hmm... cóż faktycznie ciut masz \"nonszalancko\" potargane włosy, ot taki artystyczny nieład ;) Ale fryzurka się zapowiada całkiem, całkiem :classic_cool: Jak wam minął weekend? Mnie wspaniale ze moim aniołkiem :) ❤️ 628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz sie melduje:) ech.. super weekend miales Kamorku.. ja na mojego robaczka muszę jeszcze troche poczekać.. ale coś czuje w kościach ze nie będę czekać dlugo:P wow.. Tygryś.. fryzurka fajowna:) na tym pierwszym zdjęciu widać takie fajne strzępiołki.. super.. wygladasz teraz jak moja siostra hi hi hi tylko ona jest wersja blond:P Ja dofryzjerowni wybieram sie w kwietniu.. juz nawet termin mam umowiony bo oprocz skracania wlosów chce sobie zrobic jakies pasemka jasna albo blejaż.. tylko teraz nie wiem co lepsze...i czy wogole jest jakas róznica:P oby tylko wiosna do nas zawitała ze wszystkimi swoimi zielonościami... bo tak ogólnie to już \"love is in the air.. :)😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Jestem jestem, proszę nie popędzać :P Dziś poniedziałek i trochę się zawieszam ;) Kompletnie nic mi sie nie chce :D Tajgerek fajna fryzurka :) Weekend był ok choc za krótki ;) Miłego poniedziałeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje i ciesze sie, ze i Wam fryzurka sie podoba :) Po weekendzie sptwierdzam, ze P. jest lepsza od A. ;) Milego dnia Wam zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! nie mialam siely na tresure... wiec dalej beda mi wchodzic na glowe, ale wiem, ze to moja wina :) A egzamin... szkoda gadac... Nie dosc, ze jeden facet zapomnial co przerabial z nami na zajeciach i dal pytania z czegos innego! To wogole wiekszosc pytan byla tak sformulowana, ze wogole nie bylo wiadomo o co oni nas pytaja! Bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani ja wczoraj na nic nei mailama czasu i musze przyznac ze kliknelam chyab po 12 albo ciut przed nie pamietam :(. widze ze weekendzik dla wiekszosci byl udany hihi a dla mnei taki sobie ani jakis wspanialy a ajakis do dupy ot taki sobie spokojny weekendzik :D:D postruwka dla wszystkich :P (specjalnie to napisalam zeby nie bylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliku kliku.. i lulu bryku:P jestem padnieta po dzisiejszym dniu.. ufff paaa sweet dreams 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik i mleka łyk :) 1103 *** - ładne buty prosze księdza - zamszowe? - nie! za swoje! *** Warszawa, korek na Jerozolimskich, do jednego kierowcy odzywa się drugi: - słuchaj, porwali prezydenta Kaczyńskiego, żądają 100 000 000 złotych, bo inaczej obleją go benzyną i podpalą, robimy właśnie zbiórkę... - Tak? A po ile dają inni kierowcy? - No tak po 2 - 3 litry.. *** Lekarz psychiatra do pacjenta: - Zaraz, zaraz, nie rozumiem pańskiego problemu. Proszę zacząć od początku. - A więc na początku stworzyłem Ziemię... *** Psycholog do klienta: - Muszę pana zmartwić. Pan nie ma kompleksów, pan naprawdę jest głupi. *** Pewien facet popadł w kłopoty finansowe. Jego firma popadła w długi, stracił samochód, bank chciał zająć dom. Postanowił zagrać w lotto. Niestety nie wygrał. Modli się więc do Boga: - Boże, moja firma bankrutuje, mogę stracić dom, spraw, żebym wygrał w lotto! W następnym losowaniu znowu wygrał ktoś inny. Znowu się modli i błaga: - Boże, za tydzień stracę dom, gdzie się podzieję z rodziną?! Znowu wygrywa jakiś inny gość. - Boże, nie masz litości? Moja rodzina głoduje, jutro bank nas wyrzuci z domu, pozwól mi wygrać w lotto! Nagle widzi błysk i staje przed obliczem rozgniewanego Boga: - Mogę Ci pomóc, ale wykrzesaj też coś z siebie - wypełnij wreszcie ten cholerny kupon! *** Pewnego dnia żona wraca do domu z pierścionkiem z wielkim diamentem. Mąż pyta zdziwiony: - Skąd to masz? - Graliśmy z szefem w lotto i wygraliśmy. Kupiłam z mojej części wygranej. Tydzień później żona wraca w nowym, lśniącym futrze. - Skąd to masz? - Graliśmy z szefem w lotto i wygraliśmy. Kupiłam z mojej części wygranej. Po kolejnym tygodniu żona parkuje pod domem nowy sportowy samochodzik. Oczywiści powtarza wyjaśnienie z totolotkiem. Przy okazji prosi męża: - Przygotuj mi, kochanie, kąpiel! Po chwili wchodzi do łązienki i widzi, że mąż napuścił do wanny tyle wody, że ledwo zebrała się kałuża w okolicy korka. - Co to ma znaczyć, to ma być kąpiel?! - Kochanie, chyba nie chcemy, żeby zamoczył sie Twój kupon? *** W straży pożarnej dzwoni telefon. - Dzień dobry, czy to ZUS? - ZUS spłonął. Po pięciu minutach znowu dzwoni telefon. - Dzień dobry, czy to ZUS? - ZUS spłonął. Po następnych pięciu minutach znowu dzwoni telefon. - Dzień dobry,czy to ZUS? - Ile razy mam panu powtarzać, że ZUS spłonął! - odpowiada wściekły strażak. - Ale jak przyjemnie tego posłuchać! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×