Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

cześc kochani:) ... mi po calym tygodniu łepetyna pęka.. ale dobrze ze to już wreszcie piatek... siedze i relaksuje sie przy słuchaniu fragmentów z nowej płyty Loreeny McKennitt \"An Ancient Muse\" ... to coś na skolatane nerwy w sam raz:) 🌻 Kati 😍 buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Girl i jak ci się podoba nowa płyta? mnie jak narazie przypadł do serca utwór pt.: \"Caravanserai\". Co do albumu to jest dla mnie za orientalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien byl piekny, sloneczny, cieply i do tego wolne :D ach i och :D Komputer juz nareperowany, wiec moge klikac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysiu... ale sie wyleniuchowalas..:P fajnie że komputerek juz śmiga:) Kamorku.. dziękuje za fotke na skolatane nerwy świetna!!! :) a z nowego albumu też najbardziej przypadła mi do leczenia skolatanych nerwów \"Caravanserai\".. jeszcze jak dodam do tego \"The mummer\'s dance\", \"The bonny swan\" no i moją ukochaną Enye... to tak sie podladuje optymistycznie ze jutro będe juz podskakiwać :):):) 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYGRALISMY!!! WYGRALISMY!!! Nie bylo latwo ale wygralismy - GRAMY W FINALE :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty znikam ;) Obawiam się, że w tym tygodniu będę sama, bo moja koleżanka zachorowała. Jakoś musze przeżyć ;) Życzę Wszystkim miłego poniedziałku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ufff straszne korki dzisiaj sa... Kati -> czasem fajnie jest byc samym w pokoju... cisza, spokoj... chyba, ze dla Ciebie oznacza to rowniez duzo wiecej obowiazkow, wtedy juz tak fajnie nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani nastrój mam podły... i raczej nic nie wskazuje na to zeby sie cos zmienilo w najbliższym czasie... oby gorzej nie było... nie chce mi sie świąt ani niczego trzymajcie sie 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek pracy duzo więcej nie będzie, ale nie będę miała właściwie z kim pogadać (mój dzial jest mały i spokojny ;) ) Girl Słonko dasz radę ❤️ choć czasem sa takie dni, że nawet deprim forte nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W krakowie mgła sie trochę rozchodzi, ale bylo biało wszędzie! Wielki :D dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgla?? juz zapomnialam co to jest ;) Ghana -> wielki usmiech?? a juz myslalam, ze czyms pysznym nas czestujesz... a taki usmiech to nie tylko poprawia humor ale i nie tuczy :D Girl -> jak gorzej nie bylo, to znaczy, ze idzie ku lepszemu, bo juz tylko lepiej moze byc :) Kati -> to sobie odpoczniesz od gadania ;) czasem marzy mi sie taka cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Tajgerek jeden dzień to i owszem, ale na dłuższą metę, to nie bardzo ;) Na koniec powiem wam, że moje najmłodsze dziecko ;) wlazło dziś w mój sweter (cała się schowała oprócz ogonka :D ) leżący na pralce i tak zaczęła \"warczeć\" i mruczeć z radości, że radio zagłuszyła :D Girl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr zimno... tym wazniejszy jest cieply posilek, wiec KLIKAMY!! :) Agus -> 🖐️ :) Kati -> o, to tym bardziej powinnas Lule do pracy zabrac... ;) sama siedzisz, a malenstwo wyraznie daje zrozumienie, ze nie chce zebys ja zostawiala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek mało tego - ona sama wchodzi do mojej torby, którą zabieram do pracy ;) A przede mną kolejny dzień z cyklu \"nawet deprim forte nie pomoże\"... Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) znow rano widzialam ksiezyc... pieknie too wyglada gdy tak wisi nad miastem... :) Agus -> :D :D :D witaj, witaj :) Kati -> nie masz wyboru, musi zabrac Lule do pracy... zapewniam Cie, ze jest lepsza od deprimu forte!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - podrzuc ten Deprim do mnie, bo cos nie najlepiej z moja psychiką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzię mały handelek dragami tu kwitnie ;) czytałem w jakieś publikacji o zbawiennym działaniu seksowania się :) więc warto wam to przemyśleć hihi ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek- mam jakis niedowlad miesni , to i seksowanie jakies tylko malo aktywne wchodzi w gre... Kati - dzieki, ja jeszcze w pracy, bo dzis szwankuje nam cos serwer i siedze i wysylam maile w tempie żółwim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff ;) spoko spoko, poczekamy jak tylko przyjdzie zima i zapanuje zimowa deprecha :classic_cool: hihi 👄 ...ja tam wolę popstrykać zdjęcia i poczytać książki albo i oglądnąć fajny film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×