Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam Wszystkich w Nowym Roku 🖐️ Sylwester minął spokojnie :) A nowy rok zaczynam nowym remontem :D Znikam od czwartku do polowy stycznia. Powoli mi się odechciewa - wczoraj musiałam wynieść wszystkie rzeczy z kuchni i poupychać je w garderobie i dużym pokoju. Rety ja nawet nie wiedziałam, że mam tyle rzeczy ;) Życzę Wszystkim miłego wtorku i... oby do piatku (a w moim wypadku do jutra ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D a ja mam jeszcze dzisiaj wolne :D Bezka -> dwa sylwestry?? no, no... jak szalec to szalec ;) Kati -> powodzenia z remontem... postaraj sie moze jakos dac znac w weekend czy Cie gruz nie zasypwal.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) Wszystkiego Najwspanialszego w Nowym Roku :):):) ... dawno mnie tu nie było ale to tylko z tego powodu że caly wolny czas spędzalam razem z moim robaczkiem :P:) Sylwester uplynał nam na balu poza miastem... wytańcowaliśmy się za cały rok chyba:) Dziś juz ostatni dzień urlopu i musialam pozegnać sie z moim K. ... śmiga własnie do swojego domku a mnie smutno okropnie :( Kati widze ze remont juz rusza :) i zapowiada się super kuchnia :).. my tez wybralismy do naszej takie malutkie plyteczki 10 na 10 z dekorami owocowymi no i z takim nawet nie wiem jak to nazwać .. hmm chyba wykonczeniem?:) Trzymaj się ... z kociakami podczas tego remontu 😘 Ghanuś, Kamorku, Beziku, Tygrysku i cała reszto 😘 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam wolne dni :D Girl -> bardzo dobrze, ze w koncu moglas sie Robaczkiem nacieszyc i wiecej czasu z nim spedzic :) Kati -> bardzo mi sie ten projekt podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ładna kuchnia :D to decydujesz się na piecyk gazowy? Będziesz mogła zagłębić tajniki wypieku ciast :D mniam mniam 🌻 Z ławą będzie lepsze niż z tym stolikiem jak na zdjęciu. A będzie dość miejsca jeszcze? W Kuchni masz dwa czy jedno okno? Kolorystyka będzie taka? Zmywarkę zapodajesz? A jaką lampę będziesz tam mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak Girl no to sie ciesze ze sylwek byl udany u nas jakos chusteczkowo bylo bo od wielu lat zawsze spedzamy sylwestra obojetnie jak i gdzie ale jako cztery msuzkieterki a teraz tylko dwie bylysmy w wielakanoc nie bylo tak czuc ale w te swieta i sylwka strasznie mi bylo brak bliskich. Ale ciesze sie ze chociaz Ty mialas wypasionego sylwestra :DD:D:D Kamorku a Ty co sto pytan do?? zartuje kurcze nawet ja ttle pytan bym nie zdala ale kuchnia to full wypas normalnie Tygrys ja zawsze szaleje Kati jak pisalam w mailu kuchnia zarabiasta dzis bylam pierwszy raz w pracy, po dlugim wolnym i musze sie przyznac ze sie troche balam, ze wroce na wozku inwalidzkim po takim lenistwie :D:D, ale bylo spoko nawet nie czuje takiego starsznego zmeczenia, no i tak szybko mi minal czas, ze oby tak caly rok mi mijal :D:D:D. Wczoraj w nowy roku mielismy w domu nieprzyjemna atmosfere, ale ja odziwo choleryk jeden mimo, ze posadzali mnie o spiskowanie (oczywiscie nic nie bylo to prawda) nic, a nic sie nie zdenerwowalam olalam ich i rozesmielam w twarz i wyszlam bez zbednych nerwow, krzykow i wrzaskow. O dziwo dzis wszytsko w najlepszym pozradku jakby nigdy nic sie nie stalo :D:D:D. Normlanie szok ale ja to mam gleboko i szeroko. Chyba caly rok sie nie bede denerwowac. I bardzo mnie to cieszy. Koniec przejmowania sie byle czym. W koncu zlosc pieknosci szkodzi nie?? :) trzymajcie sie cieplo kochani 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Cieszę się, że kuchnia sie Wam podoba, bo... mi też :D Jejciu Kamorek ;) Płyta będzie gazowa, a piekarnik na prąd (bo gazowych to już prawie nie robia). Ciast nie piekę (znam swoje możliwości ;) ) ale zapiekanki to jak najbardziej :) Miejsca wystarczy na wszystko; okno jest jedno :) Kuchnia oryginalna będzie chyba ciut ciemniejsz niż na projekcie. Zmywarka na szczęście będzie i wreszcie skończy się zlew pełen brudnych naczyń i szalejących w nim kotów :D Bo najlepsza woda do picia, jakbyście nie wiedzieli, jest w zamoczonym brudnym garze :D Lampę mam jedną na suficie (żyrandol), a oprócz tego będzie wmontowanych 5 halogenów :) Aha - okapu nie będzie, bo ja i tak nie używam ani nie myje i zawsze mam okropnie brudny :D Wolę okno otworzyć ;) No więc remont zaczął się wczoraj i mam w odmu mały Sajgon :) Od jutra mam wolne do końca przyszłego tygodnia. Dzis jeszcze jestem w pracce (sama zresztą, bo koleżanka ma urlop). Życzę Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) jak ciezko bylo sie zwlec z lozka i do pracy zebrac... mocna kawa powinna pomoc :) Bezka -> a kiedy planujesz do Polski przyleciec?? chyba juz od dawna tutaj nie bylas... Kati -> ciasta i ciasteczka wcale nie sa takie trudne do zrobienia ;) a z Kamorkiem sie zgadzam, ze lawa jest lepsza od tego stolika... Kamorek -> no, no nie wiedzialam, ze Ty az tak sie znasz na kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten stolik jest tylko \"przykładowy\" :) Ja mam ławę (narozna, miękką) ze stołem i dwoma taboretami i właśnie to będzie stało w rogu kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom Kati to kuchnia bedzie faktycznie full wypas Tygrysiu hmm do Poslki to chyab pod koniec czerwca z poczatkiem lipca. Wiem kupa czasu jeszcze :(. Ale chce wtedy poleciec juz na dluzej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Sloneczka 🌻 zycze Wam cudownego dnia, ale... nie zapomnijcie klikac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Tgrysiu i cala reszta klikaczy a u ans dzis rano byla piekan pogoda sloneczko cieplutko itd. a jak czekalam na kolege do pracy to wial taki wiatr ze masakra no i padalo. kurcze zmienna ta pogoda bardzo tutaj czasem mnie to zlosci bo tak szybko sie psuje ale czsem cieszy bo z ulewy robi sie pikny sloneczny dzien. Wiec ma to tyz plusy i minusy nie zapominamy klikac (mam nadzieje) buziolki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak sytuacja tego wymaga to i tematem kuchni trzeba się zainteresować :classic_cool: ale zapiekanki to są pewno pyszne w twoim wykonaniu :D Jak masz piec elektryczny to przynajmniej będziesz miała równo wypieczone ciasto jakby co... tak na przyszłość ;) Nawet prosto się piecze, ostatnio zanabyłem książkę \"Nigella gryzie\" jest tam przepis na szynkę w Coca-coli :D muszę przeeksperymentować ale że nie lubię coli zrobię w Pepsi ha ha najwyżej mnie przegoni do świątyni zadumania :P klikam klikam pierwszy tegoroczny weekend mamy już hu ha 🌻 przesyłam całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Klikacze :) mialam wczoraj cudowne spotkanie z ludzmi z podstawowki i jestem pelna optymistycznej energii :D Ghana => 🖐️ :) Kamorek -> szynka w coli??????? o qrcze ale dziwne cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich i zdaję raporcik remontowy :D Otóż kuchnia jest już wymalowana (jasny beż), zrobiona jest już nowa instalacja elektryczna (gniazdka za szafkami itp.), i właśnie pan kończy kłaść terakotę (zrobiłby to wczoraj gdyby ci #&*@### z castoramy przywieźli terakotę na czas). W poniedziałek zafuguje terakotę i weźmie się za przedpokój (zerwie panele i położy nowe). A potem zostanie jeszcze położenie małych kafeleczków w kuchni (między szafkami). No i wykończeniówka (listwy itp.). Wszystkie listwy wykończeniowe, progi itp. mam już kupione więc, jak tylko nie zabraknie jakiejs fugi / gipsu itp., to ominie mnie kolejna wyprawa do \"ukochanej\" castoramy ;) Niestety dziś koty będą zamknięte przez całą noc w sypialni ze względu na świeżo położoną terakotę (pan powiedział tak \"wie pani te dwa małe to by od biedy mogły wyjść, ale ten duży to lepiej żeby nie łaził po terakocie\" Biedny Marmuś :D To jawna dyskryminacja na tle \"kilogramowym\" :D) Znikam na obiadek :) Tajgerek mam nadzieję, że spotkanko się udało :) Kamorek chciałam kupic komus pod choinkę \"Nigellę\", ale jakieś takie ciut dziwne wydawały mi się te przepisy i zrezygnowałam ;) :D Ghanuśka 👄 jak psiaczki?? Bezik 👄 Girl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati zgadza się, są tam niektóre strange przepisy :) klik klik 🌻 *** Jarosław Kaczyński zginął w tragicznym wypadku. Jest przyjęty w niebie przez Św. Piotra, który rzekł : - \"Witamy ! Ale najpierw musimy załatwić drobny problem... Tak rzadko widujemy tu premierów, że nie jesteśmy pewni,co mamy z Tobą zrobić. Szef chce, żebyś spędził jeden dzień w piekle i jeden dzień w niebie. Potem musisz wybrać miejsce, w którym będziesz chciał spędzić wieczność.\" - \"Ależ ja już zdecydowałem, chcę zostać w niebie\" -\"Żałuję, ale mamy swój regulamin.\" Św. Piotr prowadzi Jarosława do windy, która wiezie go do piekła. Gdy drzwi otworzyły się, znalazł się na znakomitym, zielonym polu golfowym. Słońce świeci na bezchmurnym niebie i jest łagodne 25°C. W dali rysuje się wspaniały pawilon klubowy. Przed budynkiem jest jego ojciec, ksiądz Rydzyk i premier Jan Olszewski. Jest tu także znaczna część prawicy. Wszystkie te piękne postacie zabawiają się, szczęśliwi, ubrani elegancko, choć swobodnie (Dior, Versace, Armani, etc.). Podążają na jego spotkanie, ściskają go serdecznie i rozpoczynają się wspomnienia z przeszłości i homeryckie debaty (ha! ha!). Zagrali przyjacielską partię golfa, potem zjedli wystawny obiad z kawiorem i homarem. Diabeł oferuje także lody ... \"Wypij jeszcze Margheritę i wypocznij sobie, Jarku\" \"Och, no ... , nie mogę pić, złożyłem przysięgę\" -\"E tam, mój drogi, tu jest piekło. Możesz jeść i pić wszystko co chcesz bez obawy.Od tej chwili będzie tylko coraz lepiej !\" Kaczyński wypija swój koktajl i zaczyna nabierać przekonania, że diabeł nie jest tak straszny, jak go malują. Jest grzeczny, opowiada niezłe kawały, lubi zabawne sytuacje itd. Bawili się tak dobrze, że nawet nie zauważyli kiedy minął im czas...W końcu nadeszła godzina odejścia. Wszyscy przyjaciele uścisnęli go i Kaczyński wsiadł do windy wiodącej do nieba Święty Piotr oczekiwał go przy wyjściu. - \"Teraz pora na wizytę w niebie\" - rzekł mu staruszek,otwierając drzwi do raju. Przez 24 godziny Kaczyński miał przebywać z Turowiczem, Giedrojciem, Szczepańskim, Kisielewskim, całym bractwem życzliwych i mądrych ludzi przechadzających się po Polach Elizejskich, rozprawiających na tematy znacznie ciekawsze niż pieniądze i traktujących się z kurtuazją. Żadnego złego zagrania ani świńskiego kawału; żadnego zachwycającego pawilonu klubowego, tylko zwykła jadłodajnia, brzozy, sosny ...Jako że ludzie ci nie należeli do bogaczy, nie znalazł tu nikogo dobrze znanego, nikt też w nim nie rozpoznał ważnej osobistości ani kogoś wyjątkowego. Gorzej ! Jezus był tu kimś w rodzaju hippisa, osobą nieodpowiedzialną, która wciąż mówi tylko o \"wieczystym pokoju\" i powtarza w nieskończoność komunały bez wyrazu : \"Wygnać przekupniów ze Świątyni\", \"Trudniej będzie bogaczowi wejść do mojego królestwa, niż wielbłądowi przejść przez ucho igielne\" itd. Gdy dzień skończył się, Święty Piotr wrócił ... \"No, Jarosławie, teraz musisz wybrać.\" Kaczyński zastanowił się przez minutę i odrzekł : \"Nigdy nie przypuszczałem, że dokonam podobnego wyboru. Ech,dobra. Stwierdzam, że niebo jest dobre, ale jestem przekonany, że będę czuł się znacznie swobodniejszy w piekle, wśród moich przyjaciół.\" Święty Piotr odprowadził go aż do windy i Jarosław Kaczyński zjechał znowu do piekła .Gdy drzwi otworzyły się, znalazł się w środku wielkiej równiny,wypalonej i pustej, pokrytej toksycznymi wylewami i odpadkami przemysłowymi. Z przerażeniem dostrzegł wszystkich swoich przyjaciół na kolanach, powiązanych wzajemnie łańcuchami, którzy zbierali śmieci, aby je wrzucać do wielkich, czarnych worów. Stękali z bólu, wznosili skargi na swoje tortury; ręce i twarze mieli czarne od brudu. Diabeł zbliżył się, obejmując go za ramiona swoją włochatą i śmierdzącą łapą. - \"Nie rozumiem - bełkotał Kaczyński w stanie szoku - wczoraj, było tu pole golfowe i pawilon klubowy. Jedliśmy kawior i homara i podpiliśmy sobie wesoło. Podskakiwaliśmy jak zające i bawiliśmy się świetnie...Teraz widzę tylko pustynię wypełnioną nieczystościami i wszyscy mają wygląd żałosny.\" Diabeł spojrzał na niego, uśmiechnął się i szepnął do ucha : - \"Wczoraj mieliśmy tu kampanię wyborczą; dzisiaj zagłosowałeś na nas !\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia z krainy deszczowcow 🖐️ ciagle padaaaaaaaaaaaaaa Kati -> spotkanie bylo wiecej niz udane!!!!!!!!! mam nadzieje, ze dalsza czesc remontu potoczy sie juz bez przeszkod :) Kamorku -> jakies to prawdziwe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszytskim ale mialam szalony weekend na nic nie mialam czasu normlanie naet zadzwonic do domciu :(. Zrobilam to dopiero poznym wieczorkiem :D:D Ghanus 🌻 Kamorku hahahaha normlanie de besciak jestes :P Tygrys oj ja tyz chcialabym sie spotkac z ludzmi z podstawowki i z gimnazjum i z liceum ale popatrz jak ja bede meic duzo spotkan.:P Ciesze sie ze sie udalo i dobrze sie bawilas. A u nas bardzo cieplo i slonecznie a tylko przelotnie pada. Aktualnie to spiewaja ptaki bo my tutaj mamy jakies dziwne te ptaszyska spiewaja w nocy w w dzien spia :P. A komary nie widza ze moga gryzc :P Kati widze ze remont poszedl pelna para a biedne kociaki (moze nie takie biedne) na uwiezi. Ciekawe czy Ci to wybacza :P. Kocia mama zawsze na wszystko pozwalala a tearz nagle zamyka ja bym sie na ich miejscu obrazila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Bezka -> czy Ty spac nie mozesz, ze tak czesto po nocy tutaj buszujesz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzionek :) ale tu pustki coś ala w deseń: Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim, Moja droga Orszulo, tym granatem swoim :P haha zamówiłem zestaw filmów i jeszcze 10 dni czekać muszę uuuh zrobię sobie maraton z 4 pancernymi :D i nie tylko całuski 🖐️ Bezik, Tygrysku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceść kochani:) ja ostatnio jestem jakaś schorowana i zabiegana... ale moze z tej okazji na poczatku lutego zafunduje sobie jakieś \"ferie\" :P Kati.. super ze wszystko idzie pełna parą... a z tym ciagłym dokupowaniem a to fugi a to jakiegos kleju to normalka.. ale za to jaki bedzie efekt... :) ps.no ale tak potraktować Marmoladka !!! zaden z niego grubas :) 😍 Kamorku... co za wymiatająca opowiastka :) super :) 😍 Beziku...trzymaj sie na tej obczyźnie.. 😍 Tygrysku, Ghanuś 😍 a teraz brykam do pracki .. girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku faktycznie mam male problemy z zasnieciem po pracy :P. zreszta jak u was jest 1:00 to u mnie 12:00 wiec jakos inaczje to wyglada. za to rano wsta cnie umiem :D:D:D Kamorku 👄 Girl znow schorowana??? trzymaj sie cieplutko i feriuj feriuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×