Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

hej, hej a kuszę tiramisu, a co :) Byłam wczoraj na fitnessie- takie ćwiczenia z dużymi piłkami- ale był ubaw :D tylko, ze miesnie mnie dzis bola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Ubralam sie dzis bardziej letnio wiec sie nie martwcie ;) U nas byl dzis straszny upal, ale cos tam nawet popadalo ;) A teraz czas na odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tra la la ciepłota straszna i duchota nawet ta burza i deszcz zbytnio nie pomógł... już jutro jest środek tygodnia :D krucafiks szukam opaska do zanabycia. Nie wiecie kaj może być? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na burze... mam nadzieje, ze przyjdzie w nocy, wszystko na to wskazuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo burzy.... tylko niech nie pada kolo 16, bo przyjechalam do pracy rowerem i nie chce jechac w deszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od wczoraj zbiera sie na burze, ale na razie nic :) Szukam samochodu - raczej małego, mam się zmieścić ja i psy :) czy ktos ma jakies propozycje?? Oczywiscie nie nowy, tylko tak rocznik 97-99..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal ani sladu po deszczu.... ech... Ghana -> jedyny samochod o jakim slyszalam do sprzedania do 10 letni maluszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Jestem wykonczona - ostatnio mam kupe roboty, a na dodatek bylam dzis u endokrynologa... no i niestety nie wyglada to najciekawiej... Milego wieczorku, paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki.. ostatnio mam cieżkie dni... teraz pomalu szykuje sie do meczu bo finał LM ... a jutro czeka mnie poważna decyzja, chyba zdecycuje sie na awans tyle ze to ogromna odpowiedzialność i boje sie... ogolnie czuje sie jakbym miala jutro maturę trzymajcie kciuki kochani.. Kati 😍 zdrówka 🌻 buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien sloneczny i dobry :) nie doczekalam sie deszczu... Girl -> dasz sobie rade z awansem, na pewno :) przeciez trzeba sie rozwijac a nie tkwic w miejscu... Kati -> podziel sie czescia obowiazkow, mnie ich teraz brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak final ligi. ja bylam za liverpoolem... troche smutno, ale fajnie bo ogladalismy mecz wieksza ekipa, i to w knajpie! Girl - trzymam kciuki, awans to pozytywna rzecz, a odpowiedzialnosci i tak sie nie uniknie :) Kati - zdrówka! Mam nadzieje, ze t nic powaznego... trzeba bardziej dbac o siebie... Tygyrs - to niby mlodszy niż mój maluch, ale i tak dziekuje :) Ale duzo nowych na diblach - prawda? na razie nie moge sie odnaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek podziele sie z rozkosza :D Na dzis to ja mam dosc - cala noc nie spalam z powodu bolu zeba i dzis szybciutko stawilam sie u dentysty na... godzinnym leczeniu kanalowym (czesc pierwsza). Dostalam dwa znieczulenia i ogolnie mam dosc. Znikam odpoczywac :) Girl ❤️ Ghanuska 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g o r a c o !! ale nie narzekam, wole to niz zimno ;) chociaz moge rowerem smigac a juz wkrotce bedzie tez mozna plywac i sie opalac na plazy :) Ghana -> oj duzo, duzo... za duzo na raz jak dla mnie... Kati -> brrrr ja powinnam isc na kontrole ale sie boje, bo pewnie znow sie cos znajdzie, chociaz naprawde dbam i zeby... dzielna jestes, ze godzine na fotelu wytrwalas... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. klikam i znikam bo mam jeszce pare spraw do zalatwienia:) ps. wysłalam wam mejla z malym wytłumaczeniem:p jesli o kims zapomnialam to prosze sie przypomniec.. ale nie sądze :) ps2. uprzejmie prosze o zdrowaśke jutro ewentualnie o trzymanie kciuków :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl :D :D gratulacje!! 🌻 Ja będę trzymać kciuki bo z zdrowaśkami jestem na bakier ;) Super orzeźwiająco jest na zewnątrz klikam i mykam opiłować pazurki :) ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche trudno sie pisze, bo trzymam kciuki ale nie przeszkodzi mi to w klikaniu!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl - mam nadzieje, ze tobie tez poszlo dobrze, bo ja dzis mialam rozmowe z szefem i widze swiatelko w tunelu :) Tygrys - damy rade - pewne przyzwyczaimy sie do nowej sytuacji :) Kamorek - oj tu tez cieplo! Kati - jak sieczujesz? cos dzialasz zeby zapobiec kolejnym zlym wynikom endokrynologicznym Jutro planuje jakies krotkie plazowanie, w niedziele niestety pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla burza!! taka mini - krotka ale gwaltowna, oczywiscie bylam wtedy z Dzekim na spacerze, wiec zmoklismy... niestety juz nie pada, ale licze na deszcz w nocy :) Ghana -> gratuluje!!!!!! mam taka nadzieje, w koncu to sa Diably :) Kati -> i jak poszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff tak goraco, ze sie spac nie da... i juz nie padalo w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w nocy spać się da, gorzej nad ranem :) ...ale anomalie są ze mną, dziwne, chcę iść do pracy w wolne dni... pozdrawiam w słoneczny weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow burza oraz deszcz przeszly bokiem :( bylam za to na koniach i pojechalismy w teren!! 1,5h!! super bylo, ramiona mam spalone, a twarz opalona, bo lacznie ponad 3h spedzilam na sloncu ;) a wieczorem ide do teatru na \"Historia o zwyklym szalenstwie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie jestem ;) Wczoraj po pracy wpadlam tylko do domku sie odswiezyc i przebrac, a potem byla umowiona na kolacje, spacerek i spotkanie w pubie ze znajomymi :) Bylo suuuper ;) Wrocilam do domu kolo 1 opiwszy sie gorzkiej zoladkowej ;) A dzis z samego rana jechalam wybierac plytki i kafle do biura. Szkoda, ze w sobote :P Girl gratuluje:) Zreszta wyslalam Ci mejla 👄 Ghanuska na razie lekarka odstawila mi hormony, bo podejrzewa, ze nadczynnosc przeszla w niedoczynnosc (i wreszcie bedzie sie mozna tego badziewia pozbyc operacyjnie;)), bo podejrzanie szybko przytylam nie zmieniajac trybu zycia :O W przyszlym tygodniu ide na badania i sie dowiem co w trawie piszczy;) Tajgerciu u zeby trza dbac ;) taka madra jestem, bo omal nie zwariowalam od tego bolu ;) tez sie boje dentysty, ale ja zaczynam od znieczulenia, a dopiero potem pozwalam sie dotknac :D Heh Kamorciu ja ze zdrowaskami tez jestem na bakier ;) ale jesli chodzi o trzymanie kciukow, to mozna na mnie liczyc :) Dzis jestem po zakupach (musialam nabyc eleganckie ciuchy na ten wyjazd - kupilam czarna spodniczke i dwie bluzeczki), wiec dzis juz odpoczywam :) Jutro jade na poszukiwania jakiegos zakieciku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) goraco okrutnie, wczorajsza burza nie pomogla... Sztuka byla swietna, milo czasem spedzic wieczor kulturalnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam
to do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Ja, w przeciwienstwie do Tygryska, dzien spedzilam malo kulturalnie ;) Zwloklam sie z lozka o 9, zjadlam sniadanko i pojechalam na plaze poleniuchowac :) Potem bylam na zakupach - kupilam sobie rewelacyjna marynarke (w sumie taki krotki zakiecik ;) ) A na koniec bylismy na cmentarzu (4 rocznica smierci mojej babci). Dotarlam do domu po 8 i mam dosc. Zaraz ide spac :D Milego wstawania w poniedzialek ;) paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"swiat jest na krawedzi a wiec bawmy sie!!\" :D dzien dobry :) jak co poniedzialek, po pracy ide do kina, tym razem na \"Przypadek Harolda Cricka\" :) Kati -> z checia bym sie wybrala na plaze... podobno moze juz cieple jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! KAti - to trzymam kciuki za dobre wynikibadań :) ja tez malo ulturalny weekend, w sobote sie spotkalam z kolezanka, i sie obijalam, a wczoraj praowalam przy konferencji, w jej ramach bylo mierzenie wilgotności skóy i wyszło, że mam bardzo suchą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Dotarlam do domku \"zahaczajac\" o fryzjera ;) Podcielam wlosy i je rozjasnilam :) Nie ma to jak wizyta u fryzjera, ktora poprawia humor :D Tajgerciu nie wiem czy morze jest cieple, ale wiem, ze jest brudne :O Ghanuska dzieki :) Tez mam nadzieje, ze bedzie ok :) Girl 👄 Kamorciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani ale mialam dziś zapier.... w pracy, czuje sie narazie jakbym robila na 2 stanowiskach albo trzech, no i kontrol przyjeżdza w tym tygodniu, na trzy miesiace... chyba się wykończe.... Kati.. zdrowka 😘 buziaki dla wszystkich 😘😘😘 padnięta girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×