Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

hello :) w nocy padalo, tak spalam, ze nie slyszalam tego... ale spalo sie rewelacyjnie, bo chlodniej i \"bardziej swiezo\" :) wspanialego tygodnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani ... wrocilam z wycieczki ale czuje sie teraz jak z przerwą w życiorysie, tyle spraw do nadrobienia, siedze i pisze pracę domową w domu bo robotce juz nie mialam sily siedzieć.... jak tylko będe miala zdjecia to coś podeśle... trzymajcie sie 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech powrot do pracy \"stacjonarnej\" byl ciezki ;) Co robic :) U mnie pogoda dziwna - cieplo, duszno, a na deszcz sie zbiera... Musze troche poodpoczywac, bo dzien byl ciezki, a jutrzejszy zapowiada sie podobnie :) Paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej widze ze u was cieplo z deszczykiem u ans padalo od srody do pioatku w weekend tyz mialo padac ale na szczescie nie padalo i nasz grill sie udal oczywiscie w niedziele mialam kaca morderce ale chyab barzdiej po czosnku bo jedlismy chlebek taki z grilla z maslem czosnkowym a ze zrobilam takie maslo ze az w gardle palilo to tylko szcezgol. a mi po czosnku zawsze sie chce pic duzo. dobra koncze i ide p[odgrzac rosolek ale ja lubie rosolek ze swojskiego kuraka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) wczoraj moglabym brac udzial w konkursie miss mokrego podkoszulka mega ulewa mnie zlapala ;) Bezka -> uwielbiam taki chlebek!! ja ostatnio zrobilam mega ostry sos czosnkowy, pycha ale smierdzi pozniej, oj smierdzi.... :P Girl -> oj tak powrot do pracy jest zawsze ciezki... mam nadzieje, ze szybko sie ze wszystkim uporasz... a na zdjecia czekam z niecierpliwoscia :) Kati -> \"Twoje\" deszcze przyszly do mnie ;) opowiedz cos o kotkach, jak sie zachowywaly po Twoim powrocie? tj w weekend? jak koty okazuja radosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! witam wszystkich w nowym tygodniu, jako, że wczoraj miałąm urlop dzisiaj mam na sobie podkoszulek z napisem \"oh f..k it\'s monday \" :) I rzeczywiscie ten dzien juz jest nienajlepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Jej co za pogoda - rano bylo zimno i kropil deszcz, a jak wracalam to bylo slonecznie i goraco. Normalnie juz nie wiem jak sie ubierac... Tajgerciu kochany jaka radosc?? Cala trojka byla mocno obrazona za to, ze je zostawilam same :D Korniszonek najszybciej odpuscil i zaczal sie lasic jeszcze nim zdjelam buty - on jest strasznie slodki jak sie kladzie na podlodze brzuszkiem do gory i macha do mnie lapka :) Marmoladek przestal sie gniewac jak mu nalozylam cala miseczke jedzenia, a Lula przyszla dopiero jak sie polozylam do lozka :) Rozpiescilam te bestie jak nie wiem co!! Hoho Girl na jakies wycieczki sobie jezdzi ;) A Bezik grilluje w najlepsze :D Ghanuska najwazniejsze jest pozytywne nastawienie ;) Ech zreszta co ja mowie - non stop mam urwanie glowy. Jutro mnie czeka nalot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) jetem jakas nieprzytomna, niekomunikatywna i oglupiala dzisiaj.... w ramach przebudzenia przyjechalam rowerem ale nie pomoglo... Ghana -> co za superowa i prawdziwa koszulka!! ;) Kati -> ja tam nastawiam sie na cieplo, wole lekko zmarznac niz sie spocic :P hihi fajne sa te Twoje kociaki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no tak moje psy sie ciesza zwasze jak mnie widza! to przewaga psow nad kotami! Tygyrs - i jak obuzilas sie?? ja wlasnie pije tigera - chyba jestem uzależniona. A koszulka jest jeszcze w zajebistym pomarańczowym kolorze- i z głową zmęczonego życiem żółwia - bomba :) No tak wczraj dostałam w sumie wypowiedzienie z pracy tylko bez terminu, czyli dają czas na znalezienie nowej pracy - teraz trzeba się spiąć w sobie i poszukać jakiejś fajnej, napisać w końcu pracę dyplomową nadrobić angielski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety ale goraco :) Jestem wykonczona. Nawet mi sie jesc nie chce. Tajgerciu moje kocurry sa najlepsze na swiecie :D Nie zamienilabym ich na zadnego psiaka ;) Ghanuska zycze powodzenia i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie super pogoda, cieplo ale nie goraco, slonce, lekki wietrzyk :) ktos ma ochote na maliny? naprawde dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Tygrysku.. ja mam ochote na maliny... moga byc nawet z \"wkładką\" ponoc takie z naturalnym bialkiem sa nawet zdrowsze :):):) Ghanuś... trzymam kciuki, w zyciu czasem tak sie uklada ze ono samo za nas decyduje i podklada nam swoj scenariusz.. wiem ze i ze znalezieniem nowej pracy i reszta spraw sobie poradzisz 😍 Kati... chyba jeszcze sie z Toba nie przywitalam po Twoim przyjeżdzie z \"wojazy\" ... no i fajnie ze było fajnie....:) 🌻 Kamorku, Beziku... 😘 ps. u mnie tez upal ze oddychać trudno, a ogolnie to wszystko po staremu... padam ze zmeczenia w pracy i po pracy... a stresow jakby 100 razy wiecej.... jesli przyszly miesiac bedzie wygladal tak samo jak ten.. to zaczynam sie powaznie zastanawiac nad rzuceniem tej roboty... szkoda mi zdrowia paaa kochani girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl -> dziekuje za zdjecia :) ech milo sobie przypomniec Prage... qrcze czy ja juz Ci mowilam, ze masz fantastyczny kolor oczu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Tygrysku ze spodobaly Ci sie fotki...:) a co do koloru oczu to zludzenie \"apteczne\", mam calkiem zwykle zielono-szare... tylko na szklach od okularow mam powloke antyrefleksyjna z odcieniem zieleni.. moze to daje taki efekt..:) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl - Praga super! zdjecia super! ocz super ;) ech zazdroszcze :) dzisiaj to sie chyba nie zbiore w sobie do dzialania, ale moze od jutra dzis mam stan \" nic mi sie nie chce\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani Girl zdjecia sa znakomite. trzymam kciuki za znalezienie pracy i wiem ze sobie poradzisz. Tygrys 🖐️ ja chce malinek Ghana 🖐️ Kati bo Ty jestes kocia mama dlatego nie zamienilabys ich przenigdy:P ja zmykam gotowac obiad powiekszylo nam sie grono i mam wiecej pracy :D:D trzymajcie sie kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups pomylilam wypowiedz do ghany z girl sorki ale oprzynajmneij an g :D:D wstalam 5 minutek temu nie obrazajcie sie prosze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka - jest ci wybaczone :) A dziś miałam kolejną rozmowę z szefem... może jednak się dogadamy... nie tylk ja jetsem zakręcona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> a na jakiej zasadzie to \"dogadanie sie\"? zmiana obowiazkow? inne stanowisko? Bezka -> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelo padac wczoraj o 22 i nadal deszcz... mnie to nie przeszkadza, nawet pasuje do nastroju :P a co wazniejsze powietrze od razu lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie rozmowne robimy.... - klik :P bylam dzisiaj na maratonie fitness 4,5h non stop zajec - rewelacja!! chociaz teraz nogi mnie bola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna marzycielka
podtrzymuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×