Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kati, w tym tygodniu totalnie nie mam czasu... a juz szczegolnie we wtorek... ale mam nadzieje, ze to nie bedzie Twoja ostatnia wizyta w wawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no to sie zlozylo... Ja mam taki caly miesiac - co tydzien w innym miescie ;) W tym tygodniu padlo na Warszawe (do konca mialam nadzieje, ze nie bede musiala jechac ;) )... Mysle, ze to nie jest moja ostatnia wizyta w Wawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Kati :) ech znowu pada... a mnie bierze jakies przeziebienie ale nie zamierzam na to pozwolic, przeciez nie pojade chora na urlop!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesylam pzodrowanie nia Ghana, jest tak zapracowana, ze nie ma czasu zupelnie na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam i również zmykam ;) 🌻 fju fju dzisiaj trafiłem na padający grad a potem tęczę :D trzymajcie się ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pickfick
hejka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam wreszcie :) Wykonczona jak diabli, ale zadowolona - nerwow bylo duzo ale wszystko skonczylo sie dobrze :) Tylko, ze ja tak nie lubie przemawiac publicznie... Zoladek to mi omal nie wyskoczyl z nerwow ;) Tajgerciu kochany milego urlopu :) I duzo zdrowka :) ja tez nie czuje sie najlepiej bo mnie strasznie gardlo boli... a w sobote ide na slub... W sumie dobrze sie zlozylo, ze sie nie umowilysmy, bo ja wczoraj skonczylam \"narade\" o polnocy... 👄 dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> mnie pomoglo: cirrus (katar znikl!) + gripex max (taki rozpuszczalny) na noc i rano do tego pilam mnostwo herbaty z cytryna i sokiem zurawinowym a od wczoraj syrop z cebuli -> i jestem prawie zdrowa! mam tylko chrype ale to juz drobnostka ;) oczywiscie b. cieplo sie ubieraj i unikaj przeciagow! zdrowka zycze i dobrej zabawy na weselu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie klikania przed urlopem... prosze nie zapomnijcie o zadnej ze stron!!! :) Trzymajcie sie cieplo i slonecznie!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje, ale mam srasznie duzo pracy i nie mam czasu na Kafe, a z tego poodu bardzo cierpie!! Ale tu trzeba pilnowac topiku pod niebecnosc tygryska :) wszystkich pozdrawiam!! Kamorek - kiedy twoj wielki dzien, bo sie zgubilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooo!!! co tak pusto?? Kamorek - tak, tak dzieki. Bylam wczoraj na tym wieczorze panienskim, i wrocilam dopiero o 3 rano... jak na to jak jesem zmeczoan, to samam siebie zadziwilam :D klikamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wreszcie dotarlam :) Weekend spedzilam na weselu :) Heh dowiedzialam sie (od kilku osob), ze bylismy najlepiej sie bawiaca i tanczaca para ;) W srode znowu wyjezdzam - tym razem (znowu ;) ) Wroclaw. A w weekend nad jeziorko - grillowanie :D Chyba w grobie odpoczne ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati :D a mnie to tańczenie spędza sen z powiek ;) masz jakąś radę jak się rozluźnić a nie tak \"sztywno dreptać\"? :> zajefajna pogoda a ja mam dziś wolne :D jadę po garnitur i może buty kupię. 3majcie się radośnie klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no jak to odpoczywasz na grillowaniu!! w kazdym razie psychicznie! Kamorek - u mnie tez ladnie, tylko ja w pracy zapierniczam :) poprosze o ajkies zdjecia garnituru, a najlepiej twoje w garniturze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Kamorciu wlasciwie to rad nie mam, bo nie umiem tanczyc :D Po prostu wypijam drinka i ide na parkiet ;) I sie po prostu wyglupiam :) Nie mysle o tym co mysla o mnie inni tylko sie bujam, czasem robie glupie miny ;) Ghanuska mam nadzieje na odpoczynek, bo na razie to jestem wykonczona... Przeraz mnie to, ze wlasciwie przez 5 dni nie bedzie mnie w domu - wpadne tylko zabrac czyste ciuchy i tyle. W ogole ostatnio dom traktuje jak hotel (z przymusu oczywiscie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik i do robotki znik :) Wroce dopiero po weekendzie, bo jutro przed 5 mam pociag do Wroclawia, wracam w piatek wieczorem, a w sobote rano wyjezdzam na weekend nad jeziorko na grilla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - baw sie dobrze i szukaj krasnali we wrocławiu :) a ja klikam i tez do pracy znikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja tu sama jestem????? No dobra to klikma, coż mam zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×