Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Cześć pracy! Hmm jak by tu szybko opracować mateiały na poniedziałek... nić to do 14 napewno siedze w biurze... ale przynejmniej moge klikac! w sumie to moge wlanczac komputery po kolei i klikac :) w koncu z calej firmy jestesmy w trojke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam dzisiaj na maratonie fitness prawie 5h zajec non-stop REWELACJA!! buuu wszyscy przyjezdzaja do wawy a nikt nie ma czasu sie spotkac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ podesłałem wam 3 zdjęcia z naszego wesela :-) na pierwszym jesteśmy już po ceremonii, a te panie w około to grono pedagogiczne z pracy mojej żony :-) pff duże zgromadzenie nauczycielek uff. hardcore, nic tylko 99% rozmów to o szkole... na drugim to jesteśmy zaraz po wejsciu na sale bodajze przed pierwszym jeszcze toastem. Tylko dlaczego ja tak krzywo stoje... na trzecim to jestesmy w otoczeniu naszych swiadkow. to na razie wsio, gdyz Ania myka przygotowac sprawdziany na jutro. lepsze zdjecia sa w formie normalnej a na skany od fotografa poczekamy rok, teraz chce kupe kasz za plytke ze zdjeciami... pozdrawiam Kamorek p.s. moja zona jest kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znosze poniedzialkow :P Nienawidze wstawac wczesnie rano :O Tajgerciu co robic ;) Kamorciu ja zadnych zdjec nie dostalam buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano myslalam, ze pomylilam dni albo godzine... tak bylo czarno, ciemno i pusto na ulicach... Kamorek -> a ja dostalam zdjecia!! dziekuje, musze przyznac, ze ladna masz zone a Ty wygladales bardzo wytwornie i powaznie :) Kati -> zycze Ci zatem bardzo milego poniedzialku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tajgerciu, ale juz mam dosc ;) Nie dosc, ze nie znosze wczesnie wstawac, to jeszcze dzis mam naprawde urwanie glowy :) W sumie za bardzo nie narzekam, bo nie znosze sie nudzic, ale dzis to juz naprawde przesada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju z tego wszystkiego zobaczylam ze juz po 12 i nie moge kliknac za dzis, tzn za wczoraj... Dlaczego ja mam tyle pracy?? Teraz klikam za dzis, pewnie w pracy nie bedzie czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!! Ghanuś -> a u mnie wczoraj nie bylo w ogole pracy... tez nie fajnie! dzis juz cos sie powinno ruszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj wreszcie mialam czas na relaksujaca kapiel, wiec w sumie jestem odpoczeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - przystojnikaku - zapomnialam ci powiedziec, ze wygladasz na naprawde dumnego ze swojej żony - oglądałam zdjęcia w poniedziałek jak wracałam z wawy i zapomnialam ci napisac :) Jeszcze raz gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek - i weekend bez pracy!!! Przeprowadzmy siostrę - wileka akcja - bo \"obrosla w rzeczy\" :) ale głównie wypoczywam!! Mam nadzieje, że wy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanus 👄 znowu zaczyna wiac, a ja wlasnie skonczylem myc garnki :P dobrze ze juz weekend. uff ;) Pozdrawiam cieplutko Kati, podeslij mi adres emilka to wysle jeszcze raz fotki chyba ze podeslicie jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty znikam :) Szkolenie sie udalo, ale ja jestem skonana. Wczoraj wrocilam po 17, a na 20 szlismy na impreze urodzinowa. Dzis do pracy na 7, a wieczorem podobno znowu jakies wyjscie, ale ja nie dam rady, bo sie przewroce;) Kamorciu bez zmian: katarina.witt@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i znikam, bo roboty mam tyle, ze juz nie wiem w co rece wlozyc. A tak w ogole, to chcialam Was oficjalnie poinformowac, ze wczoraj sie zareczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×