Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik klik :) Wlasnie wrocilam z usg. No wiec wszystko jest ok :) W jak najlepszym porzadku :) Ale teraz najlepsze - lekarka nie ma pewnosci co do plci :D Spytala czy znam plec- powiedzialam, ze owszem, ze chlopiec - a ona mi na to czy jestem pewna :D Sprawdzala kilka minut i powiedziala \"nie wyglada mi na chlopca\" :D 100% pewnosci nie ma bo sie odwrocil pupa, ale... heh bedzie niespodzianka ;) Skoro wszystko wyglada ok, to moge troche pochodzic po domku:) bez zadnych szalenstw oczywiscie, ale moge wstac bez wyrzutow sumienia ;) Kamorku zycze Tobie i Twoim Paniom zdrowych, spokojnych i cudownych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych swiat Wam zycze :-) Kati -> heheh ale wiesci :D czyli to moze byc Franciszka ;-) najwazniejsze, że wszystko dobrze u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarian Witt
Klik Wigilijny :) Zycze Wam zdrowych, spokojnych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia spedzonych w rodzinnym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wawie tez zero sniegu... i slonca nie ma... no coz chociaz mam pretekst do totalnego lenistwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik Swiateczny :) Sniegu nie ma, ale jest bardzo zimno. Mi to i tak nie robi roznicy ;) Leze sobie w lozku, ogladam tv i generalnie sie lenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu dzisiaj pokazalo sie troche slonca... ech strasznie jutro do pracy nie chce mi sie isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooo świętach :) klik prackowy ale się rozgadałyście no no... człowiek nie miał dostępu do neta parę dni a tu ploteczki ;) śnieg jest, mróz aktualnie jest :) jutro jadę zabrać A i P do domu :D P ma moją grupę krwi (nie dość, że podobna do mnie to jeszcze krew :D oby ten charakter miała jeszcze raczyć po mnie :P ) A coś pociąga na nosie z powodu katarowni.... Jak minęły wam święta? Nam rodzinnie :D Miałem dwie noce w szpitalu, jeju ale stres ;) hehe dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrr u mnie juz snieg schodzi, ale w swieta troche przypruszylo i wystarczy pojechac kawalaek za miasto a tam biało:) Kamorek - to znaczy, ze Sylwester juz w domu!! Super!! dziwnie tak swieta w szpitalu, no ale to jak Wigilia z duza rodzina (pielegniaek i lekarzy ;) ) Kati - no tak sie czasami zdarza z tą płcią, dopoki sie nie urodzi to nic nie jest na 100% ! Tygrys - ty w pracy - nie dali wam wolnego?? czy tam wogole ktoś jest po za tobą??? Słuchajcie jakby mnie już nie bylo to życzę wam udanego Sylwestra - w miarę możliwości ;) i Najwspanialszego Nowego Roku - pełnego wyzwań (zagwarantowane) i zrealizowanych planów i spełnionych marzeń (np nurkowanie w marcu :D )!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) U mnie bez zmian - leze (troche chodze po domu ;) ) i tyle ;) Swieta byly spokojne i rodzinne - w Wigilie przyjechali rodzice (moi i W), a w pozostale dni siedzielismy w domku i odpoczywalismy :) Oczywiscie troche sie objadalm wiec jutro dostane ochrzan od pani doktor :D Jade na kontrole i po dalsze zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na koniec aukcji, ale chyba nie bede licytowac, troche za drogo ten wozek wychodzi :) Ale juz klikam za nowy dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś a coz to za aukcja? wolne? a z jakiej okazji? u nas teraz mnostwo pracy, koniec roku trzeba zrobic inwentaryzacje, porozliczac sie ze wszystkimi kontrahentami, posciagac zalegle naleznosci od klientow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Ja dzis mam wizyte kontrolna - zobaczymy czego sie dowiem ;) Po wozek to musze w koncu wyslac moich panow /ojciec placi, my wybieramy :D/ Milego dnia 🖐️ PS.u mnie w firmie to sa normalne dni pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyszło, ze 90% ludzi chce wziac urlop - w tym szefowie i w koncu zamkneli firme na cale 1,5 tygodnia... ja bym tak nie zrobila, wiadomo, zewiekszoscklientow, tez ma wolne, alenapewno porobia sie zaleglosci, no i jak sie nie pracuje, to sie nie zarabia... tygyrsek - na allegro wozek chcialam licytowac, ale uzywany , a prawie doszedl do ceny nowego, to ja juz wole doplacic niecale 200 zl i miec nowy na gwarancji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi klik w nowym roku :D Kati -> oby Nowy Rok przyniosl jeszcze wiecej takich pozytywnych niespodzianek.. chociaz dla Ciebie najwiekszym darem bedzie F. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - a wiadomoco ztą płcią? wyszłocoś teraz na badaniu ?? ja też dziś leżę w łóżku - w ramach solidarności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×